Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

gel güselim birlikte güzel olsunn afiyet olsun..ama sen sordun bende yazdım canın istedi dimi oruç oruç:KK43: kıyamam sanaa

hahaaah evet ben lafı ortaya kodum beğenen alır bebişimm:)) yemeye başladın sen zaten dimi ucundan kıyısından meyveyi...

hehehe ebet ablacım erik aldırttım babama onu istedi caım mürdüm eriği yicem akşama gidince 5-6 tane
ayy balık istedi ama güzel pişmiş balık olsun sadeca abla şöyle güzel ızgarada olsun
yasoooo duydun mu beni cevahirde balıkçı var mııııı :KK1::KK1:

bebeeeem geçtin mi kıs güçlendirmeye?:KK34:

geçtim valla berrinim ama henüz alışamadım ehehe
tek kaçamaım dukan tatlıları oluyo :KK1:
hadi sen de gel
ay ben yazana kadar ikinciyi yazmış..
canım beniimmm :))))

Son düzenleme:
aaa büyükadada iyi fikir aslında...zaten mutlucum buluşursak ve seninde istanbulda olduğun zamana denk gelirsek baskın falan deil direk programa dahil olcaksın demektir:)

:)) yok tatlım biz size kıyarmıyız herkes ne yiyosa bizde onu yeriz tabiki...zaten güçlendirme olupta farklı bişi yicemiz yok baksana güçlendirmeye geçenlerin ödü kopuyo meyve yemeye bile:))

canım benim tebrik ederimmm...ohh defolsun pis kilolar bidahada geri gelmesinler...
yaw herkesle ortak biyer buluruzda senle nasıl buluruz onu bilemedim cnm yaa...en kötü laptopra görüntülü görüşme falan ayarlarız:KK28:

ehuehe demokrasilerde çare tükenmeeezz:KK1: konferansla katılırım ben de o zamaaaaaaaaannn hihihi

tebrikleeerrrr:KK71:
biz seni almaya geliriz dukan konvoyuyla:KK9:

düt düüüüttttttt:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

zaten bende seyire iyice alıştım güçlendirmeye geçersem yabancılık çekerim.ı ıhhhh ben seyirde olcam bananeeee

eywallah yağmurcuuum, bekliyorum kırmızı halılarlaaa:KK9:

tebrikler birtanem ne mutlu sana ve hepimize:KK64::KK64:

saool tatlııım:)) walla en büyük tebrik güçlendirme ekibine benceeee:KK9::KK9::KK9:

sen nerede oturuyodun vuvuu?

ayyy balık+salata olsa ne güzel olur..
iftarda yesem mis gibi oluuurr.. :)))

hocaaam o zaman sizin olduğunuz tarihlere denk getirelim de öyle buluşma planlayalııımmm :KK52:

cinoooom hoşgeldin :)))
sen istanbulda değil misin, nerdesin? Seni de alalım buraya :)))

ahh :83:
kafama taş geldi :KK30:
sadeca abla ama acıdı ama yaaaa :KK25:
kikikikiki :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

bebeeeem erzincandaydım ya ben, hani buraları felan anlattıydym sanaaaa:KK1: ne çabuk unuttun kıııısss:KK51:

herkese merhaba, dünkü +900 yerini +200e bırakmış (yani dünden bugüne -700) buna da şükür diyelim yarına daha da inmeyi dileyelim..yokluğumuzda buluşmalar da planlanmış, biz istanbul dışı dukanistler kaldık böyle :KK59: :KK58:..

Dukan kızları bir sorum var. Atak döneminde çok fazla susamak normal mi, yoksa benim tiroidim mi fırladı acaba??

vitaminlerden laf açılmışken, son 1,5 aydır artan şekilde saçlarımda dökülme başladı, diyet kaynaklı olduğunu düşünüyorum, ben kendi adıma aldığım vitaminleri sayacak olursam evening primrose oil, selenyum ve elevit pronatal, selenyum ve eleviti yeni almaya başladım sonucu paylaşırım, ama hergün goji yiyorum..

