Çok mu kıskanç bana mı normal geliyor

Selam kızlar, çalıştığım iş yerinde müdürümüz var ben 24 yaşındayım adam 35 40 lı yaşlarda yüzüğüm parmağım da nişanlı olduğumu biliyor. Arada toplanıp şaka vs yapıyoruz muhabbet ediyoruz tek değil ama mutlaka yanımda biri oluyor. Neyse bir kaç haftadır memlekete gidecek sürekli memleket memleket diyor falan en sonunda gitti karpuz fotoğrafı atmış hikayesine bende aa X bey bizede getirin yazdım oda tabi yazıp gülücük attı bende acısını çıkartacaksınız gibi duruyorsunuz yazdım ( mesai saatlerini vb o belirliyor) oda evet evet yazdı güldü bitti gitti sohbet tamamen bu.

Kötü bi amacım yok tamamen o muhabbetten kaynaklı bir şey yazdım zaten yaşça büyük olduğu için abim gibi görüyorum oda beni kardeşi gibi görüyor ters bir şey söylese zaten gereken cevabı veririm fakat dün nişanlım yanımda benim telefonumdan wp dan bir fotoğraf arıyordu telefonu geri verirken gördü ne dedi bu adam sana yazmış noldu dedi bende gülerek olayı anlattım gösterdim sohbeti , zaten sohbetimi kontrol eden bir insan değil telefonumu karıştıran bi insan değil ama sohbeti açıp gösterince birden çok sinirlendi "kesinlikle bir daha görmiycem çok kötü olur bana haber vereceksin hangi erkek olursa olsun benim haberim olacak ki kimseye bir daha öyle şey yazmayacaksın dedi" bende tamam zaten söyleyecektim yoğunluktan unuttum dedim yazmam öyle bir şey olursa da atarım kızma bana dedim çünkü kızınca aramız çok bozuluyor hani yeter ki kızma dedim ama baya ters yaptı. Şuan bi sorunumuz yok ama aklıma takıldı.

Anlamadığım bana mı normal geliyor yoksa kötü bir şey mi yaptım anlamadım valla yani ilk defa böyle bir şey yaptım yapmaz olaydım tamamen büyüğüm olarak gördüğüm için espri amaçlı yazmıştım.
Bu olayı 2 aşamalı yorumlamak isterim.

1. Kızınca aramış çok bozuluyor? Siz onun çocuğu değil esisiniz tartışmanın bir boyutu olur mesaj yazmışsınız bir daha yazma uygun değil demiş tamam demişsiniz olay böyle kapanmalı şimdiden çocuk gibi azarlıyor kalaylıyorsa bunun ilerisi kötü olur gibi.

2. Ben olsam yöneticime öyle yazmazdım gerek var mı ki öyle şeylere? Gerçekten karpuz mu istediniz? Kendiniz zaten alırsınız. Ayrıca bir şey getirecek adam zaten istemeden getirir.
Bir de tatildeki insanı onu getir bunu getir diye daralmaya girer bu konu rahatsız edici bence böyle şakaya gerek yok

Yeter ki kızma mi?
Nasil kızıyor ki bu adam bu kadarcık mesele için kızma yeter ki diye yalvartiyor insanı. :KK70:

Boyle sevgilin var ise erkek arkadaşın bile olmasın. Zira bu kadarcık espri arkadaşlar arasında döner muhakkak. Abartacak bir sey yok bence.
Seni garip bulanları da ben garipsedim buyur burdan yak :)

Sanki sen adama yürumussun gibi olmuş yani tanımasam öyle düşünürüm nisanlimi. Ama tanıyosa güvenip yanlış anlamaz diye düşünüyorum. Müdürde bisi yok ama müdür de yanlış anlamış olabilir seni sanki rahatsız olmuş gibi geldi

Ben ofisten çıktığım anda bütün yönetici kesimi hayatımdan şutluyorum onların yüzünden sabahın köründe işe gidiyom zaten 😀 bide sosyal medyadan mı takip etcem o meymenetsizleri 😂😂😂 nişanlınız zamanla aşar bence çok takılacak bir mevzu değil unutur boş bulunmuştur.

Yakışıklı olup olmaması ile ilgilenmiyorum zaten instagram da ekli , adam herkesi ekledi benide eklemiş onda bile nişanlımdan izin aldım kabul edeyim mi diye
Çocuk musunuz, nişanlınız sizin veliniz mi? Ne alaka izin almak? Buraya kadar çok saçma, yönetici bize yaptığınız harekette çok gereksiz ayrıca.

