Diyetisyen Dr.Ayça Kaya 1 Ayda 8 Kilo Zayıflatan Liste

merhaba arkadaşlar bende aranıza katıldım..şu an 69 kiloyum hedefim 55.yarından itibaren diyeti uygulayacağım..inşallah hepimiz başarılı luruz bu arada sporsuz diyet olmaz dimi:-) en az yarım saat te sporla başlamak istiyorum .hayırlısı bakalım

inş canım ben 71 kilo ile başladım artiğ 1 ay oldu ve hale devam ediyorum amma 8 kilo zayıflıyamadım arada kaçamak felanda oldu bir az:KK1:amma 6 kilo500qr zayıfladım buda beniçok sevindirdi ve devam ediyorum

bünyeden bünyeye değişiyor canım mesela ben o kadar çok hareketsizim ki sanmıyorum 8 kilo verebileceğimi hiç enerji harcamıyorum. ah bir spor yapabilsem:KK31:

kaçamaklar dediğin nasıl canım?? tam bozduğun oldu mu diyeti??:26
:

hey bende yarın sabah alışverişe çıkıp listedekileri alıp başlıyorum :) 168 boy 68 kiilo . başlayanlar boy kilo yazsın herhafta da tartılıp kiloları yazalım,motive edelim birbrmizi. bnce de çok sağlıklı biliste hiçç kaçamaksz ve haftada hergün yarım saat spor yaptıkmı 1ayda 8kilo verebilirizzz:-)

50 kilomu verdin maşallah sana
ama unuttum diyeti eski düzen yedim biraz önce kahvaltıyı :26::26:
yine diyet kahvaltı ama bu diyet listesinden fazla sadece neyse bir kahvaltıdan bişey olmaz herhalde ben devam ediyim diyorum
yarın tam gün yaparım şimdi kahvaltımı ettim günün devamı bu diyetle geçer :KK53:
Hiçbişey olmaz canım sen devam et birde bu saatte ne kahvaltısı bu :)
kızlar günaydınnn dün güzel geçmişti ama eşim şimdi geldi ve sıcak simit getirmiş dayanamadım yarım yedim öğlene kadar bişi yemiycem ve bugün bademde yok napalım günde sanırım 1 küçük kaçamak yapcam çok sıkıya gelemiyorum bakalım akşama kadar nasıl geçicek:26::26::KK45::KK45::KK45:
Afiyet olsun şeker simitte yenmezmi sende sabah erken kalkanlardansın maşallah.
selam ben 8 veremedim 6 kilo 500 ancak vere bildim spor yapa bilme imkanım olsaydı mutlaka daha fazla verirdim diye düşünüyorum
Süpersin....
selam bende sıze katılmak ıstıyorm 13 ay once dogum yaptm hamıleyken degılde doguman sonra cok kılo aldım.73 ıle doguma gttım sonradan 73,8 ıgordum .su an kendı cabalarımla 67 ye ındım. ama amacım 60 hdı hpımıze kolay gelsın.
Hoşgeldin canım listeye adını yazıyorum.
kızlar tostumu yedim ayrnımı içtim portakalımıda yedim ohhhh doydum sanırım bu diyeti yapıcam olacak bu iş bir liste yapsak kım var kimyok bakarız bızıde disipline eder her pazartesi tartılır yazarız olmamzmı ne dersınız?
Yeni başaldık canım liste işine sen kilonu yaz ben ekliyim.
hey bende yarın sabah alışverişe çıkıp listedekileri alıp başlıyorum :) 168 boy 68 kiilo . başlayanlar boy kilo yazsın herhafta da tartılıp kiloları yazalım,motive edelim birbrmizi. bnce de çok sağlıklı biliste hiçç kaçamaksz ve haftada hergün yarım saat spor yaptıkmı 1ayda 8kilo verebilirizzz:-)
Canım listemiz var senide ekliyim.

EBRU 74 56.5
Ladyyookie 62
Asude 92
2008elif 78.8
Banu145145 105.5
Sahili 91
persephonecik 67
Burcu 75
Beste 63.5
Peri08 70
Nitrat 80
sweethome 67
pink 59
Sevimli çirkin 80
Mpuder 68
Ahesenecem 69

Kızlar ben burda gördüğüm kilo bildirenleri yazdım bundan sonra haftaya pazartesi tartı günü bakalım ne kadar vericez.Birde lütfen menüleride paylaşalım .

bugün;
sabah 1 dilim kızarmış çavdar ekmeği bir kibrit kutusu peynir
öğle: üç köfte bir dilim kızarmış çavdar ekmeği
öğle 3'te uyudum 2 saat önce kalktım:120::84:
işte kalktığım saat gece 11 o zaman da 3 köfte bir dilim kızarmış çavdar ekmeği yedim.

doğru düzgün su içemedim ama malesef:KK31:

arkadaşlar bu arada zayıflama esnasında mutlaka ama mutlaka göğüs egzersizleri yapın.

