Çağrı merkezinde çalışan var mı??

koç sistemde eniştem insan kaynaklarında çok iyi biliyorum kuzenlerim çalışıyor birisi çağrı merkezindeydi şimdi kaliteye geçti aslında maaşı az prim var ama oda 170 tl prim limiti doldurabilirsen alıyosun primi maaşıda 650 tam maaş koç sistemin adı var fakat parası az ama referans açısından güzel yer.

avea çağrı merkezine başvurabilirsiniz. işbaşvuru sitelerinde ilanları oluyor. çok yoğun çalışıyorlar ama zevkli bir iş. ayrıca avea da prim+ssk+yemek+yol+telegfon veriyorlar

avea çağrı merkezine başvurabilirsiniz. işbaşvuru sitelerinde ilanları oluyor. çok yoğun çalışıyorlar ama zevkli bir iş. ayrıca avea da prim+ssk+yemek+yol+telegfon veriyorlar[/

MAAŞ OLARAK NE KADAR VERİYORLAR ACABA? BİRDE ÇALIŞMA SAATLERİYLE ALAKALI BİLGİN VARMI:uhm:

çok yüsek maaş vermiyolar ama prim alıyorsun . Vardiyalı çalışıyorsun.günde 8 saat.benim birkaç arkadaşım orda çalışıyor. Onlar memnunlar şartlarından.

simtec cagrı hizmetleri güzel yer fakat telden satıs icin eleman alıyorlar. mulakatından gecmekse biraz zor. malum cok basvuru yapan var. ayrıca birazda kosulları sıkı.. egitim veriyorlar. eger bırakırsan ücretini alıyorlar.. biraz zor iş.
cagrı merkezinde calısmakta temız iş. bulursan benide haberdar et Fountain.bende böyle bir iş arıyorum

canım istanbulda olman büyük avantaj
Turkcell'in çağrı merkezini düşündün mü hiç
Türkiye'nin tartışmasız en büyük ve en iyi çağrı merkezidir

Begooonyacım yazdığın yorumu okudumda.Çalışmış olabileceğini düşünerekten ya da bilgin olabilceğini düşünerekten yorum yazmak istedim.Bende bugün Turkcell Çağrı Merkezi Müşteri Temsilciliği işinden arandım.Fakat direk Turkcell değilmiş.Farklı bir firma ama Turkcell gibi kaliteli kurumların işin yapıyormuş.Bilgin varsa biraz anlatır mısın?
Asgari ücret + prim dediler. Çalışma saatleri : 10.00-19.00

Turkcell'in çağrı merkezine nerden ve nasıl başvurabileceğim konusunda bilgisi olan var mı ? bir de acaba evli bayanlara uygunmu şartları hep duyuyorum etrafımdan torpille giren çok thy çağrı merkezinde arkadaşım torpille girdim dedi diğer türlü girmek çok zor dedi. fbilgisi olan varsa yazabilir mi ?

Kariyer.ne'te ilanları var cnm.Torpile de gerek yok :KK66:

canım turkcelin birçok çzöüm ortağı var.bitanesi global herkes oraya girmeye çalışıor.ama hepsi vardiyalı kimisi gece 2-3e kadar kimisi gece boyu.ben globalle görüştüm mülakat falan 7x24 vardiyalı servis var ama nişanlı olduğu öğrendiklerinde hab,re sordular nişanlın sonra bişi dermi vb... yani evli bi bayan için çok zor çağrı merkesi.ancak çağrı merkezinden satıişlar var onlar sabah 9 akşam 6ya kadar.mesala touchpoint var ona başvur mecidiyeköyde yeri.

Cnm bugün global bilgi'den arandım.Yarın görüşmeye çağrıldım.
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilciliği için.Sabah 10.00 akşam 19.00.
Evden çalışıcakmışım bi de.

çağrı merkezi'nden satışlar var demişsin yorumunda.Acaba beni çağırdıkları iş satış işi mi :S

turkcellin müşteri hizmetlerini global bilgi pazarlama a.ş. yürütüyor
yine grup şirketi yani
globalde torpil olmaz,olsa da sonradan baktın beceremiyorsun bu işi yollarlar seni,torpil pek sökmez yani,önemli olan bu işi yapabilirliğin,diğer şirketleri bilemem tabi
ayrıca deneyim şart değil,onlar zaten eğitimini veriyor bu işin
ama tabiki önceden mülakat şu bu ,senin iletişime,diksiyonuna vs bakarlar
kariyernette global bilgi diye aratınca çıkıyor
sonra pozisyonun değil firma isminin üstüne tıkla firmanın diğer ilanlarını göreceksin
global bilgi pazarlama aş,turkcell ve grup şirketleri vs vs diye farklı isimlerde olabiliyor
her şehirde yok ama çağrı merkezi,istanbul,izmir,erzurum,diyarbakırda vardı en son,bir de ukraynada açılmıştı galiba,başka varsa bilmiyorum[/QUO

Cnm yaa beni de global bilgiden aradılar.biriniz yardım edin nolur en acilinden:KK43:
satış mı yapıcam :KK43: müşteri temsilciliği pozisyonu için aradıklarını söylediler, evden çalışıcağımı söylediler.Fakat açıkçası ne iş yapıcağımı bilmiyorum orda :S

daha önce cv yolladığım bir şirket bugün olumlu cevap verdi. yalnız bulunduğum semte servis olmadığı için beklemem gerektiğini söyledi
maaş konusunda bilgim yok fakat internetten araştırdığım kadarıyla bu sektörde maaşlar düşük , prim şansı var ve yol +yemek masrafı yok . hiç yoktan iyi :S

