Brazil Butt Lift & Jillian Killer Buns&Thigs

canım, teşekkürler verdiğin bilgiler için. popon gayet hoş ve kalkık gözüküyor. hiç basen falan da göremedim yani. :nazar:
vallahi bu basenlerden çok ümitsizim artık. liposuction bile düşündüm bi ara. ama korkarım öyle şeylerden, cesaret edemem.
o zaman ben jillian'la devam edeyim. butt lift'e sonra geçeyim. butt lift'te popo şekline göre ayrı egzersiz programları vardı. o çok hoştu. ama o daha uzun sürdüğü için gözüm yememişti pek :)
bu arada jillian'ın levellerını kaçar hafta yapıyoruz? 2 hafta 1. level, 2 hafta 2. level şeklinde mi, yoksa 1-2-3 hafta şeklinde mi?

canım, teşekkürler verdiğin bilgiler için. popon gayet hoş ve kalkık gözüküyor. hiç basen falan da göremedim yani. :nazar:
vallahi bu basenlerden çok ümitsizim artık. liposuction bile düşündüm bi ara. ama korkarım öyle şeylerden, cesaret edemem.
o zaman ben jillian'la devam edeyim. butt lift'e sonra geçeyim. butt lift'te popo şekline göre ayrı egzersiz programları vardı. o çok hoştu. ama o daha uzun sürdüğü için gözüm yememişti pek :)
bu arada jillian'ın levellerını kaçar hafta yapıyoruz? 2 hafta 1. level, 2 hafta 2. level şeklinde mi, yoksa 1-2-3 hafta şeklinde mi?
Rica ederim cnm basen var olmazmı yanlarımda bir o kadar daha et parçası var sanki hususi oraya yerleştirilmiş kıyafetler topluyo ondan belli olmuyo.Bende kavitasyona gittim 6 seans 4 seansım kaldı düzenli gidemediğim için pek farkını görmedim açıkçası.Sen Jillianla başla 10 gün arayla ypıyorsun 30 güne tamamlıyorsun cnm yani level 1 10 gün sonra diğerleri.Brazil butt liftte iki videoyu peşpeşe yapıyordum daha hızlı etki etsin diye onun içinde uzun sürüyodu benim.Ne yaparsan yap hangi spor programını uygularsan uygula istikrar ve devamlılığı önemli.

Rica ederim cnm basen var olmazmı yanlarımda bir o kadar daha et parçası var sanki hususi oraya yerleştirilmiş kıyafetler topluyo ondan belli olmuyo.Bende kavitasyona gittim 6 seans 4 seansım kaldı düzenli gidemediğim için pek farkını görmedim açıkçası.Sen Jillianla başla 10 gün arayla ypıyorsun 30 güne tamamlıyorsun cnm yani level 1 10 gün sonra diğerleri.Brazil butt liftte iki videoyu peşpeşe yapıyordum daha hızlı etki etsin diye onun içinde uzun sürüyodu benim.Ne yaparsan yap hangi spor programını uygularsan uygula istikrar ve devamlılığı önemli.

Ben de tripollar pose almistim, ev tipi kavitasyon cihazi denebilir. Daha amator tabi. Gun asiri yapiyodum ama devam edemedigim icin ben de pek sonuc alamadim. İlk uygulmada bile belli bir sikilasma sagliyor ama devam etmek gerek tabi. Bu arada kavitasyon yaptirirken bol bol su icmek cok onemli. Bi dermatolog soylemisti, yeterince su icilmezse kan pihtilasmasi hatta beyin felci bile yapabiliyormus. O yuzden dikkatli ol canim.
Ben jillian 1 levelin 2.sini yaptim dun. Cok ham degildim aslinda ama yine de ilkinde kas agrisi yapmisti ama ikincisinden sonra hic agri falan yasamadim. Birazdan da ucuncuyu yapacam insallah. Gercekten etkili bi programmis. Nereleri calistirdigini agrilardan anlayabiliyosun yani :)
Tekrar teşekkur ederim sana. Sayende jillian'in bu programini kesfetmis oldum. En Büyük KK

ben de 1 aydır herşeyi bırakmıştım üşengeçlikten :KK50: öncesinde brazill butt lift yapıyordum memnundum ama şimdi jillian la tekrar başlıyorum bugün itibari ile :KK8:

brazill butt liftt link istiyorum :):KK17:

verdiğiniz link calısmıyor indiremedim ya baska linklerden indirenler banada yollayabilirmi :KK43:

evvet sonunda bugün brazil butt lift. e başladım hatta canım çıktı dehşet terledim ayyy..

