Çekişmeli Boşanma

Yoktu ama korktum birşey yapar diye

Yalan yok kuzu. Bosuna yuvani yakmissin. Kavgalar ilk sene olabiliyor. Hani cekip baba evine gitsen kafa dinleyip evine dönsen neyise. Ama adami sikayet edip kac defa uzaklastirma aldirmak esini yasanin önünde ne duruma düsürüyor farkindamisin? Hic mi akil veren olmadi cevrende? Yazik. Esinin yerinde olsam bende iletisime gecmezdim artik. Alacagin nafaka da seni mutlu etmez, cünkü evliligin kayip gitti. Barismaniz icin tavsiye verirdim normalde, ama bu sartlarda esin sana artik güvenmez ki. Hakli da

Biri kızlığını aldı yazmış 🫨 türünün son örneği 🫵
konuyu açan bakire evlendiğini bir yerlerde belirtmiş miydi- ben o kısmı kaçırmışım, ya da üstünde durmamışım.

çünkü o değil de bu kafaya göre, bakire evlenmeyen kadınların tazminatı ile basbakire kızlarımızın tazminatı başka olacak sanırım.
e nasıl ispatlıycak mesela? herkes gerdek çarşafını filan saklasın bari..mahkemede şenlik olur.

Mirta sağolsun üşenmedim gittim eski konuları okudum geldim streslibayan’cım😂

Ben ciddi ciddi bu işi planladığını düşünüyorum. Altınları eve hiç getirmemişsin, baba evinde bırakmışsın. Bir altını da bozdurdu demişsin onu da istemişsin. Avukat da bir gün bile evli kalsan nafaka alırsın dediği için maks 2 ay beklemişsin. Annen baban da işin içinde olabilir. Babanın evine, durduk yere sığınıp karakola şikayet ederken baban dur kızım napıyosun kendine gel demediyse.. Hatta karşı dava açmanı desteklediyse.. Sen bu akılları aileden almaya başlamışsın, ki bazı aileler gerçekten böyledir gördüğüm için söylüyorum.

Neyse, diğer konuda yaptığın atar giderler ilk duruşma sonrası sönmüş. Özlemler başlamış.
Özür dilesin gideyim bir yılı doldurayım sonra dava açarım diye düşünüyosun sanırım 😅

İyi ki kendine şiddet uygulayıp karakola gitmedin. Artık insafa mı geldin, yoksa o kadarını akıl mı edemedin bilemem.

Sen bize küsme ama. Yine gel, yaz, bizi habersiz bırakma. Bakma bize, ne güzel dertleşiyoruz şurada. Merak ederiz seni mutlaka yaz tamam mı:)

Herkese selamlar, eşimle çekişmeli boşanma sürecindeyiz yaklaşık 8 ay oldu. Çok kısa süren bir evlilik di (3 ay). En son akşam bir tartışma yaşadık bende evden çekip eşimi karakola şikayet edip babamın evine gittim. Hemen ertesi gün adam boşanma davası açmış. Hemen gittim bende karşı dava açtım. İlk başlarda biraz sürünmesini istedim nafaka falan herşeyi istedim ama hakim vermedi henüz. 2 ay sonra tanıklarımız dinlenecek. Ben açıkcası biraz pişman oldum eşimi severek evlendim şimdi onu çok özlüyorum. Bazen rüyalarıma bile giriyor keşke bir mesaj atsa bir arasada eksiye dönebilsek diye ama adam 8 aydır 1 kere bile ne aradı sordu. Avukatımın tavsiyesiyle ilk 5 ay sürekli uzaklaştırma aldırdım acana diyorum ondan mı ama son 3 aydır aldırmıyorum. Bu iş ne zaman biter daha çok sürer mi ? Bu pişmanlığım ileride geçer mi ? Aklımda binbir soru var. Eşim büyük ihtimalle bir başkasıyla flört ediyor. İnstagramdam bakıyorum her gün profili kapalı ama takipçi sayısı değişiyor hep. Zoruma gidiyor bağzı şeyler siz olsanız ne yapardınız
Bana sakladığın bişeyler var gibi geldi. Sorum şu ki sadece bir tartışma için cidden şikayette mi bulundun yani sana silah bıçak vs bişey çekmeden ya da vurmadan etmeden öylece laf atışı yaptınız diye bunu yaptıysan hak etmişsin kusura bakma ömür boyu hayat arkadaşı olacak insanı öyle ilk tartışma da şikayet edilmez. Ne dedi adam da korktun ayrıca öldürecem mi dedi tehtit mi etti baskı mı yaptı ne yaptı ?

X