Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri büyümesi devam eder mi

bende düşünüyodum acaba 1-2 sene daha beklesem büyür mü diyerek ama büyümüyomuş genelde duruyomuş canım ya. sende yap umarım istediimiz boyuta gelir. 75 olsada yeter gerçekten

ya gelişmelerden beni haberdar edersen cok sevinirim inş. en kısa sürede sonuç alırız:eek:

kızlar size yardımcı olayım bende 10 gün içinde 16 yaşıma girdim benim 15 14 yaşlarım da göğsüm vardı ama baya küçüktü şümdi büyümeye başlıyo suan 75 mi dolduruyo 80 takıcam bence bu kişiden kişiye değişebilir çünkü biz hala gelişme dönemindeyiz 15 yaşında durcagını sanmıyorum dursa benimkiler dururdu eminim büyür çünkü hormanlarımız sürekli gelişme içinde

rabiyacım umarım bizimkilerde senin gibi olur ya hala büyümeye devam ederler. peki seninkiler tam olarak ne zaman ilk olarak büyümeye başladılar?

rabiacım snn bu yazın valla umut verdi bana... cok saol inş. bizimkilerde en kısa sürede büyür sen fazladn bişey yaptın mı büyümesi için?

saolun kızlar benim 13 14 yaşında gögsüm yoktu hiç şimdi büyüyüyo işte 15 yaşında hızlandı büyemesi suan 75 dolduru ve sıkıyo bi beden büyük takıcam ama masaj da yapıyorum aklıma estikce sonra mesela dustan sonra soguk su terapisi uyguluyorum belki bunlarında etkisi olabilir

cvbın için tşkler rabiya inş. bizimkiler de kendiliğinden büyür..

ayy inanmıyorum ya bende 16 yaşındayım ve küçücükler yaa büyümez mi diyosunz artık ben 18 e kadr büyür diye biliyodum allahh valla mahvoldum çocuk gibi kaldım öylee

valla canım bende büyür diye düşünüyodum ama bilemiyorum şimdide. sende diğer konu başlıklarını oku ve harekete geç bence :/

...........................................................................

Son düzenleme:
''canımcım ben 18 yaşındayım benimde çok küçük. dümdüz deil dediğin gibi ama küçük soyunma odaları işkence gibi geliodu walla bütün arkadaslarım 85 fln takıo düşün benimki 75i zor bela dolduruo.
ben doktora gittim kısa bi süre önce bi çözüm bekliodum doktor :- böle seyler genellikle genetiktir annede nasılsa kızındada öle olur. dedi ben büyümezmi dedim sanmıorum büyüsede istediğin ölçülerde olamaz dedi sakın piyasadaki ilaçlardan kullanma kanser riskini artırıo dedi bende ağlaya ağlaya ewin yolunu tuttum . ve internetten doal çözümler ararken burayı buldum kara üzüm çekirdeği işe yaradı mutlaka dene bence durumunu anlıyorum takma kafana doal yollardan yapabiliriz bişiler ''

aynen ya benimkilerde öyle :KK43: :KK43: .gerçekten küçün bi etkisi oldu mu sana? yani gözle görülür bi büyüklükte? ben şu an sadece masaj falan uyguluyorum. küçüde denicem ama bi türlü almak fırsatı olmadı.

...............................................................

Son düzenleme:
merhaba ben 16 yaşındayım. göğüslerimin büyümesi 14-15 yaşlarımda hızlandı, 90 beden ve hala büyüyor. bence takmayın kafanıza bu kadar, büyümesi ergenliğin sonuna kadar devam eder bu da 18-19 yaşlarıdır ozaman son şeklini de alır.

umarım öyle olur devam ederler büyümeye biraz moral oldu bu :-)
bişey sorucam bu sırada sutyen kullandınız mı?

bende aldım sutyen ondan dolayı sordum kullandınız mı diye.normalde 70 tam oluyo 75 alıyım dedim tabi dolduramadım ama umarım doldururum (= moral ve kendini kabullenmede çok önemli. deniyorum bakalım (=

yazdıkların için çok teşekkür ederim.

ne demek =) umarım istediğin büyüklüğe ulaşırsın :1rolleyes: hem sonuçta bilim adamları araştırmış bulmuşlar ergenlik 18-20 yaşına kadar devam ediyor diye üstüne söz söylemek olmaz. sabredip zafere ulaşacağını ümit ediyorum =)

çok sağol :-) bende ümit ediyorummm hihoyyyt

ya ben de 16 yaşındayım ama benimkilerde arkadaşlarımınkilerden küçük...acaba ben de mi denesem napsam?

en azından masaj ve sporu dene. diğer sayfalarıda incelemişindir zaten ordan uygulayabildiklerini ugula derim ben

ama masajı nasıl yapacağım?o konuda yardıcı olursanız?

arkadaşlar ben 20 yaşındayım göğüslerim vücuduma göre çok çok küçüktü ve büyümesi durmuş gibi gözüküyordu.
sonra hiçbir şey yapmadım, kilo da almadım ama birden büyümeye başladılar. (ayda 1-2 cm büyüyorlar şu sıralar)
15-16 yaş henüz erken, üzülmeyin. :KK66:

ya tabiki büyür ya herkesin ki 15 yaşında kaldığıylamı bi çoğunun evlendikten sonra büyüyo sanki annelerimizin bu kadarmıymış 15 yaşındayken ne komik olurdu koca kocasırnaşık şey

X