Brazil Butt Lift & Jillian Killer Buns&Thigs

lioncum merhaba
o önerdiğin kitapları aldım ve ruhsal zekayı okumaya başladım dün akşam teşekkür etmek istedim bana hitap eden bir kitap olduğunu düşünüyorummm Allah razı olsun:KK16:
Merhaba cnm nasılsın nasıl gidiyo hayat.Rica ederim cnm kitapları almana sevindim gerçekten ben bi çırpıda bitirdim ve hayatımda sorguladığım bi çok şeyin cevabını aldım.Artık herşeye farklı bi bakış açısıyla bakıyorum her yaşadığımın veya hayattaki gördüğüm bi çok şeyin ardındaki sırrı Rabbimin mesajlarını idrak ediyorum ve algılıyorum.Şimdi daha da geliştirdim kendimi her sıkıntının arkasından daha büyük güzelliklerin geleceğini biliyor ve sabrederek dua ederek bekliyorum ve gerçektende o güzellikleri yaşıyorum iyiki o sıkıntıları yaşamışım diyorum çünkü istediklerimizin gerçekleşmesi için o sıkıntıları yaşamamız gerekti en önemlisi ondaki hayat dersini öğrenmemiz gereken dersi almamız gerekti.Bazı olayları sorgularken asla lanet etmemeli şikayet isyan etmemeliyiz çünkü ondaki hayrı ancak Allah bilir.En güzel derste kendi benliğimizi ortaya çıkarmak kendimizi tanımak kendi gücümüzün farkına varmak ve kendimizi sevmek.Bunları idrak ettiğinde daha güzel daha mutlu ve huzurlu sevgi dolu yaşamıda kendine çekmiş oluyosun.Bunu yaşıyorum ben aştım artık kendimi Rabbim hepimizin isteğini en hayırlı şekilde versin.

Cnm çok teşekkür ederim vallahi çok işime yaradı bende youtube dan video indirmek istiyodum sağol cnm ya istediğim kısa videoları indiriyorum şimdi.

Rica ederim canım, ben bunu İnsanity başlığında da paylaşmıştım ama gözden kaçmıştır. :) Kaldırılma tehlikesi var diye yüklenildiği an bu programla indirmiştim onları. İyi oldu. :)

Merhaba cnm nasılsın nasıl gidiyo hayat.Rica ederim cnm kitapları almana sevindim gerçekten ben bi çırpıda bitirdim ve hayatımda sorguladığım bi çok şeyin cevabını aldım.Artık herşeye farklı bi bakış açısıyla bakıyorum her yaşadığımın veya hayattaki gördüğüm bi çok şeyin ardındaki sırrı Rabbimin mesajlarını idrak ediyorum ve algılıyorum.Şimdi daha da geliştirdim kendimi her sıkıntının arkasından daha büyük güzelliklerin geleceğini biliyor ve sabrederek dua ederek bekliyorum ve gerçektende o güzellikleri yaşıyorum iyiki o sıkıntıları yaşamışım diyorum çünkü istediklerimizin gerçekleşmesi için o sıkıntıları yaşamamız gerekti en önemlisi ondaki hayat dersini öğrenmemiz gereken dersi almamız gerekti.Bazı olayları sorgularken asla lanet etmemeli şikayet isyan etmemeliyiz çünkü ondaki hayrı ancak Allah bilir.En güzel derste kendi benliğimizi ortaya çıkarmak kendimizi tanımak kendi gücümüzün farkına varmak ve kendimizi sevmek.Bunları idrak ettiğinde daha güzel daha mutlu ve huzurlu sevgi dolu yaşamıda kendine çekmiş oluyosun.Bunu yaşıyorum ben aştım artık kendimi Rabbim hepimizin isteğini en hayırlı şekilde versin.

Tşk canım nasıl olsun iş güç koşturmaca devam bileğim daha kötü oldu geçen hafta geçer gibi oldu haftasonu topuklu ayakkabı giydim ancak bu hafta gün geçtikçe daha kötü oluyor kas gevşetici buz kompresi falan da yaptım ama bana mısın demedi tek derdim o spor yapamıyorum ne güzel bir hevesle başlamıştım çok da hoşuma gidiyordu ama daha karşılığını alamadan sakatlandım yaa..Canım sağolasın evet farketmeden yaptığım bi çok hareketin meğerse farklı anlamları mevcutmuş bu kitapların bana çok şey katacağına inanıyorum çok teşekkür ederim. Aminnnnnnnnnnnnnnnn:KK16:

Üc saat bahce calismasi ardindan 4 mil leslie... Cok yorgun ama cok mutluyum... Hareket ettikce edesim geliyor.

