Çapa tıp fakültesi doğum

hanufe

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2023
8
1
26
Merhaba bebeğimde kalp sorunu var arsa teşhisi konuldu çapa tıp fakültesi doğum için nasıl doğumdan sonra bebeğe amelyat gerekebilir pediyatri kardiyolojinin olması lazım orayı önerdiler bebeği orda amelyat olan var mı doktorları nasıl?

Merhaba bebeğimde kalp sorunu var arsa teşhisi konuldu çapa tıp fakültesi doğum için nasıl doğumdan sonra bebeğe amelyat gerekebilir pediyatri kardiyolojinin olması lazım orayı önerdiler bebeği orda amelyat olan var mı doktorları nasıl?
Ne ameliyatı yahu? Benim bebeğimde de arsa var maaşallah hiç bir sorunu yok? Tek belirti arsa mı? Başka nesi var ki bebeğin ameliyat diyorlar ?

Merhaba şuana kadar oydu sadece şimdide karın geriliği var suyuda sınırda perinatoloji takipliyiz amelyat için en son olarak konuşuldu nefes darlığı olursa diye ikinci gebeliğim bu benim ilki doğum sonrası kaybettim ben ondada karın geriliği vardı bundada böyle söylediler bugün ne yapacağımı şaşırdım artık

Beslenmenize yediginize ictiginize dikkat edin .. Demir eksikliği var mı baktırın mutlaka . Arsanin bunla ilişkisi yoktur muhtemelen . Arsası olup normal yaşayan bir çok insan var . İçinizi ferah tutun iyi düşünün iyi olur her zaman ❤️

X