Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ıkıghundur gayet ıyı gıden ben busabah +1 kg cıktım ınanırmısınız. hiç su içmedim kesin ondan oldu :KK31:

callan cd mide kaybetmişim evi talan ettim yok bulamıyorum. :KK14::KK14:

duka ekmeğime light kaşarla bir tot yapmışım ki oh misssss. löp diye yuttum valla. :-)))

oyyyy bak canım çektiii,benim yaptığım dukan ekmeklerim tost yapılacak kıvamda olmuyor yaaa,daha çok peynirli kek gibi olıyor,afiyet olsun kuzum sana :KK56:

Tebrik ederim:KK9: Bu azimle löp löp gidecek inşallah :KK66: :nazar:

Öğlen köri soslu tavuk ve yoğurt yedim. Gerçi o köri sosu biraccık yağlı oluyo galiba ama; elden o geldi, napalım :) Ay ne fena doyuruyo o tavuk yaa!! İçim dışım davuk olduuu.. Gıtgıt gıııtttt!! Bak bak baak baaaaaaakkk!! :p

Midem hiç bişi almıyo bugünlerde. Dün sabah kahvaltısı olarak 1 bardak süt içtim, bi de light puding yedim. Arada light ice tea falan içtim. Bi kaç kaşık yoğurt yedim. Bi de Medesacığın poğaça tarifinden yapmıştım, onu yidim yanında 2 haşlanmış yumurtayla. Gece yatarken tatlandırıcılı yoğurt yidim bi de. Aralarda içilen çaylar falan.. O kadar. Çok yemesem de mideme bişeyler gitsin diye uğraşıyorum ki depolamasın kendisi :KK66: Yiyememek de iyi oluyo aslında be :KK70: Yani aslında canım çok şey istiyo ama; abur cubur istiyo, tatlı istiyo.. E onları da yemiyorum. Hiç yumurta tavuk istemiyo. Böğğ.. En güzeli süt =) Süt içmeyen ve yoğurt yemeyen biri olarak, bu diyet bana baya bi calcium kazandırdı saolsun :KK56: Kemik erimesine bire bir :129:

yaaa bana da bu arada bir iştah geldi sanırım regl sebebiyetiyle :KK50:
dün kahvaltıda tavuk fümeli omlet gibi bişey yaptım,yanında light peynir, çay ve 2 adet poğaçam ( ayy dely benimki çok güzel olmuştu,seninki de olmuştur umarım :KK16: )
valla bu kadar süt,yoğurt sayesinde menopozda kemik erimesi falan yaşamayız biz :KK9:

mrhba arkadaşlar. bende aranıza katılabilir miyim :KK31:

katıldın bile,hoşgeldinnnn :KK3:

ben cok etkılendım paylasmak ıstedım.. :KK43:(

$fotoðraf.jpg

Ahh kuzumm çok geçmiş olun İNŞALLAHH
Kargoda ki aptal kızın yavaşlığına katlanamadığımdan senin cd nin akıbetini öğrenemedim.
Yeniden kargo yaptım. Umarım bu sefer ulaşır.

çok sağolun canlarrr yaaa sızım sızım sızlıyor kerata,inşallah 1-2 kilo alır götürür benden de çektiğim ağrılara değer:KK50:
zahmet oldu kuzum yaaaa,çok teşekkür ederim.inşallah ulaşır bu sefer,gözüm gibi bakacağım bu kez cd'me veeee jenifer poposu yapacağımmmm :KK23:
kızlarrrr özellikle de ipekom sennn pucca'nın kşitabını okumanızı tavsiye ediyorum.biten ilişkisinden sonra yazdığı ve ilişkilerin her türlüsünü acaip bizden bir dille anlattığı bir kitap.bi gecede bitirdim,çok sürükleyici ve gerçek .bu erkek milletiyle ilgili sorunlarımızı çok güzel dile getirmiş harun :KK9:

oyyyy bak canım çektiii,benim yaptığım dukan ekmeklerim tost yapılacak kıvamda olmuyor yaaa,daha çok peynirli kek gibi olıyor,afiyet olsun kuzum sana :KK56:

benimkiler de o kıvamda. zaten çiği de kek hamuru gibi hatta daha cıvık. pişince de peynirli kek gibi oluyor. düz borcama döküyorum. ortadan ayırıp önce iç kısımları azcık ısıtıyorum. biraz daha kuruyor. sonra peynirini koyup hooop teflon tavaya. bnde tost makinası yok. teflon tavada yapıyorum. bastırmak için de başka bir tavayı kullanıyorum. tost makinası özellikle almıyorum. her öğün tost yerim bana kalsa. tost yapmak kolay olmasın diyorum.

Neslicim, senin kambu çayı ne alemde. bilgi vermedin daha sonra. ya da ben görmedim. yeğenime bahsettim de, o da hemoroid için merak ediyordu işe yarar mı diye...

hoşblduk o zman kızlar :)
kendimi tanıtym hemen. ilk önce bnm çok yakın bi arkadaşım var bu dukan diyetine başlamış 13 gün önce. kilosu 80 civarı ve 13 gnde 6 kilo vermiş. tabi spor da yapmş dans yürüyş fln. bnde o diyince başlıyım bakalım dedim :KK9:

bana gelince 22 yaşındayım 3 senedir 64-68 arasındayım.geçen sene 71 de gördüm sonra hırslandım 66ya indim. bie ara 63 de gördüm. ama işte bir ara.... son durum 66.6 :KK14:
bu diyete yarın başlıycam çnkü alışverişe çıkmam lazım bgün akşam lıght peynr süt vs. için.
bu kadar :KK16:

Neslicim, senin kambu çayı ne alemde. bilgi vermedin daha sonra. ya da ben görmedim. yeğenime bahsettim de, o da hemoroid için merak ediyordu işe yarar mı diye...
alişim ben onu küflendirdim :KK43:( kurtarmaya çalıştım ama olmadı :'(
izmirden ceyda ya yolladıydım.. bi de komşuma vermiştim .. komşudakinin akıbetini öğrenip olmazsa yeniden edinicem.. annemde tekrarlamamış ama bu da iyi bir bilgi olsa gerek :KK66:

alişim ben onu küflendirdim :KK43:( kurtarmaya çalıştım ama olmadı :'(
izmirden ceyda ya yolladıydım.. bi de komşuma vermiştim .. komşudakinin akıbetini öğrenip olmazsa yeniden edinicem.. annemde tekrarlamamış ama bu da iyi bir bilgi olsa gerek :KK66:

evet çok iyi bilgi. bende biyerlerden yeğenim için mayasını bulmaya çalışayım. internette maya dağıtan bi adam vardı. onu bir bakayım.

....................
........
yaaa bana da bu arada bir iştah geldi sanırım regl sebebiyetiyle :KK50:
dün kahvaltıda tavuk fümeli omlet gibi bişey yaptım,yanında light peynir, çay ve 2 adet poğaçam ( ayy dely benimki çok güzel olmuştu,seninki de olmuştur umarım :KK16: )
valla bu kadar süt,yoğurt sayesinde menopozda kemik erimesi falan yaşamayız biz :KK9:
............

Regldendir tabikii. Benimki yeni bitti. Benim de ondan kesildi heralde :44: :)
Puf puf oldu poğaçalar canım, saol. Ben içine sadece light peynir koydum, lorum küflenmiş dolapta :KK53: Dere otu falan sevmem ben, koymadım. Ama bence sade daha güzel olacak. Bi dahakine ben de borcamda yapcam, sade yapcam, tost ekmeği gibi olacak :KK56: ama doğrusu işte kepek falan yiyesim yok bugünlerde, pek iştahla yiyemiyorum o yüzden, sırf kepek tüketmek için yaptım. Çabucak da oldu :KK66: Çok pratik. Kaşıkla yağlı kağıda 8 parça koyaarak yaptım, baya yayvan oldu :KK70: Sanırım borcamda güzel kabaracak :KK66: Tarif için saol :128:

