Doğru erkeklerle nasıl tanışırım

Arkadaş çevresinde dönüyor o işler genelde, arada tanıdık olması bu devir için daha güvenilir sayılabilir

Çıkmıyor kimse
Oturup beklerseniz nasıl çıksın, nerde çıksın?

Enerjiniz o kadar negatif ki konunuzdan bize bile geçiyor. Bu kadar düşük enerjiyle herhangi bir insanı kendinize çekmeniz mümkün değil. Bu ruh halinden acilen kurtulmalısınız.

Profilinize baktım konularınızın tamamı aynı. Yalnızım, sevgilim yok, bulamıyorum, sevilmiyorum. Siz bütün hayatınızı, mutluluğunuzu hayatınızda bir erkek olmasına endekslemişsiniz. Kendinizi sevmeden kim niye sizi sevsin, size yaklaşsın?

Seyahate cik, Tolstoy boşuna dememiş "Tüm muhteşem hikâyeler iki şekilde başlar: Ya bir insan bir yolculuğa çıkar, ya da şehre bir yabancı gelir.
Şehrin, ilcen küçük olabilir ama dünya büyük:) ben böyle buluyorum valla
Nasıl yani tek mi

Enerjiniz o kadar negatif ki konunuzdan bize bile geçiyor. Bu kadar düşük enerjiyle herhangi bir insanı kendinize çekmeniz mümkün değil. Bu ruh halinden acilen kurtulmalısınız.

Profilinize baktım konularınızın tamamı aynı. Yalnızım, sevgilim yok, bulamıyorum, sevilmiyorum. Siz bütün hayatınızı, mutluluğunuzu hayatınızda bir erkek olmasına endekslemişsiniz. Kendinizi sevmeden kim niye sizi sevsin, size yaklaşsın?
Hep atanınca bulurum diye erteledim sabrettim yine yok evet hayatımda tek sorun bu şuan yalnız olmak

Nasıl yani tek mi
Evet, neden olmasin??
Biriyle çıktığın tatillerde onla konuşa konuşa gezersin, doğru düzgün yerel insanlarla bir cümle bile kuramazsin büyük ihtimal..ama tek olunca onlarca kişiyle iletişime geçersin.
Ben şimdiki sevgilimi de yolda buldum (onun yolculuğuydu) , bir öncekini de, bir öncekini de :)

En beteri de şey, ilçe beni mahvetti demesi, orada koca bulamadığı için istifa etmeyi düşünmesi. 🤦🏻‍♀️

X