Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

selam kızlar geçen hafta size yazmış tım atak dönemim bugün bitti 80 kg başladığım diyette bugün tartıldım 76,600 gr olmuşum şimdi seyir e geçiş yapıyorum inşallah kilolar löp löp gidecek belki başka yapanlar biz bu kadar veremedik diye düşünebilir yalnız benim vermem gereken kilo 25 kg o yüzden hızlı düşüş olması normal haftaya tekrar yazarım herkese bol şans:KK3:

ayy kuzuuu 68 deme yaaaa valla 69 falan napiiim yani ayıp mayıp ama gitmiyor anam artık,çok zorlamaya başladı.sen şimdi öyle dersen ben takılırım yine 65 göreyim diye.sonra da 1 seneye falan geçerim güçlendirmeye:KK9:
valla tatil olayına var yaaaa,ben her daim dünden razıyımdırrr.hiiiiç itiraz etmem valla inadına da gideriz bodruma bob'a da resimlerimi yollarım Allahın hırbosuuuu :KK47: içine etti tatilimin,şimdi yine dolanıyor pervane gibi.iş işten geçtikten sonra kime ne faydası var.inanır mısınız bavulumu hala boşaltamadım,elim gitmiyor yaaa,hah işte bavulumda hazır kızlar toplaşın gidelim :KK52:
kız kargocuyu aradın mı bakeemm seen,gelmedi cd :KK14:

gidelim valla tatile ihtiyacım var ben denizde cıpcıp yaparken kızıma bakarmısınn :KK52:

69 da görürsün senn. Ayyy 68 ol sen bu rakam olmadı :)

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

CALLEN i tek geçiyorum. Esas ölçüleri yarın paylaşacağım ama sabah bir tek belime baktım. 2 ayda 15 cm falan oldu bende giden.

Ayyy ipek ciddi misin yaaa :KK53::KK53::KK53: ben de Callanetics 10 hour Challenge video su var bununla başlasam olur mu, çok heveslendim şimdi ya, ben pilates yaptım bir süre, oğlum çok küçüktü uyumuyordu, gece vakti yapıyordum gündüz yapamadığımda, sabahın köründe kalkıp yapıyordum çok iyi hissediyordum kendimi, hemi de o zaman 84 kiloydum :KK53::KK53::KK53: yani yapsam devamı gelecek ama bir türlü başlayamadım ben buna ya, teee ne zaman oldu indirdim öyle duruyor bir kez baktım, offf bi cesaret gelse de başlasam ne uyuşuk oldum ben böyle yaa :KK50::KK50:

gidelim valla tatile ihtiyacım var ben denizde cıpcıp yaparken kızıma bakarmısınn :KK52:

Dadı tutalım bir tane biz en iyisi :KK1:, bebesi olan birkaç kişi var galiba :KK52::KK52::KK52:

ben de özledim yahuu.. bu arada dizimde bi nane var gibi.. şimdi ilaç kullanıyorum geçmezse MR çekelim dedi tabip efendi.. netleşsin şu durum, spor, diyet ve kişisel gelişimle devam maceraya :KK66:

geçmiş olsun nesliii, benimde ağrıdı bir ara, seke seke doktora gittim krem verdi gönderdi 1 hafta sonra geçti çok şükür, seninde geçer inşallah canım

Var Aliyecim değişim. yarın net ölçüleri veririmmm. Kilolu olmama rağmen ayaktayken karnım dümdüz görünüyor benim. Otunca felakaet tabii :)

ben 3 gündür steppere sardırdım. gebertiyor beni. 2 gndür yürüyüş bile yapamadım m bugün biraz daha alıştm. yaparım yüeüyüşümü. bacak ve popo için çok etkili olacağına eminim. aynı zamanda yağ yakımını da hızlanıracaktır yürüyüş etkisinden dolayı. ama karından çok dertiyim. callan yaparken de bacak ve popoda etki gördüm ama karında birşey farketmedim. midem baya bi küçüldü ve topalandı ama alt karın fena. gerçi o da biraz daha küçülecek kilo verdikçe. en eski yağlarım kaldı, farkediyorum. callana e yakın zamanda başlayacağım. karın bölgesinde etkisine bir bakarım 10-15 gün. etkili olmadığını görürsem de platese başlıcam.

