Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri büyümesi devam eder mi

16yas hıcde gec sayılmaz canım erken bence sen burdakı yazan aklına yatan seylerı dene derım ben yaglarla masaj caylar falan bı dene zarar etmsezsın bence kı duzenlı sekılde bı kac ay yapsan faydasını da gorursun bence cnmhihoyyyt

ya bi ara küç kullandm ama sadece bi ay kullanabildm okul falan olduğundan pekte düzenli olmadı. tekrr kullanmak isityorum bide çilek yağı falan yazıyodu diğer konularda onları denemek istiyorum inş işe yarar. çıksam çarşıya falan alıcam

cnm gögüs 20 yaşına kadar büyüyor.
Ama hormon dengesizliginden ya da genetik olarak ergenlikte bile büyümüyor.
Ben ergenlikte kimseye söyleyemezdim bu durumu bakardım yaşıtlarıma üzülürdüm.
Şimdi yaşım 25 birkaç senedir netten araştırmaya başladım ve artık küçükler diyorum aldıgım cevap evlenince büyür?Büyür de nasıl büyür?Evli insanlarda var burda cogu büyümedi diyor anca dogum kontrol hapı biraz büyütüyormuş.Birazcık büyüme yeterli mi ki?Neyse bana kim bu cevabı verdiyse sinir oluyorum.Ama sen küçü devamlı kullan okula gitsen ne olacak ilerde hiç kullanamazsın o zaman bir dünya sorumlulugun olacak hiç fırsat bulamazsın.
Küçü +rezene çayı ve lavanta yagı al aktardan hiç yapamıyorsan duştan sonra gögüslerine yagı yedirene kadar masaj yap.Abart demiyorum ama bunları en az2 ay yap faydasını görüceksin bizden fazla. yılma merak etme büyümesine tüm arkadaşların senden fazla şahit olacak o zaman havanı atarsın bolca...
Yok büyümüyor aynı diyenlere de inanma devam et...

Canım geçmiş olsun doktor iki tane ilaç werdi dedin onların içinde doğum kontrol hapı warmı warsa oda büyütüyo memeleri bence doktora sorsaydın neden çekindinki bidaha gidersen sor canım cekinme neler sorouyolar doktorlara sen memelerim büyürmü diye sorucaksın çekinme bence canım hoş kallla.s.

kizlar 15-16 yaslar bence coook coook erken bende 16 yasindayim benim de nerdeyse hic yok 1 ay gibi bir suredir bende basladim masaj'a caylara felan ise yariyor gercekten de ben bugüne kadar kimden duyduysam ögretmenlerim olsun tv de olsun herkes kizlarin gogusleri herzaman buyur diyorlar 25-28 e kadar felan geldiginizde bile gelisiyorlar surekli diyorlar, bende takiyorum tabii ki ama 1 aydir yapiyorum bazen aman off birakiyim diyorum ama yok birakmiyacagim en az 3 ay yapacagim ve duzgun bir sonuc alacagim....InsAllah :KK70:D... Haydi kolay gelsin...

hayır doğum kontrol hapı değil doktorun verdikleri. kendisi dedi hatta bizzat. bilmiyorum ckeindim soramadım. ekrar gidicem haplar bitince o zmn sormayı denicem cnm..

cnm gögüs 20 yaşına kadar büyüyor.
Ama hormon dengesizliginden ya da genetik olarak ergenlikte bile büyümüyor.
Ben ergenlikte kimseye söyleyemezdim bu durumu bakardım yaşıtlarıma üzülürdüm.
Şimdi yaşım 25 birkaç senedir netten araştırmaya başladım ve artık küçükler diyorum aldıgım cevap evlenince büyür?Büyür de nasıl büyür?Evli insanlarda var burda cogu büyümedi diyor anca dogum kontrol hapı biraz büyütüyormuş.Birazcık büyüme yeterli mi ki?Neyse bana kim bu cevabı verdiyse sinir oluyorum.Ama sen küçü devamlı kullan okula gitsen ne olacak ilerde hiç kullanamazsın o zaman bir dünya sorumlulugun olacak hiç fırsat bulamazsın.
Küçü +rezene çayı ve lavanta yagı al aktardan hiç yapamıyorsan duştan sonra gögüslerine yagı yedirene kadar masaj yap.Abart demiyorum ama bunları en az2 ay yap faydasını görüceksin bizden fazla. yılma merak etme büyümesine tüm arkadaşların senden fazla şahit olacak o zaman havanı atarsın bolca...
Yok büyümüyor aynı diyenlere de inanma devam et...

ya sürekli unutuyorum yada düzenli kullanmak gercekten zor oluyo ama en azından bi yağ alıp masaj yapmayı düşünüyorum. küçüde kullanmak istiyorum ama tek korkum bıraktıktan sonra küçülürse diye :1no2:
ve çoğu kişide yok büyümez bu saatten sonra diyor gercekten moralim cok bozuluyor
tüm arkadaslarım gayet güzelken ben böyle olunca kötü oluyorum senağlama

