Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Selam kızlar
pazartesi başladım
başlangıç kilom 78,8 dü
ama mayıs biri itibariyle 77 kiloya düşmüştüm
15 günlük dönemde regl ve grip olmamdan ötürü sporu ve diyeti (dukan uygulamıyordum) bırakmıştım
1,8 lük fark balon kilo diyorum
bu 3 günde dukanın izin verdiği şeylerden olabildğince yedim
yulaf kepeği almadım kullanmadım
wc ye çıkış gayet normal hatta normalden daha fazla
açlık hissetmedim
20 dakikadan fazla keyfi yürüyüşlerim oldu
günde 2 ile 2,5 litre suyumu aksatmadım
gün içinde 2 fincan yeşil çay ve 2 fincan filtre kahve içtim
bugün itibariyle kilom 76,3
toplamda 2,5 kilo gözüksede bana göre 700 gram verdim
8 günlük bir atak dönemim var
ondan sonrasında çizelgede değişiklik yapacağım
nasipse pazartesiden itibaren
interval cardioma geri döneceğim

kızlar dükkanın ilk evresinde lıght puding yenilebiliyor mu

bide ilk evre bittikten sonra 1gün sebze bir gün protein mi yeniliyo kafam karıştı biraz bu konudada ve kaç gün sürüyo ikinci evre cevaplarsanız çok sevinirim

kızlar ben dün 2 km kadar yürüyeyim dedim, daha önce hiç zorlanmazken dün bacaklarımda derman kalmadı resmen, kh almadığımız için sanırım ama kimse bundan bahsetmiyor ve leslie filan diyorsunuz, bende mi bir anormallik var?

ben hemen hemen hergün yaklaşık 5km yürüyorum içini karartmayayım ama bana bişi olmuyo canım yaa:KK34::KK34:

aman nolcaak canım alt tarafı 3-5 tane ot yemişsin:)
yaa walla ben de 7 kiloyu bulunca sapıttım...her akşam bir tatlı yer oldum offf.bu akşamda 2 kase puding yedim...tekrar motive olup azaltmam lazım ama yafff.
yoksa hayal olcak bu 60 lar...
teşekkürler tatlım yaaa...illa çekecez o halayı...aha da buraya yazıyorum :)
bak vuvuu bırak tatlıları , kaçamakları yoksa hep başında olucam ve saa sahiden ceze veririz dukancılar olarak
ay canım yaa walla seviyorum sizleri...
ben de çok sevindim walla aman kız oynamamış olmayalım hadi bana da yer aç:KK64::KK64::KK64:
tatlım senin yerin rezerve.hadi gel

eyvahh sana yakalandım :26:
kızma tamam:18::18:
tamam kendime gelmem lazım gardım düştü yarından itibaren toparlanıyorum söz size...

bak söz verdin unutma bu gecede puding yersen rüyanda dukancılar tepene çökmüş yeme yeme die bağırıyor olcaz:KK9::KK60:

Arkadaşlar ben galiba çok şanslıyım :KK17::KK17:
Benim kocam sırf ben yiyemiyorum diye hiçbirşey yiyemiyor,ben zorluyorum nolur ye diye yemiyor.
Ekmek bile yemiyor yemeklerde, ben ne yersem onu yiyor evde..Bir iki kere gizlice arka balkonda birşeyler yediğini görüm...yazıkmış bana,günahmış...olmazmış öyle...
Ne kadar vermek istediğimi bildiği için yapabileceği tüm desteği yapıyor...Benim için iş çıkışı spora geliyor :nazar::nazar::nazar::nazar: maşallah :KK16::KK16:
Ama şöyle bir problemimiz oluyor bu sefer,gündüz istediğini yemesine rağmen adam benden fazla kilo veriyor ve beni gıcık ediyor:KK53::KK53::KK53:

hakkaten maşallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

benimki de benim fazla kilom yokmuş ne diye kendime zarar veriyomuşum diooo:KK37:

halbuki bu beslenme tarzı daha sağlıklı sadece karbonhidrat tüketmiyoruz bi süre sonra o da olacak :KK34::KK34:

kızlar dün sebze günümdü ve ben çook yemiştim.hani bugün gene 60.4 falan olucam die ödüm kopuyordu ki sabah 59.6 çııktıım:KK66::KK66:300 gr daha eksik başladım güne çok mutluyum:KK16:

ee şimdi ben anlamadım yani bizide mi davet ediyorsunuz :KK53:

Gelin hayatim. Ne demek. Basimizin ustunde yeriniz var.

Arkadaslar Ssoleil'in verdigi cikolatali krema tarifini yaptim. Mukemmel oldu. Bugunden itibaren disardan puding, hazir kakaolu puding alimina son. Rengi ve parlakligi da harika oldu. Dayanamadim sicak sicak 1 kase ve tencerenin dibini de yedim.

hmmmm... Bugun mutlaka deneyin. Pisman olmayacaksiniz. Suana kadar ki en iyi tatliydi Dukan'a basladigimdan beri.

Ben disari cikiyorum arkadaslar.

Aksama gorusuruz.:KK54:

Gelin hayatim. Ne demek. Basimizin ustunde yeriniz var.

Arkadaslar Ssoleil'in verdigi cikolatali krema tarifini yaptim. Mukemmel oldu. Bugunden itibaren disardan puding, hazir kakaolu puding alimina son. Rengi ve parlakligi da harika oldu. Dayanamadim sicak sicak 1 kase ve tencerenin dibini de yedim.

hmmmm... Bugun mutlaka deneyin. Pisman olmayacaksiniz. Suana kadar ki en iyi tatliydi Dukan'a basladigimdan beri.

Ben disari cikiyorum arkadaslar.