Ayyy ipek ciddi misin yaaa :KK53::KK53::KK53: ben de Callanetics 10 hour Challenge video su var bununla başlasam olur mu, çok heveslendim şimdi ya, ben pilates yaptım bir süre, oğlum çok küçüktü uyumuyordu, gece vakti yapıyordum gündüz yapamadığımda, sabahın köründe kalkıp yapıyordum çok iyi hissediyordum kendimi, hemi de o zaman 84 kiloydum :KK53::KK53::KK53: yani yapsam devamı gelecek ama bir türlü başlayamadım ben buna ya, teee ne zaman oldu indirdim öyle duruyor bir kez baktım, offf bi cesaret gelse de başlasam ne uyuşuk oldum ben böyle yaa :KK50::KK50:

neden bilmem ama callanın öyle bi etkisi var. kendini çok iyi hissettiriyor. enerjik oluyorsun ve ruh halin de iyi oluyor. tuhaf ama ben de çok iyi hissediyordum kendimi.

Kızlaaaar günaydın.
Dün benim kocişim sağolsun bizim tartıyı nedensiz yere şurdan alıp buraya koymaya karar verdi. Sonra bir de ne görelim :KK52: tartının ayarı bir şekilde bozulmuş 1 kg fazla gösteriyor ikimizide. yahu dedim daha diyetimin baharındayım böyle motivasyon olur mu :KK1: tartıyı evin her odasında ve her köşesinde denediysek de nafile hep 1- 1,5 kilo farklı gösteriyor

Ben artık kilomdan emin olmayan bir yoldaşınız olarak size booool eksili bir hafta diliyorum...

kızlar dün kendime misler gibi tavuk çorbası yapmıştım,sabah 1 kase çorbanın içine 2 dilim dukan ekmeğimi doğrayıp içtim..
öğlene kadar 1 litreden biraz fazla su içtim.
öğlen dışarda yedim.acaipp güzel ev yemekleri,fırın yemekleri falan yapan bir yere gittik arkadaşımla.1001 çeşit çook güzel yemekler vardı,leennn keşkek bile vardı off dayanamam ama biz diyetimize uygun olarak tas kebabı yedik dana etinden,yanına püre koydurmadık ve zeroooo :KK56:
dün light soya sosuyla tavuk yapmıştım,akşama da onu yerim belki biraz daha çorbamdan içerim,ohh mis valla :KK34:
dün de p yaptım,bugün de p yapıcam,mümkünse birkaç gün daha yapıcam.zaten regliyim bari bitince güzel kilo vermiş olayım da motive etsin.hem geçen hafta birkaç gün üstüste ps yapmıştım diye cezalandırıyorum kendimi :KK25:

merhaba ahalii!!
ben kuzuyu kreşe getirdim, evden de çıkmış oldum o vesileyle.. Dukan neredeyse 1 aydır yalan oldu (regl tribinde 74'üm çok almadım sayılır) ama neyse.. misafirlerimizi uğurlayacağız yakında. Ben de istikrarlı ve az sorumluluklu(!) yaşamıma döneceğim. Anlatacak pek bir şeyim olmadığı gibi, yamacınıza ilişecek vakti de bulamadım :KK43: İyi mi herkeşş??

özledik canım yaaa,veririsin o kiloları nolcak 2 haftaya bakar :KK34:

bayanar merhabalar.. doğru yere yazıyorumdur umarım...
ben ekim kasım arasında 40 gün dukan diyeti yapmış 58 kilodan 52ye düşmüş ve verdiğim kiloyu hala koruyan eski dukankayım.

yaz tatilinden dönen ve orada bol bol açık büfelerde kilosuna kilo katan iş yerindeki arkadaşım ile birlikte yarın sabahtan itibaren ciddi bir dukan diyetine başlayacağız.
zaten uzun süredir abur cuburu bırakmıştık. sanırım diyete başlamak kolay olacak.
atak ile başlama zor olacak...

