böyle kaynana ve ogul sırlar dünyasında var sanırdım başıma geldi....

tiktak06

Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2012
83
0
eşimle daha 1.5sene evli kalmadan boşanıyoruz birde oğlum var daha 1.5yaşında yavrum doğduğu anda başladı tüm problemler kaynanam sayesinde.2010 yılında evlendik ben 23 o 30 yaşındaydı polisti kendisi doğunun son noktasına gittik orda mutluyduk tabi dağ taş var hep karı kız yok ya tabi iyi oluruz ben hamile kaldım doğum için annemin yanına beni kendisi gönderdi.doğumum bi hafta geç oldu annesigil geldi farklı şehirdeydik.2gün hastanede yattım suni sancı verdiler artık dayanamıyordum doktora yalvardım sezeryanla alın bağırmaya bile halim kalmadı dedim.

kaynanamsa bana"kızım normal doğum yap.kocan öyle istiyor bak kocayı kendinden soğutırsun dedi"ben hiç sesimi çıkarmadım ben ne haldeyim o neyin derdinde..beni ameliyata hemşireler götürürken eşim yine yoktu yanımda annesi kız kardeşiyle hastane önünde annemle beni çekiştiriyorlardı.ameliyattan çıktım yavrum doğdu en son ben aldım oğlumu kucağıma çok seviyorlar ya aman aman.ve sonunda kaynanam kazandı oğlundan beni..oğlunu öyle bi hale getirdiki kafama silah dayadı kucağımda 5günlük bebekle neler neler şiddetite iyice artmıştı..saçlarımı eline geçirdiği yerde yoluyodu hakaretler küfürler günden güne arttı sonunda artık zaten içinde olan o egosunu tatmin etmek için bir sürü kadınla konuşmaya başladı gezmeye buluşmaya başladı bunlarıda gözümü içine soka soka yaptı ben terkediyim gidiyim diye daha öncede olmuştu sahte faceler açıp konuşuyodu söz vermişti özür dilemişti o zamanlar...

.bi insanın 3tane telefon hattı olurmu ben sadece birini biliyorum..evimizde halı yok bebeğim emeklemek istiyor ben çocuğu yere bırakamıyordum battaniye seriyordum sadece annemin verdiği küçük bi halı vardı...doğudayken eşyaları 2ciel alıp ordada satıp gelmişti.gittiğimiz yerde yeni aldık eşyaları bi çok eksiğimiz vardı yetmezmiş gibi kredi çekip araba aldı ne gereği var dedim "çocuk hastalanınca hemen doktora götürüz dedi"ne götürmek ama bikere bile götürmedi sonra arabayı fuhuş yuvası gibi yapmış içinde sakızlar çeşit çeşit parfümler o biçim cdler..binmeye tiksindim..annesiyle olan telefon konuşmaları gece gündüz arttı hatta artık biz tv izlerken bile telefon açık kalıyodu kaynanam bizi dinliyodu "kuzum yavrum açık dursun olsun torunumun sesi gelio kapatma açık dursun siz işinize bakın diyodu"çok seviyomuş gibi torununu..eşimse harcamalrını yavrumla benden yana iyice kıstı 1tlyi bile göremedim ama kendine gelince deri mont almalar vatan tvdeki o saç beyazlamasını önleyice kremler kendine bakmalar badem yağları sporcu içecekleri otları çöpleri şifalı bitkileri analı oğullu netten alışverişi birbirlerine kargo yollamaları..beni silmişti eşim biliyodum ses çıkarmadım ama bi kadınla yemeğe gittiğini öğrendim ..ya sabır dedim ya sabır gececek dedim çocuğun var sık dişini dedim..sonra geçen sene aralık ayında annemin yanına bihaftalığına geldim anneannem kanser olmuştu ameliyat oldu onu görüp gideyim dedim beni aşkımlı gülümlü bindirdi otobüse.çocuk hastalandı 40derecelerde hastanede yattı haberi vardı hiç ilgilenmedi hiç sormadı sadece para yollladı gelicem dedim gelme dedi ben geliom dedi bi geldiki boşanmak istediğini söylemek için hemde parkta beni öylece bıraktı gitti."ben çok güzelmişim çok iyiymişim daha iyilerine layıkmışım o odun gibiymiş ben şen şakrakmışım(doğru aslında bunlar tambi odundun) evlenmeliymişim arada para yollarmış.hiç kaderi yokmuş kaderi hiç gülmemiş onluk bişey yokmuş..deyip gitti yıkıldım çöktüm ağladımda ağladım 5gün sonra annnemide alıp ona haber vermeden gittim ..bizi gördüğüne hiç sevinmedi tabiki ev berbat bi halde yemiş içmiş atmış yerlere muzları yemiş çürümüş kokmuş ekmekler mosmor olmuş...evi temizledim komşumla birlikte yastığın içinde koca bi muska çıktı şaşırdım korktum..o akşam iyiydi iyi davrandı ama işe gidince annesine anlatınca telde iyice dolmuş şekilde annemi yolcu edicektim o günde annenle birlikte git dedi istemiyorum sevmiyorum ben iyi değilim bana 3harfliler bulaştı rüyalar görüyorum seni gözümde şeytan gibi görüyorum dedi muskayı sordum bak işte ispatı dedi..

