Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Ipeeeeek hosgeldin :KK48::KK48::KK48:hosgeldin,soyledik demi defalarca suruden ayrilani kurt kapar diye dinlemedinizki :KK20::KK20:gelin yavrularim hepniz gelin kurkcu dukkanina
a109bg.gif
saka bir yana gercekten burada olmak motive ediyor insani ..birde sen gibi tecrubeli bir arkadasimizada her daim ihtiyacimiz oluyor.bu arada guclendirme topigide actik sonrada oraya gelirsiniz:21::21::21:

Hoşbulduk canımm,
Fırsat buldukça buralardayım.
Yaz geliyor malum.
Son 10 kilo kısmetsee...

Ben de hafta sonları tüm aile evde olduğumuz için 2 gün sebzeli öğünler yiyorum.. :KK56:
Sonra hafta içi 2 gün sp yaparak dengeliyorum..
Sen de değiştirebilirsin..

İpeeek neredesin gel artıkkk :KK16:

Dukana devam, yaza az kaldııı :KK8:

:KK24:

Yettim gariiii...

Tesekkur ederım ama sımdı yıne tartıldım bu kez 75 olmusum neden kı anlamıyorum bugun proteın gunum bı kac gun atagamı gecsem sızce zararlım :KK43::KK43: kıtabını almaya calısıcam

Kitabı almaya çalışacağım ??? derken

kıtabım yok daha :KK43: ayrıcaa mısır gevregı yıyorum ondan olmuş olabılırmııı ayrıca regl olmama 13gun var o yuzdenmı kı :KK43:ay moralım cok bozuk 2 kılo kaldı eskı kıloma donmeye atak evresı ne guzel ınmıstım bayagı

Kitapsız yaptığın düetin adı kesinlikle dukan değil. İçinde mısır var. Gidip saf çikolata yesen daha masum olur. Mısır gevreği çok sakıncalı. Proteinle el ele verip kilo oluyorlar anladığım kadarıyla...

boyum 160 kılom 77 bucuk felan ıdı 4 gun atak yaptım 72 oldum sonra seyıre gectım ve suanda 75 olmusum :KK43: mısır gevregı yıyorum her gun :KK43:bırazcık ama bı yerden okudum kahvaltı yerıne gecıyormus felan dıye ayrıca atak evremı yıne baslamayı dusunuorum cunku ıdeal kıloya 25 kılofazlam var sencede 6gun daha atak yapmamm gerekmıomu ne olur yardımcı olun banaa kıtabınıda evden cıktıgımda alcam alamıyorum sımdılık ozel sebepten :KK43:

boyum 160 kılom 77 bucuk felan ıdı 4 gun atak yaptım 72 oldum sonra seyıre gectım ve suanda 75 olmusum :KK43: mısır gevregı yıyorum her gun :KK43:bırazcık ama bı yerden okudum kahvaltı yerıne gecıyormus felan dıye ayrıca atak evremı yıne baslamayı dusunuorum cunku ıdeal kıloya 25 kılofazlam var sencede 6gun daha atak yapmamm gerekmıomu ne olur yardımcı olun banaa kıtabınıda evden cıktıgımda alcam alamıyorum sımdılık ozel sebepten :KK43:

Bak bu sekilde hata ustune hata yaparsin.Senin yaptigin diyet dukan diyeti o yuzden baska diyetlerdeki onerilerle karsitirilmaz kendi kurallari var ve bu diyeti yapip basariya ulasmak istiyorsan kurallarina uyacaksin.Misir gevregi diye bir sey mesela bu diyette yok vede uygun degil.tukettigimiz tek karbonhidrat var oda yulaf kepegi..onu mutlaka tuketmen gerekiyor.ama sana soyleyecegim en onemli konu yeniden ataga baslamak yerine biran once kitabi ya satin al ya pdf halinde vardi burda onu indirtip oku..ama kitabi okumadan asla baslama.mesela kac gun atak yapacagina bile kendin karar vermissin ki onunda testi var dukan in kendi sitesinde.
simdilik sirasi ile once kitabini ala okumaya basla...test yap diyecegimde herseye sil bastanda baslanmazki atagini yapmissin zaten hatalioda olsa.sen bugun kitabi edinmeye calis.zaten sorularinin cevabi orda...

