Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

sevtun cum,en sağdakini seçseydin,daha uzun olurdu,iki tane yanyana ya hani.
Aleyna,ben görmedim canım,arada netim gidiyoda,bu ay ve bidahaki ay da beklicem,son kararım bu,ondan sonrada başlıcam artık.
Allahım,kendiliğinden olmasını nasib eder inşallah
yetecimm,inşallah şifa olsun canım.
Ayrıca bende genetiğe kan verdim,trombofili testi ve pıhtılaşma çıktı,düşüklerin çoğusu bu yüzden galiba.
Gerçi kimi dr pıhtılaşmanın düşüklere sebep olmadığını iddia ediyo ama neyse.

teşekür edrim bebğim
inşşşşşş
şifa hiç beklemdiğimiz bir şeyle gelir
ve mucizelerimizn gelmesine neden olur

sevtun cum,en sağdakini seçseydin,daha uzun olurdu,iki tane yanyana ya hani.
Aleyna,ben görmedim canım,arada netim gidiyoda,bu ay ve bidahaki ay da beklicem,son kararım bu,ondan sonrada başlıcam artık.
Allahım,kendiliğinden olmasını nasib eder inşallah
yetecimm,inşallah şifa olsun canım.
Ayrıca bende genetiğe kan verdim,trombofili testi ve pıhtılaşma çıktı,düşüklerin çoğusu bu yüzden galiba.
Gerçi kimi dr pıhtılaşmanın düşüklere sebep olmadığını iddia ediyo ama neyse.
hayırlısı olsun canım hakkımızda hayırlısı neyse o olsun inşallah
iiyim aleynacım sagolasın..evet bi anda karar verdim doktorun sayesinde bakalım hayırlısı...

Sevtuşşş iyiyim kıss sen napıyosun..

Kızlar kjonuştugunuz konulara katılamıyorum kusura bakmayın.aklım içeride.arada gelip bakıyom.dayımlarda burda çay servisi yapıyom ayıp olmasın yine gidiyim ben.
derin senin içinde hayırlısı olsun

tabi git sen ayıp olur servisini yap şekerim kolay gelsin
kızlar ben çıkyorum yaaaaaaaa
bu gün anneme gittim köydelerdi
açıkekmek yaptık onlara
yoruldum valla
biraz dinleneceğim

yetercim güle güle canım hayırlı geceler

kızlarrrrrr ne olur bana bi akıl verin aklım fikrim kalmadı ben istanbulda hangi dr gidem bi tana var aklım da yazdım sizlere ama bi kaç tane daha seçeneğim olsun bence bu hamilelik maratonunda gebe kalma sorun varsa sorun çözme vs bunların hepsinde en önemlisi dr seçimi insana zaman kazandıranda kaybettirende hepsi deil ama çoğunluğu dr seçimi
canım ben sana yazdım istanbuldamı yaşıyosun istanbulda en popüler yer orası bahceci klınıyi mustafa bahceci ve ekibi görümcem halit beye gidiyo cokta memnun bide orayla görüş istersen
kızlar bengeldım nasılsınız canlar gecmısı bı okuyum doncem ben sıze:):):):

hoşgeldin kayra

kızlarrrrrr ne olur bana bi akıl verin aklım fikrim kalmadı ben istanbulda hangi dr gidem bi tana var aklım da yazdım sizlere ama bi kaç tane daha seçeneğim olsun bence bu hamilelik maratonunda gebe kalma sorun varsa sorun çözme vs bunların hepsinde en önemlisi dr seçimi insana zaman kazandıranda kaybettirende hepsi deil ama çoğunluğu dr seçimi

canım bence kesinlikle devlet hastanesine git oradan bir doktor ayarla kendine sakın özele gitme

kızlar tekrarlayan düşük yapıp tüp bebek denemesi yaptıran varmı geçmişteki yazıları okudum ama böyle bişey rastlamadım yada ben göremedim anam ama çok muhabbet edilmiş kafam allak bullak ouyo okurken zaten kafada kalmadı olanıda gitti:KK52:

boncuk,selam kuzu,sana yeni tarih verim mi?
23 aralık yaz bakalım:KK49:ha bunu öğrendiğim gün olsun inşallah.
ınsallah kardelencıgım negüzel olur:KK70::KK49:
bende sıtem edım bıraz kacgündür lısteyı güncellıyorum kımse tarıhını vermıyor eger lısteye dahıl olmak ıstemeyen varsa sılım kızlar çünkü gecmısı okuyan bütün arkadaslarım görüyor yazdıklarımı bana yardımcı olursanız sevınırım canım sıkılıyor bu konuya tabı topıge ugramayan gelmeyen arkadaslarıma degıl bu lafım

canım olduda yazıyı yazamadım üstüne ne vuruyon be acıdı öpte geçsin:KK57::nazar:

yazıyı,siteden ayrılmadan yazcaktın,orda bölümü vardı,sen tekrar git oraya ve ilkini değilde ikincisini seç,sonra sol tarafta çıkan boşluk yere yazını yaz,sonra kopyala ve yapıştır.yada bana söyle,ben yapim