ertesi gün komşumun kocası açtı muskayı ve ne çıksaaa benim ona giderken yazdığım sevgi dolu notları muska yapmış..adam diyorki bu türkçe yazılı ben ağlıyorum adam kafayı yedi gördünmü iyi değilmiş diye acıyordum meğer hepsi dalgaymış beni evden korkutup kaçırmakmış hele komik olanı bana diyorki"gece kalkıp boğazına sarılırsam nas ve felak surelerini oku beni dürt adımı söyle kendime gelirim"gitmedim ama çıkmadım evden annemi yolladım o evi terk etti yandaşı olan aynı şekilde karısını boşayıp karıyla kızla gezen arkadaşının evinde kaldı ben çocukla evde yalnız kaldım komşularım baktı onlarda onun mesai arkadaşlarıydı konuştular olmadı.ben çağırdım gelmedi kaynanamı arayıp yalvarıyorum gel ne olur anne oğlun iyi değil ben bırakmam evimide onuda bizim çocuğumuz var ayrılmam diyorum o bana tutmuş git kızım git kocayın dediğini tut komşularım aradı kaynanamı çağırdı gelmedi amcan izin vermez dedi(amcada kılıbık kaynanamın hertürlü şiddetine mağruz kalmış biri)gelmedi oğlum hastaki nası hasta para yok pul yok bilmediğim yerler çağırdım gelmedi artık komşumun biri aradı geldi adam arabasını bile verdi bununki kimbilir nerdeydi hastaneye gidene kadar kaçtane kaza atlattık yolda giden herkese takılıo kırmızı ışıkta inip millete sataşıo ben polisim alırım ehliyetini diyor..

kaç kere böyle oldu rezil olduk çocuk korkup deli gibi ağlıyodu..yapma başkasının arabası dedim vermeseydi oda iyi olmasın bana iyilik etmesin dedi iyice şaşırdım..hır gür eve geldik anası aradı ben bağırdım ordan gelsene nie gelmion torunun hasta çok seviyodun ya dedim oğlu tamam gel anne dedi o akşama damladı anası oo kadın bi geldi savaş aletleri tam takır pişmiş tavuklar okunmuş sular kanepenin ardına saklanmış pet şişede tuhaf renkte birşeyler..kadın ışığı kapatıp habire zikretti kuran okudu birbirimize iyice taktı yan yan bakmalar oğluyla birlikte yatıp birlikte kalktılar "banada kız yemek hazırmı ha bak oğlumun sevdiklerini yap aman ha hadi bakıyım demeler" benim oğlum 7aylık olmuştu eşim 33yaşında ve kaynanm ona 1aylık bebeğe yapılan sevgi gösterisini yapıyordu sabah işe gidiyor oğlu sütü içmeden çıktı diye peşinden durağa kadar gitmeler..oğlu banyoya giriyor o çıkana kadar göğsünde donlarını ısıtmalar..bense onlara o kavgada yemek yapıcam evi temizlicem kaynanama dimdik ayakta olduğumu evimi yuvamı yıktırmıcam diye bi stres içindeyim evden kovdu kaynanam beni oğlu işyteyken git dedi ananın yanına git dedi ananda seni istemiyor seni attı gitti buraya diyor ne hakaretler ne küfürler..güzelliğinen bitsin şamataya gerek yok imzayı atın anlaşmalı bitsin cehennem ol git diyor..kadına dedim oğlun senin sözünden çıkmıyor sen benim neyimi gördün ne yaptım ben size oğlunun herşeyine katlanıyorum yavrum babasız kalmasın diye..yok dinlemedi bende gittim onu müdürüne şikayet ettim çağırdı konuştu pamuk gibi oldu anlattım herşeyi benimkinin dosyası kabarıktı kavgalara karışmış cezalar almış müdürü dedi bi hatanda daha mesleğin biter dedi.