Bence dukan diyeti yapan birinin,
Bir multivitamin (supradyn, one a day gibi..)Ekstra C vitamini 1000mg (suya atılanlar da tercih edilebilir) ve koenzimQ10 almasında fayda var.
Selenyum arzuya göre eklenebilir. Selenyum da faydalıdır, özellikle saça, tırnağa iyi gelir, erkeklerde sperm kalitesini artırır ancak temel vitamin takviyesi değildir. Normal zamanlarda normal beslenen kişile için vitamin takviyesi şart değil ama diyet döneminde meyvesizliğimiz de göz önüne alınırsa alınmasında fayda var.
Sevgiler..

teşekkürler tamamdır o zaman ben esterc ve selenyum ace bitince one aday weight smart, efervesan c vitamini ve koenzim :KK66::KK66::KK66:Q10 alıyorummm

herkese merhaba, dünkü +900 yerini +200e bırakmış (yani dünden bugüne -700) buna da şükür diyelim yarına daha da inmeyi dileyelim..yokluğumuzda buluşmalar da planlanmış, biz istanbul dışı dukanistler kaldık böyle :KK59: :KK58:..

yaaaa vaguscum, öksüz-yetim gibin kaldık böööle gurbet ellerde işteee:KK14::KK14:

Dukan kızları bir sorum var. Atak döneminde çok fazla susamak normal mi, yoksa benim tiroidim mi fırladı acaba??

anladığım kadarıyla kitabınız yok, zira okumuş olsaydınız, proteinleri yakabilmek için her zamankinden fazla enerji harcadığımızı, bunun sonucunda vücut ısımızın yükseldiğini ve buna bağlı olarak da susama hissinin tavan yaptığını bilirdiniz...gayet normal bir durum yani...

vitaminlerden laf açılmışken, son 1,5 aydır artan şekilde saçlarımda dökülme başladı, diyet kaynaklı olduğunu düşünüyorum, ben kendi adıma aldığım vitaminleri sayacak olursam evening primrose oil, selenyum ve elevit pronatal, selenyum ve eleviti yeni almaya başladım sonucu paylaşırım, ama hergün goji yiyorum..

Aynı problem bende de var. Biotine başlayacağım galiba. Bir de onlarca saç yağım, serumum her nevi organik şampuanım var. Ama son bir ayda hiç biri kar etmedi. Bir de tiroit hormonu oynadığında bu problemle karşılaşıyorsun. O yüzden önemseyip doktora gitmek lazım.

yaaaa vaguscum, öksüz-yetim gibin kaldık böööle gurbet ellerde işteee:KK14::KK14:

anladığım kadarıyla kitabınız yok, zira okumuş olsaydınız, proteinleri yakabilmek için her zamankinden fazla enerji harcadığımızı, bunun sonucunda vücut ısımızın yükseldiğini ve buna bağlı olarak da susama hissinin tavan yaptığını bilirdiniz...gayet normal bir durum yani...

Kitabı daha yeni ısmarladım..:KK54: Gelene kadar buradan birseyler öğrenmeye çalışıyorum... Açıklama için teşekkürler. Normaldede çok su içmek gibi bir problemim var benim. :KK1: Ama okuyacağım kitabı ve okuduktan sonra böyle saçma sorular sormayacağım sizlere...

