Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ya ben dukandiet.com daki hangi evreyi kaç gün yapacaksını hesaplamak istedim ama boyumu ne yazsam kabul etmiyor. blogtagösterdiği gibi feet ve inch yok. yani denedim olmuyor. ne yapabilirim. baya denedim feete çevirdim inche çevirdim vs. olmadı

kimin ne kadar sürede kaç kg verdiğini topluca görsek motivasyonumuz daha da artacak arkadaşlar, biz karbonhidrat diyeti ve deneyimlerimiz topiğinde her cuma sabah kg bildirimi yapıyorduk, tabii sadece o andaki kg değil, başlangıç kg, geçen hafta kaç kg olunduğu, bu hafta kaç çıktığı, hedef ve boy yazılıyor, gönüllü bir arkadaş bir çizelge hazırlıyordu, iş gücü az olup bunu üstlenecek biri çıkar mı acaba aramızdan?

Süper bir fikir evet bir çizelge ve toplu olarak ne kadar zamanda ne verdik daha ne vericez görebiliriz:KK66::KK66::KK66::KK52::KK52::KK56::KK56::KK56::KK56:

ben de daha önce bişey eklemedim ama bu mesajı yazdığımız yerde hemen üstte en sonda bir tablo yeri var oradan yapılır sanırım

şöyle bir format olabilir
başlangıç tarihi:
başlangıç kg:
hedeflenen kg:
geçen haftaki kg:
şu andaki kg:
haftalık fark:
sadeleştirilebilir de.. fikirleri alalım

sizlere yeni yeni tarifle arıyorum bunları not edip bir defter oluşturalım diyorum ne dersiniz güzel bir dukan tarif defterimiz olsun bu verceği tarif Makedonya ve Kosova'daki Türkler, Arnavutlar ve Makedonlar tarafından yapılan sütlü bir tatlıdır. adı KAYMAÇİNA malzemeler:

1 kilo süt
5 yumurta
Tatlandırmak için aspartam

Sütü iyice kaynatın ve soğumaya bırakın.
Yumurta ve aspartam iyice çırpın, yumurta köpük köpük olsun
Soğumuş süte yumurtalı karışımı iyic yedirin.
Cam bir kaba karışımı döküp içinde su olan başka bir kabın içine yerleştirin.
Isıtılmış fırında, 170 derecede üzeri altın kahve olup göz göz olana kadar pişirin.
Soğuduktan sonra, mümkünse bir gün sonra servis edin.

Afiyet olsun..

bu tatlıyı tuttum ben,yarın yapmalıyım.teşekkürler arkadaş

evet canım ben o kepekten aldım malesef dukanınkilerden değil tadı iyide kepek zencefil aktarda satılan yada çongardaki kepekli yulaf unu var onlar gibi .

aaa ssoleil sen şu hani yakında büyük marketlerde satılacak denilen doğalsan kepeğinden alabildin mi?
ben kaçırmışım yorumlarını,nasıldı kötümüydü?
walla süpersin cnm.sayende rossmann kepeklerine kavuştum zaten...ssoleil onaylı:KK1:

doğalsanın kepeği konusunda çokkk önceki sayfalarda epey yazmıştık :) tadına lafım yok canım sadece olması gerektiği gibi değil yani dukanın anlattığı şekilde ayrıştırılıp işlenmiş bir kepek değil

evet ben de oradan aldım, onu kullanıyorum, yani tadı bana da kötü gelmedi de...umarım doğalsanın gibi değildir diyince ssoleil kafam karıştı??:KK53:

kızlar slm nezamandır yazamıyodum anca arada okuyabıldım işler yoğun buara..bıde reglı sıtresı tabı.kızlar acıl bana yardım edermısınız dukanın sıtesınde ıdeal kılomu hesaplamaya calışıyorum ama boyda agırlıklı kıloda takılmış durumdayım hem kırmızı nıye kı

benim eşim balıktan ve kokusundan nefret eder o açıdan evde pişiremiyorum ancak dışarıda yiyebiliyorum,bu akşam evde olmayacak eve gidince bu tarifi uygulayacağım teşekkürler:KK56:
,buarada hangi balık daha iyi olur?