bu söze istinaden benle iyi olmaya başladı annesi 3aylığına gelmiş bulunduğumuz yerden tayinini istemiş bu olaylar olmadan önce annesi biz gidene kadar yanımıza kalmaya gelmiş ama mesai arkadaşı olan komşulara annem 15 günlüğüne geldi diyomuş .bi sabah uyandım oğluyla bu kadın erken kalkmışlar sessiz sessiz kalkmışlar ben kahvaltı hazırlıyorum eşim olan o şahsı çağırdım balkona biz neolacağız bu halimiz nereye gidiyor diye anaaaaaa bide baktım kaynana oğlunu çekiyor ne konuşuyonuz konuşacak bişey yok yürü içeri yeter be deyip oğlunun sırtına vurmaya başladı oğlu balkon kapısına sıkıca tutunup yok bişey sen içeri git konuşuyoz diyo kadın sırtından itekleyerek içeri soktu bunu benim yavrum da örümcekte ağlamaya başladı bu kadın tuhaf sesler çıkarıyo erkek gibi bağrıyo oğlu tuvalete korkusundan saklandı benle kadın dip dibe kaldık gebertecektim aslında burnumun dibine girdi elimde kaşık vardı kafasına geçirecektim dedim sen nebekliyon defolup evine gitsene bana sen git dedi bura benim evim dedtim ortalığı sen karıştırıyon herşeyi sen yaptın dedim offf bana küfürler ne or... kaldı... ne kah..kaldı...

bende oğlumu alıp komşuya indim polis cağırdım geldiler dedim beni evden kovuyolar yeter artık ben şikayetçiyim polislerle arkadaşları tabi bide oturduğumuz apartman hep polisti yenge olurya düzelirya filan benimki geldi hadi çık yukarı gel diye gelmem dedim polislere diyom kardeşim beni savcılığa götürün bu kaçıncı oldu hayatım tehlikede bu kadın beni mahveder şimdi benim ki polisleri yolladı emel abla ben adi herif konuşuyoduk abi eşini seviyomusun sen anneni neden herşeyinize karıştırıyon dedi kapı çaldı catlak kaynana geldi çelik kapı açılmadan bağarmaya başladı yetişin oğlumu öldürüyolar filan demeye başladı emel ablada şaşındı teyze sen nedion karı koca konuşuyolar çatlak kadın üstüme saldırdı bi hamleyle elimi çizdi bende ona yapıştırcaktım komşu araya girdi adi herifte benim üstüme saldırmaya çalıştı bende o hışımla kendi evime üst kata çıktım arkamdan adi herif koşuyo onun arkasında anası kapıyı kapatmaya çalıştım benimki elini araya koydu çok şükür kapıyı kapatıp kitledim ama yavrum aşağıda kalmıştı içim rahat etmedi o yanımda olsaydı itfaiye gelse açmazdım oturdum çöktüm kapının dibine kapıyı yumrukluyolar tehdit ediyolar korktum boku yedin dedim içimden cenazen çıkıcak bu evden sonra deli kadının üç valizi gözüme çarptı hepsini teker teker 4.kattan aşağıya attım pat pat diye millet herkes bana bakıyo bu manyaklar aşağıda komşular kapıyı çalıyo aç biziz iyimisin diye açmadım ama yavrum ahh yavrum aşağıdaydı ona bişey yaparlar diye açtım ablalar geldi sakin ol dedi gelecekler konuşucaz dedi hıh cadı ve oğlu geldi yavrumu hemen aldım kucağndan yatak odasını kitledim yavrumun karnını doyurdum...

