Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

meloşum normal nescafe yazıyor üstünde sadece altındada green yazıyor kapağı yeşil bide fark olarak meloşcum sen nasılsa ümraniyeye geliyorsun burda var yani bilgin olsun

ay daha bu akşam ordaydım demiştim kitapçının sokağında arkadaşım var saat 11 e kadar ordaydım neresinde var ümraniyenin bi soyak migros bana çok yakın yarın bakayım olmazsa senin dediğin nerede orayada bakayım içmediğimiz bişey kalmadı bide bunu içelim

ay daha bu akşam ordaydım demiştim kitapçının sokağında arkadaşım var saat 11 e kadar ordaydım neresinde var ümraniyenin bi soyak migros bana çok yakın yarın bakayım olmazsa senin dediğin nerede orayada bakayım içmediğimiz bişey kalmadı bide bunu içelim
meloşum tam santralde güllüoğlu varya oraya dön bintaş market var ben ordan alıyorum

kızlar ya feyste biri sosis yapmış,%9 yağlıymış, ben marketlerde az yağlı sosisle karşılaşmadım,karşılaşan varmı , canım çok istedide :18:

selam asyacım...allah allah mutlaka biyerde bi yanlış yapıyosun azda olsa vermen gerekirdi atakta...ev halkınıda kınıyorum zayıflamak isteyen kişilere neden butip imalarda bulunulur anlmış deilim...hem kilolalarıyla dalga geçerler hemde zayıflamak istediğinde ee hadi inşallah bu sefer olur gibi alttan altan laf sokarlar...bozma tatlım sen moralini onlara vereceğin en güsel yanıt zayıfladığında oto olarak kapak şeklinde verilcektir:))şimdi neler yedin yazarsan bizde doğru yada yanlış die test edebiliriz...kepek ve su çok önemli..bide asla az miktarda yememen gerekiyo..ne kadar çok protein o kadar çok kilo kaybı unutma canımmm

canım kaç kilosun??? sadecamın dediği gibi yiyip içtiklerini bir yazarsan fikrimizi söyleyebiliriz

canım umudunu yitirme elbet bir gün tartının ibresi düşecek inat et kilolara sporunu arttır bence :)

canım ya,kesin biryerde hata yapıyorsun mümkün değil .benim gibi troit sorunu olana bile verdirdi sanamı verdiremeyecek.neler yedin paylaşsan çözüm bulunur.su içiyormusun.sakın pes etme evdekilerede neler başaracağını göster canım.

aynen uyguladığına eminmisin ne yedin paylaşsan sana daha iyi yardımcı olabliriz..yoksa kilo vermemen mümkün değil..:26:

:KK9::KK16:

hepinize öncelikle teşekkür ederim.

canlarım benım belfıtıgı var bende ve belım tutuldugu ıcın bırhaftadır yatmaktayım. ve bu ılletten kurtulmam ıcın zayıflamam sart. yattıgım yerden nette zayıflamayla ılgılı bıseyler bakarken bu paylaşımları buldum okudum ve ben neden yapmıyayım dedım. 7 aylık bebegım var ve ben bebgımı kucagıma bıle alamıyorum. bu durumda spor falanda yapamıyorum. yulaf kepeğini mıgrosta bulanlar olmus ama ben onuda bulamadım. zayıflamayı sağlıgım ıcın ve bebegıme bakabılmek ıcın cok ıstıyorum. cocuklugumdan berı kılolu oldugumdan estetık kısmına alıstım artık.

110 kılodayım , boyum 1.75

mesela benım dunku menum:

sabah : 2 haslanmıs yumurta- ıkı kup seker buyuklugundede koy peynırı yedım.(kahvaltımı gec yaptım)
arada yıne kup şeker buyuklugunde 3 parca köy peynırı yedım
öğlen : bir bardak sut
akşam: bir porsıyon balık
ve gunluk 1,5 lıtre su

bugunku menum: 6. gunum oldugundan proteın+sebze olarak yapmaya calıstım

sabah: kıymalı yumurta(hıc yağ koymadan) , ıkı kup şeker buyuklugu koy peynırı
öğlen : bir kase yoğurt , bol maydanoz
akşam : domatesle yapılmıs pırasa yemegı(yağsız) el buyuklugunde ıkı tavuk gogsu( 1 kasık sıvı yağ kullanıldı)
ve gunluk 1,5 lıtre su

oncekı dortgunluk menumde hıc sebze ve yap yoktu. haslanmıs tavuk kullanmıstım.

5 gun atak sonrası 5 gun seyıre gectım yanlısmı anlamısım bılemıyorum ama durumum bu canlarım...

ya ben cayda seker kullanmam ve sekerlı seylerıde pek aramam. 5 gun cay bıle ıcmedım ama baktım tık yok dun aksam 3 bardak sekersız cay ıctım. kotumu yapmısım...

işte böyle...

