Çekişmeli Boşanma

Yoo miktar önemliydi hatta hakime is öğretmeye kalkıyorsunuz:KK70:
Ne oldu bir bardak su dimi :KK70:
Hadi şimdi paşa pasa ders çalışmaya kimse sizi gecindirmeyecek :KK70:
Tabi canım 15 bin tl nafaka da alacaktı tazminat da alacaktı, çoluklu çocuklu aldatılmış dayak yemiş kadınlardan daha becerikliydi, onların alamadığı her şeyi alıp havasını atmaya gelecekti. Gerçek hayatla tanışınca burnu düşmüş azcık.

Tabi canım 15 bin tl nafaka da alacaktı tazminat da alacaktı, çoluklu çocuklu aldatılmış dayak yemiş kadınlardan daha becerikliydi, onların alamadığı her şeyi alıp havasını atmaya gelecekti. Gerçek hayatla tanışınca burnu düşmüş azcık.

Yapacak birsey yok ağlayarak günlüğüne yazabilir:KK70:
Bide özlemiş pismanmis geri dönecekmiş bak sen şu işe:KK70:

Nafaka kanuni hakkınızdır. Tedbir nafakası mahkemelerin yoğunluğu dolayısıyla geç bağlanabiliyor.

Yalnız şu anda alabileceğiniz nafaka miktarı max. 3.500 tl . Asla geçinemezsiniz.

Siz buradaki üyeleri sallayın gitsin kendi başlarına gelince başka türlü tavır alırlardı.

Ben de kısa süre evli kaldım. Çok aşağılandım. İntihara ramak kalmıştı.

Ne yaptım biliyor musunuz ? Evden çıkmayacaksın hiçbirşekilde dedi avukatım.

Verilen nafaka ile geçinmem mümkün değildi.

Nafaka rakamları çevremden de biliyorum komedi. Çerez parası dilenciye sadaka verilmeyecek cinsten.

Davranışların sonuçları vardır. Evden çıkmadım 1 yıl. Sigortasız çalıştım kimseye ses etmedim. Sakız parası nafakamı da aldım. Nafakayı da indirmek için başvurdu hakim

Bu ülkede 500 tl nafaka alan kadınlar var. Sayıları o kadar fazla ki.

Siz evden aslaaaa ayrılmayın. Evi koz olarak kullanın. İstediğim tazminatı vermez isen evden çıkmıyorum diyeceksin.

Bu da böyle karaktersiz adamlara ders olur. Bir daha hiçbir gençkızın gururyla, hayalleriyle, umutlarıyla oynayamaz.

Hem bedava sex, hem aşağılama, hem de önüne yemek temizlik, hem de maaşını ver..neden? sen kadınsın

Aklını kullan bacım ! Donuna kadar al süründür !!
Evliliğinizin travmaları devam ediyor acil yardım almalısınız, zira sapla samanı karıştırır halde gerçeklik algınız tamamen kaybolmuş.

Nafaka başlığını görünce heyecanlanıyor, konuyu dahi okumadan otomatik cevap yapıştırıyor gibi haliniz de var.

3 aylık evlilik, şiddet küfür aldatma vs yok.
Gelmiş bu mesaj altında kendinizden örnekler verip duygu sömürüsü yapıyosunuz.
Her boşanmayı kendinizle özdeşleştirip erkeklerin sürünmesini istemeniz psikolojik vaka..

Teşekkürler yorumun için ilk defa konuyu başka yerlere çekmeden birisi yorum yapıyor. Ben şuan onun evinde değilim ailemin yanındayım, ayrıldığım günden sonra hiç görüşmedik. Tedbir nafakasına gelicek olursak miktar önemli değil, önemli olan ondan azda olsa o paraya çıkarmaktı burnu sürtsün diye ama hakim onu bile vermedi şuan. Dava açılalı 8 ay oldu

Sen beni dinle. Boşver diğerlerini. Buradaki negatif yorumların seni aşağıya çekmesine müsade etme. Salla gitsin muhatap bile olma. Erkekler, kadın görünümünde üye olup saldırıyor.