Lutfen uzulme bak goreceksin gitmiyor dedigin kilolar bir Sabah uyanacaksinki buyuk bir farkla gitmis...yaris surda baslayali 1 hafta gibi birsey oldu yani cok uzun degil anlatmak istedigim.nar serbeti hakkini sonraya sakla derim biraz daha bekleyelim bakalim 2-3 gun hala gitmezse dusunelim baska seyler.sut ve sut urunlerini cok tuketmiyormusun?

peynir sabahları 2 kibrit kutusu büyüklüğünde.. öğlen bir bardak ayran ya da yoğurt küçük bir kase. akşamları da küçük kase yoğurt... bunun dışında süt ürünü tüketmiyorum.

bugün doktora gittim. saç dökülmesi için. yıllardır hep saçım dökülür benim. ama bu aralar arttı. diyetle ilgisi yok 2 aydır arttı. kan tahlili yapıldı. b12 ve çinko eksikliği varmış. doktor kırmızı et yemiyo musun dedi. halbuki et tüketirim ben çok sık. şaşırdım. çinko için bir hap ve b12, b6 falan içeren de başka bir hap yazdı. aklıma şu geldi. ben sabah hakkım kadar dukan ekmeği, 2 kibrit kutusu kadar peynir yiyorum. sebze günümse yarım domates de yiyorum.
öğlen tavuk çorbası ya da köfte,tavuk ızgara...
akşam da bazen balık bazen de köfte veya tavuk haşlama falan... öğlen ne yediğime bağlı.. yanında da yoğurt minik kase.. gün boyu suyumu içiyorum 2 lt ve çok açık çay tüketiyorum. o da bitiremiyorum iş yoğunluğumdan ötürü toplasan gün boyu 3 - 4 fincan çay içebiliyorum akşam dahil..
sence az mı yiyorum ben yaa ondan mı böle oldu :26:

Bugün eski pantolonlarımdan birini demedim.
Bel kısmı önceden zar zor kapanıyordu, şu an ise fazlasıyla bol.
Gelin görün ki bacak kısmında hala ciddi bir değişiklik yok.
Benim kilocukların hepsi göbek ve bel bölgesinden gitmiş.
Üst tarafım zaten zayıftı, şimdi daha da zayıf oldu.
Ama bacak ve kalçada tık yok :KK43:

iyi akşamlar kızlar,bugün günüm vardı mağlum,kendi yemeğimi evde hazırladım götürdüm,herkez pasta çörekten löp löp götürürken ben gayet sağlıklı beslendim,bu arada yine zayıflamama hayran kalanların sayısı çoğaldı :KK1::KK1:buna eşleride dahil:KK1: bugün olmayan bir kotum vardı onu giydim cuk diye oturdu buda beni çok sevindirdi,yürüyüşümüde yaptım geldim ohhhh,şimdi yeşil çay içeceğim.:KK14:

Bugün eski pantolonlarımdan birini demedim.
Bel kısmı önceden zar zor kapanıyordu, şu an ise fazlasıyla bol.
Gelin görün ki bacak kısmında hala ciddi bir değişiklik yok.
Benim kilocukların hepsi göbek ve bel bölgesinden gitmiş.
Üst tarafım zaten zayıftı, şimdi daha da zayıf oldu.
Ama bacak ve kalçada tık yok :KK43:

Canım benim de tam tersi bacaklarım ve kalçam indi iyice, asıl problem karın bölgesi. Orasa da bayağı farketti ama yine de bölgesel incelmek için uygun egzersizler yapmalıyız bence. Sadece yürüyüşle olmuyo, bacaklarım iyice incelecek yoksa....

