Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
http://cgi.ebay.com/MT-roller-anti-...iewItem&pt=Skin_Care_test&hash=item2559db59e0

benım aldıgım satıcı ve urun bu. toplamda 10 dolara falan geliyor. oda 15 lira.
siteye uye oluyorsunuz. sonrada şimdi al(buy it now) kısmına tıklayıp kredi kartınızla yada paypalla alıyorsunuz. aldıktan sonrada satıcıya mesaj atıp kaç mmlik ıstedıgını soyluyorsunuz. cevaplar geç geliyor ama mutlaka geliyor. kargoda bana siparişimden 11 12 gun sonra gelmişti.

selam bayanlar dün ikinci uygulamamı yaptım ama bu sefer bır garıp oldu catlaklarım kabardılar ıyıce sankı dısarı cıktılar gıbı oldu kayısı yağı surmustum yaktı bıraz acaba onunlamı alakalı bılemıcem her zamankı gıbı kırmızı ve gunes yanıgı gıbı bır hıs var oncekıne gore daha az acısı ama bu sferde kabarıklık var ala ala bilmiyorumkismile ay geçsinde başka bırsey ıstemıyorum belkıde bu asamalarından bırıdır

sheytane ne durumdasın bizi bilgilendirirsen sevinirim.

Teşekkürler küllümango
paypal ne demek elden ödememi acaba?zgts markadamı aynı ücret?başaramazsam ggden alırım artık .

ıyı aksamlar hemen ne alemde olduğumu yazayım kızarlıklar gıttı ılk gun catlaklarım dısarı cıkmıs gıbı sısmıstı sonra ertesı gun aksama dogru gectı sımdı ıse hafıften sılıklesmeye basladı enlerınde daralma yanı tam anlamıyla sılıklesme denılemez belkı ama ıncelme var cok azda olsa bence ıyı sonuclar alıcam ınanıyorum

vay anasını arkadas yaaaaaa ısyan edıcem sımdı ne gamsız ınsanlar varya kullumango senın verdıgın adrese baktımda ayıp ya gercekten ben aldım 58e o adreste 3$ ya ınanılası gıbı degıl bu ınsanlar nasıl gamsız oldu boyle ya ayıp ayıp bırde dıyorlarkı yurtdısından getırıyorum uzun surer kargo 24 lıra tutar hızlı gelırse alsanaalsanasmile dayaklık valla bunlar ya 40 lıra fazla odedım ya tüh onlara yazıklar olsun yaa neyse arkadaslar gg den falan almayın ozaman ebay daha uygun bırsey yok üye olacaksın buy ıt now dıyeceksın bıtecek varya sınırlendım yaaa seytan bırseyler dıyo ama dınlemıcem kötükedihüso

hangi mmlıkler nasıl kullanılıyor yüz için mesala sarı mı yesıl mı almak gerekıyor
renklerı fark etmıyor renk degısımı marka degısıklıgı ben catlaklar ıcın 1.5 mm kullanıyorum

Dermaroler iğnelere dört değişik çap ve boydadır
0.25 mm iğneler bakım ürünlerinin daha fazla emilimini sağlar
0.5 mm dermarollerler
Yüz deri rejenerasyonu (gençleştirme)
Kırışıklık azaltma
Yaşlılık önleme
Güneş hasarının giderilmesi için kullanılır
1 mm Dermaroller
Sellülit azaltma
Çatlak azaltma ve yok etme
Deri ve yüz gençleştirme kırışıklık azaltma
Cilt lekelerinin giderilmesi
1.5 mm Dermaroller
Cerrahi, akne yanık gibi skarların azaltılması ve giderilmesi
Girintili çıkıntılı ve geniş delikli derinin giderilmesi

baska bır sıteden alıntı yaptım umarım ısıne yaramıstır kaydirigubbakcemile2 bırde benım urunu satın aldıgım kısı kucuk ıgnelerın cokta bır ıse yaramadıgını soylemıstı tabı ne kadar dogru bılemıcem.Ya birde su var eger musaıtsen hafta sonları yapmanı onerırım cunku gunes yanıgı gıbı kırmızı oluyor ılk basta yuzdede aynısı olur dıye tahmın edıyorum ertesı gune pek bırsey kalmıyor ama genede musaıt oldugun gunu tercıh etmenı tavsıye ederım