Sana büyümez diyenler insanlara inat devam et.
Ne demek daha büyümez daha yaşın 16mış cnm ya.
Gelişme çagındasın sen gögüslerinde büyür boyunda uzar yüz şeklin bile degişir.
Bilmeyen kişilere inanıp moralini bozmaktansa netten gögüs gelişimiyle ilgili bilgi edin bak kaşına yaşına kadar büyüyorlarmış gör.
Sen küçe başla bir hormonların aktif olsun çalışsınlar yeteri kadar
Büyüme hızla devam eder.En az4 senen var büyümeleri için.
Küçü bıraksan bile onlar gelişme sürecine girdikleri için ben duraklayacagını sanmam.
Hayır yani sabah akşam küç almakta ne var alışkanlık haline getir sonucu görünce hem psikolojin hem bedenin iyileşecek.Büyümez diyenlere de verilecek cevabın olacak.Yoksa hep gögüslerinin küçük olmasından şikayet edeceksin karar senin.
Henüz yaşın 16 erken kalkan yol alır hadi başla bıkma yorulma...

Canım büyümez deme 27-28-de büyüdüğüne göre seninki fışkırırmı artık bilemiyorum hiç üzülme halen daha büyütüyorum ben memişlerimi bebiş gibi:CüvCüv: büyür canım sen büyüyecek diye düşünür we dersen büyür unutma her zaman pozitif düşün tatlıma.s.

tamam o zaman ben bir an önceküç ve yağ alıp baslamalıyım
haftasonu carsıya cıkıcam tekrar küç alıyım ve cok alıyım en az 2 ay kullannıyım ve masajda yapıyım.
inş bi etkisi olur

tamam o zaman ben bir an önceküç ve yağ alıp baslamalıyım
haftasonu carsıya cıkıcam tekrar küç alıyım ve cok alıyım en az 2 ay kullannıyım ve masajda yapıyım.
inş bi etkisi olur

Olur canım olur sen büyüyecek dersen düşünürsen olur 2 ay 3 ay kullan canım sabah akşam bir tatlı kaşığı plastik kaşıkla ye canım masajıda hiç aksatma küç we masajı düzenli yap yaza kadar süper olursun canım sewgilera.s.

Olur canım olur sen büyüyecek dersen düşünürsen olur 2 ay 3 ay kullan canım sabah akşam bir tatlı kaşığı plastik kaşıkla ye canım masajıda hiç aksatma küç we masajı düzenli yap yaza kadar süper olursun canım sewgilera.s.

inş cnm ya çok sağolun bi an ümidimi kaybetmiştim ama umutlandırdınız beni HEPİNİZkaydirigubbakcemile2

yaa canım daha çok küçük yaşınn ben 19umdayım benim kaybetmem lazım umudumu ühühü yaaa :KK43:
evlenmeme 3 sene var bian önce büyütmem lazımm çünkü nişanlımda küçük dio ve ben acaip üzülüyorum:KK43:( umudumu kaybettim yaa bende 19 yaşındayım ama yok yani küçücük kızlarınki bile benden büyük:KK43:((

yaa canım daha çok küçük yaşınn ben 19umdayım benim kaybetmem lazım umudumu ühühü yaaa :KK43:
evlenmeme 3 sene var bian önce büyütmem lazımm çünkü nişanlımda küçük dio ve ben acaip üzülüyorum:KK43:( umudumu kaybettim yaa bende 19 yaşındayım ama yok yani küçücük kızlarınki bile benden büyük:KK43:((
Ohooo güzelim benim 19 daha ne ki 25'ini gecenler büyütüyor bu yöntemlerle sende 19 um diye üzülüyorsun sen yeter ki kararli ol aksatmadan yaptiklarimizdan en az bak en az diyorum 3 ay uygula, 1 inci ay cok bir degisiklik olmuyor ve bu bir cogumuzu yaniltip birakmamizi sagliyor, 2. ayda sertlesmeye dolgunlasmaya basliyor artik 3. ayda neler olacak düsünemiyorum bile bende 3. ayi iple cekiyorum artik haydi InsAllah kaydirigubbakcemile2 Hadi güzelim morel i yüksek tut nisanlini da takma kafana begenmiyorsa gitsin baskasini bulsun o da buldukca bunuyor mu ne ediyor... hihoyyyt

burda yazılanları bende çok az uyguladım ve bıraktım belki bırakmasaydım büyücekti ama baktım olmucak dediğin gibi benden küçüklerin bile göğüsleri benden büyük cok moralimi bozuyolardı dedim artık benimkiler büyümücek böyle kabul etmm lazım heralde diye. ama çokta sinirimi bozuyor artık burda yazılanları yapmak istiyorum sende yap herkes bi faydasını görmüş bizde görürüz inş senağlama

burda yazılanları bende çok az uyguladım ve bıraktım belki bırakmasaydım büyücekti ama baktım olmucak dediğin gibi benden küçüklerin bile göğüsleri benden büyük cok moralimi bozuyolardı dedim artık benimkiler büyümücek böyle kabul etmm lazım heralde diye. ama çokta sinirimi bozuyor artık burda yazılanları yapmak istiyorum sende yap herkes bi faydasını görmüş bizde görürüz inş senağlama

InsAllah InsAllah haydi kizlar el ele verip büyütelim su memisleri:enbuyukkk:

X