Doğum gunu hediyesi esim

Ağlayacak ne var anlamadım? Sabahtan beri evlilikleri korku filmi gibi geçen insanların hikayelerini okuyorum. Bu konuyu görünce dedim Allah başka dert vermesin.

" Canin sağolsun teşekkür ederim düşünmen yeter, benim asıl hediyem sensin" demek zor olsa gerek 🤷🏻‍♀️

Neyse herkesin bir yapısı var ne diyelim. 🥴

Hanımlar kimsem olmadığı için buraya yazıyorum
Bugün benim doğum günüm eşim pasta falan almış öyle kutlamayi falan sevmem ben ama Bi hediye beklemiştim açıkçası Bi ay önce çok istediğim yemek takımı almıştı esim dedi doğum gününe bisey alamadım ama tabak takimi aldim diye birde kontosunda para bitmiş bizim ayrı biriktirdiğim Bi miktar para vardı onun içindede alabilirdi isteseydi biraz bozuldum birde annesi aradı doğum günüm kutlamak için ne aldın diye sorunca esime param yok bisey alamadım dedi oda ısrarla yemeğe falan çıkar karını dedikçe bu ay başında deyip durdu zoruma gitti ağladım git başımdan dedim noldu naptim ben deyip durdu siz olsanız naparsiniz yanlismi düşünüyorum
para yoksa yoktur. ne diyelim

Bugün benim doğum günüm eşim pasta falan almış öyle kutlamayi falan sevmem ben ama Bi hediye beklemiştim açıkçası Bi ay önce çok istediğim yemek takımı almıştı esim dedi doğum gününe bisey alamadım ama tabak takimi aldim diye birde kontosunda para bitmiş bizim ayrı biriktirdiğim Bi miktar para vardı onun içindede alabilirdi isteseydi biraz bozuldum birde annesi aradı doğum günüm kutlamak için ne aldın diye sorunca esime param yok bisey alamadım dedi oda ısrarla yemeğe falan çıkar karını dedikçe bu ay başında deyip durdu zoruma gitti ağladım git başımdan dedim noldu naptim ben deyip durdu siz olsanız naparsiniz yanlismi düşünüyorum
Hem kutlamayı sevmiyorsunuz hend ebediye bekliyorsunuz üstüne naz yapıp ağrıyorsunuz belki adamda para yok belki bu ay sıkışıktır biraz anlayışlı olun ben bu kutlama günlerini anlamadım gitti yok anneler günü yok babalar günü yok evlilik yıldönümü yok doğum günü yok tanışma günü bir insan zaten birini sevse özel günleri beklemez her gün kutlarlar.NOT ben zaten hiç birini kutlamıyorun ve kutlatmıyorumda🤗🤗

Sizinkide dertmi 😄 Eşinizin tavırlarından sizi sevdiği önemsediği belli imkanının el verdiği şekilde süprizde yapmış tabak takımıda almış elinden geleni gönülden yapıyorsa saygı duyun yetinin bence

Doğum günün kutlu olsun 🎉 kOnun icinse abartmışsın gereksiz tavir yapmışsın

Kocanızla ilişkinizdeki eksiklikleri maddesel hediyelerle kapatamazsınız. İlişkiniz güzelse de böyle şeyleri bu kadar mesele etmezsiniz. Paramız yoksa eşimden hediye almamasını isterim, paramız varsa eşimin ödeyebileceğini bildiğim bir hediye isterim. Birbirimize aldığımız her hediyenin ödemesini ikimiz yapıyoruz sonuçta maaşlar bir. Sizde sanırım tek kişi çalışıyo ki birinin diğerine almadığı şeyler dert oluyor

Hediye almayabilir ama bütçenize göre de olsa yemeğe çıkarması gerekirdi bence. Hediye alamadım diye hiçbir şey yapmadan olduğu gibi kutlamakta hoş değil.

Öncelikle doğum gününüz kutlu olsun. Bence çok anlam yüklemeyin sonuçta unutmamış bir pasta almış. Benim eşim geçen sene doğum günümü kutlamadi sizden kotuleride var yani 🤣🤣

Canım yuvanda mutluysan huzurluysan eşin seni çok seviyorsa ne önemi var hediyenin . Eşin tabikide ayıp etmiş ama bir erkeğinde içinden gelip yapması önemli 😊 Ben eşimden hediye beklemem doğum günlerimi es geçerim ama eşimin beni sevdiğini bilirim ,yuvamda huzurlu olduğumu bilirim ,eşimin bana değer vermesi en güzel hediyedir .

Ben de doğum günlerini çok severim hediye beklerim ama parası yoksa da şımarıklık yapmanın alemi yok. Parası olsa kim bilir neler alırdı diyerek mutlu olmak gerekir. Eşinize bu şekilde kendini kötü hissettirmek yerine onunla her şekilde mutlu olduğunuzu göstermeniz gerekirdi. Bence yaptığınız çok ayıp.

Hediye almayabilir ama bütçenize göre de olsa yemeğe çıkarması gerekirdi bence. Hediye alamadım diye hiçbir şey yapmadan olduğu gibi kutlamakta hoş değil.
Valla naz sana bu ay özelinde konuşayım, doğum günüm bu aralar olsa bütçemiz dahilinde çıkabileceğimiz tek yemek simitçi olurdu onda da 1 simit alıp bölüşüp yerdik. Sorudaki abiyi bilmem ama bazen yoksa hiç olmuyor 🥲

Valla naz sana bu ay özelinde konuşayım, doğum günüm bu aralar olsa bütçemiz dahilinde çıkabileceğimiz tek yemek simitçi olurdu onda da 1 simit alıp bölüşüp yerdik. Sorudaki abiyi bilmem ama bazen yoksa hiç olmuyor 🥲
Orası öyle. Konu sahibi şunu yapabilirdi bunu alabilirdi deyince durumları iyi gördüm bende. Bi iskender dürüm yeselerde olur asdfg Bende uzun zamandır dışarıda yemiyordum yine çıkarcılar zam getirmiş. Ortaya bi buçuk pide söylemiştik 130 tl aldı ki en son 80 ödemiştik. Cidden sonu hiç yok bu zamların.

X