Çok mu kıskanç bana mı normal geliyor

nisa2521

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2023
32
-21
24
Konu çözüldü,

İşteyken X bey moralimin bozuk olduğunu gördü noldu kardeşim dedi bende dayanamadım durumu anlattım oda zorla nişanlımı arattı, sonra durumu anlattı , temiz ve biraz saf olduğunu bildiğim için güldüm geçtim unuttum bile dedi şaşırdım hatta ne alaka dedim dedi sonra lütfen yanlış anlama asla çalışana göz koyacak kadar karaktersiz değilim özellikle de hayatında biri olan bir kıza sarkıntılık yapmam. (beni kast etti ) iş hayatında yeni olduğunu bildiğim için bu konular da gülüp geçiyorum aranızı benim yüzümden bozmayın ufak bi yanlış anlama oldu eğer için rahat etmiyorsa başka bir bölümede alırız nasıl isterseniz ikinizin kadarı dedi bende yok dedim nişanlım da gerek yok ben ona güveniyorum sadece yaptığı şeye kızdım biraz akıllı olsun diye sert çıktım dedi.

Sonra biraz muhabbet edip kapattılar gerçekten çok sevindim bu konuyu çözdüğüm için gerçekten nişanlıma deli gibi aşığım onu üzecek ufacık bir şey bile yapmak istemem biraz zor zamanlar geçiriyor ve özellikle erkekler konusun da aşırı hassas. ( Zamanında çok aldatılmış) o yüzden korkusu var ... Neyse sağ olun kızlar teşekkür ederim

Selam kızlar, çalıştığım iş yerinde müdürümüz var ben 24 yaşındayım adam 35 40 lı yaşlarda yüzüğüm parmağım da nişanlı olduğumu biliyor. Arada toplanıp şaka vs yapıyoruz muhabbet ediyoruz tek değil ama mutlaka yanımda biri oluyor. Neyse bir kaç haftadır memlekete gidecek sürekli memleket memleket diyor falan en sonunda gitti karpuz fotoğrafı atmış hikayesine bende aa X bey bizede getirin yazdım oda tabi yazıp gülücük attı bende acısını çıkartacaksınız gibi duruyorsunuz yazdım ( mesai saatlerini vb o belirliyor) oda evet evet yazdı güldü bitti gitti sohbet tamamen bu.

Kötü bi amacım yok tamamen o muhabbetten kaynaklı bir şey yazdım zaten yaşça büyük olduğu için abim gibi görüyorum oda beni kardeşi gibi görüyor ters bir şey söylese zaten gereken cevabı veririm fakat dün nişanlım yanımda benim telefonumdan wp dan bir fotoğraf arıyordu telefonu geri verirken gördü ne dedi bu adam sana yazmış noldu dedi bende gülerek olayı anlattım gösterdim sohbeti , zaten sohbetimi kontrol eden bir insan değil telefonumu karıştıran bi insan değil ama sohbeti açıp gösterince birden çok sinirlendi "kesinlikle bir daha görmiycem çok kötü olur bana haber vereceksin hangi erkek olursa olsun benim haberim olacak ki kimseye bir daha öyle şey yazmayacaksın dedi" bende tamam zaten söyleyecektim yoğunluktan unuttum dedim yazmam öyle bir şey olursa da atarım kızma bana dedim çünkü kızınca aramız çok bozuluyor hani yeter ki kızma dedim ama baya ters yaptı. Şuan bi sorunumuz yok ama aklıma takıldı.

Anlamadığım bana mı normal geliyor yoksa kötü bir şey mi yaptım anlamadım valla yani ilk defa böyle bir şey yaptım yapmaz olaydım tamamen büyüğüm olarak gördüğüm için espri amaçlı yazmıştım.

Son düzenleme:
Nişanlın patlamaya hazır bomba, senin patronla muhabettin de biraz gereksiz ve uygunsuz.

Dikkatli ol iyi gözlemle. İyi geceler. :KK69:
Patron değil , yöneticimiz gerçekten kötü bi amacım yoktu. Nişanlım ile 14 yaşından beri beraberiz , ona asla öyle bir şey yapmam yapamam şuan hâlâ kızgın gibi sanki hissediyorum nasıl düzeltebilirim fikrim yok

Acısını çıkaracaksınız bana hiç masumane bi cümle gibi gelmiyor sorry.

Nişanlınız abartmış
Kötü bi anlamda yazmadım , mesai anlamında yazdım şuan düşündüm de kötü hissettim gerçekten ne yapabilirim acaba çünkü gerçekten kötü bi niyetim yoktu

Boyle konulara cevap verirken tek olaya bakip yargida bulunmak bana yanlis geliyor.

