Çatlaklar Çatlak da Neymiş Torunum?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Canım ablalarım ben 17 yaşındayım ama göğüsümde kırmızımsı çatlaklar var şuan bio oil suruyoum inşallah ile yarar ama çoğu kişinin geçmemiş :KK43: bir ara göğüslerime soğuk su tutuyordum bununla ilgisi varmıdır yoksa ergenlik idir lutfen bana tavsiye verin cok uzuluyorum

tatlım benim de ergenlikten kalan bacağımda boyuna çatlaklarım var kilo almadan kaynaklı değil uzarken oluşandan senin de göğüslerin büyüdükçe çatlıyordur belki de aslında belki önceden olmuştur da renkleri çok belirsizdi ama şimdiden önlemini al benim bacaktakiler beyaz renk aldılar ve artık çaresine bakmam pek zor:KK43:

kahve limon kolay ve ucuz diye yapılıyor fakat pek faydasını gören yok onu kullanacağına badem yağı falan almanı tavsiye ederim

beim de dizlerimin arka kısmında ve biraz kalçalarımda çatlak var şu kahve limon olayını ben de deneyeyim bakalım en kötü ihtimal ölü hücrelerden arınırız artık napalım :KK1:

Bence bu sitede ki en Buyuk hata yazilan seyleri tam okumamak.
Birincisi yaptigim yaglar pembe catlaklarimi sifirladi fakat beyaz catlaklarimi gecirmemis "gecirmemis" diyorum, cunku yaglardan cildim oyle parliyir ve her dakika kremde surdugum icin benim ki sadece goz yanilsamasiymis.

Buyukannemin dedigi yonteme de inanmadigimi fakat 2 hafta kullandktn sonra diz kapaklarmda yeni olusumlu fakat hic kizarmadan direk beyaz olarak catlayn yerlerim de yok su anda diger yerlerimde olan catlklarmda kuculuyorlar.

Hepinizi cok iyi anliyorum, bend bu sitede yazan herseyi denedim ve hayal kirikligina ugramktn biktim. Ama ben gercektn bu sfer hevesle gaza gelip yazmadim, 2 hafta uyguladm ve suphete yer vermicek seyleri yazdim

Ayrica buzlu terapi konu basligina bakarsaniz da para biriktirp gidecgim yaziyor, ama tarihlerine dikkat edin. Bu yazi kahve limon karisimiyla geciricem. En kotu ihtiml bitmezse bile kuculurler P' zamanda tedaviye 2 milyar verecegime belki 1 milyar veririm

Ben bunlardn kurtulucm kararliyim, kim ne derse desin buraya gelisimleri de yazicam herkesi cok opuyorumm

Ayrica turk kahvesinin icine limon u sikacaksiniz, icine cesitli yaglardan koymayin, surduktn hemen sonra yikayabilirsiniz.

Ayrica ilaclarla aldigim 10 kiloyu 8 olarak geri verdim ama bu aralr gene kilo aldim gene dersem baldrm catladi faln, tum yazilarim okumadan gelmeyn karsima:)

canım yaptıgım yağlar pembelerı sıfıladı dıyosun benımkılerde pembe acaba o yagları nasıl kullandın ?:KK52:

Ya o kadar ünlünün kalça çatlağı yok, nasıl geçiriyorlar aklım almıyor. Bence çok basit bir yöntemi var ve biz bilmiyoruz.
Kadın/erkek modellerinde hiç yok. Kolay bi klinik işlemi var bence..

Ya o kadar ünlünün kalça çatlağı yok, nasıl geçiriyorlar aklım almıyor. Bence çok basit bir yöntemi var ve biz bilmiyoruz.

bende sana katılıyorum canım birkaç tedaviyi aynı an da yaptırıyolar bence paraları da bol tabi bir de oluşmaya başladığı an önlem aldıkları için kolay çözüm bulabiliyorlar

kahve limon kolay ve ucuz diye yapılıyor fakat pek faydasını gören yok onu kullanacağına badem yağı falan almanı tavsiye ederim