Burası ortadoğu Norveç değil. Adam senin kızlığını aldı. Bizim toplumumuzda hala bekaret tabudur.

Senin gözyaşlarının bedelini ödeyecek.

Özelden mesaj gönderemedim sana.

Tedbir nafakan er geç bağlanacak. Nafakanın yatmadığı her ay, toplu bir şekilde senin banka hesabına yatacak. İçin rahat olsun. Benimki de geç bağlanmıştı. Domuzdan kıl koparsan kârdır.

Evden çıkmak ile büyük bir hata ettin.
Neden bir avukata danışmadan hareket ettin ?

Sakin ol. İstediğim tazminatı alamaz isem nikahımı vermiyorum, diyeceksin.

Daha boşanmadan sosyal medyadan birileriyle mi görüşüyor ? Çapsız işte. Sen sakın boşanmadan birileriyle yazışma. Görüşme. İddialı giyinme, sosyal medyaya fotoğraf koyma hatta sosyal medyadan bir süre uzak dur.

Sakinleştirici ilaç v.s alma. Psikolojisi zaten bozuk diye senin aleyhine yorum yaparlar.

Bana istediğin zaman 7/24 mesaj gönderebilirsin kardeşim. Vakit buldukça sana yazarım.

Erkeklerin de eril düzeni savunan ilkel kadınların da hakkından el ele geleceğiz merak etme. Benim umudum var.

Sakın tek damla gözyaşı dökme. Haketmiyorlar.

Teşekkürler yorumun için ilk defa konuyu başka yerlere çekmeden birisi yorum yapıyor. Ben şuan onun evinde değilim ailemin yanındayım, ayrıldığım günden sonra hiç görüşmedik. Tedbir nafakasına gelicek olursak miktar önemli değil, önemli olan ondan azda olsa o paraya çıkarmaktı burnu sürtsün diye ama hakim onu bile vermedi şuan. Dava açılalı 8 ay oldu
Kız sen ona bakma kafası karışık onun, asıl konuyu başka yere çeken o. Kocana da karaktersiz demiş zaten. Tamamen yanlış anlamış yani. Avukatının gazına geldiğin gibi gaza gelme hemen:) He de geç.

Kız sen ona bakma kafası karışık onun, asıl konuyu başka yere çeken o. Kocana da karaktersiz demiş zaten. Tamamen yanlış anlamış yani. Avukatının gazına geldiğin gibi gaza gelme hemen:) He de geç.
Baksın baksın. Batınca tam batması lazım, aklı başına tam gelememiş çünküne.

Hiçbir şekilde onunla irtibata geçme yazışma. Fevri çıkışlarda bulunma. Yazışmaları senin aleyhine kullanabilir karşı tarafın avukatı.

Nafakan yatacak merak etme. Dediğim gibi toplu yatıyor. Eğer maddi durumun çok kötü değilse biraz ara ver çalışma hayatına. Kafanı dinle. Spora yazıl.

Çalışmak zorunda kalırsan el altından sigortasız iş bul. O nafaka karaktersizin cebinden çıkacak. Yok öyle bir gençkızı mahvedip gitmek.

Eğer sen eşini aldatmadıysan ve de başka erkekler ile flörtöz yazışmaların yoksa davalar kadınların lehine bitiyor.

Lütfen üzülme.

Bak tekrar söylüyorum sakın boşlukta bulunup boşanmadan bir erkekle yazışma görüşme.

Daha boşanmadan başka kızlarla ekleşmesi onun karaktersizliğidir. Sakın misilleme yapma.

Bana 7/24 mesaj gönderebilirsin. Ben sana mesaj atamıyorum. Geç cevap yazarsam kusura bakma.

