Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri büyümesi devam eder mi

güzelim okusana yazdığımı
diyorum ki gerçekten büyür
ama dert edersen hiçbir şey olmaz. rahatla önce göğüslerini sev :))

umarım dediğiniz gibidir büyürler ya çok korkuyorum böyle kalacam diye =)

büyümez olur mu yahuu
ben 24 yasındayım bir senelik evliyim 1 sene içinde 2 beden büyüdü :1shok: hala da büyüyoo :1shok:

aaaaaaaaaaaa nasıl hemen formülünü ver evlenmekmi lazım yoksa az kaldı düğünümeeee

evlenmek lazımsa ohooo benimkiler kaldı böyle o zaman :KK70:

merhaba kızlar, doğum kontrol hapları memeyi biraz buyutebilir, ama bu da her adet oncesi büyütüp, tekrar inmesine neden olur...

Son düzenleme:
doctor-doctor gerçekten doktormusunuz branşınız ne acaba kadın doğum falan mı

kızlar yeni bir formul buldum... farlutal denen hap varya, onu alın, 10 gun gunde 2 tane alın sabah akşam, 10 gun sonra bırakın, adet olun 15. gun tekrar için 10 tane
bakın neler olacak.. ben kullandım 1 kere dediğim şekilde, bayagı buyutmuştu, içinde progesteron oldugu için, progesteron meme kanallrını buyutuyo... regl öncesi hepimizin az buyuyo, işte bu hapla daha cok su tutuyor, ödemleniyor, ve harika görünüyor...

canım senin adına çok sevindim peki sonra küçülme oldu mu tekrar? bide bu hapın zararı yoktur dimi, hani regli düzensizleştirme gibi falan, hiç doktora danıştın mı canım?

ya bence sakıncalı böle şeyler adı üstünde ödem oluşturuyo normal bişemi sizce ödem oluşması Allah korusun başka şeye dönüşebilir böle ilaçları doktor tavsiye etmeden kesinlikle almayın arkadaşlar kaş yapayım derken göz çıkarmayın

merhabalar.bencede doktora danışmadan kullanmayın ilaççç a.s

merhabalr. ben 15 yaşındayım ve göğüslerim yaklaşık 2 sene önce büyümeye başladı fakat şu an gerçekten çok küçükler yani diğer yaşıtlarımı görüyorum hepsininki normal seviyeye ulaşmış durumda fakat benimki ilk zamanlardaki gibi. öyle cok dümdüz değil ama yinede çok küçük. çok kötü hissediyorum kendimi diğer herkesin var benimkilerse böyle :/ acaba büyümeye devam edermi?? bi yerde okuduğum yazıda ergenlik döneminde göğüslerin büyüme başlamasından 3-4 ay sonra normal büyüklüğüne ulaşıyomuş. yani benim simdi normali bu mu:S yada devam eder mi büyümeye :S yardımcı olursunuz sevinirim.

bende senin yaşındayken takmıştım bunu kafaya. hatta lisede tüm arkadaşlarımınki büyük, benimkiler küçüktü. bende 2 sütyen takardım üst üste:))) ama sonradan kendiliğinden büyüdüler. 75 ken şuan 85 beden kullanıyorum. yaşım 22 bu arada. yani korkmana gerek yok. göğüslerin öyle kalmıycaktır.

Cnm daha yalın oldukça küçük tabiki büyümeye devam eder ama önlemini al derim.
Benimkiler büyümediler mesela.
O zaman küç kara üzüm çekirdegini bilip kullansaydım şimdi ki kadar küçük kalmayacaklarına eminim.
O sebeple şimdiden kullan ki yaşın gecmeden büyüme imkanın varken büyüsünler cnm.

bende senin yaşındayken takmıştım bunu kafaya. hatta lisede tüm arkadaşlarımınki büyük, benimkiler küçüktü. bende 2 sütyen takardım üst üste:))) ama sonradan kendiliğinden büyüdüler. 75 ken şuan 85 beden kullanıyorum. yaşım 22 bu arada. yani korkmana gerek yok. göğüslerin öyle kalmıycaktır.