ölçülerimi de aldım bakalım ne kadar sürede ne değişecek bilgilendireceğim sizleri de kızlar :)

jilian 30 day programını yapıyorum,bitince ramazan sonu bunu yapmak istiyorum,mümkünse linki alabilir miyim

evvet sonunda bugün brazil butt lift. e başladım hatta canım çıktı dehşet terledim ayyy..

ölçülerimi de aldım bakalım ne kadar sürede ne değişecek bilgilendireceğim sizleri de kızlar :)
Harikasın cnm devam et sakın bırakma.çok yoruyo dimi bayağı bir ter akıtıyosun yani.sen hangisini yaptın cnm Bum Bum Rapido ve de lastikle olan videosu var önce hangisinden başladın.Bende önce jilliana başladım 1 ayı doldurduktan sonra Brazil'e geçecem böyle bi sıralama koydum bakalım devam ettiğimiz sürece etkisini de görücez muhakkak.Burada gelişmeleride bizimle paylaşırsan cnm başlamak isteyenlere motivasyon olur.

Bugün 4.günüm olacak jillian yapalı ama ben level 2 ye geçmek istiyorum vücut alıştı artık rahatlıkla sonuna kadar yapabiliyorum.Zaten 10 gün yaptım level 1 i yeter yani.Dün ölçümü yaptım tekrar kalça ve basenler 102 cm bacak ise 62 cm.Düzensiz yaptığım ve sık sık ara verdiğim için ölçüler hala aynı.
Bende sürekli yapmak ve devamını getirmek adına ek takviye sporcu gıdası olan Kreatin toz aldım.Daha önce etkisini bildiğimden özellikle kreatini seçtim.Kaç gündür kullanıyorum gerçekten çok iyi performansı artırıyo yorulmak aza iniyo efor sarfederken güçtende düşmüyorsunuz hareketleri rahatlıkla yapabiliyorsunuz kasları koruyo bir yandanda.Arkasından protein almak gerekiyo bende yumurtayla takviye yapıyorum protein olarak.Jillianın arkasından call yapıyorum Ramazan dolayısıyla malum işler güçler iftar sahur derken fazla zamanım olmadığı için bu ikisiyle yetiniyorum.Artık alışkanlık haline getirmek istiyorum.Şimdi bunu dahada ciddileştirdim resim eklemeye çalışıcamki benim gibi motivasyonu düşüpte bırakan bıkkınlık gelip sıkılan arkadaşlara biraz daha dayanma gücü ve devamını getirebilme isteği uyandırsın.

ben de yaklaşık 2 haftadır yapıyorum jillian'ı. ama her gün üst üste yapamıyorum malesef. mutlaka hesapta olmayan bi şeyler çıkıyor, atladığım günler oluyor. level 1'i 8 kere yaptım. hareketler kolay gelmeye başladı, hatta sonlara doğru bileğime ayak ayırlığı takıp onlarla yapmaya başlamıştım. kolaylıkla yapar hale gelince level 2'ye geçtim. onu şimdilik sadece 1 kere yapabildim. yalnız level 2 de hiç basen çalıştıran hareket yok gibi geliyor, bilmiyorum bana katılıyor musunuz ama level 1 de basen bölgemi yakan birden fazla hareket vardı. benim ilk hedefim basenler olduğu için bunu önemsiyorum.

ben bununla birlikte callanetics de yapıyorum. 2 hafta içinde 1,5 cm'e yakın incelme oldu sanırım. bugün tatile çıkıyorum. mecburen aksıyacak. ama dönüşte daha düzenli yapmayı planlıyorum.

lion81, doğru söylüyorsun. resimdir, ölçüdür bunları birbirimizle paylaşsak yapmak isteyen herkes gaza gelir. resim konusunda biraz üşengecim. ayarlayabilirsem ara ara çekmeyi planlıyorum. hem değişimi ben de görmüş olurum.