evet sheytane malesef oyle. almadan once çok araştırdım. aynı marka aynı urun turkıyede çok yuksek fıyata satılıyor. ben 3 dolarlık olanı aldım ve memnunum oldukça.
parpari benım aldıgım satıcıdaki urun 3 dolardı. kargoda turkıyeye 6 dolar tutuyor. küsüratlarla 10 dolar cıvarı . 0,5 mm 1,00 mm veya 1,5 mm bile alsanız fiyatı aynı. aldıktan sonra satıcıya bılgı mesajı atıyorsun şu mm de istiyorum dıye.
bubu09 arkadaşım paypal internet alışverişlerinde satıcı ıle alıcı arasındaki guvenliği ve para aktarımını saglamak amacıyla kurulmuş bır sıte. satıcı urunu gondermedigi takdırde sen siteye satıcıyı sıkayet edince paypal sana paranı geri ödüyor. elden ödeme değil yani. yine bir kredi kartın olmalı.

uprizcim ben gelişmelerden memnunum aslında çok hafifte olsa daralmalar var yeni deri oluşuyo hissi var zaten elimi sürdüğümde çatlaklarıma pütür pütür gelirdi eskiden ama şimdi oyle degıl daha yumuşak ve daralmalar var eskıden bastırdıgımda mesela kocaman yarık gıbı dısarı cıkarlardı sımdı oyle degıl daha 2. kullanmam ama olucak gıbı bu ıs yarın bırde hodan yagı alıcam onunlada her gun duzenlı masaj yapıcam baska bı topıkte gormustum hodan yagını oneren dr ler olmus ve kullanlarda baya memnundu uzun sure kullanmak gereklıymıs ama dermarollerla zaten emılım kolaylastıgı ıcın ben daha cabuk sonuc alacagıma ınanıyorum ınsallah kurtuluruz hepımız yaaa

uprizcim ben gelişmelerden memnunum aslında çok hafifte olsa daralmalar var yeni deri oluşuyo hissi var zaten elimi sürdüğümde çatlaklarıma pütür pütür gelirdi eskiden ama şimdi oyle degıl daha yumuşak ve daralmalar var eskıden bastırdıgımda mesela kocaman yarık gıbı dısarı cıkarlardı sımdı oyle degıl daha 2. kullanmam ama olucak gıbı bu ıs yarın bırde hodan yagı alıcam onunlada her gun duzenlı masaj yapıcam baska bı topıkte gormustum hodan yagını oneren dr ler olmus ve kullanlarda baya memnundu uzun sure kullanmak gereklıymıs ama dermarollerla zaten emılım kolaylastıgı ıcın ben daha cabuk sonuc alacagıma ınanıyorum ınsallah kurtuluruz hepımız yaaa

evet hodan yağı iyi geliyor diye duydum hadi bakalım inşallah geçer ümitlendim bendeeeee :sm_cool:

aldım bakalım hodan yağını bugun kullanmaya baslıcam dıger topıkten arastırayımda bıraz ona gore kullanayım barii çatlaksız gunler herkese

sheytane derma rolleri nerden alsin sen?? ben almanyada nerden alicami bilmiorum, ebayde var ama amerikadan hongkong dan fln ismarliyabiliousn, ne yapacagimi bilemedim eczaneye daha sormadimoraya da sorucam.

ben gıttıgıdıyordan aldım almanyaya gonderırlermı bılemıyorum ama ebaydan almanı tavsıye ederım cunku hem daha ucuz hemde dunyanın heryerıne gonderıyorlar aslında almanyada olması lazım sally hensen gıbı unlu kozmetık magazalarına sor bence ıllakı bırınde vardır bu urunun turkıyeye yenı geldı yoksa yurt dısında kullanımdaymıs canım ama bulamazsan yada ugrasamam dersen bence ebaydan ver sıparısını gıtsın arada para yonunden cok fark var ben aldım 58e arkadas almıs kargoyala beraber 15e optum canım senı umarım kısa zamanda bulursun

birşey degıl gittigidiyor.com yada ebay.com da bulabılırsın dermaroller dıye aratırsan
simdi ebaye baktim, cin den olanlar daha ucuz 12,00 Euro civarinda ingiltere den olanalr 56,00 Euro civarinda, cin mali acaba iyi kötü mü diye düsünüyorum... senin dermaroller hangi renk ve hangi marka???

sanirim en iyileri drroller den olanlar, ama onlarda cok pahali 50 60 euro,aradaki fark cok fazla 12 euro nerde 60euro nerde :eek:lmaz: cinden ismarlasam mi diye düsünyüorum :S

X