Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

hoşbulduk kıslarr içerideydim de kusura bakmayın.

Kardeloşum bilmiyom cnm napsak şu ttneti yaa..smile adsl ile görüştük dün gece aradılar,modem ayarlarını yapılandırmaya çalıştılar telde,ama ttnet uzantısı silinmiyo silinse smile adsl.net yazılıcak.kilitlenmiş yani.fabrikaya götürcek eşim:KK43:(çok özledim bende sizi..yeni arkadaslarımız gelmş hoşgelmişsiniz kıslar.

derin nasılsın kızzz

aşılamaya karar vermişsin öyle okudum hayırlı olsun canım

işallah isteğin gerçekleşir canım benim ya ne güzel burda sizlerle olmak ben derdimi kimseye diyemiyodum desemde yasamdıkları için anlayamıyolardı yada ne varki onda oda dertmi diyolardı ama yasayan arkadaslarım yani sizlerde kendimi görüyorum yeni yılda hepimiz hamişiz düşünsenize:KK49:

evet bizi bizden daha iyi kimse anlamıyo ne yazıkki bende burda rahatlıyorum derdimi buraya cok rahat yazabiliyorum

ilk zamnlar sanki birtek benim cocugum olmuyomş gibi geliyodu şimdi benim gibi arkadaşları okudukca bide onların hamile hanerini alınca bana cok morel oluyo

yetercim belkide bizlerdede bu sorun vardır tüp bebek yaptırdıgımızdamı belli oluyomuş testlerle falan anlaşılıyomu
hayır canım ne bir tekile anlaşıyor nede her hangi bir ilaçla tedavi edliyor
sadece toplanan yumurtaların sayı olarak çok fazla olup dölenmemesinden yola çıklarak verilmiş bir karar :KK59::KK59::KK59:

işallah isteğin gerçekleşir canım benim ya ne güzel burda sizlerle olmak ben derdimi kimseye diyemiyodum desemde yasamdıkları için anlayamıyolardı yada ne varki onda oda dertmi diyolardı ama yasayan arkadaslarım yani sizlerde kendimi görüyorum yeni yılda hepimiz hamişiz düşünsenize:KK49:

yaşamayan nereden bilsin ki nasıl bir dert
ne kadar büyük
insana neler yaptırıyor neler yaşatıyor:18::18::18::18::18::18::18::18::18:

Kardelen sen nasılsın bacım sordum ama görmedin herhalllllllllllll

sen neye karar verdin aşılama varmı bu ay

evet bizi bizden daha iyi kimse anlamıyo ne yazıkki bende burda rahatlıyorum derdimi buraya cok rahat yazabiliyorum

ilk zamnlar sanki birtek benim cocugum olmuyomş gibi geliyodu şimdi benim gibi arkadaşları okudukca bide onların hamile hanerini alınca bana cok morel oluyo

canım bişey sorucam benm çok kötü sol kasığım agrıyo neden ki

kızlar benimde aralığın 14 de genetik testlerimiz var
dr gerek yok dedi ama ben yaptımaya karar verdim
özelde kişi başına 1000 tl istediler
ben devleten randevu aldım
3 ay önce 20 gün sonra da yaptıracağım
aklımda kalmasın

KIZLAR NE KADAR KALABALIĞIZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Toplam 9 kullanıcı konuyu okuyor. (9 üye ve 0 ziyaretçi)

yeteeeeer,pelin67,aleyna84,kardelen5233,DerinSu,ugurboncugum,kardelenbhr,sevtun2,elaezel,
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

sevtun cum,en sağdakini seçseydin,daha uzun olurdu,iki tane yanyana ya hani.
aleyna,ben görmedim canım,arada netim gidiyoda,bu ay ve bidahaki ay da beklicem,son kararım bu,ondan sonrada başlıcam artık.
ALLAHIM,KENDİLİĞİNDEN OLMASINI NASİB EDER İNŞALLAH
yetecimm,inşallah şifa olsun canım.
ayrıca bende genetiğe kan verdim,trombofili testi ve pıhtılaşma çıktı,düşüklerin çoğusu bu yüzden galiba.
gerçi kimi dr pıhtılaşmanın düşüklere sebep olmadığını iddia ediyo ama neyse.

iiyim aleynacım sagolasın..evet bi anda karar verdim doktorun sayesinde bakalım hayırlısı...

sevtuşşş iyiyim kıss sen napıyosun..

kızlar kjonuştugunuz konulara katılamıyorum kusura bakmayın.aklım içeride.arada gelip bakıyom.dayımlarda burdA çay servisi yapıyom ayıp olmasın yine gidiyim ben.

kızlar ben çıkyorum yaaaaaaaa
bu gün anneme gittim köydelerdi
açıkekmek yaptık onlara
yoruldum valla
biraz dinleneceğim

kızlar ne kadar kalabalığızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
toplam 9 kullanıcı konuyu okuyor. (9 üye ve 0 ziyaretçi)

yeteeeeer,pelin67,aleyna84,kardelen5233,derinsu,ugurboncugum,kardelenbhr,sevtun2,elaezel,
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

yeter ramazanda cok kalabalıgızdık şimdi biraz azalma oldu

ben seni ve fadiyi diyer topikten tanıyorum

kızlarrrrrr ne olur bana bi akıl verin aklım fikrim kalmadı ben istanbulda hangi dr gidem bi tana var aklım da yazdım sizlere ama bi kaç tane daha seçeneğim olsun bence bu hamilelik maratonunda gebe kalma sorun varsa sorun çözme vs bunların hepsinde en önemlisi dr seçimi insana zaman kazandıranda kaybettirende hepsi deil ama çoğunluğu dr seçimi

X