Kızlar merhaba,

2 gündür gelemedim. Tüm sayfaları okudum neredeyse 100 sayfa olmuş. Hareketli anlar geçirmişsiniz, yanınızda olamadım, neyseki eski neşesini kazanmış topiğimiz. Daha fazla yorum yapmıyorum, biplenmiyelim anladınız düşüncelerimi sanırım.

Zeynepcim ben de göztepedeyim ama ataşehire pek sık giderim annannem orada oturuyor. Optimum migrostan komisyon isteyeceğim :KK66:
Ben bir de ruşeym kullanıyorum, eşimin amcasının fırını var, ruşeym yollamıştı, kek ve ekmeklere kullanıyorum biraz.

Parafin yağını ben de merak etmiştim, kimyasal birşey gib geldi, duymadım ve görmedim hiç.

Benim fena gitmiyor diyet ama kilo verişim çok yavaş gidiyor motivasyonumu kıracak kadar, yaşadığım strese bağlıyorum. Ben 15 gün sanırım pek gelemeyeceğim, sınavdan sonra inşallah mutlu ve stressiz bir şekilde burada olacağım, kilo verişim de hızlanır belki. Gönlüm sizlerle.

Sevgilerimle...

günaydın kızlarrrrrrr:))

mutluyum ben mutluyum,mutluyum.çünkü 6 günlük atak sonrası adet olmama ragmen tartıda -3.5 gördüm inananamadım:KK64: :KK64: :KK64:
şimdide mikemmel bi kahvaltı yaptım;
1domates ,1 salatalık,bol maydonoz azcık pastırmaaa:KK43:,lıght peynirrr yumurta yemedim 6 gündür bıkmıştım.bööle işte işallah p+s günlerini düzgün yapabilirm hani
sebzenin yanında mutlaka protein tüketme şartı varya:KK43:(

bende bu diyete yarın başlıyorum inşallah kolayca verebilirim

kurallara uyunca vermemek imkansız bence...yediklerinizi yazarsanız yardımcı olmaya çalışırız gerçi bende yeniyim ama elimden geldigince.zaten tüm arkadaşlar sorular saygı çerçevesinde oldugu sürece yardımcı oluyorlar sagolsunlar.:))

kaç kilosun?kaç gün atak yapıcaksın?

Herkese merhaba. Sizleri 1 haftadır yoğun bir şekilde takip etmekteyim. Birbirinize desteğiniz çok ama çok hoşuma gitti. Benim açımdan diyet söz konusu olduğunda en önemli iki şey motivasyonun kaybolmaması ve destek. Ben dukanla diyetisyen vasıtasıyla tanıştım. Çok da isabet olmuş:) Ardından vakit buluğumda kitabı bir oturuşta okudum:) Sonra sizleri buldum, 55 sayfalık tüm yemek tariflerini (karnımı acıktırmalarına rağmen) sabırla inceledim, hatta bazılarını yaptım da. Şu aralar tatlı düşkünlüğü nedeniyle sırasıyla çeşitli tarifleri denemek amacıyla marketlerden malzeme aramaktayım:) Sizlere danışmak istediğim konu şu: Tart jölesi buldum, ancak içerisinde nişasta var:KK43: 13 gr lık paket, atak ve seyir evresinde sorun olup olmayacağını merak ettim. Karbonhidrat kullanılmayacağını biliyorum ancak acaba bu kadarı sorun olur mu diye düşündüm? Nette araştırırken, hayvansal içerikli jelatin yerine kullanılan "agar agar" isimli bitkisel bir jelatin buldum, ancak şu an stoklarda malesef yokmuş.
Ayrıca sizlerden çok şey öğrendiğimi belirtmeki isterim. Aromalar, diğer marka yulaf kepeği, goji, sütlaçlı sakız,... Çok teşekkür etmek istedim. Çok güzel bir ekibiniz var. :nazar:

Herkese merhaba. Sizleri 1 haftadır yoğun bir şekilde takip etmekteyim. Birbirinize desteğiniz çok ama çok hoşuma gitti. Benim açımdan diyet söz konusu olduğunda en önemli iki şey motivasyonun kaybolmaması ve destek. Ben dukanla diyetisyen vasıtasıyla tanıştım. Çok da isabet olmuş:) Ardından vakit buluğumda kitabı bir oturuşta okudum:) Sonra sizleri buldum, 55 sayfalık tüm yemek tariflerini (karnımı acıktırmalarına rağmen) sabırla inceledim, hatta bazılarını yaptım da. Şu aralar tatlı düşkünlüğü nedeniyle sırasıyla çeşitli tarifleri denemek amacıyla marketlerden malzeme aramaktayım:) Sizlere danışmak istediğim konu şu: Tart jölesi buldum, ancak içerisinde nişasta var:KK43: 13 gr lık paket, atak ve seyir evresinde sorun olup olmayacağını merak ettim. Karbonhidrat kullanılmayacağını biliyorum ancak acaba bu kadarı sorun olur mu diye düşündüm? Nette araştırırken, hayvansal içerikli jelatin yerine kullanılan "agar agar" isimli bitkisel bir jelatin buldum, ancak şu an stoklarda malesef yokmuş.
Ayrıca sizlerden çok şey öğrendiğimi belirtmeki isterim. Aromalar, diğer marka yulaf kepeği, goji, sütlaçlı sakız,... Çok teşekkür etmek istedim. Çok güzel bir ekibiniz var. :nazar:

hoşgeldin canım başladınmı peki diyete? ne kadar verdin kaç kiloydun??? ilginden dolayı tebrik ederim ayrıca

motivasyon için en uygun yere geldin, tart jölesini beberongom kullanıyordu sanırım. toz bitkisel olanı da idol bebişimiz sadeca kullanıyor ben daha hiç jöleli bişey yapmadım sana cvp vereceklerdir

kolaylıklar dilerim:KK76:

ya sadecacım inan o kitabı bitirme inadı bende de var. sekiz ay önce nikola tesla ile ilgili olduğu için bir roman satın almıştım. cook kasmıştı ama geçen gün onu da bitirdim. bu kitabı da yarım bıraksamda elime alıcam elbet. o kadar para verdik yaw hehehe :KK60::KK60:

yoli bu mesajı çook begendiii :KK70:

bunlarıdaaa.... :KK70:

bunu da cok ama cok begendi. dobra vuvikom benim :KK61:

bunu daaa çook begendim.

sayın editor,
buranın çok güzel bir topik olduğu konusunda sonuna kadar katılıyorum. ama bu topikin açılış sebebinin dukan diyeti deneyimlerinin paylaşılması olduğu bariz iken kitapta açıkça yazılmış ve okunduğu takdirde anlaşılmaması imkansız olan konularda tekrar tekrar sorulan soruları cevaplamak zorunda olduğumuza kesinlikle katılmıyorum. bu topik olmasa ben bu diyet ikinci günden bırakıcaktım buradaki arkadaşlarımın sonsuz destekleri olmasa. şimdi iyi ki destek olmuşlar diyorum ama bizden müşteri temsilcisiymişiz de cevap vermeye mecburmuşuz gibi bir de cevap verildiği halde "cevap veren olmadı vs "denmesine de sinir oluyorum açıkca ifade etmek isterim... Kesinlikle iyi niyetli olduğu belli olan arkadaşlara bilgi veriliyor hatta niyeti hazıra konmak olanlara bile cevap veriliyor bazı cennetlik arkadaşlar tarafından... bu tür saygısız insanlara cevap vermek zorunda olmak bu topiğin açılma sebeplerinden biri olduğuna inanmıyorum . Saygılarımla..

:KK60::KK60::KK60: benden on puan canıcım :KK60::KK60:
bu arada pilates torrentlerinin olduu linki aldım tatlım güle güle kullan:KK69: ben indirdim ama pcde yer kaplamaktan başka işe yaramadı koca totişi kaldırıp yapamadım :82:
off yaa edwardım nortonum çok sevvim ben onuuu. eşim bana dizi izletmez ben onu online dizi sitelerinden izliim baree:78:

:KK60::KK60::KK60::KK60:

:KK9::KK9::KK9::KK9:

delisin yaa bayılıyorum sizee:KK60:

Özellikle editöre yazılan kısmı çok beğendim. :KK54:

selamlar bayanlar.... bi taraftan aöf büt lerine çalışıyorum bitaraftan sizi takip ediyorum,güçlendirmeyi şu ara tam uygulayamıyoda olsam sizden de kopamıyorum,yazmasamda hergün girip okuyorum.yrn Ankaraya gidiyorum diş kökümde kist var ameliyat olucam :KK5: netimde olmıcak bikaç gün,şimdiden hepiniz kendinize iyi bakın öpüldünüzzz:KK54::KK70:

Canım çok geçmiş olsun, umarım ameliyatın iyi geçer.:KK71::KK71::KK71:

kurallara uyunca vermemek imkansız bence...yediklerinizi yazarsanız yardımcı olmaya çalışırız gerçi bende yeniyim ama elimden geldigince.zaten tüm arkadaşlar sorular saygı çerçevesinde oldugu sürece yardımcı oluyorlar sagolsunlar.:))

kaç kilosun?kaç gün atak yapıcaksın?

5 gün atak yapcam en son 66 geliyordum eksiklerimi aldım yarını bekliyorum yulaf kepeğiyle galeta yaparım açık çayla falan sabahı öyle geçiririm öğlende tavuk yoğurt

Berrincim geçmişi okuyordum canım, hala da okuyorum. Şimdi gördüm mesajını :)) Şu an yoldayım. Ankara'dan Ordu'ya gidiyorum. Eşim kullanırken hazır şu geçmişi bitireyim diye gayret ediyorum. 13-14 sayfa kaldı galiba. :KK1:

valla hocam sayfalar hızlı akmaya başladı:KK1:ben de anca bitirdim.hayırlı yolculuklar bu arada.siz okumaya devam edin.bitince ben sohbet için sizi bekliyor olacağım:KK71:

X