Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

arkadaşlar banada bi el atın durdu kilo veremiyorum gitmiyor 3 kilocuk yaaaa ağlıycam valla 2.yumruk hiç işe yaramadı yarın ilk iş yine light ürünlerimi almak olacak yardııııımmmmm :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

kuzum benim de öyle oldu; ikinci yumruk hak getire.biz yaseminimle 5+5 e dönüyoruz bugün.bir deniycez bakalım.belki o zaman veririrz kilo.sen de bize katılsana:KK34:

Son düzenleme:
herkese günaydın kıslar....kısacık girdim ama çıkıyorum..herşey yolunda benim açımdan umarım sizdede durumlar iidir...döndüğümde detayları anlatırım..hepinizi kocaman öptüüüüm:KK54:

linkler için teşekürler canım:KK71::KK71:

kuzum benim de öyle oldu; ikinci yumruk hak getire.biz yaseminimle 5+5 e dönüyoruz bugün.bir deniycez bakalım.belki o zaman veririrz kilo.sen de bize katılsana:KK34:
e ben de katılim size bendede aynı sorun var....

ayy benim okula da yakınsın sen yolandaaa gelip seninle kalabilirim istersen :KK1:
şaka bi yana geçmiş olsun ablam :KK70:

zeynep abla sen hangi reale gittin? Ben forumun içindekine gittim ama pedometre için gidip pedometre almayı unuttum :KK1:
bi de tüm splendalar ve buğday, yulaf kepekleri tükenmiş. :KK1:
çavdar ezmesi vardı bi tane rafta boynu bükük :KK1:

canım 5+5 e karar vermişsiniz yasminle ehehe ben de onu önericektim aslında kilonu verebildiğin kadar 5+5 yap, sonra güçlendirmeyi istersen 2+0 şeklinde yapar birazcık daha verirsin basenlerden. Bölgesel incelme sağlayan destek de eklersin istersen, illa kavitasyon falan olmayabilir bu bölgesel kas egzersizleri de olabilir.

evet kuzum bir deniycez bakalım neler olacak.:KK34:sağol sen de önerilerin için:KK71:.canım arkadaşım:KK70:.hepiniz iyi ki varsınız.sizler olmasanız oklavayı diyeti filan bırakıp gitmiştim:KK54::KK69:

Son düzenleme:
oyyy teşekkürler berrinciğim oklavanı yemedim diye...ben de uzun zamandır sabitim veremiyorum eşim spor yarıyor ve benden daha çabuk kilo veriyor....Ben de spora başlıyıcam denemediğim bu kaldı bakalım ne olucak:KK34::KK34:

Berrin beni pas geçti:KK52::KK52::KK52::KK52:sanırım ilk kaçamağım olmasına verdi:KK1::KK1::KK1:

evet canım ilk kaçamak olduğundan affetttim:KK71::KK70:

evet kuzum bir deniycez bakalım neler olacak.:KK34:sağol sen de önerilerin için:KK71:.canım arkadaşım:KK70:.hepiniz iyi ki varsınız.sizler olmasanız oklavayı diyeti filan bırakıp gitmiştim:KK54::KK69:[/QUOTE]

bizi ,diyeti ve oklavaya bırakıp gitmeyi sakın düşünme ...kaçamaklara düşünemiyorum...

çocuklar acıktı çıkıyorum.kahvaltı yaptırayım .balkonları yıkayım(3 tane)eve süpereyim.tozu sizi okurken alırım artık...

linki yapıştırdım efem şimdi tekrar açıklama yazıyorum:

Winsor Plates Basics 25min Torrent - btjunkie

bu linke gidip download torrent yazısının üzerine tıklıyoruz.
Sonra o inen dosyayı torrent programlarının birinde açıyoruz.
Ben bitcomet kullanıyorum.
İndirmek için google dan bitcomet indir şeklinde aratıp indirebilirsiniz.
İndirdiğiniz torrent dosyasını herhangi bi klasör açmak için üzerine çift tıklayarak açmak isterseniz hemen bitcomet programı açıyor onu zaten.
herhangi bir belgeyi wordde açmak gibi.
o dosya da o programın açabileceği bir dosya.
İndikten sonra izleyebilirsiniz.
Her türlü soru için kk'dayım efem :)))

bu arada bu link karın bölgesi ve üst bacaklar için etkli.
kalça ve basenler için plates videosu bulup en yakın zamanda karşınıza çıkıcam innnnşallah :)