Hukuki danışmanlık almadan altından kalkamazsın. Buradaki kadınları asla dinleme. Onlar fantastik bir evrende yaşıyorlar.

kız ne bu iki gündür bize erkek deniyor ya resmen hakaret:KK70:
Bana hiç hakaret gibi gelmiyor yav. Baksana erkekler dünyada cenneti falan yaşıyorlarmış dediklerine göre. Tirbuşon gibi geziyorlarmış, bekaret olsa da bi alsak diye töbest.

Şiddet,darp,hakaret ve üstünüze yürüme ya da psikolojik şiddet benzer bir durum var mıydı? Ne diye karakola şikayet ettiniz merak ettim.

Aferin adam gururlu ve onurluymuş. Gündüz kuşağındaki gerizekalılar gibi “geri dön Tülayyy” diye kapılarda bağırmıyor en azından,takdir ettim. Eğer ki bir suçu yoksa tabii.

Sen beni dinle. Boşver diğerlerini. Buradaki negatif yorumların seni aşağıya çekmesine müsade etme. Salla gitsin muhatap bile olma. Erkekler, kadın görünümünde üye olup saldırıyor.

Burası ortadoğu Norveç değil. Adam senin kızlığını aldı. Bizim toplumumuzda hala bekaret tabudur.

Tedbir nafakan er geç bağlanacak. Nafakanın yatmadığı her ay, toplu bir şekilde senin banka hesabına yatacak. İçin rahat olsun. Benimki de geç bağlanmıştı. Domuzdan kıl koparsan kârdır.

Daha boşanmadan sosyal medyadan birileriyle mi görüşüyor ? Çapsız işte. Sen sakın boşanmadan birileriyle yazışma. Görüşme. İddialı giyinme, sosyal medyaya fotoğraf koyma hatta sosyal medyadan bir süre uzak dur.

Sakinleştirici ilaç v.s alma. Psikolojisi zaten bozuk diye senin aleyhine yorum yaparlar.

Bana istediğin zaman 7/24 mesaj gönderebilirsin kardeşim. Vakit buldukça sana yazarım.

Erkeklerin de eril düzeni savunan ilkel kadınların da hakkından el ele geleceğiz merak etme. Benim umudum var.

Kızlığını aldı ne ya.
İğrendim.
İşte sizin gibiler yüzünden ortadoğu bataklığına döndü zaten burası. Kızlıkmış. Ay böyle düşünen kadınlar evlenmesin ya.

Her konuya aynı şeyleri yazıyosun geçen bir konuda da buradaki üyelerin hepsi kıskanç vs yazmıştın başka argümanın yok mu.

Kızlığını aldı ne ya.
İğrendim.
İşte sizin gibiler yüzünden ortadoğu bataklığına döndü zaten burası. Kızlıkmış. Ay böyle düşünen kadınlar evlenmesin ya.

Her konuya aynı şeyleri yazıyosun geçen bir konuda da buradaki üyelerin hepsi kıskanç vs yazmıştın başka argümanın yok mu.
Yani tamamen biyolojik bir sebepten dolayı erkeklerin ağzına s.çma hakkımız var, enayi evladı olduğumuz için makul davranıyoruz. Madem kızlığını düşünüyon, ortada ciddi bir sebep yokken bitin kanlanmasın, otur geçimini yap di mi?

Bize ilkel diyene bak. Senin kızlığını aldı yazıyor 😃

Bana hiç hakaret gibi gelmiyor yav. Baksana erkekler dünyada cenneti falan yaşıyorlarmış dediklerine göre. Tirbuşon gibi geziyorlarmış, bekaret olsa da bi alsak diye töbest.

Hayır anne olmak için yanıp tutuşuyor ama kız evlat olacak sanki Hz Meryem :KK70:
Allahim sen aklıma mukayyet ol zorla neler yazdiriyorlar :KK70:

tamam ama sen al sakinleştirici bence :KK70:

X