Çok üzgünüm 😞

Gece biraz daha açılı yatırın ama sık sık burnunu yıkarak açın aparatla gece geniz akıntısı oluyordur ondan.

Şu ayak altında refleks noktası var refleksolojide tam ayağın ortasından hafif üstünde sarımsak kesip koyuluyor çin tıbbında hatta sarımsaklı yağ çıkarmışlar o da öksürük için faydalı oluyor. Ayak altında sürüp pamuklu çorapla kapatıyorsunuz. Tüm tuşlara basıyoruz işte.
.
O sarımsak olayını yaptım işte ondan sonra azaldı öksürük bende iyileşiyor sanmıştım . Birde ilk öksürdpüü gün eşim bal zencefil vermişti o sabah uyandığı zaman daha çok öksürükle kalktı .

Benim kızında geçmeyen öksürüğü var tam 3 hafta oldu bugün her gece öksürüyor
Artık doktora da götürmek istemiyorum çünkü hastaneye her gidişimizde farklı bir hastalık kapıyoruz

Benim kızında geçmeyen öksürüğü var tam 3 hafta oldu bugün her gece öksürüyor
Artık doktora da götürmek istemiyorum çünkü hastaneye her gidişimizde farklı bir hastalık kapıyoruz
Bizde böyle düşündük işte eşim sürekli bana çocuğu hastahaneye taşıma diye kızdı

15 gündür ben ve biri 3 yaş diğeri 3 aylık 2 çocukla öksürük ateş ağrı sabahlama durumu yaşıyoruz. geçmiyor geçmiyor. her yerim ağrıyor. 2 çocuk var büyüğü sürekli ateşli dinlenemiyorum da velhasıl perişanız. kendinizi suçlamayın. lanet bir salgın var maalesef

Gecen sene iki defa covid olduk ki bence daha fazla olduk ikisinde de kizim çok hasta oldu
Bu sene 50 günlük bebeğim bile hasta oldu antibiyotik kullandı hatta doğumdan önce ben de hasta oldum cocuga geçti yoğun bakımda yattı
Büyük kızım defalarca antibiyotik kullandık
Hepimiz aynı durumdayız kendinizi suçlamayın yapacak bir şey yok evde dışarı ile bağlantısı olan biri varsa o mikrop gelecek

Şuan hasta olmayan o kadar az insan var ki bence hiç kendinizi suçlamayın. Hastanelerde de çok virüs bakteri kapılıyor o yüzden eşiniz gitmek istememiştir. Ben geçen ay hiç gonderemedim anaokuluna çocuğumu. İyilestiginde tekrar hasta olacak korkusuyla yine gonderemedim. Berbat bir süreçten geçiyoruz bence. 7-8 gün hasta olmadiklarinda şaşırıyorum ben.

Geçen sene öyle geçmeyen bir oksurukleri olmuştu ki defalarca doktora gitmemize rağmen 6 hafta sürmüştü. Kafayı yiyecektik artık.. Kar yağsa belki mikroplar kırılacak ama kar da yok.

15 gündür ben ve biri 3 yaş diğeri 3 aylık 2 çocukla öksürük ateş ağrı sabahlama durumu yaşıyoruz. geçmiyor geçmiyor. her yerim ağrıyor. 2 çocuk var büyüğü sürekli ateşli dinlenemiyorum da velhasıl perişanız. kendinizi suçlamayın. lanet bir salgın var maalesef
Bende çok uykusuzum şuan sırf 23:30 da hava vereceğim diye buralarda oyalanıyorum . 1 aydır kesinlikle uyumuyor abartmıyorum beden uyuyo ruh 24 saat ayakta çocuğun yanına yatıyorum sürekli hareketinden rahatsız oluyorum o derece . İyileşemiyoruz şuan eşimde hasta bizim belirtiler sıra ile ona da geliyor

