Diyetisyen Dr.Ayça Kaya 1 Ayda 8 Kilo Zayıflatan Liste

EBRU 74 56.5
Ladyyookie 62
Asude 92
2008elif 78.8
Banu145145 105.5
Sahili 91
persephonecik 67
Burcu 75
Beste 63.5
Peri08 70
Nitrat 80
sweethome 67
pink 59
Sevimli çirkin 80
Mpuder 68
Ahesenecem 69

Kızlar ben burda gördüğüm kilo bildirenleri yazdım bundan sonra haftaya pazartesi tartı günü bakalım ne kadar vericez.Birde lütfen menüleride paylaşalım .

merhaba kızlar sabah 1 dilim ekmek ve küçük bir dilim peynir bol su ile güne başladım yürüyüşümüde yaptım hadi hayırlısı

merhaba kızlar sabah 1 dilim ekmek ve küçük bir dilim peynir bol su ile güne başladım yürüyüşümüde yaptım hadi hayırlısı

Canım beni de al listeyee... Haftaya pazartesi bakalım benkaç kilo vermiş olucam, kilom 85 :KK43:(

TÜNAYDINNN..

diyetin ilk haftası bitti..veeee bu sabah tartıldım...1.600 gr vermişim..haftasonu akşam dışarı falan çıkınca kaçtı çünkü:KK17::KK17:

olsun..benim için yeterli..zaten vermek istediğim kilo toplamda 4-5 kilo..ilk hafta için iyi bir sonuç...artı geçen hafta sadece 2 gün spor yapabildim hava muhalefetinden dolayı..ben evde spor yapamıyorum..temiz havayı ciğerlerime doldurmam lazım..öyle seviyorum..

yeni kilom 54.900:KK1:

devam...

aman arkadaşım salma kendini hemen kilo verdim diyee ilk haftada su kaybı çok oluyor, ödem atılıyor falan 3 haftadan sonra iyi ilerliyor vereceğin kilo da maşallah azmış darısı bize

Hiçbişey olmaz canım sen devam et birde bu saatte ne kahvaltısı bu :)

Afiyet olsun şeker simitte yenmezmi sende sabah erken kalkanlardansın maşallah.

Süpersin....

Hoşgeldin canım listeye adını yazıyorum.

Yeni başaldık canım liste işine sen kilonu yaz ben ekliyim.

Canım listemiz var senide ekliyim.

beni de yazın listeyeeeeeeee arkadaşlar................ 85 kilo ile bugunbaşladımmmmmm :))

Beni de yazın 78.8le başladım :)

Sabah: 1 dilim tam buğday ekmeği beyaz peynir ve maydonoz yedim
Şimdi yürüyüş yapacağım

Son düzenleme:
aman arkadaşım salma kendini hemen kilo verdim diyee ilk haftada su kaybı çok oluyor, ödem atılıyor falan 3 haftadan sonra iyi ilerliyor vereceğin kilo da maşallah azmış darısı bize

yok canım..biliyorum..aynen devam..hedef 52..hatta istediğim kiloya düştükten sonra da dikkat edicem..kilo almak çok kolay çünkü..
sabah
1 dilim ekmek,peynir,yarım domates

öğlen de 1 dilim ekmek,1 baget ve yoğurt yiyeceğim..

evet kızlar başaracağız bugün yediklerim
kalkınca sırke bal su karısımı 1 bardak
kahvaltı:
peynır 1 kıbrıt kutusu
salata
domates
1 dılım kepek ekmek
şekersiz çay
roka tere limon sıkılmış
öğle:
kepek ekmek arası kaşar tost
ayran
valla güzel gidiyo 2 ci günüm inşallah vereceğim bu 20 kiloyu 50 olucam ee siz neler yediniz kızlar

hanımlar ögle yemegimi yedim

2 kase çorba
bol salata ve
2 kaşık bulgur pilavı
1.5 dilim çavdar ekmegi

malum iş ortamında oldugum için çıkan yemeklerden ölçe tarta bunları tükettim.. saat 3 veya 4 gibi bi meyva yerim..akşam 20 dk spor yaparım ilk gün için iyidir heraldi ???

Kızlar beni de alın listeye. Geçen hafta hep buradaydım ama hafta sonu giremedim baktım hemen listeler oluştutulmuş.
Geçen hafta 3 gün falan yaptım ama hafta sonu bozuldu bu hafta yeniden başladım.
Kilom 55
Hedefimde 48

EBRU 74 56.5
Ladyyookie 62
Asude 92
2008elif 78.8
Banu145145 105.5
Sahili 91
persephonecik 67
Burcu 75
Beste 63.5
Peri08 70
Nitrat 80
sweethome 67
pink 59
Sevimli çirkin 80
Mpuder 68
Ahesenecem 69

Kızlar ben burda gördüğüm kilo bildirenleri yazdım bundan sonra haftaya pazartesi tartı günü bakalım ne kadar vericez.Birde lütfen menüleride paylaşalım .
bu liste değişecek 50 ler olacak inşallah cnm emeğin için çok sağol yerdım gerekirse burdayım:):KK52:

Bugünkü yediklerim

Sabah
2 dilim çavdar ekmeği
1 dilim peynir
domates, maydonoz

Öğle
2 yk et sote
2 yk karnıbahar
2-3 kaşık salata

Ara
yok

akşam
salata ve çorba ya da yoğurt ve çorba yemeği düşünüyorum. (akşamları artık çok az yiycem yoksa kilo veremiyorum)

slm bayanlar bende varım zayıflama yolunda 76 kiloyum hedefim 53 :KK56: günlük neler yediğimi paylaşıyım buğün başladım

sabah 2 elma ve yarım limon suyu içtim
az sonrada bir kase dolusu ezegelin çorbası içicem

birde metobolizmayı hızlı çalıştıran bir karışım biliyormusunuz

slm bayanlar bende varım zayıflama yolunda 76 kiloyum hedefim 53 :KK56: günlük neler yediğimi paylaşıyım buğün başladım

sabah 2 elma ve yarım limon suyu içtim
az sonrada bir kase dolusu ezegelin çorbası içicem

birde metobolizmayı hızlı çalıştıran bir karışım biliyormusunuz

cnm bizim yaptığımız diyeti yapsana böyle zor olur bu diyet çok kolay tok tutuyo...

kızlar ben geldimm..sizi unuturmuyum hic ya:KK16: malesef iş bankası mulakatım olumsuz sonuclandı ama baska bır işe gırdım artık sureklı burdayım kızlar.. bu arada yedıklerıme dıkkat edemedım ama hala 59um sanırım:KK9: yarında dogum gunumyas pasta sevmem zaten umarım eskısı gıbı dıyetıme baslayabılırım:KK8:

hoş geldin canım ya heç gelmiyeceksin sandım:KK49:

kızlar tostumu yedim ayrnımı içtim portakalımıda yedim ohhhh doydum sanırım bu diyeti yapıcam olacak bu iş bir liste yapsak kım var kimyok bakarız bızıde disipline eder her pazartesi tartılır yazarız olmamzmı ne dersınız?
canım bizde zaten bunu yapıyoruz her pazar günü aslında rapor günü elan etmişdik en başda amma herkes vakit bulmuyor yazmaya qaliba

X