BADEM YAĞI KILLANMA YAPIYO AMA BİDE ÇATLAKLAR OLUŞMADAN SÜRERSEN FAYDALI OLMUŞ ÇATLAKLARA FAYDASI OLMUYO BENCE BEN GÖBEĞİME ÇOK SÜRDÜM AMA SONUÇ ALAMADIM ÜSTÜNE SÜTLÜK GÖBEĞİM DE TÜYLENDİ :KK14:

bir ara internet haberin de dünyaca ünlü bir p... yıldızının haberi vardı. haber içeriği farklıydı fakat ama kadının resimlerini koymuşlar bir kaç tane yakından kalçasının resmi vardı ve kalçası bildiğiniz harita gibiydi çok çatlak vardı. dünyaca ünlü üstelik açık seçik filmlerde oynuyor o bile çözüm bulamamış demekki çözümü yok bu çatlağın ya :KK43:(

kızlar şems aslanın tedavi etmek için aldığı Gülben Ergen'in programındaki kadına ne oldu haberi olan var mı? Bir de şu an yeni bir haber okudum Türkiye'ye yeni bir sistem gelmiş bundan önceki çatlak tedavilerinde hasar verip iyileşmesi bekleniyormuş ama çatlakların beyaz görüntüsü gitmiyormuş ama bu yeni yöntemle hem %85 çatlaklar gidiyormuş hem çukurlar düzleşiyormuş hem de rengi düzeliyormuş ve hasar vermeden elektro manyetik ışınlarla direkt hücre ve kollojen üretimi oluyormuş ama tek seans değil tabi doktor söyledi ben de mutlu oldum ve sizlerle paylaşmak istedim ama lütfen lütfen ve lütfen şu kadın çıkarsa ne olur haber verin

kızlar şems aslanın tedavi etmek için aldığı Gülben Ergen'in programındaki kadına ne oldu haberi olan var mı? Bir de şu an yeni bir haber okudum Türkiye'ye yeni bir sistem gelmiş bundan önceki çatlak tedavilerinde hasar verip iyileşmesi bekleniyormuş ama çatlakların beyaz görüntüsü gitmiyormuş ama bu yeni yöntemle hem %85 çatlaklar gidiyormuş hem çukurlar düzleşiyormuş hem de rengi düzeliyormuş ve hasar vermeden elektro manyetik ışınlarla direkt hücre ve kollojen üretimi oluyormuş ama tek seans değil tabi doktor söyledi ben de mutlu oldum ve sizlerle paylaşmak istedim ama lütfen lütfen ve lütfen şu kadın çıkarsa ne olur haber verin

canım senin anlattığın tedavi biodermogenesi sanırım doktor söyledi demişsin bi yerde mi izledin yoksa doktorla mı görüştün?

Canim senin nerelerinde var catlak o kadinin karin bolgesine yapilmisti yanlis hatrlamiyosam

canım senin anlattığın tedavi biodermogenesi sanırım doktor söyledi demişsin bi yerde mi izledin yoksa doktorla mı görüştün?

videodan izledim bir doktoru başka bir doktorunda haberi çıktı galiba 2 side aynı yöntem evet baktım internetten Bi one yani biodermogenesi ymiş senin bilgin var mı? doktorlar genelde çatlakla ilgili güzel şeyler söylemiyor ama bu adam daha umutlu konuşunca merak ettim

Canim sen sadece bacagnda var diye mi bukadar uzuluyosun.. az mi cok mu bilemem tabi de..bence hic takma. neyse benim popo bacak gogus yok yok yani. Bi ara feci bunalimdaydim yeni yeni alismaya calisiyorum iste..
bacak gördün mü tekrar kadını bakıyorum ama bulamadım bir türlü?sende nerde?

Canim sen sadece bacagnda var diye mi bukadar uzuluyosun.. az mi cok mu bilemem tabi de..bence hic takma. neyse benim popo bacak gogus yok yok yani. Bi ara feci bunalimdaydim yeni yeni alismaya calisiyorum iste..

bende aynen bunalımın dibini gördüm ama araştırmayı da hiç bırakmadım en ufak yenilikte seviniyorum işte umut fakirin ekmeği:))umarım işe yararda hepimiz kurtuluruz bütün dünya bayanları:))))))))))

X