Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
bana dr. dermaroller uyguladı. sadece 2 günlük kızarıklık oluştu. yani herhangi bir kanama da olmadı.
piyasada sipariş verilebilecek çok çeşit dermaroller var. hangi marka ları tavsiye ediyorsunuz. çin malı olur diye de korkuyorum.
ne tavsiye edersiniz.

kızlar herkes nerede yaptırıdgını yazsa.. doktor agıdenler.. memnun kalıp kalmadıgını.. ben evd eyapama doktor konusunda bılemıyorum istanbul veya ankarada

Kutusu farkli ama ayni gibi.. Hic kanamadi benimde, etki etmedigini dusundum.. İlk kez yaptim cokta hevesliydim fakat keske daha iyi bir marka alsaydim icim rahat ederdi..540 diye aldim.. Kac kere yaptin nasil gidiyor? Anlatir misin biraz

seninkde benimki gibi icel
bende kanama olması ama 3 gun cok bacaklarım kasındı daha 1 kere yaptım ama düzgün krem alamadım hala sen ne srüyorsun oda önemli

bana dr. dermaroller uyguladı. sadece 2 günlük kızarıklık oluştu. yani herhangi bir kanama da olmadı.
piyasada sipariş verilebilecek çok çeşit dermaroller var. hangi marka ları tavsiye ediyorsunuz. çin malı olur diye de korkuyorum.
ne tavsiye edersiniz.

bence hepsi çin malı canım amerikan malı diyenlere inanmıyorum su zamanda her sey cinde yapılıyor zaten sadece pateti farklı olabilr

mrb arkadaşlar kimsenin umudunu kırmak istemem ama ben dermerollar ile ilgili olumlu yazılar yazmıştım.ilk başta gerçekten silikleştiğini gözlemlemiştim ama şuan eskisi gibi olduğunu gördüm moralim inanılmaz bozuldu.ben sadece daha önce kandırmış pozisyonuna düşmemek için yazıyorum.herkse kolay gelsin arkadaşlar.ve bi siteden bi bayandan almıştım dermarollerda 4.kullanmamda paslandı.herkese inanıp almayın dermarollerı paranız çöpe gitmesin.iyi günler diliyorum.

mrb arkadaşlar kimsenin umudunu kırmak istemem ama ben dermerollar ile ilgili olumlu yazılar yazmıştım.ilk başta gerçekten silikleştiğini gözlemlemiştim ama şuan eskisi gibi olduğunu gördüm moralim inanılmaz bozuldu.ben sadece daha önce kandırmış pozisyonuna düşmemek için yazıyorum.herkse kolay gelsin arkadaşlar.ve bi siteden bi bayandan almıştım dermarollerda 4.kullanmamda paslandı.herkese inanıp almayın dermarollerı paranız çöpe gitmesin.iyi günler diliyorum.

acaba yıkayıp ıslak kaldıgı için paslanmıs olabilirmi:26:

2.ye yaptım ve bastıra bastıra yaptık heryanım kıpkırmızı oldu bugün sadece bacaklara baktım diğer yerlere gözüm yemedii canım fazla yandı bastırınca
sonra bugün yağ karısımı yaptırdım onu üsrdüm aman allahııım cayır cayır yandı :KK52: strecle sardım 2 saat bakalım ne olacak azalsa yeter cunki benim dehset

acaba yıkayıp ıslak kaldıgı için paslanmıs olabilirmi:26:

2.ye yaptım ve bastıra bastıra yaptık heryanım kıpkırmızı oldu bugün sadece bacaklara baktım diğer yerlere gözüm yemedii canım fazla yandı bastırınca
sonra bugün yağ karısımı yaptırdım onu üsrdüm aman allahııım cayır cayır yandı :KK52: strecle sardım 2 saat bakalım ne olacak azalsa yeter cunki benim dehset

ilk halini foto çekseydin o zaman daha iyi anlarsın , hadi bakalım güzel habere ihtiyacım var ciddi manada bugun ağlıcaktım az daha:KK52:

ilk halini foto çekseydin o zaman daha iyi anlarsın , hadi bakalım güzel habere ihtiyacım var ciddi manada bugun ağlıcaktım az daha:KK52:

foto cekmedim ama azalma olursa hemen anlarım zaten ya sen benim çatlakları görsen atarsın kendini camdan:KK52:
bacak içi boydan boya dalga dalga :KK31: basen ve bel yanları gene hiç demeyim:KK30:

Merhaba arkadaslar:)

Basligin ilk 70 sayfasinda herkes 1.5 mm almis, kimse 2 mm den bahsetmiyor.. Bunaldim en sonuna atladim basligin ve ladycoco'nun 2 mm aldigini gördüm icim rahatladi biraz :) cünkü ben de 2 mm almayi düsünüyorum. Daha güzel sonuc vermesi gerekmez mi? Yoksa 2 mm i daha cok doktorlar mi uyguluyor ben onu anlamadim? Catlaklarimin derinligi hakkinda cok büyük bir fikrim yok.. Gögüsümdekiler oldukca yüzeyde sanirim ama karnimdakiler biraz daha derin.. Bugün yarin acilen istetmek istiyorum lütfen biri fikir versin :)

Birde acnelyse/madecassol setimde geldi akrabalarimdan istetmistim ama bazilarinda leke yapmis simdi kullanmaktan korkuyorum. Dermaroller lekeleri yok etmiyor mu olurda acnelyse leke birakirsa?

Uzun oldu biraz ama inshallah birinizden yorum alirim :KK3:

Merhaba arkadaslar:)

Basligin ilk 70 sayfasinda herkes 1.5 mm almis, kimse 2 mm den bahsetmiyor.. Bunaldim en sonuna atladim basligin ve ladycoco'nun 2 mm aldigini gördüm icim rahatladi biraz :) cünkü ben de 2 mm almayi düsünüyorum. Daha güzel sonuc vermesi gerekmez mi? Yoksa 2 mm i daha cok doktorlar mi uyguluyor ben onu anlamadim? Catlaklarimin derinligi hakkinda cok büyük bir fikrim yok.. Gögüsümdekiler oldukca yüzeyde sanirim ama karnimdakiler biraz daha derin.. Bugün yarin acilen istetmek istiyorum lütfen biri fikir versin :)

Birde acnelyse/madecassol setimde geldi akrabalarimdan istetmistim ama bazilarinda leke yapmis simdi kullanmaktan korkuyorum. Dermaroller lekeleri yok etmiyor mu olurda acnelyse leke birakirsa?

Uzun oldu biraz ama inshallah birinizden yorum alirim :KK3:

evet 2mm lik dermaroller daha cok etki yapar.
Ben 1.5mmlik aklima geldikce kullaniyorum.
Catlaklarimda belirgin bir azalma var,
biraz kiloda aldim, bununda azalmasinda etkisi olmustur diye dusunuyorum..
Dermarollerin yaninda herhangi ozel bir krem veya ilac kullanmiyorum..

evet 2mm lik dermaroller daha cok etki yapar.
Ben 1.5mmlik aklima geldikce kullaniyorum.
Catlaklarimda belirgin bir azalma var,
biraz kiloda aldim, bununda azalmasinda etkisi olmustur diye dusunuyorum..
Dermarollerin yaninda herhangi ozel bir krem veya ilac kullanmiyorum..

çok sevindimmmm :KK16: inşallah kalıcı olarak geçer

arkadaşlar,bir de markalarından bahsedermisiniz.memnun oluğunuz dermaroller ler hangi marka?

merhaba arkadaşlar.dermaroller'ı ebaydan sipariş eden arkadaşlar vardı.gitti gidiyorda aynı ürünü 50 _60 liraya verirlerken ebayda bir kaç liraya alıyolardı yanılmıyorsam.zaten onlarda ordan sipariş verip türkiyede 10 katına satıyolar anladığım kadarıyla.şimdi benim merak ettiğim ebaydan alan arkadaşlar üründen mermnunmu?memnunsa tekrar almayı düşünüyorlarmı?hani burda toplu alım yapsak herkes faydalansa diyorum.

