Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kahve şekersiz serbest diyor kitapta ama 2 si 1 arada nın içinde krema var bu konuda ne düşünüosunuz kızlar. kahveleri nasıl içiyosunuz? süte sadece kahve katıp mı? farkeder mi sizce?bu kadar bahsetmişken canım çektii:nazar::nazar::nazar:

tatlım ben süt ile tercih ediyorum.krema sonuçta yağlı bir şey ama yine de sen bilirsin sütle içemem dersen çok abartmamamk kaydıyla içebilırsn.aslında yağ oranına fılan bakmak lazım.evde vardı ben bakıp gelem senın için dur.:KK34:

ya kızlar çok mutluyumm dün 1. günümdü
81.9 la başladım bugün 80.3 çıktım :KK52: .. ki bende insulin direnci var kilo vermem çok zor(du)
hala şoklardayım. bu kilo normalmidir yoksa bi gariplik mi var? günde 2 saat sporla birlikte bu diyeti uyguluyorum. acaba ondan mı kilo vermem fazla?
kusura bakmayın ben bu kiloyu aç kalarak 1 haftada veremediğim için çok şaşkınım :26:

teşekkürler yaseminciğim - berrinciğim. evet bende öyle düşündüm reglimden sonra başlama kararı aldım sagolun canlarım

busonolsuncum spor yapılan günün ertesi kg alındığınu yani en azından yag alındıığını kimsenin yazdığını sanmıyorum. artılar oluyor ama bu artıların spor yapınca şişen kasların su tutumundan olduğunu biliyoruz. bende spordan sonra artı çıkıyorum diye kızların aglamalarına bir anlam veremiyorum. burada bunu kaç kere söylediki boşa üzmeyin kendinizi dedik ama nafile ..yine de bunu yazarak çok iyi ettin canım. inan bana bu inancında yalnız değilsin. spor kısa vadede su tuttursada yag yakımında çok etkili:KK34::KK34:

teşekkür ederim tatlım desteğin için. hani yeni gelenleri yanlış yönlendirmeyelim şeyttirdiydim ... :KK48: :KK48: :KK48:

ve bir ekleme daha seyir evresini kitapta 1 gün saf protein 1 gun protein sebze yapın dıyor... yanı 5+5 i pek önermiyor sıkıntı yaratmaması için...1+1 uygulayan var mı? hangisi daha güzel olur?

tatlım ben 1+1 uyguluyorum ıkına tıkına gidiyo kilolar:KK1:5+5 te çabuk gidiyrmuş ama ben denemedım
şimdi 5+5 e geçiyorum uygulıyım paylaşırm sızlerle.sen çok kılon yoksa 1+1 ıle başla:KK34:

yok canımmm biz onda tamamız zeten ben diyorum ya kilom ya aynı ya fazla ama kıyafetlerimden inceldiğimi anlıyorum kesin spor yağ yakıyor kilo fazlası da kastan dolayı çıkıyor yoksa spora hayır olur mu hiç :KK71: ama işte günlerce hep aynı kiloda çıkınca bizde diyoruz ara verelim yürüyüşlere bi kaç gün diye :KK1:

doğru anlaşıldığıma sevindim tatlım teşekkürler.

81.9 la başladım bugün 80.3 çıktım :KK52: .. ki bende insulin direnci var kilo vermem çok zor(du)
hala şoklardayım. bu kilo normalmidir yoksa bi gariplik mi var? günde 2 saat sporla birlikte bu diyeti uyguluyorum. acaba ondan mı kilo vermem fazla?
kusura bakmayın ben bu kiloyu aç kalarak 1 haftada veremediğim için çok şaşkınım :26:

garipllik yok canım bu gidenler şimdiilik su. ödem atmışsın yani. ama seyirde verdiklerin yağdan gidecekler ve bu hızla değil daha yavaş olacak. kolay gelsin.

garipllik yok canım bu gidenler şimdiilik su. ödem atmışsın yani. ama seyirde verdiklerin yağdan gidecekler ve bu hızla değil daha yavaş olacak. kolay gelsin.

