Doğum gunu hediyesi esim

Hanımlar kimsem olmadığı için buraya yazıyorum
Bugün benim doğum günüm eşim pasta falan almış öyle kutlamayi falan sevmem ben ama Bi hediye beklemiştim açıkçası Bi ay önce çok istediğim yemek takımı almıştı esim dedi doğum gününe bisey alamadım ama tabak takimi aldim diye birde kontosunda para bitmiş bizim ayrı biriktirdiğim Bi miktar para vardı onun içindede alabilirdi isteseydi biraz bozuldum birde annesi aradı doğum günüm kutlamak için ne aldın diye sorunca esime param yok bisey alamadım dedi oda ısrarla yemeğe falan çıkar karını dedikçe bu ay başında deyip durdu zoruma gitti ağladım git başımdan dedim noldu naptim ben deyip durdu siz olsanız naparsiniz yanlismi düşünüyorum
Kocanızın yerinde olsam seneye doğum gününüzü kutlamam.

Düşünüyorum da ne dicek ki bunca yorumdan sonra 🤣
Gizliden okuyor Allah'tan son görülme diye bişi var.
Bazı üyeler kendilerine hak vereceğimizi düşünerek konu açıyorlar ve umduklarını bulamayıp üyelik iptali istiyorlar ya öyle bişi olacak içime doğdu 🤣🤣

Bugün benim doğum günüm eşim pasta falan almış öyle kutlamayi falan sevmem ben ama Bi hediye beklemiştim açıkçası Bi ay önce çok istediğim yemek takımı almıştı esim dedi doğum gününe bisey alamadım ama tabak takimi aldim diye birde kontosunda para bitmiş bizim ayrı biriktirdiğim Bi miktar para vardı onun içindede alabilirdi isteseydi biraz bozuldum birde annesi aradı doğum günüm kutlamak için ne aldın diye sorunca esime param yok bisey alamadım dedi oda ısrarla yemeğe falan çıkar karını dedikçe bu ay başında deyip durdu zoruma gitti ağladım git başımdan dedim noldu naptim ben deyip durdu siz olsanız naparsiniz yanlismi düşünüyorum
Dogumgununuzu kutlamayı sevmiyorsaniz bu kadar beklenti içine girmeniz biraz tuhaf. Birikim paralarına dokunulmasi taraftari hiç değilim. Kocanız hatırlamış pastanızı almış ki bütçesi olsa hediyenizi de alırmış anlayışlı olmak lazım.

Bir de kutlamayı seviyor diye olsaydınız ne yapardınız acaba diye düşünmeden edemedim. Bir de çocuk gibi oturup ağladınız mı bunun için? Allah başka dert vermesin ne diyim başka bilemedim
Eşimin sevgililik döneminde metelige kurşun attığı zamanlarda kendini zorlayıp ufacık bile bişey alsa kızardım niye zorladın kendini o paraya başka şey yapılırdı diye. Üyeden öğrenmem gereken çok şey varmış meğerse 🤔

Ben önceki konularına bakarak hanımefendinin tantanasını haklı buldum. Neden mi? Yurt dışında yaşıyorlarmış. Pekâlâ orası bura kadar pahalı değil. Bence eşi cimrilik etmiş.🧿🧿🧿

Gizliden okuyor Allah'tan son görülme diye bişi var.
Bazı üyeler kendilerine hak vereceğimizi düşünerek konu açıyorlar ve umduklarını bulamayıp üyelik iptali istiyorlar ya öyle bişi olacak içime doğdu 🤣🤣
Ağladım ve başımdan kovdum demese eh işte belki bir iki kişiden destek görürdü🤣🤣🤣

Bence de alabilirdi. Ne biliyim en basitinden çikolata alıp güzelce bir kutu yapıp içine çikolatalar koyup 30 40a bi gül alıp kutlayabilirdi. Param yoktu bu kadarını yapabildim dese kadın zaten bozulmazdı. Ama telefonda param yok diye geçiştirmiş vs ben konu sahibesine katılıyorum, üzülmüşsün ama boşver artık olan olmuş. Takmamaya çalış

Eşimle birbirimizi seviyorsak mutlu huzurlu sağlıklıysak bundan büyük hediye mi hayatta?
Ben durumumuzu bilirim şımarıklık olsun diye niye bütçeyi zorlayalım? Eşim doğduğum günü hatırlayıp pasta alıp gelse ben de kahve yapar bir kırk yıl daha birbirimizde hatrımız olsun sen bu pastadan daha tatlısın der sarılırım
Bir sebepten hediye almadım diye eşim git başımdan deyip ağlasa gerçekten başından giderim en azından ağlayacak bir nedeni olur ondan sonra. Asla da bir daha doğumgününü kutlamam bencil şımarık ve nankör insanlardan hiç hazetmiyorum

Eşimle birbirimizi seviyorsak mutlu huzurlu sağlıklıysak bundan büyük hediye mi hayatta?
Ben durumumuzu bilirim şımarıklık olsun diye niye bütçeyi zorlayalım? Eşim doğduğum günü hatırlayıp pasta alıp gelse ben de kahve yapar bir kırk yıl daha birbirimizde hatrımız olsun sen bu pastadan daha tatlısın der sarılırım
Bir sebepten hediye almadım diye eşim git başımdan deyip ağlasa gerçekten başından giderim en azından ağlayacak bir nedeni olur ondan sonra. Asla da bir daha doğumgününü kutlamam bencil şımarık ve nankör insanlardan hiç hazetmiyorum
Ha şunu da söyleyeyim birinin lafıyla kılımı kıpırdatmam, içimden gelmeyen yada o an olmayacak birşeyi biri dedi diye yapmam. Anası yemeğe çıkar da çıkar demiş ona ne? Biri dedi diye yapılan şey hiç yapılmasın daha iyi. Keşke evde ağlayacağınıza kaynananızla yemeğe çıksaydınız adam da kafasını dinlerdi

Doğum günün kutlu olsun bu günü zehir etme kendine insan kendini mutlu etmeli ben hiç hediye beklemem çünkü öyle biliyorum benim ki de öyle bir pasta alır gelir çocuklarla öper kutlar brn mutsuz olmam benim tek mutluluğum eşim mi değil tabiki

X