çok sevindimmmm :KK16: inşallah kalıcı olarak geçer

Insallah caniim

arkadaşlar,bir de markalarından bahsedermisiniz.memnun oluğunuz dermaroller ler hangi marka?

Markasindan cok titanium olmasi onemli :)

merhaba arkadaşlar.dermaroller'ı ebaydan sipariş eden arkadaşlar vardı.gitti gidiyorda aynı ürünü 50 _60 liraya verirlerken ebayda bir kaç liraya alıyolardı yanılmıyorsam.zaten onlarda ordan sipariş verip türkiyede 10 katına satıyolar anladığım kadarıyla.şimdi benim merak ettiğim ebaydan alan arkadaşlar üründen mermnunmu?memnunsa tekrar almayı düşünüyorlarmı?hani burda toplu alım yapsak herkes faydalansa diyorum.

Bende ebayye benzer bir siteden aldim,
Simdilik memnunum..

1.5 mm lik dermolerimden gayet memnunum
sadece belime yapamıyorum cunki cok gıdıklanıyorum yaww. bacak içlerimde gözle görülür bir değişiklik basladı dermollerden mi yoks sürdüğüm yağ karısımından bilmiyorum .
yağ içeriklerini pek hatırlamıyorum ama aklımda kalanlar acı biber yagı biberiye yagı prtakal yagı daha 2 tane de vardı unuttum. yanlız dehset yakıyor anlatamam resmen hoplayıp zıplıyorum.
dermollerden sonra sürünce dehset yanıyor yagı her gun sürüyorum 5. gun sürdüğümde acı olmuyor demeki dermoller zamanım gelmiş diyorum :) ha birde strecle sarıyorum 2 saat
benden haberler böyle değişim oldukça yazarım

merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza hepimiin derdi olan şu çatlaklar offfff benimde denemediğm şey kalmadı dermaroller kullandım en son ama pek faydasını gördüğümü söyleyemem şimdi tca sipariişi verdim bakalım bekliyorum sabırsızlıkla kesin çözüm diyor kullananlar inş.hepimiz kurtuluruz bundan :KK43:((

merhaba arkadaşlar başka bir konuda roller üzerine deneyimlerimi paylaştım ama burda da paylaşmak istedim öncelikle iğne sayısı gerçekten önemli. 540 iğne kullanan akadaşlar farketmiştir ki iğneler okadar sıkki elinize bile denediğinizde farkediyorsunuz iğneler girmiyor cilde. 192 yada 200 iğne en ideali. temizliğine gelince evet temizleme solüsyonları ki eczanelerde kolaylıkla bulunuyor çok etkili ancak bazı ciltlerde peteşi dediğimiz minik kanamalar olduğundan rollerda kan oluyor spreyle geçmiyor bu durumda solüsyonu hem rollerı hem de eski ama TEMİZ bir diş fırçasında kullanıp fırça ile özenle kalıntıları temizlemek. Su değdirmeyin paslanmaz çelik ya da titanyum farketmez su micro iğnelerin daha çabuk örelmesine sebep oluyor ki bunu istemeyiz.

Nereden nasıl temin ederseniz edin bilmeniz gereken bir konu da şu ki tüm iğneler ÇİN'de yapılıyor. Başka yerde üretimi yok arkadaşlar. Ancak size London diye bağıra bağıra satışını yapıyorlar inanmayın. Maksadım sizi bilg,lendirmek.. Almanya, İtalya... vs yalan tamamı japon çeliğinden üretiliyor. Kötümü hayır!! her üründe olduğu gibi iyisi de var kötüsü de var tabiki. Ticaret firmaları Çin2den alıp üretici fabrikayla anlaşarak üzrine başka ülke isimleri, başka ambalajlar yaptırabiliyor, bu normal adamlar ticaret yapıyor tabi.

biraz da olsa yardım edebildiysem ne mutlu bana..

X