neyse kızlar yarın yazayım benim sinirlerim çok bozuldu

eşimle daha 1.5sene evli kalmadan boşanıyoruz birde oğlum var daha 1.5 yaşında yavrum doğduğu anda başladı tüm problemler kaynanam sayesinde.2010 yılında evlendik ben 23 o 30 yaşındaydı polisti kendisi
benim oğlum 7aylık olmuştu eşim 33yaşında ve kaynanm ona 1aylık bebeğe yapılan sevgi gösterisini yapıyordu

1,5 yıl evli kalmadan boşanıyoruz kısmını neden yazdığınızı anlayamadım.. 1,5 yaşında da oğlunuz var..
Bu mühim aslında, evlenmeden önce mi hamile kalmıştınız?
Bir şeyler tutarsız yazdıklarınızda... Diğer arkadaşlar da bunu soracaklardır eminim..

1,5 yıl evli kalmadan boşanıyoruz kısmını neden yazdığınızı anlayamadım.. 1,5 yaşında da oğlunuz var..
Bir şeyler tutarsız yazdıklarınızda... Diğer arkadaşlar da bunu soracaklardır eminim..

hayır hayır yanlış anlaşılmasın cümleyi doğru kuramamışım onlar gözümün önüne gelince 1,5 seneyi tamamlamadan demek istedim..şuan resmiyette 2,5senelik evliyiz oğlum 1,5yaşında evlendikten 3ay sonra hamile kaldım

Öncelikle Rabbim sabır versin yaşadıklarınız kolay şeyler değil. Ama ben bu konuyu siteye üye olmadan öncede okumuştum sanki ama siz konuyu açalı 1 saat olmuş :44:

Son düzenleme:
Öncelikle Rabbim sabır versin yaşadıklarınız kolay şeyler değil. Ama ben bu konuyu siteye üye olmadan öncede okumuştum sanki ama siz konuyu açalı 1 saat olmuş :44:

bilmemki o zaman bahsettiğim site boşanma hikayeleriyle ilgili bi sayfa..burayada yeni yazdım ve yeni üye sayılırım

O zaman okuduğumda da üzülmüştüm yaşadıklarınız için aynı yazıyı görünce şaşırdım ama doğru hatırlamışım :) Diğer açtığınız konuyu gördüm şimdi de insanın çaresiz kalmasından daha kötü bi durum yok. Umarım herşey gönlünüzce olur.

Durumunuza çok üzüldüm.. Bence de kayınvalidenizin sözünü dinleyin bırakın istedikleri olsun ayrılıp ailenizin yanına taşısın eşiniz anlattığınıza göre evliliğe zaten uyum sağlanamamış çocuğunuza babalık yaptığını da sanmıyorum öncelikle huzur lazım böyle çocuğum babasız kalmasın diye birbirinizi boğazlayacak noktaya gelmişseniz değer mi

O zaman okuduğumda da üzülmüştüm yaşadıklarınız için aynı yazıyı görünce şaşırdım ama doğru hatırlamışım :) Diğer açtığınız konuyu gördüm şimdi de insanın çaresiz kalmasından daha kötü bi durum yok. Umarım herşey gönlünüzce olur.

Allah razı olsun hatırlamana sevindim neyalan söyleyeyim nette derdini paylaşmak daha güzel bunu iyi anladım..şimdi iyiyim cok şükür kendime geliyorum yavaş yavaş yakında çalışmaya başlıcak herşey güzel olacak yavrumla...