bende baya baya takıyorum bu durumu. herkes normal göğüsleri ama bnmkiler küçücük sutyen kullansam anca 70 beden oluyo oda ztn pek bişey değil. inş büyürler snn gibi olur bnm durumda :-)

Cnm daha yalın oldukça küçük tabiki büyümeye devam eder ama önlemini al derim.
Benimkiler büyümediler mesela.
O zaman küç kara üzüm çekirdegini bilip kullansaydım şimdi ki kadar küçük kalmayacaklarına eminim.
O sebeple şimdiden kullan ki yaşın gecmeden büyüme imkanın varken büyüsünler cnm.

:/ bende küç kullanmaya başladım ama şu tadıda kötü olmasa :/
ama küç kullandıktan sonra tekrar küçülürlerse diyede çok korkuyorum

off kızlar kafayı yicem.
gecende doktora gittim ama bahsedemedim göğüslerimden utandım. yumurtalığımda kist cıktı cok önmli değilmiş ama adet düzensizliği falan yapıyomus bana iki tane hap verdi acaba bu kistin hormonlarla bi ilgisivar mdıır ki? tekrar kontrole gidicem haplar bitince o zmn sorsammı bu göğüslerimn küçüklüğünü diye düşünüyorum off:/:/

off kızlar kafayı yicem.
gecende doktora gittim ama bahsedemedim göğüslerimden utandım. yumurtalığımda kist cıktı cok önmli değilmiş ama adet düzensizliği falan yapıyomus bana iki tane hap verdi acaba bu kistin hormonlarla bi ilgisivar mdıır ki? tekrar kontrole gidicem haplar bitince o zmn sorsammı bu göğüslerimn küçüklüğünü diye düşünüyorum off:/:/

sanırım henuz ergenlıkden cıkmadın cnm buyutursen bu donemde kolaylıkla buyur bence bızım sansımız daha az yanı en azından daha cok ugrasmamız gerekıo yasımız geregı ama bence bıtkısel yontemlerın dene derım ben tam zamanı senın ıcın cunku buyur falan denıo ama benım buyumedı ergenlık bıtelı yıllar oldu bende oyle derdım buyur buyur dıe ama malesef hıc hemde hıc buyumedı sımdı ıste buyutuculerle falan bıraz goguse benzedı yanı :1hug:

sanırım henuz ergenlıkden cıkmadın cnm buyutursen bu donemde kolaylıkla buyur bence bızım sansımız daha az yanı en azından daha cok ugrasmamız gerekıo yasımız geregı ama bence bıtkısel yontemlerın dene derım ben tam zamanı senın ıcın cunku buyur falan denıo ama benım buyumedı ergenlık bıtelı yıllar oldu bende oyle derdım buyur buyur dıe ama malesef hıc hemde hıc buyumedı sımdı ıste buyutuculerle falan bıraz goguse benzedı yanı :1hug:

16 yalındayım ben daha ne kadar ergenlikteyim bilemicem :KK70:
ya doktora gitmeden önce anneme bahsetmiştim böyle göğüsleirmden aman herkeisn büyük olcak değil ya dedi bazılarının küçük oluyo dedi. onunkilerde küçük ama bnmkiler çok küçük hani küçüğe razıyım. anlıcağın beni pek sallamadı :1no2:

16 yalındayım ben daha ne kadar ergenlikteyim bilemicem :KK70:
ya doktora gitmeden önce anneme bahsetmiştim böyle göğüsleirmden aman herkeisn büyük olcak değil ya dedi bazılarının küçük oluyo dedi. onunkilerde küçük ama bnmkiler çok küçük hani küçüğe razıyım. anlıcağın beni pek sallamadı :1no2:

16yas hıcde gec sayılmaz canım erken bence sen burdakı yazan aklına yatan seylerı dene derım ben yaglarla masaj caylar falan bı dene zarar etmsezsın bence kı duzenlı sekılde bı kac ay yapsan faydasını da gorursun bence cnmhihoyyyt

X