Bizim sınavımiz da buymus demekki

Canım geçmiş olsun mu diyeyim ne diyeyim bilemedim...
Bir anneye babaya bunun yapılması ne acı, hele ki bütün imkanlar önüne serilmiş, her şeye rağmen kucak açılmışken...
Benim anlamadığım nokta, ablan nerden bulmuş bu adamı? Hangi cesaretle adam evlenmiş ablanla, sonuçta annesine babasına söylemesi lazım bu kızın ben evleneceğim diye.Adam hiç mi sormamış, ya senin ailene ne zaman söyleyeceğiz ne zaman tanışacağız diye? Ne ara görüşmüşler de evlilik lafını ağzına almayan kız körü körüne peşinden gitmiş bu adamın?

Şöyle ki bize sonradan eski Calstgm isyerinde tanistm dedi ama bence buda yalan çünkü adamn bizim yasadgmz yerle alakası yok benim tahminim internet vakasi. Ayrica eşinin babası ile benm amcm konstu adm valla benmde haberm yoktu cikardi getirdi biz evlencez sevyoruz dye zatrn benm oglumun yasi küçük demis bizmde cok istedgmz bi durum dgl falan demis

Neden "sizin" sınavınız olsun ki ? Ablanın hatası diyelim.
Üstelik ablan hata olarak bile görmüyor anlaşılan.
Siz ailece damadın ne kadar uygunsuz olduğuna dertlenirken,ablan gezip tozup facebook'ta mutluluk pozları paylaşıyormuş.
Demek ki seçiminden mutsuz değil.Pişman olma sebebi sadece ailesinden habersiz evlenip bağını koparması olabilir.
Sizin açınızdan kahrolup yataklara düşecek bir durum göremiyorum.
Annen hasta olduğu için hassas olabilir ve sen de sanırım evdeki dramatik havadan etkilenmişsin.
Annene şifalar,ablana hayırlısını diliyorum.

Oncelikle tesekkur ederim keske sizim bahsettiginiz kadar yüzeysel olsa
Evet benm acmdan yataklata düşülck bi durum degl ki zaten benm tedrgnlgmn ailem oldgunu soylemstm. Kendisi bo tercih yapti gtti ama hala rahat brakmyo aryo aglyo pişmanm ben nasl yaptm blmyrm dye yengemede kavga ettklerini hirpaladgni falan solemis e bide bunlari duydukca ozelkle annem uzuluuo o benm kadar katı dgl malesef. Bello sıkıntıları var zatem olmamasi mumkun dgl ama pismanlgi hata yaptgndan dgl caresz kaldgndan.

X