Sizin ustunuzle muhabbetiniz fazla gereksiz, sevgiliniz de abartmis gibi ama acaba siz hep boyle gereksiz sohbetlerin insanimisiniz bilemedigimden sevgilinizi yargilamak su an garip geldi.

Kıskançlık göreceli bir kavram ona veya buna göre dozunun çokluğu azlığı değişir. Sizin fark edemediğiniz bı detay yakalamış olabilir yöneticiniz de lakin üslubu bence yanlış emir kipiyle konuşmamalıydı. Güzel bir dille rahatsız olduğunu belirtebilirdi. İlk defa mı oluyor yoksa genel karakteri mi böyle siz daha iyi bilirsiniz. Gözlemleyin bence de kıskançlığın aşırısı kesinlikle hastalıklı bir ruh haline dönüşüyor.

Yaptığınız yazışma gerçekten aşırı saçma fakat nişanlınızın insanlık dışı tepkisi (sizi 10 yıldır bilen ama hiç tanıyamamış biri için) daha da saçma.
Keşke sorduğunuz soru, benim kötü niyetim yoktu yazarken ama nişanlım bana haksızlık mı ediyor şeklinde olsaydı. Halen onu nasıl memnun edeceğinizi düşünüyorsunuz. Parmağınızdaki şey gönül bağını simgeler, kalpten kalbe yoldur hani.
Sizinki bildiğiniz kelepçe.
Kızma bana diye yalvar yakar olmak, onun bu kadar küstahça emirler yağdırması da hiç olmamış yani.
İkiniz de ayrı garip geldiniz bana.

Boyle konulara cevap verirken tek olaya bakip yargida bulunmak bana yanlis geliyor.

Sizin ustunuzle muhabbetiniz fazla gereksiz, sevgiliniz de abartmis gibi ama acaba siz hep boyle gereksiz sohbetlerin insanimisiniz bilemedigimden sevgilinizi yargilamak su an garip geldi.
İlk defa böyle bir şey oldu hayatımda ilk defa yazdım onda da çok fena yanlış anlama oldu kesinlikle kötü bir amacım yoktu nişanlıma çok aşığım asla onu üzecek bir şey yapmam

İlk defa böyle bir şey oldu hayatımda ilk defa yazdım onda da çok fena yanlış anlama oldu kesinlikle kötü bir amacım yoktu nişanlıma çok aşığım asla onu üzecek bir şey yapmam
Kac yasindasiniz bilemiyorum ama "acisini cikartmak" deyimi siz ne kadar iyi niyetli de yazsaniz karsinizdaki kotu niyetliyse cok esnek, ucu acik bir deyim.

Nisanliniz daha evvel kıskanclik problemi cikarmayip ilk kez bunda sesini cikardiysa benim dusundugum gibi olabilir. Neyse size ders olsun bir daha ustunuzle gereksiz muhabbetlere girmezsiniz.

Orda mesai anlamında yazdığımı belirttim direkt öyle yazmadım
Mesajınızda mesai kısmı var mıydı? Saçma buldum her türlü ama nişanlınizın tepkisi de fazla. Erkeklerin kıskançlığı kadınlar gibi olmuyor malum. Onların kıskançlık adı altında yapmaya hak gördüğü şeylerin ucu açık.
Kızınca aramız çok bozuluyor yazmışsınız mesela bu konu haricinde hayatınızı onu kızmamak üzerine kuramazsınız. Bunları da iyice bir düşünmek lazım.

Kızınca aramız çok bozuluyor yazmışsınız mesela bu konu haricinde hayatınızı onu kızmamak üzerine kuramazsınız. Bunları da iyice emir düşünmek lazım.
Buradan bakınca, bütün gençliğini bir erkeği kızdırmamaya çalışarak heba edip mutluluk oyunu oynayan bir kadın profili çıkıyor, çok üzücü.
Erkek bu hikayede bu kadını mutlu edebilmek için kendinden nasıl ödünler veriyor acaba?
"Ama o erkek" mi yoksa?

Buradan bakınca, bütün gençliğini bir erkeği kızdırmamaya çalışarak heba edip mutluluk oyunu oynayan bir kadın profili çıkıyor, çok üzücü.
Erkek bu hikayede bu kadını mutlu edebilmek için kendinden nasıl ödünler veriyor acaba?
"Ama o erkek" mi yoksa?
Yeter ki kızmasın kızınca aramız çok bozuluyor lafları ilişki özeti gibi.
Nisanlinin kendinden ödün vermesi pek mümkün değil gibi bu hikayede.

Yeter ki kızmasın kızınca aramız çok bozuluyor lafları ilişki özeti gibi.
Nisanlinin kendinden ödün vermesi pek mümkün değil gibi bu hikayede.
Kolay kolay ödün verecek bir insan değil maalesef , yani her şeyi göze alır ama haklı olduğunu düşünüyorsa geri adım atmaz ben alıştım artık ona

X