Nişanlınızın yaklaşımı hiç medeni değil o ayrı.
Ama müdüre patrona da espri yapılmaz,bir ağırlığınız mesafeniz olmalı,ne münasebet herifin karpuzuna bilmem nesine yorum yapıyorsunuz ki,çok gereksiz. Bunun sizin kadın olmanızla da alakası yok,cinsiyetten bağımsız olarak yazıyorum yani.

Yakışıklı olup olmaması ile ilgilenmiyorum zaten instagram da ekli , adam herkesi ekledi benide eklemiş onda bile nişanlımdan izin aldım kabul edeyim mi diye
Ondan izinsin sosyal medyada birini ekleyip, kabul edemiyor musunuz? 😳 Aşırı toksik bir ilişkiniz var. Yeter ki o kızmasın diye didinmeler, her şeyi ona göre hareket etmeler, her şeyi haber vermeler. Bu ne? Insan bunalır. Eminim zamanında anne babanıza bu kadar hesap vermemişsinizdir.
Ayrıca sizin patronunuza yaranmak için söylediğiniz şeylerde ekstra gereksiz ve yanlış üslupla söylenmiş şeyler.
Benden ufak bir tavsiye hemen evlenmeyin. Daha ergenden başlamış bir ilişki, alışkanlıkta yapmıştır muhtemelen, gözünüz açılmadan onunla birlikte yola çıkmışsınız. Emin olun sevginizden, nişanlınızdan.

Cinsiyetten bağımsız olarak kesinlikle davranışınız inanılmaz iğrenç. Ne münasebet yöneticinize böyle bir mesaj atıyorsunuz yani adam size çok yüz vermiş belli. O adamın hayatında bir kadın olsa ve sizin bu mesajlarınızı görse ne tepki verirdi hiç düşündünüz mü? Adama resmen yürümüşsünüz gibi duruyor. Ben adamdan etkilendiğinizi düşünüyorum kesinlikle içten içe hiç inkar etmeyin.
Nişanlınıza gelecek olursak o da ayrı bir dünya. Erkek yazarsa haber vereceksin ne ya? Boşuna yorulmayın whatsapp'ı açın web'den direkt ordan okusun her şeyi.
İlişkiniz çok toksik.

"kesinlikle bir daha görmiycem çok kötü olur bana haber vereceksin hangi erkek olursa olsun benim haberim olacak ki kimseye bir daha öyle şey yazmayacaksın dedi"
Bunlar bir anne-babanın çocuğuna söyleyeceği laflar ancak.
Nişanlınızın, kocanızın, sevgilnizin size bu tip kısıtlamalar getirmeye hakkı yok. Yetişkin insanlar kimle ne konuşacaklarına kendileri karar verirler, bu ipleri bu adamın eline verirseniz giderek daha çok kısıtlamaya hak görecek. Bir gün gelecek "Çalışmayacaksın evde oturacaksın" diyecek mesela.
Adamın karakteri bu yani, tek mesajla ortaya çıkarmış gerçek kişiliğini.

Sizin patrona yazdıklarınıza bişey demiyorum, herkese göre değişir bana göre sorunlu bir yazışma değil o mesela. Sıradan bi şakalaşma, art niyetin zerresi dahi yok.

Şaka mısınız yahu?
Köle misiniz, eşya mısınız siz? Nişanlınız sizin sahibiniz mi?!!

Yöneticinle yaptığın muhabbet gereksiz, zaten ilk cümleden kesmeye çalışmış sen daha da üstelemişsin.
Nişanlının da tepkisi abartı, güvensiz

İzin aldım ne demek ya? Ebeveynin mi senin sahibin mi? Kendi aklın fikrin kararların yok mu da izin alıyosun?

Selam kızlar, çalıştığım iş yerinde müdürümüz var ben 24 yaşındayım adam 35 40 lı yaşlarda yüzüğüm parmağım da nişanlı olduğumu biliyor. Arada toplanıp şaka vs yapıyoruz muhabbet ediyoruz tek değil ama mutlaka yanımda biri oluyor. Neyse bir kaç haftadır memlekete gidecek sürekli memleket memleket diyor falan en sonunda gitti karpuz fotoğrafı atmış hikayesine bende aa X bey bizede getirin yazdım oda tabi yazıp gülücük attı bende acısını çıkartacaksınız gibi duruyorsunuz yazdım ( mesai saatlerini vb o belirliyor) oda evet evet yazdı güldü bitti gitti sohbet tamamen bu.