Son düzenleme:
hehehe ebet ablacım erik aldırttım babama onu istedi caım mürdüm eriği yicem akşama gidince 5-6 tane
ayy balık istedi ama güzel pişmiş balık olsun sadeca abla şöyle güzel ızgarada olsun
yasoooo duydun mu beni cevahirde balıkçı var mııııı :KK1::KK1:

geçtim valla berrinim ama henüz alışamadım ehehe
tek kaçamaım dukan tatlıları oluyo :KK1:
hadi sen de gel
ay ben yazana kadar ikinciyi yazmış..
canım beniimmm :))))

şu kalan kiloları verip ben de geçmek istiyorum bebem ya çok sıkıldım.:KK43:canım bebeeeem:KK70:

kitabın olmadığından ve geçmişi yeteri kadar okumadığından diyetin özünü sorup duruyosun be canım.cevap versekde hep yetersiz kalacak gerçekden kilo vermek ve zayıf kalmak istiyosan tekrarlıyım kitap şart ve üşenmeden geçmişi okuycan.sen okumaya üşenirken insanların biteviye senin sorularını cevaplama sını istemen????bundan önceki sorun bir sayfa öncesinde açıklanmışdı canım.sanmaki sana karşı bi durum sen çaba harca bizde yardım etmek için bak nasıl çabalarız.

ayy cinom doğru kusuruma bakma yaa aptal gibiyim bugün, ne saççmalamışım

bayanlar ölüyorum uykusuzluktan
dekanın karşısında na bööle düştü gözkapaklarım
rezil oldum adama
yavru kedimiz var uyutmuyo sağolsun fakültede ortaklaşa baktığımız
dün nöbeti bendeydi
sürekli miyavlıyo maması, sütü, sıcaklığı, çişi halledildikten sonra bile
koynuma aldım, orada da uyumadı
beni de uyutmadı
valla gözlerim kapanıyo napsam bilmiyorum
çok mutsuzum şu an, eve gidip uyumak istiyorum :KK59:

Kitabı daha yeni ısmarladım..:KK54: Gelene kadar buradan birseyler öğrenmeye çalışıyorum... Açıklama için teşekkürler. Normaldede çok su içmek gibi bir problemim var benim. :KK1: Ama okuyacağım kitabı ve okuduktan sonra böyle saçma sorular sormayacağım sizlere...

yalnış anlama tabii ki soruların olacak, tecrübeli birilerine danışmak isteyeceksin..ama geçmiş sayfalarda öyle sorular sorulmuş ki...zaten kitabı iyice okuduktan sonra ne demek istediğimi anlayacaksın:KK34: bol suya devam...

kitabın olmadığından ve geçmişi yeteri kadar okumadığından diyetin özünü sorup duruyosun be canım.cevap versekde hep yetersiz kalacak gerçekden kilo vermek ve zayıf kalmak istiyosan tekrarlıyım kitap şart ve üşenmeden geçmişi okuycan.sen okumaya üşenirken insanların biteviye senin sorularını cevaplama sını istemen????bundan önceki sorun bir sayfa öncesinde açıklanmışdı canım.sanmaki sana karşı bi durum sen çaba harca bizde yardım etmek için bak nasıl çabalarız.
Kusura bakma yordum seni. Kitabı zaten ısmarladım ama elime geçmedi yazmıştım ben de..Demekki bazen gözden kaçabiliyor... Elimden geldiğince okumaya çalışsam da o kadar çok birikmiş ki sayfalar kaçırıyorum sanırım. Neyse ben gelince kitabımı okuyayım. Fazla konuşmayayım!!!

rezil oldum adama
dün nöbeti bendeydi
beni de uyutmadı

kıyamam sana:KK71::KK70:

rezil oldum adama
dün nöbeti bendeydi
beni de uyutmadı

yaf bebem sen okuyodun dimi?

bendede aynı sorun var ama diyetle alakalı değil 2 yıl önce saçıma uyguladığım platin boyadan sonra seyrelme oldu...eşimin hazırladığı bir karışım kullanıyorum hastalarınada yazıyor...oldukça faydasını gördüm saçlarım canlandı.... bide ZİNCO kapsül kullanıyorum mutlaka bilirsiniz saç,kemik ve tırnak gelişimi için oldukça faydalı..(ELEVİT,EVİGEN ve MARİNCAP omege 3 kapsüllerinide dönüşümlü olarak alıyorum )..

X