Çok mu kıskanç bana mı normal geliyor

Yoneticinize yaptiginiz muhabbet cok gereksiz sacma olmuş. Acisini cikartmak filn...
Bi de her gordugu şeye "bana da getir/bize de getir" muhabbeti yapan tiplere uyuz oluyorum ondan ekstra gicik geldi
😄😄😄
Aaa bensiz mi yedin?
Bizi niye çağırmadın?
Hani bize yok mu?
Hakikaten çıldırmalık muhabbet.
Üç sene Kırkağaç'ta yaşadım, selam verdiğim herkes kavun istedi benden. En son götürdüm valizle. En sevdiğim valiz kırıldı bunlar yüzünden 😅
Sekiz tane kavun taşıttılar bana ya. Bir şeyi meşhur olan bir yerde olmak başa bela.

Yoneticinize yaptiginiz muhabbet cok gereksiz sacma olmuş. Acisini cikartmak filn...
Bi de her gordugu şeye "bana da getir/bize de getir" muhabbeti yapan tiplere uyuz oluyorum ondan ekstra gicik geldi
😄😄😄
Arkadaşlarla bize getir anlamında demiştim aslında biraz da yalakalık yapmak istedim çok mesai kitliyor çünkü yeniyim bide 4 ay oldu belki acır dedim 😂

Aaa bensiz mi yedin?
Bizi niye çağırmadın?
Hani bize yok mu?
Üç sene Kırkağaç'ta yaşadım, selam verdiğim herkes kavun istedi benden. En son götürdüm valizle. En sevdiğim valiz kırıldı bunlar yüzünden 😅
Sekiz tane kavun taşıttılar bana ya. Bir şeyi meşhur olan bir yerde olmak başa bela.
Kavun mu :kk77: Bir valiz de bana lütfen :KK53:

Yalakaliktan hoslaniyorsa ve siz de yapayim diyorsaniz bari ögrenin de yapin. 😀 bu türü hic sevilesi degil
İlk profesyonel iş deneyimim aile gibiyiz herkes bir birine yardımcı oluyor nişanlımı bilmeyen yok ama istemeden kalbini kırdım galiba onun. O günde pek yüzüme bakmadı normalde giderken mutlaka öper gider seni seviyorum deriz hiç umursamadan öpmeden gidiyordu ben tuttum öptüm vs vs istemeden hata yaptım telafi edicem yapacak bir şey yok bana da iyi bir ders olmuş oldu

Aaa bensiz mi yedin?
Bizi niye çağırmadın?
Hani bize yok mu?

Kendim içimden gelen insanlara bir şeyler vermişimdir ama sirf istiyorlar diye kimseye bir sey vermedim.😀
Ama muhabbeti yoruyor insani...😒

Selam kızlar, çalıştığım iş yerinde müdürümüz var ben 24 yaşındayım adam 35 40 lı yaşlarda yüzüğüm parmağım da nişanlı olduğumu biliyor. Arada toplanıp şaka vs yapıyoruz muhabbet ediyoruz tek değil ama mutlaka yanımda biri oluyor. Neyse bir kaç haftadır memlekete gidecek sürekli memleket memleket diyor falan en sonunda gitti karpuz fotoğrafı atmış hikayesine bende aa X bey bizede getirin yazdım oda tabi yazıp gülücük attı bende acısını çıkartacaksınız gibi duruyorsunuz yazdım ( mesai saatlerini vb o belirliyor) oda evet evet yazdı güldü bitti gitti sohbet tamamen bu.

Kötü bi amacım yok tamamen o muhabbetten kaynaklı bir şey yazdım zaten yaşça büyük olduğu için abim gibi görüyorum oda beni kardeşi gibi görüyor ters bir şey söylese zaten gereken cevabı veririm fakat dün nişanlım yanımda benim telefonumdan wp dan bir fotoğraf arıyordu telefonu geri verirken gördü ne dedi bu adam sana yazmış noldu dedi bende gülerek olayı anlattım gösterdim sohbeti , zaten sohbetimi kontrol eden bir insan değil telefonumu karıştıran bi insan değil ama sohbeti açıp gösterince birden çok sinirlendi "kesinlikle bir daha görmiycem çok kötü olur bana haber vereceksin hangi erkek olursa olsun benim haberim olacak ki kimseye bir daha öyle şey yazmayacaksın dedi" bende tamam zaten söyleyecektim yoğunluktan unuttum dedim yazmam öyle bir şey olursa da atarım kızma bana dedim çünkü kızınca aramız çok bozuluyor hani yeter ki kızma dedim ama baya ters yaptı. Şuan bi sorunumuz yok ama aklıma takıldı.

Anlamadığım bana mı normal geliyor yoksa kötü bir şey mi yaptım anlamadım valla yani ilk defa böyle bir şey yaptım yapmaz olaydım tamamen büyüğüm olarak gördüğüm için espri amaçlı yazmıştım.
Evet "acısını cikartmak" biraz saçma ve gereksiz olmuş gulucukten sonra birşey yazmasaydiniz gayet masumane bir konuşma olurdu . Gel gelelim ki nişanlında abartmış bu demek oluyor ki insanlarla olan iletişimine karışma potansiyeli var. İlişkini yeniden değerlendirmeye alsan çok daha iyi olur ileride yaşanacak bir çok problemin önünü almış olursun.