ben iş yerinde diyet ilk defa yapıcam. işe başladığımda güçlendirmedeydim ve sıkıntı çekmedim. yağsız yemekler geliyordu. ve ekmek yemeyerek kilomu korudum.
yarın işe gelirken neler almalıyım,aklım durdu resmen :KK37:

omlet veya başka birşey yapamayacağım.
yarınki yemek listesini de bilmiyorum. umarım et yemeğidir de sadece etini seçer yerim. bugün gelen tavuk yemeği diyet olan biri için bile kuruydu o kadar yani :KK76:
yoğurt ve süt (geçen sene yaptığımda 2 3 bardak içiyordum.) maydonoz, yumurta (ketlımız var onda veya mutfakta haşlayabilirim) başka ne almalıyım :KK50:
yenilikler ne?
bulunduğum semtte kurtüzümü de bulamamıştım. bir kaç gün idare etmem gerek.

yardım edin lütfennnnn :44:

selam kızlar geçen hafta size yazmış tım atak dönemim bugün bitti 80 kg başladığım diyette bugün tartıldım 76,600 gr olmuşum şimdi seyir e geçiş yapıyorum inşallah kilolar löp löp gidecek belki başka yapanlar biz bu kadar veremedik diye düşünebilir yalnız benim vermem gereken kilo 25 kg o yüzden hızlı düşüş olması normal haftaya tekrar yazarım herkese bol şans:KK3:
Tebrik ederim:KK9: Bu azimle löp löp gidecek inşallah :KK66: :nazar:

Öğlen köri soslu tavuk ve yoğurt yedim. Gerçi o köri sosu biraccık yağlı oluyo galiba ama; elden o geldi, napalım :) Ay ne fena doyuruyo o tavuk yaa!! İçim dışım davuk olduuu.. Gıtgıt gıııtttt!! Bak bak baak baaaaaaakkk!! :p

Midem hiç bişi almıyo bugünlerde. Dün sabah kahvaltısı olarak 1 bardak süt içtim, bi de light puding yedim. Arada light ice tea falan içtim. Bi kaç kaşık yoğurt yedim. Bi de Medesacığın poğaça tarifinden yapmıştım, onu yidim yanında 2 haşlanmış yumurtayla. Gece yatarken tatlandırıcılı yoğurt yidim bi de. Aralarda içilen çaylar falan.. O kadar. Çok yemesem de mideme bişeyler gitsin diye uğraşıyorum ki depolamasın kendisi :KK66: Yiyememek de iyi oluyo aslında be :KK70: Yani aslında canım çok şey istiyo ama; abur cubur istiyo, tatlı istiyo.. E onları da yemiyorum. Hiç yumurta tavuk istemiyo. Böğğ.. En güzeli süt =) Süt içmeyen ve yoğurt yemeyen biri olarak, bu diyet bana baya bi calcium kazandırdı saolsun :KK56: Kemik erimesine bire bir :129:

Son düzenleme:
duka ekmeğime light kaşarla bir tot yapmışım ki oh misssss. löp diye yuttum valla. :-)))

kızlarrrr offff ağrım,sozom bir arttııı fenalarda kıvranıyorum şu anda :KK14: ama size yazmadan da duramıyorum yaniii :KK9:
şimdi arkadaşım şişeye sıcak su dolduruyor,onu koycam kasıklara bakalım

ya iyice bişeyini çıkardılar bu işin artık. ayda deseler tamam diyeceğim de haftada 7 kilo vadediyorlar. insanlar bu kadarına inanıyor mu?

Son düzenleme:
kızlarrrr offff ağrım,sozom bir arttııı fenalarda kıvranıyorum şu anda :KK14: ama size yazmadan da duramıyorum yaniii :KK9:
şimdi arkadaşım şişeye sıcak su dolduruyor,onu koycam kasıklara bakalım

Ahh kuzumm çok geçmiş olun İNŞALLAHH
Kargoda ki aptal kızın yavaşlığına katlanamadığımdan senin cd nin akıbetini öğrenemedim.
Yeniden kargo yaptım. Umarım bu sefer ulaşır.

bu diizm için verdiği ilaç mide kanamasına varan zorlamalarda bulunabildiği gibi sebepsiz kilo artışı da şeedebiliyormuş.. onu da bekleyecem sonna ......!!!!! evet söylüyorum efenim !!!!! 65'e çekilmiş yeni hedefimle tozu dumana katıciiimm.
Not: bizim dominiki burdan (eşimin işyerisi) başka bir afeti dukancı yapmış, atakta ikinci günüymüş adaşımın.. çok sevindim yahuu :)

X