valla eskiden ödem bile atamıyodum varsın ödem olsun :) çünkü tartıda bi fark göremeyince sinirlerim bozuluyor motivasyonum düşüyor. teşekkür ederim sana da kolay gelsin :KK34:

kk'nın yeni üyesi olarak herkese merhaba :) dukan diyetine başlamıştım ve 4.günde 2 kilo verdim spor dahi yapmadan.. ama sonra koyverdım nasıl olsa verdım dıye :KK43: şu irade olayını halletmem lazım ama şu an mutfakta börek pişerken nasıl olucak o ?? :))

kk'nın yeni üyesi olarak herkese merhaba :) dukan diyetine başlamıştım ve 4.günde 2 kilo verdim spor dahi yapmadan.. ama sonra koyverdım nasıl olsa verdım dıye :KK43: şu irade olayını halletmem lazım ama şu an mutfakta börek pişerken nasıl olucak o ?? :))

hoşgeldin canım. börekler pişmeden hemen 2 yumurta haşla. küçük küçük doğra üzerine maydanoz kıy. limon kırmızı biber ve az tuz koy ve hemen hüplet. ben bu yöntemle dün börek baklava ve kurabiyeye HAYIR dedim. bu hayırın benim için anlamını bir bilseniz...

şU ŞEKİLDE OLACAK;

iÇERDE BÖREK DEĞİL YULAF KEPEKLİ DÜKAN EKMEĞİ PİŞECEK!!!!

tatlım ben 1+1 uyguluyorum ıkına tıkına gidiyo kilolar:KK1:5+5 te çabuk gidiyrmuş ama ben denemedım
şimdi 5+5 e geçiyorum uygulıyım paylaşırm sızlerle.sen çok kılon yoksa 1+1 ıle başla:KK34:

hmm teşekkür ederim.... 1+1 daha mantıklı ve daha az sıkıcı geldi bana...o sekılde başlayıp gerekirse değiştiririm...

ve bir ekleme daha seyir evresini kitapta 1 gün saf protein 1 gun protein sebze yapın dıyor... yanı 5+5 i pek önermiyor sıkıntı yaratmaması için...1+1 uygulayan var mı? hangisi daha güzel olur?

tatlım baktım senin için
Enerji 1669 (kj)
Enerji 402 (kcal)
Protein 14,7 (gr)
Karbonhidrat 65.5 (gr)
Yağ 9 (gr)
bence içme

hoşgeldin canım. börekler pişmeden hemen 2 yumurta haşla. küçük küçük doğra üzerine maydanoz kıy. limon kırmızı biber ve az tuz koy ve hemen hüplet. ben bu yöntemle dün börek baklava ve kurabiyeye HAYIR dedim. bu hayırın benim için anlamını bir bilseniz...

muhtemelen o anlamı bende şimdi anlıcam :KK14: böreklere hayır ama iş yerınde olduğum için karpuz yemekten başka seçeneğim yok.Alternatif var mı aklında ?

canım gönül rahatlığıyla cola zero ya da light kola ve light gazoz içebilirsin. Ama Ice tea serbest mi onu bilmiyorum, emin olamıyorum. O yüzden de pek tüketmiyorum. Maden suyu içiyorum ben günde 1 tane mutlaka. hiç çekinme :)))
kilonun da etkisi ya regldir, ya da aldığın proteinin gramı sana yetersiz kalıyordur. Proteini kilonun iki katı kadar gram alman gerek ve günlük yağ ve karbonhidrat alımın 30 gram ile sınırlı. Bunlara dikkat edersen regl megl hak getire vız gelir tırıs gider vallaaaa :))))

stevyayı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz, ben onu kullanıyorum bulduğum zaman. Afrikadaki bir bitkinin yaprağı o tabii tamamen o değildir, var içinde katkı maddeleri :KK1::KK1::KK1:

çok teşekkürler cevapların için çok yardımı oldu canım :) dün ben içtim ice tea light 1 tane ama etkilemedi fazla zaten karbonhidrat oranı hiç yoktu aynı light cola gibi :) bu arada vermeye başaldım yavaş yavaş hemde regl olmak üzereyken ve de wcye çıkmamışken bu iyi dimi :KK6:

normal canım normal sevınebılırsın:KK64:.atak boyunca daha verırsın.ben 3 kilo vermiştim atakta:KK34:

muhtemelen o anlamı bende şimdi anlıcam :KK14: böreklere hayır ama iş yerınde olduğum için karpuz yemekten başka seçeneğim yok.Alternatif var mı aklında ?
peynir yada yoğurt süt gib şeylere ulaşma ihtimalin var mı iş yerinde. varsa iyi olur.yada bundan sonrası için yanında bu tarz şeyler taşı işyerine. karpuz iyi bir seçim değil bilyorsun yasak. kantin gibi bir şey varsa yakınlarında oraya bir bak sana uygun ne olabilir diye. çalışanların işi daha zor bu diyette. Allah kolaylık versin canım.

benim oklavalarımı duymadığın belli.kaçamak yapana dukancıların eli oklavalısı olarak yapıştırıyorum :KK57::KK1:seni de takibe aldım:KK34:

Son düzenleme:
X