Bütün gün evde kargonun gelmesini bekledim. Adamlar zile bile basmadan "Geldik,bulamadık." diye not bırakmış. Çok sinirlendim ya. Carnitine'imi alır öyle yaparım sporumu diyordum. Yarın sabah gidip şubeden almam gerekecek. :/

Bütün gün evde kargonun gelmesini bekledim. Adamlar zile bile basmadan "Geldik,bulamadık." diye not bırakmış. Çok sinirlendim ya. Carnitine'imi alır öyle yaparım sporumu diyordum. Yarın sabah gidip şubeden almam gerekecek. :/

Aslinda ben de yag yakici etkisi var diye aliyorum sevgili dizzy ama enerji konusunda cok büyük bir fark gördügümü söyleyemem. Enerji icecekleri daha fazla enerji veriyor. Yag yakici etkisini de daha bilemiyorum cünkü henüz 4. tableti kullandim. Ishal yaptigi icin her gün kullanamiyorum. Spor icin en iyi motivasyon kendi beynimiz aslinda. Koltuktan bir kez kalkip harekete basladik mi gerisi geliyor.

Aslinda ben de yag yakici etkisi var diye aliyorum sevgili dizzy ama enerji konusunda cok büyük bir fark gördügümü söyleyemem. Enerji icecekleri daha fazla enerji veriyor. Yag yakici etkisini de daha bilemiyorum cünkü henüz 4. tableti kullandim. Ishal yaptigi icin her gün kullanamiyorum. Spor icin en iyi motivasyon kendi beynimiz aslinda. Koltuktan bir kez kalkip harekete basladik mi gerisi geliyor.

Çok haklısın tabii ama işte bir heves var içimde, bir an önce kullanmaya başlayayım da etkisini göreyim diye. Sabah erkenden kalktım gittim kargo şubesine, bu seferde dağıtıma çıktı dediler.. Sonunda aldım ama. Şimdi bir sorum olacak, ben hardline aldım, ağızda eritilenlerden falan bahsediliyor, bu onlardan değil heralde değil mi?

Bir de enerji içeceği olarak ne kullanıyorsun? :)

Son düzenleme:
Çok haklısın tabii ama işte bir heves var içimde, bir an önce kullanmaya başlayayım da etkisini göreyim diye. Sabah erkenden kalktım gittim kargo şubesine, bu seferde dağıtıma çıktı dediler.. Sonunda aldım ama. Şimdi bir sorum olacak, ben hardline aldım, ağızda eritilenlerden falan bahsediliyor, bu onlardan değil heralde değil mi?

Bir de enerji içeceği olarak ne kullanıyorsun? :)
Sevgili dizzy ben Avusturyadayim Türkiye ile ayni markalar var mi bilemiyorum. Alisveris yaptigim drogerinin kendi markasi var l carnitin ve magnezyum karisik hap olarak. Enerji icecegi de power fly in sekersiz olanlarindan iciyorum.

Sevgili dizzy ben Avusturyadayim Türkiye ile ayni markalar var mi bilemiyorum. Alisveris yaptigim drogerinin kendi markasi var l carnitin ve magnezyum karisik hap olarak. Enerji icecegi de power fly in sekersiz olanlarindan iciyorum.

Aa anladım, muhtemelen farklıdır buradaki ürünlerle. :)

Bugün L-carnitine aldıktan yarım saat sonra insanity fit test'in 15 dakikası ve boom boom videosunun 15 dakikasını yapabildim. Neden bu kadar az oldu ben de anlamadım. Sonra birkaç bacak ve karın egzersizi yapıp bıraktım. Ama uzun zamandır yapmıyordum, 1-2 haftadır yani. :)

Sırtım normalde sadece soğuk olurdu terlemekten ama bugün göl gibiydi. :)

Selam kizlar. Bugün Pazar kimse ortada yok tabii. Benim esim ayda iki kez haftasonlari calisiyor o yüzden bugün vaktim var. Bugün cok yorgun hissettim kendimi, biraz da evde bahcede calistim, o yüzden sadece yarim saat pilates yaptim. Yogun spor dolu bir haftadan sonra cok iyi geldi ve rahatlatti. Önümüzdeki hafta cok isim var disarlarda biraz fazladan calismis olduguma seviniyorum. Ama planladigim gibi birkac santim ve bir kilo incelemedim tabii ki.

Selam benim uykucu güzellerim. Hadi uyanin. Ben 6 da uyandim, temizlik yaptim, pilates yaptim simdi yemek yapmaya gidiyorum. Gecen haftaki calismalarim bir sey farkettirmedi sanmistim ama yanilmisim. Karnimdan bir cm daha gitmis 82 olmus. Toplamda 7 cm. 80 in altina düsersem cok sevinecegim.

bende 1 saatlik sporumu yaptımda geldimmm.harika bir çalışma buldum kızlar,kolay göründüğüne bakmayın sağlam yakıyor : Fitness Blender 5x5x5 Pulse Workout for Butt & Thighs

bayıldım buna yaparkende zorlandım,popişi feci yakıyor 5 normal 5 kısa yapıyor her hareketi oda yakıyor epeyce

Fitness blender in calismalari cok güzel gercekten de. Ben de hiit cardiolari ordan yapiyorum. Iki gündür pilates moodundayim haftada en az iki kez hiit yapabilsem iyi olacak.