Gecen sene iki defa covid olduk ki bence daha fazla olduk ikisinde de kizim çok hasta oldu
Bu sene 50 günlük bebeğim bile hasta oldu antibiyotik kullandı hatta doğumdan önce ben de hasta oldum cocuga geçti yoğun bakımda yattı
Hepimiz aynı durumdayız kendinizi suçlamayın yapacak bir şey yok evde dışarı ile bağlantısı olan biri varsa o mikrop gelecek
Yani bizde çocukla hep dışardayız yalan söyleyemem şuan . Çünkü 3 yaşında hareketli çocuğu evde tutmak imkansız . Eğer hava iyiyse öğleden sonra çıkıyoruz hava kötüyse akşam eşim işten geldiğinde market avm alışveriş gidiyoruz . Kendimizi eve bağlayayıx ki diyorum .1 gün çıkmasak öğleden sonra ağlama krizleri başlıyor çocukta haftada bir kere oyun alanına giriyor yanlız başına oyun ablaları bakıyor . Geçen gün bir arkadaşım davet etti ona gittik onunda oğlu bizimle aynı zamanda geçirmişti çocuk hala öksürüyormış . O an biraz gerildim keşke çağırmasaydı veya söyleseydi diye. Aradan 1 gün geçti benim öksürük geri geldi acaba çocuktan bana mı geldi diye düşünüyorum öyle saçma sapan 😞

Of çok geçmiş olsun 💐 görümcem doğum yaptı yeni eve misafir kabul etme çocuk yoğun bakıma girer dedim bende

Bende çok uykusuzum şuan sırf 23:30 da hava vereceğim diye buralarda oyalanıyorum . 1 aydır kesinlikle uyumuyor abartmıyorum beden uyuyo ruh 24 saat ayakta çocuğun yanına yatıyorum sürekli hareketinden rahatsız oluyorum o derece . İyileşemiyoruz şuan eşimde hasta bizim belirtiler sıra ile ona da geliyor
maalesef. her yerim ağrıyor. çocukları uyuttum. inşallah ateşsiz bi gece geçiririz çünkü cidden artık uyanık kalacak enerjim kalmadı. nasıl bir salgın anlamadım

maalesef. her yerim ağrıyor. çocukları uyuttum. inşallah ateşsiz bi gece geçiririz çünkü cidden artık uyanık kalacak enerjim kalmadı. nasıl bir salgın anlamadım
Hiç sormayın ya geçen gün arkadaşlarla otururken hava makinasından bahsediyorlar bende dedim ki ben hiç bilmiyorum ki kullanmadık benim oğlanın burnu da akmadı dedim . Sadece 2-3 kere kulağı iltihap oldu ve 2 covid geçirdik onlarla da birincinde doktor dahi anlamadı ne olduğunu 2. De de çok ateş oldu ardına da 15 gün kadar öksürük . Hay demez olaydım bugün arkadaşımdan hava makinasını ödünç aldım dedi ki böyle dedin başına geldi keşke demeseydi 🤦🏻‍♀️ bitmeyen bir döngü içindeyim sanki ben kendim ilaç içmeyi kestim nasıl olsa iyileşmiyorum en azından vücuda bu kadar ilaç girmesin . Allah yardımcımız olsun

Yani bizde çocukla hep dışardayız yalan söyleyemem şuan . Çünkü 3 yaşında hareketli çocuğu evde tutmak imkansız . Eğer hava iyiyse öğleden sonra çıkıyoruz hava kötüyse akşam eşim işten geldiğinde market avm alışveriş gidiyoruz . Kendimizi eve bağlayayıx ki diyorum .1 gün çıkmasak öğleden sonra ağlama krizleri başlıyor çocukta haftada bir kere oyun alanına giriyor yanlız başına oyun ablaları bakıyor . Geçen gün bir arkadaşım davet etti ona gittik onunda oğlu bizimle aynı zamanda geçirmişti çocuk hala öksürüyormış . O an biraz gerildim keşke çağırmasaydı veya söyleseydi diye. Aradan 1 gün geçti benim öksürük geri geldi acaba çocuktan bana mı geldi diye düşünüyorum öyle saçma sapan 😞
O oyun alanlarındaki yerler de asiri mikrop yuvası ama yapılacak bir şey yok cidden çünkü cocuk mikrobu alışacak okula gidecek yine kapacak bu yıl gondermeseniz seneye yine göndereceksiniz

O oyun alanlarındaki yerler de asiri mikrop yuvası ama yapılacak bir şey yok cidden çünkü cocuk mikrobu alışacak okula gidecek yine kapacak bu yıl gondermeseniz seneye yine göndereceksiniz
Evet öyle aslında ama hiç bir sene bu kadar kötü olmamıştı salgın umarım önümüzdeki yıl bu kadar inatçı olmaz

Bu arada arkadaşımın çocuk doktoru bahara kadar böyle artık sürekli hasta olacağız demiş hele Mart daha yoğun geçecek demiş birde 😳

X