Diyetisyen Dr.Ayça Kaya 1 Ayda 8 Kilo Zayıflatan Liste

Canım 7 kilodan kurtulursun senin işin daha kolay yine. bi de beni düşün hedef 18 kilo :KK14:
Bebişini emziriyomusun, emzirince kilo veriliyomuş diye duymuştum tabi yemeği abartmazsan:KK16:

Emziriyorum evet. Yemek için değil yaşamak için yiyorum:) nasıl olacak bilmem

Selam kizlar bende bugun itibariyle diyete basladim gibi suan 63.3 kg'dayim hedef 55kg mayis 4'te evleniorum desteginizi bekliorum baya bi zorlaniorum ilkkez yapiorum

Bugun yediklerim

Sabah: 1dilim ekmek peynir zeytin minik sosis

Oglen:corba izgara salata

Aksam:kepek ekmegine tost

1 saat oncede dayanamayip cokoprens yedim bide gun icinde 3 kesme seker tukettim cayi sade icemiorum arti bi tane 3'u birarada arti 2lt su sizce nasil?

Pazartesi tekrar tartilcam...

Akşam sebze olarak kozlenmiş patlıcan salatası, 1 kase yoğurt, 1 dilim ekmek, salata yemeyi düşünüyorum canım. Bişey sorucam ben bu ayda 8 kilo listesini ufak değişiklikler yappsam olur dimi?
olur canım listedeki yiyeceklere alterniv yiyecekler bulursun deyişdire bilirsin:KK49:
Hoşbuldukkk :) inş şu 7 kilodan kurtulurum
inş canım inanmalısın ki kararlı olasın:KK49:
Allah nasip ederse pazartesi sizinleyim.

inş her zaman bekleriz:KK49:

Selam kizlar bende bugun itibariyle diyete basladim gibi suan 63.3 kg'dayim hedef 55kg mayis 4'te evleniorum desteginizi bekliorum baya bi zorlaniorum ilkkez yapiorum

Bugun yediklerim

Sabah: 1dilim ekmek peynir zeytin minik sosis

Oglen:corba izgara salata

Aksam:kepek ekmegine tost

1 saat oncede dayanamayip cokoprens yedim bide gun icinde 3 kesme seker tukettim cayi sade icemiorum arti bi tane 3'u birarada arti 2lt su sizce nasil?

Pazartesi tekrar tartilcam...
canım hoş geldin :KK49:çorbanı akşam yemeyinde yesen daha iyi bence :KK49:sabah yemeyinde iyi sosis dışında:KK49:

bende bu gün yediklerimi yazayım bari:KK49:
sabah 2 dcavdar ekmeyi üzerine süzme yogurt sürtüm penir yerine şekersiz çay sebze domates:KK49:
ögle:KK49: sebzeli yağsız izgara ömlet 1 kase yogurt sebze domates salatalık 2 d cavdar ekmek
ara yani sütlü kahve içine şeker hastalarının kullandığı küçük şeker hap şeklinde 1 tane zaten çok şirin yapmaz:KK49:

kızlar nerdesiniz bu gün yediklerim sabah 2 d ekmek şekersiz çay 1 kaşık bal az penir domates salatalık
ögle haşlanmış tavuk yoğurt lahana salatası
ara sütlü kahve
:KK49:

kızlar nerdesiniz bu gün yediklerim sabah 2 d ekmek şekersiz çay 1 kaşık bal az penir domates salatalık
ögle haşlanmış tavuk yoğurt lahana salatası
ara sütlü kahve
:KK49:

Sevacim baya kararli sin bu aralar tbrkler 2 kilo gittmis sanirim sevindim adina benim 57 oldu çok şükür ama oyle dikkat ediyorum almamak icin sabah kahvaltimi cok iyi yapiyorum gun boyunca cok acikmiuorum aciktigimda meyve yogurt yiyorum aksamda herkesle otuyorum sofraya hersey den az alarak bitiyorum yasam tarzi oldu diyet ten boyle bundan sonra herseyi yemek ama abartmadan yemek artik kendime dur diyebiliyorum:)))

