Çağrı merkezinde çalışan var mı??

canım tam bilgim yok ama internetten de bakabilirsin google a işkur diye yazdığında çıkar oraya kayıt olup ordan takip edebilirsin

kzlar işkur sitesinden kurslar için başvuru oluyomu acaba bilgisi olan varmı bende başvurucam acil cevap almam gerek eyvahedigeldismile

eskişehirde işkur un sitesinden sadece takip edebiliyosunuz başvuru yapılmıyor diğer yerlerde nasıl bilemiyorum

birde bi kursa katılduktan sonra 2 yıl başka bi kursa katılamıyosunuz o yüzden iş için düşünüyosanız eğer istihdam garantili kursları tercih etmenizde fayda var

bireysel başvuru yapabilirsiniz giriş yapın yazıyo kayıt oldum özgeçmiş ekledim fakat nasıl başvurucam bilemedim :sm_confused:

açık iş ilanları veya mesleki eğitim kursları bölümüne geldiğinizde size uygun iş veya kurs un baştarafında numaralar var oraya tıkladığınızda açılan sayfanın en altına başvur seçeneği yer alıyor ordan yapabilirsiniz ama daha öncede sölediğim gibi ordan yapılan başvuru geçerli sayılmayabilir önce iş kur u arayarak teyid edin veya gidip ordan başvuru yapmanızda fayda var

Kızlar bende İzmir'deyim ve iş arıyorum çağrı merkezinde olabilir iyi bir firmada maaşı iyi olan haberiniz olsun.

kızlar çağrı merkezi olarak başvurdugunuz yerler var mı suanda yada cevap gelen ?

selam arkadaşlar ben 3 yıldan beri dsmart ve smileadsl de çağrı alıyorum şunu bilmenizi istiyorum ki çağrı merkezinde çalışmak çok zor üstelik aldığımız maaş ise 600 tl çağrı merkezinde que hiç bitmez :) ready kalınmaz work eksik olmaz anlayacağınız çok zor arkadaşlar çağrı merkezinde çalışmak istiyorsanız birdaha düşünün derim :)

selam arkadaşlar ben 3 yıldan beri dsmart ve smileadsl de çağrı alıyorum şunu bilmenizi istiyorum ki çağrı merkezinde çalışmak çok zor üstelik aldığımız maaş ise 600 tl çağrı merkezinde que hiç bitmez :) ready kalınmaz work eksik olmaz anlayacağınız çok zor arkadaşlar çağrı merkezinde çalışmak istiyorsanız birdaha düşünün derim :)

anlıyorum tesekkurler zor olucak tabıkı hangı ıs kolay kı ..
cok zor ve siz nıye 3 yıldır calısıyorsunuz acaba?

Bende bunu anlamıyorum kaç sene önce cagrı merkezinde çalışıcaktım.Arkadaşlarımda bu işi yapıyordu yapma cok zor dediler neler neler anlattılar beni vazgecirdiler korktum resmen.
Şimdi hala çalışıyolar ama.
Keşke o zaman kimseyi dinlemeseydim.Fountain cnm bana özelden mesaj atmışsın ama yeni gördüm kusura bakma gördügün gibi hala işsizim :KK43:

Bende şimdi kariyerden çağrı merkezlerine başvurdum koç sisteme fln umarm bişey cıkar :/ cok sıkıldım işsizliktenn artk :KK43:

merhaba arkadaşlar ben daha öncede yazmıştım işkur aracılığıyla bi çağrı merkezinde kursa başlıyacağımı ve 6 haftalık kurs sürecini bitirdim şimdi 2 haftadır sözleşmeli olarak başladım yaklaşık 5 haftadır çağrı alıyorum iş her işde olduğu gibi zorlukları var tabikide ama bana çok eğlenceli geliyo çoğu zaman vaktin nasıl geçtiğini bile anlamıyorum sonuçta insanlarla uğraşıyosunuz sinirli de geliyo mutsuzuda saygılısı da neşeliside ama orda iş sizde bitiyo yeteri kadar konulara hakim olabilirseniz sorun kalmıyacaktır:) korkacak çekinecek bir şey yok denemekten zarar çıkmaz uymazsa eğer bırakırsınız..

birde çalışmaya başladıktan sonra çok konuşmaya başlıyosunuz insanlara kendinizi daha iyi ifade edebiliyosunuz kaydirigubbakcemile3

ben bugn global çagrı merkezinden arandımm ama görüşmeye gel demedi kadın bisürü soru sordu afalladım dogru cevaplarda veremedim muhtemelen tatmin edemedim kadını görüşme için olursa eger sizi arıycaz dedi :/ üff yaaa

ben bugn global çagrı merkezinden arandımm ama görüşmeye gel demedi kadın bisürü soru sordu afalladım dogru cevaplarda veremedim muhtemelen tatmin edemedim kadını görüşme için olursa eger sizi arıycaz dedi :/ üff yaaa

beni de aradılar globalden ama bana da geri dönen olmadı bakalım ne olacak herhangibir gelişme olursa yazar mısın bende buraya yazayım

beni de aradılar globalden ama bana da geri dönen olmadı bakalım ne olacak herhangibir gelişme olursa yazar mısın bende buraya yazayım

olur tabi cnmm yazarm ama ben ümidimi kaybettim :KK70:

sanada sorular sordular mı maaş ne kdr istiosunz neden bu iş falan fln dediler bana ben afalladım dogru cevaplayamadm sanırım ordan pot kırdım :)

olur tabi cnmm yazarm ama ben ümidimi kaybettim :KK70:

sanada sorular sordular mı maaş ne kdr istiosunz neden bu iş falan fln dediler bana ben afalladım dogru cevaplayamadm sanırım ordan pot kırdım :)

aynı sorular evet ve bana da dönen olmadı :KK70: off off bende kaybettim ümidimi ama kaybedersem istediğim maaştan kaybederim ben bu telefonkonuşmasında sanırım düzgün türkçeye bakıyolar başka ne olabilir ki sonuçta daha önce çağrı merkezi deneyimimiz olmadığı belli

X