Okuduğumda etkilenmiştim o dönem benimde ufak tefek sıkıntılarım vardı öyle gezinirken görmüştüm yanlış anlama canım ama o kadar çok derdin arasında kendi dertlerimi bu kadar büyüttüğüm için utanmıştım :KK14: şimdi nerde okuduğumu daha net hatırladım :) Kendini toplamanada çok sevindim çünkü ne kadar üzücü bi durumda olsa eşinden ve ailesinden sana yarar değil zarar gelir. Biz kadınlar her zaman güçlüyüzdür yeter ki bişeyi yapmak isteyelim :13: Kendin ve yavrun için en doğru kararı vermişsin yeni hayatında başarılar canım :KK9:

O kadar aldatmalara, pisliklere yikilmadiniz da esiniz bosanalim deyince mi yikilip saatlerce agladiniz? Ben buna cok sasirdim.
Esiniz de ayrilmak istiyor, onun ailesi tarafindan da istenmiyorsunuz. evliliginizde siddetten tut, butun pislikler mevcut. hala niye israrla ayrilmam diyorsunuz? Cocugunuz bu sekilde babali buyuyup , ilerde korkak, psikolojisi bozuk bir insan olacagina, anasi babasi ayri ama daha huzurlu bir ortamda buyusun.

Kocaniz hasta olabilir, baska sey de olabilir de. Siz de bu hayattan sikayetci de olsaniz kendiniz tercih ediyorsunuz sonucta. Herkes kendi tercih ettigi hayati yasar, gercekler acidir. Yani sizde de buyuk suc var. Kimse sizi baglamamis, tam tersine git diyorlar, bosanalim diyorlar. Eee?
Gururunuzu ayaklar altina almissiniz, silkelenin ve kendinize gelin. Ya bu deveyi gudecen ya bu diyardan gidecen demisler. Ayrilmam derseniz cekersiniz omur boyu, yapacak birsey yok.

canım benım aklını başına al yaa..bu adamdan ne koca olur ne baba..bırak ne hali varsa görsün.kendi pisliğinde boğulsun :KK47:

Evliliğin zaten kötü haldeymiş.
Seni zorla-tehditle tutan yok.
Aksine,eşin açık açık medeni bir şekilde boşanalım demiş.
Kabul edip yoluna devam etmeliydin.

Şimdi de hala annesiyle bir olup beni evden kovdu diyorsun.
Seni istemedikleri bu kadar açıkken ve sen de zaten mutsuzken,neden ayrılmamakta direniyorsun anlamadım.

Son düzenleme:
Sanırım bu konunun devamı var
Bekleyelim bakalım
Ona göre yorum yapalım

Şimdiye kadar okuduklarım içinse şunu demek istiyorum

Konu sahibi bir işin bir mesleğin yok mu?
Bu adamın kahrını çekeceğine kendine bir hayat kuramaz mısın?

Birde yazdıkların (sanırım stresten)
Biraz çelişkili
Benim oğlum 7 aylık, onun oğlu 33 yaşında demişsin
2010 da evlendiğini söylediğine göre
Eşin evlenirken 30 olduğuna göre
Eşin şu an 33, oğlun?

bu kadar pislige fuhusa siddete yalana katlan kovulsan da gitme. gurur diye birsey var bilmem hic duydun mu?

Sanırım bu konunun devamı var
Bekleyelim bakalım
Ona göre yorum yapalım

Şimdiye kadar okuduklarım içinse şunu demek istiyorum

Konu sahibi bir işin bir mesleğin yok mu?
Bu adamın kahrını çekeceğine kendine bir hayat kuramaz mısın?

Birde yazdıkların (sanırım stresten)
Biraz çelişkili
Benim oğlum 7 aylık, onun oğlu 33 yaşında demişsin
2010 da evlendiğini söylediğine göre
Eşin evlenirken 30 olduğuna göre
Eşin şu an 33, oğlun?
.....................................

