Çok mu kıskanç bana mı normal geliyor

Neysseee ya bu olayın yaşandığı iyi olmuş, nişanlınız abuk subuk bir tip zaten, yarın kadının tekiyle gereksiz muhabbete girip normalleştirmeye, yiaa ne alaka sen fesatsın demeye başlarsa yüzüne çarparsınız.
Hic carpabilcegini sanmiyorum sonucta yeter ki nisanlisi kizmasin.

Aynısını adam yapsa cıngarı basarız ama, yapmayın işte. Kızacağınız şeyleri siz de yapmayın, umarım düzelir

acısını çıkarırsınız nedir ya, tövbe est. müdürünüz / yöneticiniz umarım bunu mesai anlamında anlamıştır.

Adam tabi yazıp gülücük koyarak sohbeti kısa kesmeye çalışmış siz üstelemişsiniz. Normalde nişanlınız çalışma arkadaşlarınızla iletişiminizi kıskanmayacak olsa bile bence bu gördüğü yine de sinirini bozardı. Tamamen gereksiz olmuş çünkü.
İş yerinde abim kardeşim gibi olduğum molalarda abi diye hitap ettiğim bana kardeşim diyen insanlarla iş harici konularda asla mesajlaşmam. Mesai saati dışındaysak ya da o izinliyse iş ile ilgili durumlara bile hiçbir mesaj atmam.
Böyle şeyler ya kendi partnerinizle ya karşı tarafla ya da karşı tarafın partneriyle yanlış anlaşılmalara sebep olabilir.

Bulaşma kafan rahat etsin amaaan

İş arkadaslarinizi eklerken bile nisanlinizdan "izin" aldığınız toksik bir ilişkiyi normal karşılayıp; yöneticinizin storysine ısrarla gereksiz mesaj atmanız anormal geldi 😅

Acısını çıkartmak erotik çağrışımlar yapabilir biri benim sevgilime yazsa bunu çok rahatsız olurdum.
aynen ceylinim

konu sahibi üstünüzle böyle muhabbetlere girmeyin
erkek arkadaşa da yazılacak şey var yazılmayacak şey var

yalnız nişanlınız da çok abartmış ona da o kadar yüz vermeyin herşeyinize de karışmasın N nisa2521

Yeter ki kızma mi?
Nasil kızıyor ki bu adam bu kadarcık mesele için kızma yeter ki diye yalvartiyor insanı. :KK70:

Boyle sevgilin var ise erkek arkadaşın bile olmasın. Zira bu kadarcık espri arkadaşlar arasında döner muhakkak. Abartacak bir sey yok bence.
Seni garip bulanları da ben garipsedim buyur burdan yak :)

Arkadaşlar arasi mi? 🙂
Konu sahibi işe gireli 4 ay olmuş daha, ustelik karşisindaki de arkadasi degil yöneticisi. O esprilerin yapildigi arkadaslarla da sizli bizli konuşmaz kimse. 😃
Kucuk bi yerde calisiyor muhtemelen klasik "aile gibiyiz" muhabbetleri yapilmiş ama oyle bir şey yok. Orasi iş yeri nihayetinde ona göre davranilmali.

Arkadaşlar arasi mi? 🙂
Konu sahibi işe gireli 4 ay olmuş daha, ustelik karşisindaki de arkadasi degil yöneticisi. O esprilerin yapildigi arkadaslarla da sizli bizli konuşmaz kimse. 😃
Kucuk bi yerde calisiyor muhtemelen klasik "aile gibiyiz" muhabbetleri yapilmiş ama oyle bir şey yok. Orasi iş yeri nihayetinde ona göre davranilmali.
Aile gibiyiz denen hiçbir yere güvenmeyen tek ben miyim ya

Aile gibiyiz denen hiçbir yere güvenmeyen tek ben miyim ya
Aile lafını duyduğun yerden kaçacaksın. Maaşın asgari üstünden bankaya yatar kalanı elden alırsın, sigortana yıl sonu girdi çıktı yapılır, bu ay dardayız diye maaşın kesik yer, fazla mesailerin ödenmez falan. 🤣

Aile lafını duyduğun yerden kaçacaksın. Maaşın asgari üstünden bankaya yatar kalanı elden alırsın, sigortana yıl sonu girdi çıktı yapılır, bu ay dardayız diye maaşın kesik yer, fazla mesailerin ödenmez falan. 🤣
Aileysek dardayım bana 50 bin borç versin bakim. Ne biliyim moralim bozuk hadi git uyu gelme desin. Aile budur bence, hani?

