Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

58.2 çıktım bugün tartıda 2 gün önce 57 idim oysaki bu ara tatlı çok yiyorum sanırım ondan.yarın sabah itibari ile başlıyorum umarım verebilirim yoksa biliyorum bu alışlarım bitmeyecek:KK43:

Beberongo doktorunla görüştün mü nerelerdesin. meral ettim seni.

Berrin ve Yasemin 5+5 yapacakmışsınız kolay gelsin ikinize de. keşke ben de yapabilsem ramazandan önce ama zor görünüyo.belki ramazanın ikinci haftası regl olduğum hafta deneyebilirim. oruçluyken pro hiç gözüm yemiyor. öyle istiyorum ki 52 yi görüp güçlendirmeye geçmeyi. Allah herkese nasip etsin canlarım.

Beberongo doktorunla görüştün mü nerelerdesin. meral ettim seni.

Berrin ve Yasemin 5+5 yapacakmışsınız kolay gelsin ikinize de. keşke ben de yapabilsem ramazandan önce ama zor görünüyo.belki ramazanın ikinci haftası regl olduğum hafta deneyebilirim. oruçluyken pro hiç gözüm yemiyor. öyle istiyorum ki 52 yi görüp güçlendirmeye geçmeyi. Allah herkese nasip etsin canlarım.

sagol bırtanemm:KK70:valla ben de çoook sıkıldım artık verip de şu kalanları güçlendırmeye geçsek :KK55:

tatlım ben süt ile tercih ediyorum.krema sonuçta yağlı bir şey ama yine de sen bilirsin sütle içemem dersen çok abartmamamk kaydıyla içebilırsn.aslında yağ oranına fılan bakmak lazım.evde vardı ben bakıp gelem senın için dur.:KK34:

ayyy canım ya çok teşekkür ederim çok ilgilisin mutlu oldum.:KK54:yağ oranının % 10 altında olması laazım sanırım. bişey daha sormak istiyorum yağ oranı %10 altı olan tüm süt ürünleri kullanabiliyormuyuz yani. mesela dondurma kitapta dondurmak kelimesini 1 kere bile görmedim ama light olanlarda yağ çok az.lüffeennn dondurma serbest olsunn. atakta değil ama seyirde dondurmasız olmazz. :85:

normal canım normal sevınebılırsın:KK64:.atak boyunca daha verırsın.ben 3 kilo vermiştim atakta:KK34:

sevinmek ne kelime !! sabah uyandığımda hemen tartıya çıktım zaten diyorum yok uykuluyum fln yanlış görüyorm :21: inş 3 kg verebilirim yavaşlamaktan ya da + çıkmaktan korkuyorum..

ramazanda seyire geçmiş olcam ben.. sahurda protein iftarda protein+sebze yapabilirmiyim acaba??

günaydın kızlar. benim dukanda ilk günüm bugün bana şans dileyiinn.
kahvaltım 1 haşlanmış yumurta ve peynir ve şekersiz çay

günün geri kalanını şöle düşünüyorum

ara 1 bardak light süt

öğle kıymalı yımırta yada 1 günde 2 yumurta çok olur derseniz sadece kıyma olabilir
yumurta konusunda dukan amcanın bi sınırı var mı.?kitabı tam bitirmedim henüz de.
kıymanın yanına da dukan krebi yulaflı yapacam. krepten fazlaca yapıp dondurucuya koysammı? tadı değşiyor mu. deneyen varmı kızlarr?

ara 1 kase yoğurt

akşam tavuk göğüs ızgara belkim ayran

nasıl ters bi durum yok demi?

sabah böle planlamıştım ama kahvaltıdan sonra daha acıkmadım ki hhiiç. süper bişeymiş yaaa. açlık hissetmiyorum halsizlik yok.1.5 lt suyumu da içtim. bugün ne giysem izlerken de eliptik püsükletimlen sporumu yapacaamm.:KK66::KK66::KK66::KK76::KK76: ben neden daha önce başlamadım dukana diye kızıyorum kendime.ismi itici gelmişti duymuştum ama:KK9::KK9::KK9:

ayyy canım ya çok teşekkür ederim çok ilgilisin mutlu oldum.:KK54:yağ oranının % 10 altında olması laazım sanırım. bişey daha sormak istiyorum yağ oranı %10 altı olan tüm süt ürünleri kullanabiliyormuyuz yani. mesela dondurma kitapta dondurmak kelimesini 1 kere bile görmedim ama light olanlarda yağ çok az.lüffeennn dondurma serbest olsunn. atakta değil ama seyirde dondurmasız olmazz. :85:

rica ederım canım. light ürünler hem pahalı hem de bazen zor bulunuo canım.süt ürünlerinde yarım yağlı olanları tercih edebilirsin:KK34:light bulamadığımda ben hep öyle yaptım.light dondurma yiyenler vardı canım.kahve dünyası mı ne bir yerden de yoğurt dondurması ne yiyordu kızlar.ama istersen tariifler bölümümüz var oradan da bişeyler yapabilirsin http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-ozel-menu/449006-dukan-diyet-tariflerim.html
burdan bakabilirsin ilk sayfda kaymaçina tarifim vardı kızlar sevmişti.burda yazıyor bütün tarifler bir bak istersen:KK34:

sevinmek ne kelime !! sabah uyandığımda hemen tartıya çıktım zaten diyorum yok uykuluyum fln yanlış görüyorm :21: inş 3 kg verebilirim yavaşlamaktan ya da + çıkmaktan korkuyorum..

ramazanda seyire geçmiş olcam ben.. sahurda protein iftarda protein+sebze yapabilirmiyim acaba??

tatlım ben 3aylarda oruç tuttuğumda seyırdeydm bır gun saf protein 1 gun sebze +proteıne aynen devam ettım.sahurda protein ıftarda sebze +proteın yaparsan bır gun içinde sadece sebze + protein yapmış gıbı olur.istersen benım yaptıgm gıbı yap:KK34:ama tercıh senın:KK71:

yeni gelen arkadaşlara motivasyon için bir cevabı çok görmeseniz arkadaşlar unutmayın sizde burada yeniydiniz bir zamanlar

yeni gelen arkadaşlara motivasyon için bir cevabı çok görmeseniz arkadaşlar unutmayın sizde burada yeniydiniz bir zamanlar

canım yanlış görmediysem bir soru sormamışsın.sadece tatlı yedıgımden kilom artmış sanırım.yarın başlıycam yazmışsın.sen soru sor yeter ki ben cevaplarım.sor bakiiim aklına takılan ne ? :82:

Son düzenleme:
peynir yada yoğurt süt gib şeylere ulaşma ihtimalin var mı iş yerinde. varsa iyi olur.yada bundan sonrası için yanında bu tarz şeyler taşı işyerine. karpuz iyi bir seçim değil bilyorsun yasak. kantin gibi bir şey varsa yakınlarında oraya bir bak sana uygun ne olabilir diye. çalışanların işi daha zor bu diyette. Allah kolaylık versin canım.

Dolaptaki peynir ve domatesle geçiştiririm bugun artık.tavsiyelerin için sağol canım :KK34:

canım yanlış görmediysem bir soru sormamışsın.sadece tatlı yedıgımden kilom artmış sanırım.yarın başlıycam yazmışsın.sen soru sor yeter ki ben cevaplarım.sor bakiiim aklına takılan ne ? :82:
teşekkür ederim cevabın için evet soru sormadım ama sizde bilirsiniz ki diyet yapmak zor ve bu süreçte destek çok önemli.hani bir başarı dilemeniz şans dilemenizi bekledim o yüzden dedim.takıldığım yerde soracağım tekrar teşekkür ederim.

videolar çok güzel canım teşekkürler. doktor işin ne oldu ne durumdasın.
bir de ben de ebru şallı çok sevmem ama ısınmayla başlayıp esnemeyle biten 40-45 dakikalık pilates yapmak isteyenler ebru şallı tv8 yazıp aratırlarsa son iki yılın bütün programları geliyor. özellikle son 3-4 ayın programlarında maxi plus pilates yapıyor geçişler hızlı olandan yani. bir de bazı günler karın bazı günler kalçaya ağırlık veriyor ben yapıyorum haftada 3-4 kez işe yarıyor gibi geldi bana.ilgilenenlere duyurulur.

hoşgeldn yağmurummm:KK71::KK70:

hoşbuldum tatlıımmm nasılsın.?

teşekkür ederim cevabın için evet soru sormadım ama sizde bilirsiniz ki diyet yapmak zor ve bu süreçte destek çok önemli.hani bir başarı dilemeniz şans dilemenizi bekledim o yüzden dedim.takıldığım yerde soracağım tekrar teşekkür ederim.

canım aramıza hoşgeldin.seni anlayabiliyoruz diyette moral önemli burdada bunu fazlasıyla bulacak hatta diyet yaparken şımaracaksın:))

kolay gelsin inşallah hedefine ulaşırsın.

X