canım benim yaa:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
valalhi üşenmemiş bide bilmeyen ablaları için açıklama yapmış. ben ise azılı bir korsan film indirmeni olarak epey bilgiliyim allahtan hehe:KK53::KK53::KK53::KK53:
ama bacıko olmadı beaaa :KK50::KK50::KK50:
acilen basen ve kalçalar için olanını da isteriz. valla çok helecanlandım. en kısa zamanda başlıcamm.:KK52::KK52::KK52::KK52:
çok kocaman sarıldım sana bitanem.. :KK19::KK19::KK19:deprem konusunda yazdıklarınada çok hislendim. valla zaten regl olcam. aglatıcaanız kızım beni haaaa ..:KK43::KK43::KK43: sizi seviyorum.. valla çok korkmuştum. önce oturduğum çekyata gümm diye bi darbe geldi.:KK53::KK53: benim yolanda çekyata atladı sandım zira öyle huyları var. sonra bi baktım arkadaki koltuk sallanıyo kapı sallanıyooo. :KK53:evde yalnızım biliyorsunuz. dehşet içinde dua etmeye başladım ama panik yok olduüğum yerde durdum. allaha şükür ki kısa sürdü. sevgili eşimin cebi her zaman ki gibi acil durumlarda şarjı bitik vaziyette idi.:KK47::KK47: neyse ki siz varsınız. hemen size yazdım. sanki yalnız değilim yaa. hepinizi sımmsıcak kucaklıyorum güzel ve narin dukan kızları.. :KK19::KK19:

sabah kilom 68.200 :21::21::KK9::KK9::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

özgül abla vallahi mum gibi eriyorsun. çok sevindim vallahi de billahi de sanki ben eriyorum yaa. şeker yüzün gözümün önünde gülümsüyor. off çok sevindim valalhi çooookk.:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:...
bu arada kızlar bende mi 5+5 e geçsem. yasooo berriin berree beni de aranıza alın kız.:KK53: siz bugün başladınız pro ya dimi ama ben yeni okudum yazdıklarınızı yanımda getirdiklerim pek hazırlıklı sayılmaz yaa:KK25::KK25: gerçi ben yakında regl olacam. regl esnasında mı başlasam sonrasında mı ? şeyy kem kitabı okudum ama şurayı anlamadım deyip sizi çıldırtırmışım :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

şaka bi yana ben şimdi öyle güçlendirmede gibiyim yaa. epey zamandır. bitane daa çaksam meto hareketlenir mi dersiniz ? :26::26::26:

zeynep abla benim pedo da senin ki gibi adım ölçüyor. kalori filan saymıyor. ama sana şöle diyim. günde en az 10.000 adım atarsan kg verirsin. günde 6.000 adım atarsanda kg nu korursun. ona göre kullanırsın pedometreni. bence kalori ölçere gerennnnkkkk yok dukan yapıyorsun yahuuu düşük kalori diyeti miii!!!

vagüscüğüm bugün dukan anayasasını bi daha okuyordum da :KK53::KK53::KK53: 138. sayfada senin kolestrol sorunun ile ilgili olacağını düşündüğüm bir bölüm gördüm. aynen buraya yazıyorum

başlık ;
Zayıflamak yağlarla ve kolesterolle beslenmektir
" Her kilo kaybedişte aranızdan çok azının bilincinde olduğu bir şekilde vücudunuz belli bir savaş verir. kaybettiğiniz her kilo,depolarınızdan gider; verdiğiniz her 10 ya da 20 kg demek, o kadar saf yağ tüketmişsiniz demektir.
Bütün zayıflama sürecinde kanınızdaki kolesterol ve yağ oranı ciddi oranda yükselir. Böylece kalbinizin her çalışmasında yağ ve toksin zengini bu kan damarlarınıza hucüm edecek ve yüzeylerini kaplayacaktır.
Zayıflamak psikolojik sağlığınız ve yağ ile toksinlerden arınmanız için de yararlıdır.Ama bu ciddi operasyonu hayatınız boyunca bir yada iki kez uygulamaya dikkat edin. Bir yada ikiden fazla başarısız rejim uygularsanız, kanınızdaki kolesterol oranının artması tehlikesi ile karşı karşıya kalırsınız.
Bununla sizi korkutmaya çalışmıyorum, varolan ve çok az bilinen bir tehlikeye karşı hem hastaları hem de doktorları uyarmak istiyorum.

Bütün bu sayılan nedenlerden dolayı , hazır elinizde zayıflama şansı varken, tek mantıklı davranış biçimin seçmeli ve güçlükle eriştiğiniz kiloyu korumalı, önerilen zamanda da son aşamaya geçerek bunu kesin olarak sabitlemelisiniz.

aaa ewet canım dimi aynısı hareketler bi elimizde minik ağırlık yok onu da iki tane minik su şişesiyle hallederiz :KK1:

bu arada haber ver dönünce merak ediyorum doktorun ne diyceğini ben bugün vere vere 100 gr verdim 59,600 olmuşum bu nedir yaww :63:

bugünden itibaren berrinle 5+5 e geçtik bakalım hatta acaba tartılmasam mı diyorum pazara kadar moralim bozulmasın bende yolandanın taktiğini uygulayıp tartıyı saklıycam hatta eşime saklatıyım ben onu dur yoksa kaçamak yapar gibi kaçamak tartılırım ben :KK1:

evet kuzum bir deniycez bakalım neler olacak.:KK34:sağol sen de önerilerin için:KK71:.canım arkadaşım:KK70:.hepiniz iyi ki varsınız.sizler olmasanız oklavayı diyeti filan bırakıp gitmiştim:KK54::KK69:

bizi ,diyeti ve oklavaya bırakıp gitmeyi sakın düşünme ...kaçamaklara düşünemiyorum...[/QUOTE]

canım benimm:KK70:seviyorum dukancılar hepinizi gider miyim hiç?:KK69::KK54:

X