hızlı kilo verdiren bir diyet göğüsün içi boşalıyor kendini toparlayamıyor:KK25: hele büyük göğüslüyseniz daha kötü. ben yaşadım bizzat, göğsümün derisini havaya kadar çekebiliyordum. 15 kilo kadar verince bariz olur bu.:KK25: kilo alınca toparladı yine ama sarkık kaldı:KK31: göğüs sarkınca düzelmesi çoook zor o yüzden mutlaka göğüs egzersizleri yapın.

bayanlar benide ekleyin listeye bende yeni açtım üyeliğimi sırf bu diyet için bugün bende başladımmm hadi hayırlısı :))

busefer çok azimliyim istedigim sadece 5 kilo vermek boyum.1,67 kilom 59...

ben biraz sağlıksız kilo vercem gibime geliyo.sabah uyandım.1 büyük bardak tuzsuz koyu ayran içtim.şimdi pirinç lapası yapıyorum.neden oldu bilmiyorum ama feci şekilde ishal olmuşum:KK43:((....daha ilk günden oldu mu bu şimdi:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Günaydın Hanımlar, ben de bugün başladım artık bu kilo verme olayına, önce sıkı bir kahvaltı yaptım, bol su içtim ve yarım saat step yaptım, bir saate zamanla çıkıcam sezeryanlı olduğum için pek de zorlamak istemiyorum kendimi, şimdi yarım saat sonra ara öğünüm var onu bekliyorum ama henüz acıkmadım bile...:)Şunu yiyorum bunu yiyorum demek yerine her zaman yeyip de bugün ne yemedim deyip yemediklerimi saymak açıkcası beni daha çok motive ediyor bilmem sizin de öylemi hanımlar...

TÜNAYDINNN..

diyetin ilk haftası bitti..veeee bu sabah tartıldım...1.600 gr vermişim..haftasonu akşam dışarı falan çıkınca kaçtı çünkü:KK17::KK17:

olsun..benim için yeterli..zaten vermek istediğim kilo toplamda 4-5 kilo..ilk hafta için iyi bir sonuç...artı geçen hafta sadece 2 gün spor yapabildim hava muhalefetinden dolayı..ben evde spor yapamıyorum..temiz havayı ciğerlerime doldurmam lazım..öyle seviyorum..

yeni kilom 54.900:KK1:

devam...

günaydınlar....hemen sabah kahvaltımı yazıyırum:KK1: 1 dilim ekmek(malesef beyaz ekmek) 1 kibrit kutusu beyaz peynir, yarım domates, şekersiz çay.. gun ıcınde 10 bardak su ıcmeye calısıcam ve 2 fncan yesıl cayımı ıcıcem. buraya yazmak ıyı geıyor cunku aman kızlara yazıcam dıyıp yemıyorum:18: eşimde bu sabah nutella almıs :KK43:ama yemedim:21:

TÜNAYDINNN..

diyetin ilk haftası bitti..veeee bu sabah tartıldım...1.600 gr vermişim..haftasonu akşam dışarı falan çıkınca kaçtı çünkü:KK17::KK17:

olsun..benim için yeterli..zaten vermek istediğim kilo toplamda 4-5 kilo..ilk hafta için iyi bir sonuç...artı geçen hafta sadece 2 gün spor yapabildim hava muhalefetinden dolayı..ben evde spor yapamıyorum..temiz havayı ciğerlerime doldurmam lazım..öyle seviyorum..

yeni kilom 54.900:KK1:

devam...

canım darısı başımıza tebrik ederim..

Günaydın Hanımlar, ben de bugün başladım artık bu kilo verme olayına, önce sıkı bir kahvaltı yaptım, bol su içtim ve yarım saat step yaptım, bir saate zamanla çıkıcam sezeryanlı olduğum için pek de zorlamak istemiyorum kendimi, şimdi yarım saat sonra ara öğünüm var onu bekliyorum ama henüz acıkmadım bile...:)Şunu yiyorum bunu yiyorum demek yerine her zaman yeyip de bugün ne yemedim deyip yemediklerimi saymak açıkcası beni daha çok motive ediyor bilmem sizin de öylemi hanımlar...

canım seni ne motive ediyorsa oyle yap. yeterki motive olalım atalım su ağırlıklarımızı uzerımızden

canım darısı başımıza tebrik ederim..

teşekkür ederim..ben inanıyorum en az benim kadar verieceksiniz..çünkü ben hafta sonu bayağı bir bira içtim:KK17::KK17:
eğer hiç bozmadan gitseydim rahat 2 kilo verirdim..ama bazı durumlarda olmuyo işte..arkadaşlarla dışarı çıkınca ben diyetteyim faalan işe yaramıyor..:KK50:
en iyisi hiç çıkmamak diyecem ama oda olmuyor..

X