kullanacağın balık önemli değil balıkcında uygun ne bulursan somonda dahil tabii.sadece küçük olmasın .pekde kokmuyor öyle kızartma yada ızgara gibi .haa bide içine 2 yaprak defne koy kokusu iyice azalır

daha önce arkadaşlardan biri dukan tarifleriydi galiba tariflere ulaşmak kolay olsun diye bir konu açmıştı ama site yönetimi uyarı yazdı ya buradan devam edilmesi gerektiği yada yemek tariflerine yazın gibi bir araştırıp öyle açın isterseniz konuyu buda onun gibi olmasın

şöyle bir format olabilir
başlangıç tarihi:
başlangıç kg:
hedeflenen kg:
geçen haftaki kg:
şu andaki kg:
haftalık fark:
sadeleştirilebilir de.. fikirleri alalım

ya ben dukandiet.com daki hangi evreyi kaç gün yapacaksını hesaplamak istedim ama boyumu ne yazsam kabul etmiyor. blogtagösterdiği gibi feet ve inch yok. yani denedim olmuyor. ne yapabilirim. baya denedim feete çevirdim inche çevirdim vs. olmadı

Merhaba, Dukan'ın ingiltere sitesinde denemelisin. Official UK Dukan Diet website: Diets for Quick Weight Loss, Diet menus to help you lose weight bu adresten direk cm, kg girebilirsin bilgileri,ilk başta inch ya da lbs çıkar onu kg ye çevirerek başlayabilirsin.
kolay gelsin

daha önce arkadaşlardan biri dukan tarifleriydi galiba tariflere ulaşmak kolay olsun diye bir konu açmıştı ama site yönetimi uyarı yazdı ya buradan devam edilmesi gerektiği yada yemek tariflerine yazın gibi bir araştırıp öyle açın isterseniz konuyu buda onun gibi olmasın

burdan devam ederiz o zaman riske atmayalım. bilgilerinin görünmesini isteyenler bana her cuma öğlene kadar özelden mesaj atsınlar bende toplayıp tablo haline getirip yayınlayayım cuma günleri nasıl fikir?

günaydın !!!
kızlar kızlar diyemmii !:KK52::KK52::KK52:
500 gr daha gitmiş ! bu hafta bitmeden kaybım 700 gr oldu !!!:KK53::KK53::KK53:
:nazar::nazar::nazar:maşallah diyeyim :nazar::nazar::nazar:
allahım 60 ı gördümmm 50 lere 800 gram kaldııııı:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:
inanamıyorum inceliyorummm:KK19::KK19:
teşekkürler dukan:KK71::KK71:
teşekkürler kızlar sizi seviyorummm:KK70::KK70::KK70:
tebrik ederim yolanda demekki dursa bile bir kerede gidiyo...darısı benim başıma:KK52:bende bi ellileri göreyim gerisi çok kolaymış gibi beliyor.....
selam arkadaşalar bende yeni katıldım aranıza.104 ile başaladım 16 mayısta şu an 98.1 im
hoş geldin izmirliss yılmadan devam edersen hedeflediğin kiloya ulaşırsın...iyi haberlerini bekliyoruz:KK34::KK34:
Kesinlikle haklisin.!Ben gecenlerde "Karatay" diyetini anlatan doktora rastladim..ekmek ve meyve yemezseniz kilo verirsiniz dedi.e geriye ne kaliyor??Protein ve sebze..:KK68:[/QUOTE
dukan diyeti bana çok mantıklı geliyor......3 yıl önce 1 yıl ara ile ard arda yaptığım 2 doğumdan sonra....kendi mantığımla bi diyet uyguladım...dukan diyeti diye bir diyetten haberim yoktu...protein ve sebze ağırlıklı bir diyet uyguladım....yani mantık olarak bu diyete çok benziyordu 4 ayda 20 kilo verdim...ve herhangi bir sağlık sorunu yaşamadım........ayrıca bebeğimide emziriyordum ne sütüm azaldı nede bebeğimde kilo kaybı oldu.....bence dukan diyeti harika bir diyet:KK52:

Son düzenleme:
$kk dukanlist.jpg

deneme biiiir:KK37:

X