Az önce bir parti daha pilates yaptim ama yoruldum artik.

Artik bu baslikta tek basima kaldim sanirim. Sabah ilk isim karin pilatesimi yaptim cocuklar uyanmadan. Bu haftam cok yogun kiyisindan kösesinden bir seyler yapayim bari hic yapmamaktansa.

Günaydın herkese bi kaç gündür pek aktif olamıyorum burada kusura bakmayın.Ev arıyoruz sürekli eşim yeterince stresli zaten bana da kızıyo tabi bilgisayarda keyif yapacağına ev iş ara diye.Bi taraftanda iş arıyorum tabi.Burayı aksatabilirim bi müddet hayırlısıyla yeni düzene geçebilseydik bende rahatlardım bu koşuşturmalardan.Ama sizleri takip ediyorum okuyorum yorumlarınızı.

Derya'cım bende plates yaparak günümü tamamlıyorum artık yapacak bişey yok fazla vaktim yok.Dün yeterince yürüyüş yaptım ev aramaktan bacaklarımın yağlarıda erimiştir heralde gündüzde Ebru Şallı selülitsavar egzersizlerini yaptım.Cuma günüde Kathy Smith ve Denise Austin'nin ne kadar kısa 10 dklık plates videoları varsa hepsinide yaptım.Bacaklarımdaki etlere ellediğimde sertlik belli oluyo artık.Bi müddet böyle devam edicem şu ev iş taşınma merasimleri bitene kadar yapabileceğim başka bişey yok.Plates rahatlatıyo tüm sinir ve stresimide alıyo sıkılmadan devamını getirebilsem.

Günaydın herkese bi kaç gündür pek aktif olamıyorum burada kusura bakmayın.Ev arıyoruz sürekli eşim yeterince stresli zaten bana da kızıyo tabi bilgisayarda keyif yapacağına ev iş ara diye.Bi taraftanda iş arıyorum tabi.Burayı aksatabilirim bi müddet hayırlısıyla yeni düzene geçebilseydik bende rahatlardım bu koşuşturmalardan.Ama sizleri takip ediyorum okuyorum yorumlarınızı.

Derya'cım bende plates yaparak günümü tamamlıyorum artık yapacak bişey yok fazla vaktim yok.Dün yeterince yürüyüş yaptım ev aramaktan bacaklarımın yağlarıda erimiştir heralde gündüzde Ebru Şallı selülitsavar egzersizlerini yaptım.Cuma günüde Kathy Smith ve Denise Austin'nin ne kadar kısa 10 dklık plates videoları varsa hepsinide yaptım.Bacaklarımdaki etlere ellediğimde sertlik belli oluyo artık.Bi müddet böyle devam edicem şu ev iş taşınma merasimleri bitene kadar yapabileceğim başka bişey yok.Plates rahatlatıyo tüm sinir ve stresimide alıyo sıkılmadan devamını getirebilsem.

Haklisin sevgili lion pilates cok rahatlatiyor, bu günlerde ben de stresli bir dönemdeyim iyi geldi. Biraz degisiklik de iyi oluyor hem pilateste karnini iceri cekmeye alisiyorsun öylece kaliyor. Bakalim etkisini de denemis oluruz böylece ben sana Leslie`den yaptigim 12 dk lik pilatesin linkini de vermeye calisayim basinda hareketleri gösteriyor, zaten bilinen seyler, sonra da yaptiriyor.

http://club.walkathome.com/video/detail/vid:23

linki ekliyorum canim ama acilir mi bilmem, normalde sayfaya üye olmak gerekiyor izlemek icin. Eger acilirsa süper olur leslie yapan baska arkadaslara da link eklerim.

Son düzenleme:

Burada izninle bir düzeltme yapayim 480p ile yüklenirse görüntü kalitesi daha iyi oluyor.

5 Minutes to Slim HIIT Cardio Workout - Fitness Blender HIIT Workout for Fat Loss - YouTube

Size bir sabah hediyesi. Vakti az olanlar icin 5 dk hiit cardio. Mola verilen 1 dk da ya kosuyor ya da jumping jack yapiyorsunuz(Kollari bacaklari yana acarak hoplama).Vaktim yok demeyin 5-10 dk mutlaka ayirabiliriz. Metabolizmamizi harekete gecirmemiz bile yag yakimina yardimci olur. Pop sugar fit, pop sugar living sitelerinde de (you tube) süper kisa videolar var.

X