Aksama gorusuruz.:KK54:

tarıfı bulamadım da bırkez de senden ıstesem sorun olur mu acabaa :) :kk77:

peh dün o kadar kan ter içinde kaldım yürüdüm öldüm bittim 60 kilo çıktım!
adi makarna verdiğim 600 gramı çaldı benden :KK43::KK43::KK43::KK43:

peh dün o kadar kan ter içinde kaldım yürüdüm öldüm bittim 60 kilo çıktım!
adi makarna verdiğim 600 gramı çaldı benden :KK43::KK43::KK43::KK43:

canım sen canını sıkma aynı biçimde devam et.bikaç gün sonra göreceksin ki o 600 grla beraber bikaç yüz gr daha gitmiş olacak

Ya kızlar kitabı aldım okudum ama bir türlü yapamadım başlayamadım bi yardım edin nolur :KK43:
yani yulaf aldım hatta makınada da cektım ama tadı cokk kotu,bır de tam olarak anlamadım ben bu atakta ne ycez nasıl yapıcaz help me! :kk77:

merhaba bir yerden başlaman gerekiyor.bügüne kadar pek çok diyet ve diyetisyen denemiş biri olarak şunu diyebilirim ki bu kadar kısa zamanda bukadar güzel sonuç veren bir yöntem görmedim.18 nisanda başlamıştım(90kg)bugün 82 çıktım.sence de iyi değil mi üstelik çok daha fazla vermiş gibiyim.forumu baştan oku.kitabında varmış anlaşılmayacak bişey yok başarılar diliyorum.başlayınca gerisi geliyor:KK52::KK52::KK52:

:KK66::KK66::KK66:
lütfen en kısa zamanda 77.7 den daha az rakam söyle bize.
ama su filan içmeden lütfen:)

burdaki atrtı digital değil :KK70: ama ben onu 77 diye yuvarlayıveririrm :KK70: hahah :KK70: inşallah yaa. Ayvalığın havası vücudumun dengesini düzeltecek inşallah :d o zaman vericem müjdeleri :)

Günaydın arkadaşlar
Çok mutluyum çok
şükürler olsun bu sabah 69 'u gördüm :KK52:
üstelik reglide olmuşum :KK30:

darısı başıma :) sevindim.

Harikasin...

Kizlar biz Pazartesi ve Sali gunu Kahverengi ile birlikte Istanbul'dayiz.

evet evet :KK70: annem acık üzüldü ama 10unda tekrar geliom mrk etme didim tmm dedi :))

Selam kızlar
pazartesi başladım
başlangıç kilom 78,8 dü
ama mayıs biri itibariyle 77 kiloya düşmüştüm
15 günlük dönemde regl ve grip olmamdan ötürü sporu ve diyeti (dukan uygulamıyordum) bırakmıştım
1,8 lük fark balon kilo diyorum
bu 3 günde dukanın izin verdiği şeylerden olabildğince yedim
yulaf kepeği almadım kullanmadım
wc ye çıkış gayet normal hatta normalden daha fazla
açlık hissetmedim
20 dakikadan fazla keyfi yürüyüşlerim oldu
günde 2 ile 2,5 litre suyumu aksatmadım
gün içinde 2 fincan yeşil çay ve 2 fincan filtre kahve içtim
bugün itibariyle kilom 76,3
toplamda 2,5 kilo gözüksede bana göre 700 gram verdim
8 günlük bir atak dönemim var
ondan sonrasında çizelgede değişiklik yapacağım
nasipse pazartesiden itibaren
interval cardioma geri döneceğim

seninle bayağı benzeşiyoruz :) başlangıç kilomuz ve şimdiki kilomuz da çok yakın. ben de 8 gün atak yaptım :KK70: yürüyyüşleri bitki çayalrını, suyu ws. aksatmadım. hadi bakalım başarılar :)

Merhaba.. Ben de 4 gün oldu bu diyete başlayalı.. Kitabı da aldım.. Yalnız bir sorum var.. Light süt içebiliyor muyuz? Sütü çok severim.. Günde iki bardak light süt içiyorum.. Ancak kitabı daha iyi okuduktan sonra gördüm ki, sadece süt ürünlerine izin var: yoğurt ve peynir gibi.. Yanılıyor muyum? Süt şekerinden bahsetmiş ve süt ürünleri için tüketin diyor.. Süt için bir şey belirtmemiş.. Süt ve süt ürünleri de dememiş.. Sorumu yanıtlarsanız sevinirim.. Teşekkürler..

Yazıklarım görünmüyor mu? Yoksa burda tanıdıklara mı cevap yazılıyor?

Son düzenleme:
gerçekten forum coşmuş 1:30 saatir okuyorum geçmişi :KK37: okumazsam yarım hissediyorum kendimi:KK9: dünde giremedim ondan birikti gerçi :KK17:

neyse gelelim güzel haberlere :KK52::KK52::KK52:
11 mayısta dukana başladım kilo 79 6 gün atatk verdi dukan amca ve 17 mayısta 76.8 olmam gerekiyordu:KK50::KK50:

benim atak fazla verimli geçmedi aksaklıklar oldu ve tam yapamadım ssoleil arkadaşımın tavsiyesiyle tekrar atak değilde devam ettim 1+1 yapıyorum ve dün sabah 77.8 çıktım yani dukan amcamın istediği kilodan 1 kilo fazlaydım :KK53::KK53:

benim nacizene tavsiyem kaçamak yapmış olsanızda tekrar tekrar atak yapmayın sabırla devam edin:KK34:

ben hala yulaf ezmesiylke devam ediyorum bi türlü alamadım kepeğini rossmannda da kalmamış yine sanırım :KK43:

kızlar reglim yaklaştı ve canım çok tatlı istiyor ama ben kaçamak yapmak istemiyorum ama dayanamıyorumda:KK59:

X