ya aslinda sicak sumu soguk sumu o konuda ben cok karisigim hala.cunku dukan soguk suyu oneriyorki gerekceside mantikli ama bunun tersi japonlarin zayif kalmasinin sirri olarak gosterilen herseyi sicak tuketme mantigida var o yuzden bilemiyorum hangisi daha uygun...tariflerle ilgili ise internette dukan tarifleri diye aratirsan sinirsiz tarif cikacaktir onune.forumda ise daha onceden acilmis ama devam ettirilememis soyle bir baslik var bakabilirsin :

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-ozel-menu/449006-dukan-diyet-tariflerim.html

aynen bende çok araştırdım soğuk diyenlerde var sıcak diyenlerde kendimde test ettim kesinlikle sıcak su bence:)ayrıca lisabella beni ilk sen karşıladın bu sitede ve bana cok uğurlu geldin daha 1 ay olmadı ama 7 kilo gitti çok sükür.)

Son düzenleme:
Bu sebzelerin miktarinin arttirilmasi,fazla tuketilmesi ile ilgili tek bildigim kabizlik durumunda sebze miktarini arttirabilirsiniz kurali.yani cok zorda kaldiginizda arttirin diyor ....tamam seninkinin bunla alakasi yok ama sonucta sebzenin fazla tuketilmesi ile ilgili yine...ben kendi adima fikrimi soyleyeyim bence yapabilirsin.yani ogun sebze yiyip ertesi gun saf protein yaparak dengeleyebilirsin...:KK34:
önerin için teşekkürler lisabella:KK16:
Ben de hafta sonları tüm aile evde olduğumuz için 2 gün sebzeli öğünler yiyorum.. :KK56:
Sonra hafta içi 2 gün sp yaparak dengeliyorum..
Sen de değiştirebilirsin..
ohh içim rahatladı rahat olayım o zaman özellikle zor anlarda kullanayım bu hakkımı :21:

günaydın herkese.bol eksili sonuçlar görürsünüz inşallah.benim regl sonrası olduğu için çok güzel çıkmadı ama hiç yoktan iyidir.

başlangıç : 81,9
başlama tarihi : 02/03/2013
geçen hafta : 74,3
bu hafta : 74,1
giden : -200
toplam giden : 7,8

sanırım eksik bilgi yok.dely geçen hafta yoktun umarım iyisindir

günaydın kızlar,inşallah herkez güzel kilo vermiştir bu hafta ,bende yine gr şaşmamış 1 kg gitmiş bu haftada:KK8::KK1:

geçen hafta 83.6
bu hafta 82.6
:KK9::KK9::nazar:

kızlar herkese günaydın....bol - li günler diliyorum herkese...dukanı çok ama çooooooooooook sevdim galiba:KK76:
başlangıç tarihi:31 03 2013
başlangıç kilo:72
hedef kilo:60
güncel kilo:65.9:KK52:
geçen haftaki kilo:67.6
fark:-1.7En Büyük TÜRKİYE

kızlar herkese günaydın....bol - li günler diliyorum herkese...dukanı çok ama çooooooooooook sevdim galiba:KK76:
başlangıç tarihi:31 03 2013
başlangıç kilo:72
hedef kilo:60
güncel kilo:65.9:KK52:
geçen haftaki kilo:67.6
fark:-1.7En Büyük TÜRKİYE

bravo arkadaşım güzel vermişsin tebrik ederim..

Günaydın arkadaşlar :KK3:
Geçen hafta izinde olduğum için çocuktan tartılmama rağmen girip bildirim yapamadım :KK5:
O yüzden bu hafta erkenciyim:)

başlangıç tarihi : 28.01.2013
başlangıç kilo : 78.200
hedef kilo : 58.000
geçen haftaki kilo : 65.300
güncel kilo : 64.100
boy : 1.61

çoğu gitti azı kaldı :KK16:
Herkese bol eksili günler dely cim eline sağlık :KK16::KK16::KK16::KK16:

X