hoşblduk o zman kızlar :)
kendimi tanıtym hemen. ilk önce bnm çok yakın bi arkadaşım var bu dukan diyetine başlamış 13 gün önce. kilosu 80 civarı ve 13 gnde 6 kilo vermiş. tabi spor da yapmş dans yürüyş fln. bnde o diyince başlıyım bakalım dedim :KK9:

bana gelince 22 yaşındayım 3 senedir 64-68 arasındayım.geçen sene 71 de gördüm sonra hırslandım 66ya indim. bie ara 63 de gördüm. ama işte bir ara.... son durum 66.6 :KK14:
bu diyete yarın başlıycam çnkü alışverişe çıkmam lazım bgün akşam lıght peynr süt vs. için.
bu kadar :KK16:
Hoşgeldin.. Hayırlı olsun..

Son düzenleme:
Merhabalar :)
konuya böyle pat diye bi giriş yapıcam kusura bakmayın nasıl başlayacağımı bilemedim çünkü..
bende bu diyeti denemek istiyorum..
facede falan da sayfası var tarfiler de var fakat evre evre olduğu için ya çok fazla site gezdin yada yanlış sitelere baktım yadişin özü ben anlamıyorum bi türlü tam anlamıyla anlayamadım daha doğrusu evreleri anlatılmış yenmesi yenmemsi gerekenler yazılmış buda iyi hoş ama herhangi bi yemek listesi yada günlük menü tarzında bişey bulamadım (oda benim beceriksizliğim sanırım )
bu konuda bana yardımcı olumusunuz..
kendimi de tanıtayım bu arada 30 yaşındayım doğum sonrası kilolarımı vermeye çalışıyorum 1.61 boy.74 kiloyum hedefim 55 kilo olmak maalesefki spor yapma şansım çok az sadece evde yapabilirim oturduğum yer dolayısıyla burada spor salonu da yok ki gidip başlıyım kendimce çabalayıp bişeyler yapmam lazım kilo vermek için bi oğlum var 2,5 yaşında..
ve yardımızınıza ihtiyacım var daha önce mart anneleri topiğinde bi çok arkadaşım dostum oldu bu site sayesinde şimdi umarım sizlerlede güzel paylaşımlarda bulunurum özet olarak kafam çok karışık bana ışık tutarsanız bu konuda çok sevinirim ..:))
ve oğlum olduğu için çok fazla pc başında olamıyorum fırsat buldukca bakmaya çalışıyorum şimdiden herkese teşekkürler iyi günler dilerim :))

Merhabalar :)
konuya böyle pat diye bi giriş yapıcam kusura bakmayın nasıl başlayacağımı bilemedim çünkü..
bende bu diyeti denemek istiyorum..
facede falan da sayfası var tarfiler de var fakat evre evre olduğu için ya çok fazla site gezdin yada yanlış sitelere baktım yadişin özü ben anlamıyorum bi türlü tam anlamıyla anlayamadım daha doğrusu evreleri anlatılmış yenmesi yenmemsi gerekenler yazılmış buda iyi hoş ama herhangi bi yemek listesi yada günlük menü tarzında bişey bulamadım (oda benim beceriksizliğim sanırım )
bu konuda bana yardımcı olumusunuz..
kendimi de tanıtayım bu arada 30 yaşındayım doğum sonrası kilolarımı vermeye çalışıyorum 1.61 boy.74 kiloyum hedefim 55 kilo olmak maalesefki spor yapma şansım çok az sadece evde yapabilirim oturduğum yer dolayısıyla burada spor salonu da yok ki gidip başlıyım kendimce çabalayıp bişeyler yapmam lazım kilo vermek için bi oğlum var 2,5 yaşında..
ve yardımızınıza ihtiyacım var daha önce mart anneleri topiğinde bi çok arkadaşım dostum oldu bu site sayesinde şimdi umarım sizlerlede güzel paylaşımlarda bulunurum özet olarak kafam çok karışık bana ışık tutarsanız bu konuda çok sevinirim ..:))
ve oğlum olduğu için çok fazla pc başında olamıyorum fırsat buldukca bakmaya çalışıyorum şimdiden herkese teşekkürler iyi günler dilerim :))