Kötü bi amacım yok tamamen o muhabbetten kaynaklı bir şey yazdım zaten yaşça büyük olduğu için abim gibi görüyorum oda beni kardeşi gibi görüyor ters bir şey söylese zaten gereken cevabı veririm fakat dün nişanlım yanımda benim telefonumdan wp dan bir fotoğraf arıyordu telefonu geri verirken gördü ne dedi bu adam sana yazmış noldu dedi bende gülerek olayı anlattım gösterdim sohbeti , zaten sohbetimi kontrol eden bir insan değil telefonumu karıştıran bi insan değil ama sohbeti açıp gösterince birden çok sinirlendi "kesinlikle bir daha görmiycem çok kötü olur bana haber vereceksin hangi erkek olursa olsun benim haberim olacak ki kimseye bir daha öyle şey yazmayacaksın dedi" bende tamam zaten söyleyecektim yoğunluktan unuttum dedim yazmam öyle bir şey olursa da atarım kızma bana dedim çünkü kızınca aramız çok bozuluyor hani yeter ki kızma dedim ama baya ters yaptı. Şuan bi sorunumuz yok ama aklıma takıldı.

Anlamadığım bana mı normal geliyor yoksa kötü bir şey mi yaptım anlamadım valla yani ilk defa böyle bir şey yaptım yapmaz olaydım tamamen büyüğüm olarak gördüğüm için espri amaçlı yazmıştım.
Nişanlın çok haklı.Sen hangi devirdesin.Abiymis.İs arkadaşı erkekle sakalasilmaz bunu öğrenin.Basiniz agrir.70 yaşındaki adam 33 yaşında karisi 20 gündür tanıyor geçen gün Esra Erol açtım rastgele 250 bin kaptırmış.Daha da adam beni evlendim diyor.37 yaş küçük kadınla evlenmiş 10 15 yaş nedir ?

Üfffff
Tasma da taksın sana söyle.
Bu nedir ya?
Şunu bir de aşk sevgi sanıyorsunuz. Rezillik.
İlişki ilişki değil.
Siz de biraz büyüyün, kime ne denir, nerede nasıl davranır öğrenir. Çiğ hareketler.

Nişanlın çok haklı.Sen hangi devirdesin.Abiymis.İs arkadaşı erkekle sakalasilmaz bunu öğrenin.Basiniz agrir.70 yaşındaki adam 33 yaşında karisi 20 gündür tanıyor geçen gün Esra Erol açtım rastgele 250 bin kaptırmış.Daha da adam beni evlendim diyor.37 yaş küçük kadınla evlenmiş 10 15 yaş nedir ?
Yemin ederim siz de 1800lerde yaşıyorsunuz😒😒

Bence biraz profesyonel olmayı mı deneseniz acaba? Nişanlınızın üslubu çok kötü ama kusura bakmayın sizin de yöneticiniz ile konuşma şekliniz de aynı şekilde. Adam amirimiz, arkadaşınız değil. Amirlerinize özellikle karşı cinsiyetten ise size ne kadar yakın davranırsa davransın bu şekilde bir konuşma tarzı ile konuşamazsınız, adam sizi iki gün sonra taciz etse ve bu mesajları gösterip o bana asıldı dese kimseye derdinizi anlatamazsınız. Nişanlınız ise sizle konışma tabiri sevgiliden çok patron gibi, emir cümleleri sizin ondan çekinmeniz falan tuhaf. Sizin de böyle bir adamla beraberken yöneticinize o kadar rahat mesajlar atmanız tuhaf

Neysseee ya bu olayın yaşandığı iyi olmuş, nişanlınız abuk subuk bir tip zaten, yarın kadının tekiyle gereksiz muhabbete girip normalleştirmeye, yiaa ne alaka sen fesatsın kafanda kuruyorsun demeye başlarsa yüzüne çarparsınız.

Uzun sureli iliskilerde hep nisanlaninca sorunlarini gostermeye basliyorlar ama kadinlar anlamamazliktan geliyor. Evlenince kat ve kat artinca degisti ne yapicam demeye baslarsiniz. Sizde de hata yok degil ama iliskiniz simdiden yeter ki kizmasina donmus. Ayrilik goruyorum belki simdi belki evlenince belki cocuk olunca ama mutlaka ayrilmalik iliski.

X