boşanmış kadınlar hayat boşandıktan sonra nasıl?

Eşim 7 sene önce nişanlymış düğüne 20 gün kala ailesi yüzinden bitmiş yinr şimdi diyorum toprağın altıns gireceğiz hiçmi korkmuyorlar
Evet korkmuyorlar. Hiç ölmeyecekler sanıyorlar,yarınlar yokmuşcasına yaşıyorlar. Size nacizane tavsiyem, insanlardan merhamet beklemeyin. Ben zaman içinde acı acı öğrendim bunu. Şimdi hiç birşeye şaşırmıyorum. Ne yapsalar korkutamıyorlar artık.
Okumadıysanız okuyun. Çalışın. Ufak çaplı da olsa bir sosyal çevreniz olsun, evde cips kola eşliğinde depresyon hayatı yaşamayın. Benimle bu halde kim evlenir moduna girmeyin. Hayatınızı yaşayın. Önceliğiniz birini bulmak değil, kendinizi gerçekleştirmek olsun.

Evet korkmuyorlar. Hiç ölmeyecekler sanıyorlar,yarınlar yokmuşcasına yaşıyorlar. Size nacizane tavsiyem, insanlardan merhamet beklemeyin. Ben zaman içinde acı acı öğrendim bunu. Şimdi hiç birşeye şaşırmıyorum. Ne yapsalar korkutamıyorlar artık.
Okumadıysanız okuyun. Çalışın. Ufak çaplı da olsa bir sosyal çevreniz olsun, evde cips kola eşliğinde depresyon hayatı yaşamayın. Benimle bu halde kim evlenir moduna girmeyin. Hayatınızı yaşayın. Önceliğiniz birini bulmak değil, kendinizi gerçekleştirmek olsun.
Teşekkür ederim çevrem hep böyle komuşuyor bi an kendimi güçlü hisswdiyorum iyim diyorum iki dk sonra geri çöküyorum komik değil mi halim

Teşekkür ederim çevrem hep böyle komuşuyor bi an kendimi güçlü hisswdiyorum iyim diyorum iki dk sonra geri çöküyorum komik değil mi halim
Çok şanslısınız o vakit. Kendi kendinize kalmayın o zaman mümkün olduğu kadar. Hep o çevre ile kalın 🤗

Ay şu yorumlara bak sanki analarının karnından hepsi evli olarak doğmuşlar da yapayalnız kalmışlar da vah vah.

Kararınzdan emin olmadan boşanmıssınız..Ben bitti diyebileceğim güne kadar bekledim gerekli olmadıği halde resmi boşanmadan 1 yıl bekledim ve düzelecek birşey olmadığına ve boşandıktan sonra hayatım nasıl olacak diye deneme süreci verdim kendime karşılaştrdım ve boşandıktan sonra evliligimden daha rahat olacağıma karar verdim iyi ki de boşanmışm hiç pişman değilim 1 çocuğum var ve Allah göstermesin bir şansım daha varsa aala onunla kullanmak istemem..

Bende ihanet yüzünden 15 yıldır tanıdğım 12 yıllık eşime aldatıldıktan 8 ay sonra boşanma davası açtım. Daha doğrusu o artık o kadını seviyorum, seni sevmiyorum diyebilecek cesarete gelip bana söyleyince gece 1 de evimi terk ettim.

24 Ocak tarihinde boşanacağız. Bugün bütün eşyalarım annemin evine gönderiliyor.

Kendimi çok ama çok kötü hissediyorum. Ölsem canım acımaz gibi... ya da ölmüşümde haberim yokmuş gibi.

8 aydır yaşıyorum ama siz gelin bana sorun. 2 kez af diledi. Yeniden ev kurduk. İnandım güvendim..

İnşallah bende boşandıktan sonra rahatlayan, oh be iyiki boşanmışım diyen kadınlardan olurum.

Aynısını yaşadım.. o şekilde devam etmez. Sonuçta dava açtım..İstemediği için öyle yapıyor. İsteyen çaba gösterir.

3 ay oldu boşanalı

eşimi çok severek evlenmıştım

gergın gecen bır yılın ardından boşandık

hala alısamadım çok mutsuzum
pişman olsun yalvarsın gerı dönsün dıye hıcbırse yapmadan beklıyorumm

nasıl alışacagımı bılemıyorumm

boşanmıs arkaslara soruyorum bu durumun ustesınden nasıl gelıyorsunuz

gelecege daır karamsarlıklardan nasıl kurutuluyorsunuzz

önerılerınıze ıhtıyacım var
Geri dönse kabul edecek misiniz? İnsanlar değişmez de aynı sıkıntıyı tekrar bilerek yaşamaktansa unutmaya çalışmak çok daha iyi. Elbet kolay değildir ama sonrasını şöyle düşünün sanki evlenmemişsiniz gibi. Ben evlenmedim ama annemin 3. olacak neredeyse :KK70:DD bana görücü bile gelmedi kadın 3. evliliği yapacak :KK70: Şaka bi yana kolay olmadı onun hayatı müge anlıya çıkacak türdendi kocadan yana şansı yok ama ben şans demem çoğunlukla hata derim çünkü adamlara bakıyorum zaten evlenilecek düzgün kibar adamlar değil ama kadınlarımız genelde evlenince değişir düşüncesiyle umursamıyor içini bir görüyor sonra boşandığı gibi travmayla kalıyorsun. Geleceğe dair karamsarlık artık evlenirken 50 kez düşünürsün öyle olur fakat çok derin düşünür sürekli boşanma evlilikle kaygını uzatırsan dahada çekersin o kötü kişileri o yüzden umursama derim. Psikolog gibi konuştum bekar halimle :KK70: Yanlış anlama lütfen resmen evlenmiş kadar oldum çevremde ikinci evliliğini yapmayan kalmadı herhalde benim evli kalanda zaten çok mutlu olduğu için değil ya aile baskısı çevre ne der düşüncesinden ya da eşinden korktuğu için boşanamıyor üç arkadaşım var mutlu olan. Tecrübem o yönde yani :KK70:

3 ay oldu boşanalı

eşimi çok severek evlenmıştım

gergın gecen bır yılın ardından boşandık

hala alısamadım çok mutsuzum
pişman olsun yalvarsın gerı dönsün dıye hıcbırse yapmadan beklıyorumm

nasıl alışacagımı bılemıyorumm

boşanmıs arkaslara soruyorum bu durumun ustesınden nasıl gelıyorsunuz

gelecege daır karamsarlıklardan nasıl kurutuluyorsunuzz

önerılerınıze ıhtıyacım var
Çok geçmiş olsun. Fakat çok zor. Hayat Yenı başlıyor... İnsanları anlamakta zorluk çekiyorsun. Bir bir tukenıyor cevrendekiler

X