Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

herkese selammmm:KK54:

annemdeyiz canlarım,maç varda ...benim netim hala yok hjaberiniz olsun.modemi fabrikasına götürmek gerekiyomuş.anca izin günümüzde bakıcaz artık..anlaşılan daha çoookkk netsiz kalcez:KK59:

bi bakayım dedim içeri gidiyom ama gelirim arada sayfam açık kalsın.çok özledim hepinizi öptümmm.

hadi derincim gel artık özlettin kendini :79:

gecmiş olsun canım

bülent baysala ben aşılama yaptırmıştım özl muayhanesinemi gidiyosun yoksa capayamı

capada hangi bölümde ben özeline gitmiştim ama capada nerde oldugunu bilmiyorum söylersen sevinirim

canım geçen hafta bülen baysala netten mail attım bana çapaya tüp bebek bölümüne gel orada testlerini yapalım neden düşük oluyo diye ama ben gidemedim,yani tüp bebek bölümündeymiş aslında sen bana bilgi var arkadaşınm daha ilk gidicenm bi arkadaşın tavsiyesiyle gidiyim diyorum sen ne dersin nası bi dr ay iyiki yazdın bana valla öle merak ediyorumki şu dr u

kızlar,bu kadar stresli olmayın yaaa,biliyorum bebek kaybetmek çok kötü bi durum,bende yaşadım ayrıca,ama şuna sevinmelisiniz ki,planladıktan bi kaç ay içerisinde hamile kalabiliyosunuz,hemde kendiliğinizden,ben iğne ilaçla,zar zor kalmıştım ve kayboldu bebeğim,ama hayat devam ediyo,çok karamsar olmanız bizide üzüyo,burda aileden gibi olduk çünkü artık.

canım bende 3 yıllık evliyim. sende benim yaşadıklarımı oku bakalım bizde hiç korunmadık 3. ayımda hamile kaldım ama hep kanama vardı maalesef dış gebelikmiş ilaçla düşürüldü 13 gün hastanede yattım neyse 6 ay kormdum sonra tekrar hamile kaldım maalesef 8. haftada karnımda öldü meleğim hemen genetik test yaptırdık bende kan pıhtılaşması varmş eğer hamile kalırsam kan sulandırıcı kullancam. sonra 3 ay korundum bu kez korunmayı bıraktıktan 8 ay sonra flan hamile kaldım ve yine dış gebelik ameliyat oldum ve sağ tüpümü aldırdım 4 ay korunduktan sora şimdi hamile kalmaya çalışıyorum durum bu

canım benim yasadıklarımız aynı omasadaçok benziyo neler yasadığını nasıl üzüldüğünü tahmin edebiliyorum işallah bdaha hamilelik bize nasip olursa yavrularımızı sağsalim kucağımıza alırız hepimiz

kardelen bahar semracım hoş bulduk bu arada herkeze iyi geceler canlarım kardelenim özeline baktınmı bebem :KK52::KK52::KK52::KK52:

kızlar,bu kadar stresli olmayın yaaa,biliyorum bebek kaybetmek çok kötü bi durum,bende yaşadım ayrıca,ama şuna sevinmelisiniz ki,planladıktan bi kaç ay içerisinde hamile kalabiliyosunuz,hemde kendiliğinizden,ben iğne ilaçla,zar zor kalmıştım ve kayboldu bebeğim,ama hayat devam ediyo,çok karamsar olmanız bizide üzüyo,burda aileden gibi olduk çünkü artık.

haklısın canım benim inan zoor hamilelik ne kadar üzüyosa insanı çabuk kalıp hep eli boş çıkmakta aynı dercede üzüyokısacası seninki benden benimkide senden kara:KK34:

kesnlikle sana katılıyorum canım :KK71:

kardelemim canım aslında çok haklısın
ama bazan duygular aklın önüne geçiyor
bende bir daha üzülmeyeceğim sağlık olsundiyorum ama bir bakıyorum kopmuşum
rabbim yardımcımız olsun

canım geçen hafta bülen baysala netten mail attım bana çapaya tüp bebek bölümüne gel orada testlerini yapalım neden düşük oluyo diye ama ben gidemedim,yani tüp bebek bölümündeymiş aslında sen bana bilgi var arkadaşınm daha ilk gidicenm bi arkadaşın tavsiyesiyle gidiyim diyorum sen ne dersin nası bi dr ay iyiki yazdın bana valla öle merak ediyorumki şu dr u

canım ya ben 4 yumurta takibinden sonra burdaki bi hemşirenin tavsiyesiyle bülent baysala gittik kayınvalidemle özel muayhanesine biraz pahalı ama şimdi nereye gitsen aynı dr paracı olmuşlar

ben aşılama yaptırmın bu dr ama malesef tutmadı biraz ihmalkarlık gördüm beni aşılama yapıcagı zamn muayne etmedi catlamışmı yumurtam diye ondan biraz sinirliyim ben bu dr

şimdi ben capaya başladım infertilite bölümüne ama bülent beyi görmedim bende bi meil atıyım bakıyım ben eski hastasıyım belkjim bana yardıcı olur

senin içinde hayırlısı olsun canım İNŞALLAH hakkında iyi olur burası

sende meil adresi varmı bülent beyin

canım ya ben 4 yumurta takibinden sonra burdaki bi hemşirenin tavsiyesiyle bülent baysala gittik kayınvalidemle özel muayhanesine biraz pahalı ama şimdi nereye gitsen aynı dr paracı olmuşlar

ben aşılama yaptırmın bu dr ama malesef tutmadı biraz ihmalkarlık gördüm beni aşılama yapıcagı zamn muayne etmedi catlamışmı yumurtam diye ondan biraz sinirliyim ben bu dr

şimdi ben capaya başladım infertilite bölümüne ama bülent beyi görmedim bende bi meil atıyım bakıyım ben eski hastasıyım belkjim bana yardıcı olur

senin içinde hayırlısı olsun canım İNŞALLAH hakkında iyi olur burası

sende meil adresi varmı bülent beyin

canım prof bülent baysal diye yazarsan orda hemen dr a sorun yazıyo ben oraya yazdım ertesi gün cvp geldi sende öyle yap istersen yani ne diyosun gidiymi

canım benim yasadıklarımız aynı omasadaçok benziyo neler yasadığını nasıl üzüldüğünü tahmin edebiliyorum işallah bdaha hamilelik bize nasip olursa yavrularımızı sağsalim kucağımıza alırız hepimiz

amin inşallah canım bence sen hemen genetik testini yaptır sanki sendede pıhtılaşma var gibi geldi bana

X