ben de yaklaşık 2 haftadır yapıyorum jillian'ı. ama her gün üst üste yapamıyorum malesef. mutlaka hesapta olmayan bi şeyler çıkıyor, atladığım günler oluyor. level 1'i 8 kere yaptım. hareketler kolay gelmeye başladı, hatta sonlara doğru bileğime ayak ayırlığı takıp onlarla yapmaya başlamıştım. kolaylıkla yapar hale gelince level 2'ye geçtim. onu şimdilik sadece 1 kere yapabildim. yalnız level 2 de hiç basen çalıştıran hareket yok gibi geliyor, bilmiyorum bana katılıyor musunuz ama level 1 de basen bölgemi yakan birden fazla hareket vardı. benim ilk hedefim basenler olduğu için bunu önemsiyorum.
ben bununla birlikte callanetics de yapıyorum. 2 hafta içinde 1,5 cm'e yakın incelme oldu sanırım. bugün tatile çıkıyorum. mecburen aksıyacak. ama dönüşte daha düzenli yapmayı planlıyorum.
lion81, doğru söylüyorsun. resimdir, ölçüdür bunları birbirimizle paylaşsak yapmak isteyen herkes gaza gelir. resim konusunda biraz üşengecim. ayarlayabilirsem ara ara çekmeyi planlıyorum. hem değişimi ben de görmüş olurum.
Evet level 1 de basen hareketeleri var ama diğerleri daha etkili ve zorlayıcı geldi ben 3 videosunuda yaptım.Level 2 ve 3 te ön bacak arka bacak kalçanın alt kısmı da çalışıyo yine basen hareketleride var tabi.basen için level 2 veya 3 e geçtiğin zaman arkasından level 1 deki basen hareketinide ekleyebilirsin etkisini daha çok görürsün böyle.Bende call yapıyorum ordaki hareketlerde etkili 21 gün tamamladıktan sonra ara verip tekrar başlarım.Popomun küçülmesini istemiyorum.Resim şart o zaman daha çok hırslanırız tabi.

Canım Jillian Killer bu değil mi :KK16: ay dün yanlış birşey yapamamışsımdır inş .Bir de bu video 4 dkk çok az değil mi :KK50:o söylediğin thigh high videsunuda youtubeda bulamadım :KK43: nereden bulabilirim onu canım .

[video=youtube;jmDFer-LrVI]http://www.youtube.com/watch?v=jmDFer-LrVI[/video]

Bir de ben masabaşı çalışıyorum :KK55:galiba sen de benim gibisin .Bizim gibi onlarlara otururken yapabileceği neleri önerirsin :KK50:

[video=youtube;n3M0C_J9Gmg]http://www.youtube.com/watch?v=n3M0C_J9Gmg&feature=related[/video]
Bu videoda lastikle yapılan bacak iç bacak basen hareketleri var kısa süreli video da olsa hareketlerin bazılarını gösteriyo yaptığınızda o kısımlarınızın yandığını hissedebiliyorsunuz.Aslında videonun sonrasında kalça hareketi vardı kalçanın bombeli şeklinin almasını sağlayan bir kaç etkili hareket.
Maritsa cnm burda videoda Brazil High&thigh kısa olarak göstermiş ama sen torrentten indirmen lazım tam olarak izleyebilmen için linkide bu cnm burdan indirebilirsin http://www.google.com.tr/url?sa=t&r...6MTFAw&usg=AFQjCNF0MDVH0FZraUIYXi8latzK_9OMZA
Cnm Jillian Killer buns&thigs evet bu video ama level 1 ,2 , 3 videosu var onuda internetten indirmen lazım.40 ar dk sürüyo esnemeyle beraber.Aynen bende masa başındayım malesef bütün günüm hareketsiz geçiyo.Bunun için masa başı etrafında kimseler olmazsa bacak hareketleri yapabilirsin sandalye hareketi yapabilirsin ben kimse yokken lastiğimide yanımda getirmiştim işyerinde bacaklarımı uzattım kaldırdım yana öne arkaya derken iyi bir spor oldu yani.

Maritsa cnm burda videoda Brazil High&thigh kısa olarak göstermiş ama sen torrentten indirmen lazım tam olarak izleyebilmen için linkide bu cnm burdan indirebilirsin http://www.google.com.tr/url?sa=t&r...6MTFAw&usg=AFQjCNF0MDVH0FZraUIYXi8latzK_9OMZA
Cnm Jillian Killer buns&thigs evet bu video ama level 1 ,2 , 3 videosu var onuda internetten indirmen lazım.40 ar dk sürüyo esnemeyle beraber.Aynen bende masa başındayım malesef bütün günüm hareketsiz geçiyo.Bunun için masa başı etrafında kimseler olmazsa bacak hareketleri yapabilirsin sandalye hareketi yapabilirsin ben kimse yokken lastiğimide yanımda getirmiştim işyerinde bacaklarımı uzattım kaldırdım yana öne arkaya derken iyi bir spor oldu yani.

Tatlımmmmm ya çok sağol ,inanılmaz iyisin :KK16:
Eve gidince 2 sinide torrentten indireyim bari :KK56: Lastik fikri süper :KK9:kim görecek zaten masanın altında ne yaptığımızı .

X