Arkadaşlar ben de çağrı merkezinde çalışmak istiyorum.Ben başörtülüyüm.Bi ara bi anaokulunda çalıştım ordan çıktım.Bi daha anaokulunda çalışmak istemiyorum:bbo:.Başörtülü çalıştırmazlar mı çağrı merkezinde?Yani şöyle düşündüm arayanlar beni görmücek nasıl olsa?:sm_confused:Tabi iişyerindekiler ne der bilemiyorum.Gerçi eninde sonunda çalışmak istiyosam açmam gerekecek ama öncelikle başörtülü çalışabilceğim yerleri araştırıyorum.Çok zor biliyorum ama.Evde oturmaktan bi işe yaramamaktan bıktım artık...senağlama .Hele bi de insanlar özellikle de akrabalar napıyosun çalışıyomusun diye sorunca ne cevap vereceğimi düşünmekten bıktım.Hep geçiştiriyorum. fisfisfis Çağrı merkezlerinin çalışma şartları zormuş ama evde oturmaktan iyidir vallaa...

Son düzenleme:
Bence sansini denemelisin....böyle ön yargili davranma...müracaat et ve sonucu o zaman degerlendir!

Bir takim spekülasyonlar ile kendi yoluna tas koyma bence! Bir cagri merkezinde basörtülü kimse calismiyor olabilir ama belki de simdiye kadar kimse müracaat etmedi! Ben mesela bir Alman sirketin cagri merkezinde müsteri hizmetlerine bakiyorum ve basörtümü rahatlikla kullaniyorum!

Hayirlisi olsun!!

Son düzenleme:
Merhabalar bayanlar bencde 2004-2006 yıllarında arasında Vodatech Bilişim A.Ş. isimli büyük firmaların çözüm ortağı olan çağrı merkezinde çalıştım.size orayı tavsiye edebilirim.Tabii ki çağrı merkezlerinde vardiyalı çalışmak gerekiyor.evli ve nişanlı bayanlar için zor bir iş.Bir de baş örtüsü konusuna gelince,bizim firmada da kapalı bayanlar vardı ancak işyerine girerken başörtüyü çıkartıyorlardı.sanırım kapalı bayan kabul etmezler ancak sen yine de bir şansını dene canım.
Vodatech Erenköy de bir firma secretcv de ilanları oluyor.inbound ve outbound olarak 2 şekilde çalışıyorlar ve eleman alıyorlar.Herkese şimdiden kolay gelsin

Ayşe-87

Tatlım büyük firmalar ( örn koç , garanti) gibi baş örtülü elemanı çağrı merkezinde çalıştırmazlar. Evet müşteriler seni görmüyor ama garanti bankasının çağrı merkezi çalışnaları klasik giyinerek erkekler takım giyerek işe başlar. Bu sebeple ben sana daha küçük ölçekli bluecom diye bir firma var dı sanırım orayı öneririm. Orada bu şeylere pek önem vermezler.

Koç ta garanti de arkadaşlarım bir ara çalıştılar oardan biliyorum. Bluecom a da öğrenciyken görüşmeye gitmiştirm.

Ama benim sana önerim çağrı merkezinde değil özel bir hastenede çalışman . Biliyorsun artık bazı özel hastahaneler başörtülü çalıştırıyor. ımkanları daha iyi daha az yorulursun çağrı merkezinde ben de çalıştım eskiden gerçekten zordur.

Sen çevrendeki özel hastahenelere bak nerede oturuyorsun . ıstanbuldaysan ben sana öneride bulunabilirim.

Merhabalar bayanlar bencde 2004-2006 yıllarında arasında Vodatech Bilişim A.Ş. isimli büyük firmaların çözüm ortağı olan çağrı merkezinde çalıştım.size orayı tavsiye edebilirim.Tabii ki çağrı merkezlerinde vardiyalı çalışmak gerekiyor.evli ve nişanlı bayanlar için zor bir iş.Bir de baş örtüsü konusuna gelince,bizim firmada da kapalı bayanlar vardı ancak işyerine girerken başörtüyü çıkartıyorlardı.sanırım kapalı bayan kabul etmezler ancak sen yine de bir şansını dene canım.
Vodatech Erenköy de bir firma secretcv de ilanları oluyor.inbound ve outbound olarak 2 şekilde çalışıyorlar ve eleman alıyorlar.Herkese şimdiden kolay gelsin

öncelikle merhaba bende işsizim ve cagrı merkezinde calışmak istiyorum.
Bircok firmanın çagrı merkezi bulunmakta fakat bu firmaların çalışanlarına sagladıgı imkanlarda firmaya göre degişiyor.Açıkçacı bu kadar yogun ve stresli bir işte calışıcaksam eger alacagım ücrete degmesini istiyorum.Evimin yakınında bir firma var bilinen fakat 600 tl maaş veriyormuş.
Vodatech ne kadar veriyor acaba servis imkanı var mı?
Beni bilgilendirirseniz cok sevinirim.

merhaba arkadaşlar bende kasım ayından beri işsizim ve bulunduğum şehirdeki iş kur a kayıt yaptırdım ve işkurun açtığı çağrı merkezi kursuna başvurmuştum ve olumlu yanıt geldi ayın 19 unda 1 ay lık kurs başlıyacak ve bir ay sonunda eğer kurs da başarılı olursam işe başlıyacağım inş başarılı olurum işsizlik çok kötü bi duygu

çalışmak isteyen arkadaşlar iş kur a mutlaka başvursunlar

belki haberi olmayanlar vardır diye sölüyorum eğer kurslara katılırsanızda kurs a giderken doğabilecek giderlerinizi (yol-yemek)karşılıyolar günlük 15 lira

ve pratik yapıldığı için kurslar bi deneyim oluyor

X