şaka kız şaka,sağol,göndermiş kadar oldun,kaynanalara geçerken uğrar yerim artıkın.
50 kiloda çokmuş bacım beeeeee:KK37:

annemler biraz kalbalıklar
abiimler falan var yeğenlerim hepsine yaptık
AMA VALLA GÖNDERİRİM HAAAAAAAAA
ŞAKA DEĞİL NE OLACAK

Son düzenleme:
0235.gif
civciv13uc6.gif
0235.gif

HAYIRLI UGURLU OLSUN
bsm.gif

0090.gif
0003.gif
KASIM AYI LİSTEMİZ
0003.gif
0090.gif

TURKUAZ----------------------------------------------------------------------------------------4 KASIM:KK54:
GUNEYCANAN-------------------------------------------------------------------------------------7 KASIM:87:
AFED-----------------------------------------------------------------------------------------------9 KASIM:KK24:
NANELİŞEKER-------------------------------------------------------------------------------------13 KASIM:103:
TOSTİ---------------------------------------------------------------------------------------------16 KASIM:112:
FLAN----------------------------------------------------------------------------------------------16 KASIM:94:
SAMYELİ26---------------------------------------------------------------------------------------17 KASIM:KK17:
İLKAYÇOCUK--------------------------------------------------------------------------------------20KASIM:KK12:
SELİNA23-----------------------------------------------------------------------------------------23 KASIM:82:
SERPİL_MELİS------------------------------------------------------------------------------------25 KASIM:KK19:
HALE----------------------------------------------------------------------------------------------26 KASIM:21:

0090.gif
0003.gif
ARALIK AYI LİSTEMİZ
0003.gif
0090.gif

PELİN67-----------------------------------------------------------------------------------------3 ARALIK:81:
YETEEEEER-------------------------------------------------------------------------------------10 ARALIK:KK68:
UGURBONCUGUM--------------------------------------------------------------------------------22 ARALIK:97:
DERINSU----------------------------------------------------------------------------------------24 ARALIK:78:
ALEYNA-----------------------------------------------------------------------------------------15 ARALIK:109:
KARDELEN5223---------------------------------------------------------------------------------23 ARALIK:108:
SEMRAOZSOY-----------------------------------------------------------------------------------24 ARALIK:KK3:
SEVTUN2----------------------------------------------------------------------------------------27 KASIM:86:
EBRAR_53--------------------------------------------------------------------------------------30 ARALIK:128:

0090.gif
civciv14.gif
HAMıŞLERıMıZ
civciv14.gif
0090.gif

ZEYN77------------------------------------------------------------------------------------------------ :KK16::KK16:
BERSUU-------------------------------------------------------------------------------------------------:KK16::KK16:
AZİZE---------------------------------------------------------------------------------------------------:KK16::KK16:
YABADABADU-------------------------------------------------------------------------------------------:KK16::KK16:
GÜNDOĞMADAN-----------------------------------------------------------------------------------------:KK16::KK16:
MIZMIZ---------------------------------------------------------------------------------------------------:KK16::KK16:
GELINCIK-------------------------------------------------------------------------------------------------:KK16::KK16:
MAVİŞŞŞŞ-----------------------------------------------------------------------------------------------:KK16::KK16:
SEYDAM--------------------------------------------------------------------------------------------------:KK16::KK16:
BİRSEN---------------------------------------------------------------------------------------------------:KK16::KK16:
DİDGOK---------------------------------------------------------------------------------------------------:KK16::KK16:
TUGCAL---------------------------------------------------------------------------------------------------:KK16::KK16:
DERDANUR------------------------------------------------------------------------------------------------:KK16::KK16:
BULUT83--------------------------------------------------------------------------------------------------:KK16::KK16:

baby_chicken-53.gif
civciv3pm9.gif
civcivko3.gif
0003.gif
0002.gif
0001.gif
0003.gif
civcivko3.gif
civciv3pm9.gif
baby_chicken-53.gif

ALLAHIM EN KISA ZAMANDA MUCıZELERIMIZLE BIZI SEVINDIRIR INSALLAH

Son düzenleme:
canım bence kesinlikle devlet hastanesine git oradan bir doktor ayarla kendine sakın özele gitme

bende tıp fakültesine gidiyim diyorum ordan bi dr buluyum onun özel muayenehanesine gideyim testleri hast yaptırıyolar sanırım en azından testlerin çıkması falan uzun sürmez zaman kazanıyım :44:

X