Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

günaydın:KK24:
dukancılar
bol eksiler diliyorum sizlere :KK73::KK73::KK73::KK73:

çalışan bayanlar bana öğle yemeğini nasıl halletiklerini anlatabilir mi :KK66:

evde yapsam öğle yemeğine kadar bozulmayacak ne olabilir ?
işyerim ofis, mutfak yok (dışarıda yiyoruz yemek kartıyla)
oteller bölgesindeyim kebapçı (köfte yapmıyor maalsef)
öğle yemeği yapan yer var (çeşit çok değil ama protein yemeklerinin çoğu genellikle yağlı)

bana öğle yemeği önerilerinizi söyler misiniz yarın başlamak istiyorum

not: kitabım var :KK52: testimi çözeceğim

kardelelen321 kardelelen321 fancynancy fancynancy azaydidem azaydidem
Zamanında burada bir çok arkadaş vardı dukan diyetini uygulayan ve aürwkli birbirimize danıştığımız için çok keyifli geçiyordu. Yeniden burayı aktifleştirebiliriz dukan diyeti yaptığımız sürece. Belki geçmiş sayfaları da okumak istersiniz. Bu başlığın bize çok fayda sağlayacağına eminim.

Zamanında burada bir çok arkadaş vardı dukan diyetini uygulayan ve aürwkli birbirimize danıştığımız için çok keyifli geçiyordu. Yeniden burayı aktifleştirebiliriz dukan diyeti yaptığımız sürece. Belki geçmiş sayfaları da okumak istersiniz. Bu başlığın bize çok fayda sağlayacağına eminim.
Süper olur canım dukandaşlarımızla irtibat halinde, büyük bi motivasyonla bu işi başarırız arkadaşlar

Süper olur canım dukandaşlarımızla irtibat halinde, büyük bi motivasyonla bu işi başarırız arkadaşlar

0zlem 0zlem i de buraya alalım. Özlem, 2012 yılında bu topikte dukandaşlarla dayanışma halinde 6 kilo verdim. :))) bi inceleyin arada bir bu topikte toplaşalım eskileri okuyalım. Baya detaylı bilgiler var geçmiş sayfalarda. Tam bize göre!

isabel isabel da belki bu topici aktifleştirmemiz için bize yardım eder :KK66: Yıllar sonra yeniden bu topicteyim isabel isabel :) Geçmiş dönemde bu topic yardımıyla bu diyeti yapmış arkadaşları nasıl yeniden canlandırabiliriz acaba? :) Eminim benim gibi bu topicte kilo verip yıllar sonra alanlar vardır :)))

:KK200::KK200:

Ben 63.2 çıktım bu sabah. Bugün çok hastayım programa uyamadım biraz meyve yedim vitamin için. Ve sanırım akşam sebze çorbası içeceğim. Siz bozmayın lütfen ben 5. Takımda zayıflama yarışmasında listedeyim. Ne şekilde hangi diyetle zayıfladığımız önemli değil herkes kendi programını yapıyor, bazen grupça dukan express ve deroks listeleri uyguladığımız da oluyor. İsterseniz oraya da gelebilirsiniz hem kalabalık herkes yorum yazdığı için daha çok motive olursunuz...

Ben 63.2 çıktım bu sabah. Bugün çok hastayım programa uyamadım biraz meyve yedim vitamin için. Ve sanırım akşam sebze çorbası içeceğim. Siz bozmayın lütfen ben 5. Takımda zayıflama yarışmasında listedeyim. Ne şekilde hangi diyetle zayıfladığımız önemli değil herkes kendi programını yapıyor, bazen grupça dukan express ve deroks listeleri uyguladığımız da oluyor. İsterseniz oraya da gelebilirsiniz hem kalabalık herkes yorum yazdığı için daha çok motive olursunuz...
63.2 süper insallah 50lerıde yakında göruruz. aslında gucunuz varsa ilikli kemikten defne yapragı elma sirkesi ve tane karabiberle et suyu yapıp suylada sogan corbası yapıp içerseniz hemen toparlarsınız alırlarsa gruba cok ta sevinırım

Merhaba ☺️ben deniz.
Daha önce deneyip yarım bırakmıştım.
Bu gün seyirden başlıyorum

150 gün seyir verdi 78 kiloyum
Saf günle başladım

Sabah yumurta peynir sucuk yedim
Evde eksikler var malesef
Ara olarak sağde kahve ve dukan soslu kek yedim

Birbirimize destek olmak güzel olur

2. Gün 77.1
Giden -900

Gece sütün yanına dayanamayıp bisküvi yemeseydim daha ne olacaktıacaba

Sabah pastırmalı yumurta peynir çay
Ara dukan soslu kek çay
Öğle soğanlı tavuk ve kornişon turşu
Ara dukan soslu kek sütlü nescafe
Akşam öğlenin aynısı

Kekimi 9 yk yulaf kepeği karışımından yapmıştım ama okadar büyük ki 4 günde anca yerim heralde

Daha hiç spor yapamadım bakalım bu gün yarım saatte olsa leslie yapmak istiyorum

Dün sabah 72,6 kg ile başladım Dukan'a.
Ben ömrüm boyunca 72kg'i 2 kez gördüm.

Hamilelikte kilo alırken ve doğum sonrası kilo verirken :KK70:

Evlendikten sonra (18 senedir) hep 62-67 gidip gelirim. Bu kış o kadar hareketsiz kalmışım ki tartıda 72,6kg görünce gerçekten şoka girdim.

Resmi sitesindeki testi yaptım.
3 gün atak + 52 gün seyir ile 62,8 hedef verdi. (ben 60 demiştim kabul etmedi :KK66: )

Hipotroidim var ve bu sebeple kolay kolay kilo verebilen bir yapım yok. Zaten aldığım kilolar da aşırı yeme sonucu değil.
Herkes kadar yeme ve bir miktar tatlı yeme sonucu.

Atak dönemi bitince ne kadar işe yaradığını yazarım.

Light yoğurt, light süt, yumurta, yulaf kepeği, hindi füme, dana döner , zencefilli/ananaslı yeşil çay ve böğürtlenli form tea gün içinde tükettiklerim.

Sirkeli tarçınlı sudan da 1lt kadar içiyorum.

31/01'de 72,6 kg ile başladığım atak devresini 03/02'de 70,8 kg ile sonlandırdım ve bugün itibariyle seyir dönemi başladı.

Bakalım bundan sonra neler olacak?

Günlük olarak Dukan birası içmenizi şiddetle tavsiye ederim kızlar, benim gibi bir hipotroidlinin bile bu kadar hızlı ödem atmasını ben biraya bağlıyorum.

X