kendiniz için çok doğru bir karar vermişsiniz, kutluyorum. ancak kitabı okumadan sitelerden ve sağdan soldan duyduklarınızla diyeti yapmanız pek mümkün olmaz. yapsanız a sonuç alamazsınız. kitabın ilk 2-3 bölümünü okuduktan sonra zaten çok az sorunuz kalacak ve o sorulara da burada rahatlıkla cevap alabilirsniz.

kendiniz için çok doğru bir karar vermişsiniz, kutluyorum. ancak kitabı okumadan sitelerden ve sağdan soldan duyduklarınızla diyeti yapmanız pek mümkün olmaz. yapsanız a sonuç alamazsınız. kitabın ilk 2-3 bölümünü okuduktan sonra zaten çok az sorunuz kalacak ve o sorulara da burada rahatlıkla cevap alabilirsniz.

Çok teşekkür ederim kitabı burada bulmam mümkün değil maalesefki internetten almak istedim ama eşim pek netten alış veriş yapma taraftarı diil..

en kötü ihtimalle il merkezine gidip bakmam lazım oda herzaman gidemiyoruz 1.5 saat sürüyo gittiğimiz de alabilirim ancak..

çok sağolun canlarrr yaaa sızım sızım sızlıyor kerata,inşallah 1-2 kilo alır götürür benden de çektiğim ağrılara değer:KK50:
zahmet oldu kuzum yaaaa,çok teşekkür ederim.inşallah ulaşır bu sefer,gözüm gibi bakacağım bu kez cd'me veeee jenifer poposu yapacağımmmm :KK23:
kızlarrrr özellikle de ipekom sennn pucca'nın kşitabını okumanızı tavsiye ediyorum.biten ilişkisinden sonra yazdığı ve ilişkilerin her türlüsünü acaip bizden bir dille anlattığı bir kitap.bi gecede bitirdim,çok sürükleyici ve gerçek .bu erkek milletiyle ilgili sorunlarımızı çok güzel dile getirmiş harun :KK9:

Hemen sipariş veriyorum kuzuuu .Bu dönem lazım olacakkk :KK43:

şimdi bişey sorsam bu akşam için yemek olarak
domatesli kabak yemeği yapıyorum içerisine de 1 avuç bulgur atıcam yanında da light yoğurt
bu ikili de yanlış bişey varmıdır acaba ? :))

Çok teşekkür ederim kitabı burada bulmam mümkün değil maalesefki internetten almak istedim ama eşim pek netten alış veriş yapma taraftarı diil..

en kötü ihtimalle il merkezine gidip bakmam lazım oda herzaman gidemiyoruz 1.5 saat sürüyo gittiğimiz de alabilirim ancak..

kitapyurdu.com kitap, kitaba ve kültüre ulaşmanın en kolay yolu adresinden kapıda ödeme seçeneğiyle satınalabilirsiniz kitabı. ben de kredi kartı kullanmıyorum. bu şekilde almıştım kitabı. 3-4 lira daha pahalıya geliyor ama.

şimdi bişey sorsam bu akşam için yemek olarak
domatesli kabak yemeği yapıyorum içerisine de 1 avuç bulgur atıcam yanında da light yoğurt
bu ikili de yanlış bişey varmıdır acaba ? :))

tamamı yanlış dukana göre. ama daha önce de dediğim gibi, kitabı almadan başlamayın.

X