Artık orada yaşamıyorum, burada tantuni ve şırdan var😅
Onu da herkes yapıyor zaten. Kırkağaçlı birinden kavun isterseniz, söyleyin çuvala koysun. Benim gibi gerizekalılık yapmasın😅
Hee şırdan almıyım hiç ben :KK17: Ay yok ayrıca benim çevredekiler kavun yollamak değil kolayını bulsa beni yerler :olamaz:

Kendim içimden gelen insanlara bir şeyler vermişimdir ama sirf istiyorlar diye kimseye bir sey vermedim.😀
Cidden şaka bir yana insanlar dehşet yüzsüz davranıp çat çat istiyorlar valla hiç mi farkına varmıyorlar bilmem.
Bende kendim istemiyorsam asla göndermem, inadımı depreştirirse 5 katına satarım kendi bilir :KK70:

Aynı sene, egeden zeytinyağı alıp satmak için İstanbul'a götürmüştüm.
Olay yeri eski kv evi.
Kendisi evine gelen misafirlerine tek tek şişeleri hediye etmiş.
Ne hakla yaptın dedim, ne var içimden geldi. Sevaptır dedi.
Hakikaten ben nasıl katil olmadan çıktım o aileden ya:)))

Aynı sene, egeden zeytinyağı alıp satmak için İstanbul'a götürmüştüm.
Olay yeri eski kv evi.
Kendisi evine gelen misafirlerine tek tek şişeleri hediye etmiş.
Ne hakla yaptın dedim, ne var içimden geldi. Sevaptır dedi.
Hakikaten ben nasıl katil olmadan çıktım o aileden ya:)))

Kendi cebinden ciksaydi icinden gelir miydi acaba.😀 Daha neler okuyacagim

Pardon da neden nişanlınızın kararlarına göre hareket ediyorsunuz. Sizin kiminle nasıl konuşacağınıza hangi sıfatla karışıyor.

Bu yönetici biraz yakışıklı heralde :)
Sizde az değilsiniz ,uzun ilişkilerde böyle cilveleşme oluyo ya,,nişanlınızafa ipleri fazla vermişsiniz...

Hadi ilk mesajı attınız bize de getirin dediniz tamam da adam kısaca tabi deyip kestirip atmış zaten neden uzattiniz ki? Sohbeti uzatmaya çalışır gibi bir intiba yarattığı için nisanlinizin rahatsız olması çok normal ama tepki seviyesine dair bir şey diyemeyeceğim o sizin iliskinizin dinamigine bağlı. Siz de benzer olaylarda o tür tepkiler veriyorsaniz normaldir

İs ortaminda kimseyle boyle sacma ve laubali diyaloga girmeyin cok gereksiz seyler yazmissiniz ama nisanlinizin tepkisi abartili sizinde yeterki kizma diye yalvarmaniz ekstra abartili bence herkes davranisina ceki duzen vermeli. Nisanlina diyecegin aey ben kimle ne konusacagimi biliyorum merak etme olmaliydi

Selam kızlar, çalıştığım iş yerinde müdürümüz var ben 24 yaşındayım adam 35 40 lı yaşlarda yüzüğüm parmağım da nişanlı olduğumu biliyor. Arada toplanıp şaka vs yapıyoruz muhabbet ediyoruz tek değil ama mutlaka yanımda biri oluyor. Neyse bir kaç haftadır memlekete gidecek sürekli memleket memleket diyor falan en sonunda gitti karpuz fotoğrafı atmış hikayesine bende aa X bey bizede getirin yazdım oda tabi yazıp gülücük attı bende acısını çıkartacaksınız gibi duruyorsunuz yazdım ( mesai saatlerini vb o belirliyor) oda evet evet yazdı güldü bitti gitti sohbet tamamen bu.

Kötü bi amacım yok tamamen o muhabbetten kaynaklı bir şey yazdım zaten yaşça büyük olduğu için abim gibi görüyorum oda beni kardeşi gibi görüyor ters bir şey söylese zaten gereken cevabı veririm fakat dün nişanlım yanımda benim telefonumdan wp dan bir fotoğraf arıyordu telefonu geri verirken gördü ne dedi bu adam sana yazmış noldu dedi bende gülerek olayı anlattım gösterdim sohbeti , zaten sohbetimi kontrol eden bir insan değil telefonumu karıştıran bi insan değil ama sohbeti açıp gösterince birden çok sinirlendi "kesinlikle bir daha görmiycem çok kötü olur bana haber vereceksin hangi erkek olursa olsun benim haberim olacak ki kimseye bir daha öyle şey yazmayacaksın dedi" bende tamam zaten söyleyecektim yoğunluktan unuttum dedim yazmam öyle bir şey olursa da atarım kızma bana dedim çünkü kızınca aramız çok bozuluyor hani yeter ki kızma dedim ama baya ters yaptı. Şuan bi sorunumuz yok ama aklıma takıldı.

Anlamadığım bana mı normal geliyor yoksa kötü bir şey mi yaptım anlamadım valla yani ilk defa böyle bir şey yaptım yapmaz olaydım tamamen büyüğüm olarak gördüğüm için espri amaçlı yazmıştım.
Gayet gereksiz Sohbet olmuş adam haklı

X