Sevacim baya kararli sin bu aralar tbrkler 2 kilo gittmis sanirim sevindim adina benim 57 oldu çok şükür ama oyle dikkat ediyorum almamak icin sabah kahvaltimi cok iyi yapiyorum gun boyunca cok acikmiuorum aciktigimda meyve yogurt yiyorum aksamda herkesle otuyorum sofraya hersey den az alarak bitiyorum yasam tarzi oldu diyet ten boyle bundan sonra herseyi yemek ama abartmadan yemek artik kendime dur diyebiliyorum:)))

saol canım bende çok seviniyorum bu defa çok karalı olmama :KK49:canım bence sen yanlış yapıyorsun sen ögle her kesle sufraya otur akşama yogurt felan ye çünkü biliyorsun atalar ne demişler?demişlerki sabah yemeyini kendin ye kimseyle paylaşma öglen yemeyini biriyle paylaş akşam yemeyini duşmanına ver:KK1::KK49:çünkü en çok akşam yemekleri kilo aldırır:KK49:yani ne yaparsan yap canım amma bu kadar zahmet çekdin inş verdiyin kiloları geri almazsın dikkatlı ol kendine iyi bak:KK49:

merhabalar ben asude,

geri dondum. Burda coooook kilolar vermistim maalesef verdigim kilolarin hepsini geri aldim dondum:KK14:. tekrar vermek istiyorum insallah. tabiki desteginizle. birlikte kilo vermek cook daha kolay oluyormus.

merhabalar ben asude,

geri dondum. Burda coooook kilolar vermistim maalesef verdigim kilolarin hepsini geri aldim dondum:KK14:. tekrar vermek istiyorum insallah. tabiki desteginizle. birlikte kilo vermek cook daha kolay oluyormus.
hoş geldin asude ben seva verdiyin kiloları geri almana çok üzüldüm :KK49:peki neden kiloları geri aldın? çünkü ben verdiyim kiloları geri almadım yaklaşık 1 yıldır 65 ile 67 arasında gedib geliyorum amma 67 çok abartığım zamanlar oluyor bir az kendime gelib dikkat ediyorum ve yeniden 65 düşüyorum ne ise hoş geldin tekrar :KK49:

hoş geldin asude ben seva verdiyin kiloları geri almana çok üzüldüm :KK49:peki neden kiloları geri aldın? çünkü ben verdiyim kiloları geri almadım yaklaşık 1 yıldır 65 ile 67 arasında gedib geliyorum amma 67 çok abartığım zamanlar oluyor bir az kendime gelib dikkat ediyorum ve yeniden 65 düşüyorum ne ise hoş geldin tekrar :KK49:

Hosbulduk
maalesef dikkat etmedigimden. kendime cok kiziyorum ama faydasi olmuyor tabi
tekrar bastan alcam mecburen.

bi tane standart cam siseniz olsun hep yaninizda tutun, ben cocuklugumdan beri deli gibi su icen biri oldugum icin su icmede pek sknti yasamiyorum, sabah ac karnina bir tatli kasigi elma sirkesi ve bir tatli kasigi bali bir bardak suyun icinde karistirip icin -mide rahatsizligi olanlar doktorlarina danismadan tuketmeseler iyi olur- toksinleri atmada bire bir. ayrica tam bugday unu alin, istediginiz oranda yogurt, bir tutam tuz, bir tutam karbonat ve gerektigi kadar su ekleyerek hamur yapin, teflon tavada pisirin inanilmaz tok tutuyo ozellikle ekmeksiz duramayanlara ilac gibi bisey bu tarif sevgili bayanlar

Son düzenleme:
İyi geceler arkadaslar Ayça Kaya diyetini okudum guzel ve doyurucu bir diyete benziyor bir haftadır diyettem ama arada kucuk kacamaklar yapıyorum buyuk bir ihtimal tam doymadıgım için yarından itibare bu diyeti sizlerle beraber bu diyeti ugulamak istiyorum....

Günaydın arkadaslar Ayça Kaya diyette göre sabah kahvaltım olmuş mu sizlerle paylaşmak istedim doğru mu yapmışım yoksa yanlışlarım varmı?????

$image.jpg

Tam buğday ekmegi, tere, maydanoz, dereotu, Roka 2 çeri domates, 1 zeytin beyaz beynir tabaktaki peynirin bir parçasını yiyemedim sekersiz cay

bende ayca kayanın lıstesını uyguluyorum bugun 3. gunumm ve ınanıyorumkı hersey cok gusel olucakk bıre bır uyguluyorum ben kacaamak yapmıyorumm 72 basladıgım dıyette sımdı 69 umm ama 1o gundur tartılmıyorum cok sk tartılmıyorum ayda 1.. kg bıldırımı cmtsı gene yaparımm herkese kolY GELSIN

Günaydın arkadaslar Ayça Kaya diyette göre sabah kahvaltım olmuş mu sizlerle paylaşmak istedim doğru mu yapmışım yoksa yanlışlarım varmı?????

Eki Görüntüle 982443

Tam buğday ekmegi, tere, maydanoz, dereotu, Roka 2 çeri domates, 1 zeytin beyaz beynir tabaktaki peynirin bir parçasını yiyemedim sekersiz cay
Merhaba Hatice ben,
aslında bende yapmak istiyorum yararını gördünüz mü?

X