Son düzenleme:

evet bende buraya takıldım bir takıldığım diğer konu ise polis çağırdığında arkadaşlarının gelmesi ve ikna etmeleri bana çok saçma geldi benimde eşim polis oyüzden biliyorum bizim burada da aile kavgası olmuştu eşim polis çağırdı ama tabiki arkadaşları gelmedi o semtin mıntıkasına kim bakıyorsa o görevli polisler gelir öyle kafasına göre her polis gelemez ayrıca sen hayır şkayetçiyim demişin ikna etmeye çalışmışlar bunada asla inanmadım alıp sizi ve eşinizi götürürlerdi ikna etmeye elbette çalışabilirler ama sonuçta siz şikayetçisiniz.....hakkında hayırlısı olsun yinede birşey diyemiyorum....

Durumunuza çok üzüldüm.. Bence de kayınvalidenizin sözünü dinleyin bırakın istedikleri olsun ayrılıp ailenizin yanına taşısın eşiniz anlattığınıza göre evliliğe zaten uyum sağlanamamış çocuğunuza babalık yaptığını da sanmıyorum öncelikle huzur lazım böyle çocuğum babasız kalmasın diye birbirinizi boğazlayacak noktaya gelmişseniz değer mi

bu olaylar başıma geleli bir seneyi geçti annemin evindeyim o ve babalık imkansız oğluma tokat attı ne arar ne sorar ne görmek ister aklı sıra büyüyünce alıcakmış elden ayaktan çıkınca

Okuduğumda etkilenmiştim o dönem benimde ufak tefek sıkıntılarım vardı öyle gezinirken görmüştüm yanlış anlama canım ama o kadar çok derdin arasında kendi dertlerimi bu kadar büyüttüğüm için utanmıştım :KK14: şimdi nerde okuduğumu daha net hatırladım :) Kendini toplamanada çok sevindim çünkü ne kadar üzücü bi durumda olsa eşinden ve ailesinden sana yarar değil zarar gelir. Biz kadınlar her zaman güçlüyüzdür yeter ki bişeyi yapmak isteyelim :13: Kendin ve yavrun için en doğru kararı vermişsin yeni hayatında başarılar canım :KK9:

bende benden daha dertlileri görünce derdime benimkide dertmi bak neler varmış diyorum..kpssden iyi bir puan aldım memurluk için uğraşıyorum inş olur sonra yavrumla kendime bi ev tutucam şimdi tek hayalim bu

O kadar aldatmalara, pisliklere yikilmadiniz da esiniz bosanalim deyince mi yikilip saatlerce agladiniz? Ben buna cok sasirdim.
Esiniz de ayrilmak istiyor, onun ailesi tarafindan da istenmiyorsunuz. evliliginizde siddetten tut, butun pislikler mevcut. hala niye israrla ayrilmam diyorsunuz? Cocugunuz bu sekilde babali buyuyup , ilerde korkak, psikolojisi bozuk bir insan olacagina, anasi babasi ayri ama daha huzurlu bir ortamda buyusun.

Kocaniz hasta olabilir, baska sey de olabilir de. Siz de bu hayattan sikayetci de olsaniz kendiniz tercih ediyorsunuz sonucta. Herkes kendi tercih ettigi hayati yasar, gercekler acidir. Yani sizde de buyuk suc var. Kimse sizi baglamamis, tam tersine git diyorlar, bosanalim diyorlar. Eee?
Gururunuzu ayaklar altina almissiniz, silkelenin ve kendinize gelin. Ya bu deveyi gudecen ya bu diyardan gidecen demisler. Ayrilmam derseniz cekersiniz omur boyu, yapacak birsey yok.

kocam ben doğum yapana kadar iyiydi annesinin yanında benim adımı bile anmazdı ve çocuğu bile sevmezdi neymiş bunlarda adet böyleymiş büyüklerin yanında çocuk sevilmezmiş...kesinlikle hasta zihniyetli bir insan sağlam degil annesi yaptı bunu ona ben şunun için uğraştım ama şimdiki aklım olsa hiç uğraşmaz onu evden ben atardım..ama insan sağlıklı düşünemiyor o zamanlar şimdi çok iyiyim bende babasız büyüdüm babam ölmüştü yavrum babalı büyüsün annesi konuşursa düzelir demiştim amma zaten kadın pusuda bekliyormuş istediği oldu mahkeme hala bitmedi bi an önce bitse diyorum

X