Boyle bir sey mumkun olabilir mi? Bakmanizi rica ediyorum

Selam hanimlar.. Size soyle bir durumu anlatmak istiyorum, umarim iyi bir sekilde ifade edebilirim: Simdi ben fiziksel olarak cok buyuk olcude anneme benziyorum hatta kopyasiyim diyebilirim.. Ve bunu anlatmak biraz zor ama soyle bir durum var: Benim annemin cok eskiden, gencken cok yakin oldugu biri varmis ama zamanla aradaki tum ipler kopmus, annemle o kisi en son 30 kusur sene once gorusmusler.. Tabi o zamanlar annem de o kisi de genc ve ben dunyada yokum.. Neyse yani bir daha hic gorusmemisler.. Uzatmadan ozet halinde anlatmak istiyorum: bir tesaduf eseri benim kisa sure sonra is icabi bir sure gitmek durumunda oldugum bir toplulukta o kisinin de olacagini ogrendik annemle.. Tabi o kisinin adini soyadini bildigi icin (sadece ad soyad da degil, daha spesifik ayrintili bilgiler de var elbette).. Yani kisacasi bu kisi o kisi.. Ve is icabi ozellikle muhattap olmak durumunda olacagim kisilerden biri olacak kendisi.. O su an daha beni tanimiyor bile, haliyle benim o zamaninda cok yakin oldugu kadinin kizi oldugumu da bilmiyor.. Simdi bizim, ozellikle annemin asil derdi su: Bu kisinin, benim kimin kizi oldugumu ogrenmesini istemiyor.. Tabi ben soylemedikten sonra nereden bilecek annemin kim oldugunu ama maalesef anneme cok benzemem durumundan dolayi boyle dusunduk.. Yani annemin hik demis burnundan dusmus gibiyim, bu kisi beni gordugunde acaba 30 kusur yil once cok yakin oldugu kisi aklina gelir ve durumu anlar mi acaba? Sizce boyle bir sey mumkun mu, mesela siz benzer bir durumda boyle bir seyden suphelenir miydiniz? Yorumlarinizi alabilirsek cok mutlu olurum tesekkurler hepinıze
Açıklama yapmanıza gerek yok.Gecmis geçmiş te kalmış.Babamin eski sevgilisi babamın mahalleden arkadaşı ile evlenmiş.Hepsi aynı mahalleden kadın beni sevmeye gelirmisti annemin yanına.

X