Bulaşık makinasında hangi marka deterjan daha kullanışlı...

bosh calgoniti öneriyor ama ben hiç memenun değilim, prilin 7 fonksiyornlusu harika, çok güzel parlatıyor. cagonitin son çıkardığı üründe güzel ama çok pahalı almıyorum.

merhaba arkadaşlar bulaşık makinasında tablet kullanıyorsanız ortadan ikiye bölüp kullanın .memnun kalacaksınız.

bende calgonit tablet kullanıyorum memnunum. qantum çok güzelmiş ama diğerlerine göre pahalı sonuçta iyi yıkadıktan sonra fazla para vermeye gerek görmüyorum.bu makinaları kadınların hizmetine sunanlara sonsuz minnettarım yoksa halimiz haraptı.

ben calgonitten memnundum ama quantum u hic beyenmedim nedense. simdi somat 7 veya 9 u kullaniyorum cok memnunum.

evet canim, cünki cogu tbl. icinde artik tuzda parlaticida var ama ben yinede tuzu birakamiyorum

merhaba hanımlar bulaşık makinamı yeni aldım arçelik 5 programlıı..tüm ayarlarını yaptımmm..
neyseee calgonit toz aldım hiç memnun kalmadım.. prill 7 kulandımmmm o da çok iyi deil..bimde satılan bi ürün var onu da kulandımm..hepsinde sonuc aynııı su izi vee mat bi renkkkk bardakları yerine dizerken elim sanki deterjan oluyor keçe gibi..tencere tavalarımmmda su izleri yineee var..parlatıcı ve tuzu varrrr doldurdumm...her seferinde çok pahalı deterjan kulanmıyayım dedimmm normal olanlardan aldım ama makinadan çıakrırken elimde duramam gerekti..
bu sefer calgonit quantum en pahalı olanını aldım artıkk bıktım temiz yıkamamasından dolayı..hiç isimlerine bakmadım bile direk hangiis pahalı diye baktım onu aldım valla..umarımmm memnun kalırım yoksa servisini çağırcammmm bıktım artık:KK43::KK43::KK43:

2 senelik evliyim nerdeyse evlendiğim günden beri hep calgonit kullanıyodum geçenlerde pril daha ucuzdu oldukça indirimli geldi eşimde bi al dene dedi aldım gayette memnun kaldım hiç i fark göremedim calgonitten quantumuda kullandım ama sonuçta hepsi aynı geldi bana

bende hem calgonit hem pril tablet kullandım ikisinden de memnun kaldım ama
calgonit jel deterjan daha bi iyi gibi geldi bana, bundan sonra jel kullanmayı düşünüoyrum, hem daha uzun süre kullanılıyor, daha bereketli gibi geldi bana

calgonit quantum benim makinamın üst sepetindeki tutma yeri varya orda hep bi miktar kalıyodu sizdede öyle oldumu

bende calgonit kullanıordum geçenlerde bimden bind activ die bir tablet aldım çok daha güzel yıkıo
hemde hesaplı....:KK64:

bim'in deterjanı var bind diye önce onu kullandım ama hiç memnun kalmadım bitene kadar içim şişti şimdi bingo kullanıyorum gayet güzel.

bende 1 yıllık evliyim en başından beri fairynin bulaşık makinası tabletlerini kullanıoyrum ve çok memnunum direkt koyuyosun eline deterjan değmiyo poşeti eriyip gidio kendi ve pırıl pırıl yapıo limonlu elmalısı var ben limonluyu beğeniyorum:nazar:

X