Bence biraz profesyonel olmayı mı deneseniz acaba? Nişanlınızın üslubu çok kötü ama kusura bakmayın sizin de yöneticiniz ile konuşma şekliniz de aynı şekilde. Adam amirimiz, arkadaşınız değil. Amirlerinize özellikle karşı cinsiyetten ise size ne kadar yakın davranırsa davransın bu şekilde bir konuşma tarzı ile konuşamazsınız, adam sizi iki gün sonra taciz etse ve bu mesajları gösterip o bana asıldı dese kimseye derdinizi anlatamazsınız. Nişanlınız ise sizle konışma tabiri sevgiliden çok patron gibi, emir cümleleri sizin ondan çekinmeniz falan tuhaf. Sizin de böyle bir adamla beraberken yöneticinize o kadar rahat mesajlar atmanız tuhaf
Aynen öyle ben ilk ise girdiğimde dışarıdan yemek söyleyecektik birinin numarasını aldım.Calistigimiz yer kalabalıktı.Sonra telefon numarasından Instagramimi buluyor ben ona abi diyorum 10 15 yaş büyük benden adam Instagramimdan resimlerini beğenip herkesin içinde güzel kızsın falan filan vs.Ama bütün kadınlara asılmış.Ben renk vermemiştim.Bana mesaj attı evliyim senin için sorunum olur mu diye bunu gittim şefime oradan müdürüme gösterdim.Aninda iş çıkışı verdiler.Adama eleman fazla demişler ama sonra adam tekrar beni eklemeye calisti.Mesaj attı sen mi beni işten cikarttirdin diye.

Yakışıklı olup olmaması ile ilgilenmiyorum zaten instagram da ekli , adam herkesi ekledi benide eklemiş onda bile nişanlımdan izin aldım kabul edeyim mi diye
Ben merak ettiğim şeyi öğrendim 😂 abi yakışıklı ve sen içten içe adama yürümüşsün, yüz bulamamışsın şimdi de vicdan rahatlatmaya çalışıyorsun 😂 ama o nişanlını sevmediğin de onun sana güvenmediği de çok açık. Sevgi ‘ay üzülmesin, kızmasın’ diye ağlanmak değildir, gerekiyorsa üzülsün, kızsın, tartışın, böyle ezik gibi ‘ağzımızın tadı kaçmasın’ hikayeleri genelde zengin çocuk fakir kadın ilişkilerinde olur. Ben nişanlınızın abartısından çok sizin sevgisizliğinize takıldım. Şimdi elbette itiraz edeceksiniz ama zaman sonra, nişanlıma ilgim bitti diye konu açacaksınız.

İşteyken X bey moralimin bozuk olduğunu gördü noldu kardeşim dedi bende dayanamadım durumu anlattım oda zorla nişanlımı arattı, sonra durumu anlattı , temiz ve biraz saf olduğunu bildiğim için güldüm geçtim unuttum bile dedi şaşırdım hatta ne alaka dedim dedi sonra lütfen yanlış anlama asla çalışana göz koyacak kadar karaktersiz değilim özellikle de hayatında biri olan bir kıza sarkıntılık yapmam. (beni kast etti ) iş hayatında yeni olduğunu bildiğim için bu konular da gülüp geçiyorum aranızı benim yüzümden bozmayın ufak bi yanlış anlama oldu eğer için rahat etmiyorsa başka bir bölümede alırız nasıl isterseniz ikinizin kadarı dedi bende yok dedim nişanlım da gerek yok ben ona güveniyorum sadece yaptığı şeye kızdım biraz akıllı olsun diye sert çıktım dedi.
Ay bu nasıl bir çözüm? Rezalet. Muhabbetlere bak ya🥴

X