Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

arkadaşlar, gurmenet.com da ru sheim marka kalmamış doğalsan diye bir marka var nasıldır. kullanan varmı, alayım mı

doğalsan en iyisi ve dukan için yurtdışından gelen yulaf kepeğine en yakın olanı imiş. Kullanıcıların yorumları bu yönde.

Sadeca Abla; valla ben istiyorum öyle hararetli hararetli konuşmaların yapıldığı bir dukan günü :KK1:

ben batı ataşehirde değilim ama oturduğum yer ataşehire baglı ve batı ataşehire 10 dk mesafedeyim vilibisle.. oralarda buluşma kararı alırsanız beni de çaarin valla küserim:KK53::KK53:
[/QUOTE]

Ataşehir civarı buluşursanız bana da haber verin bende erenköydeyim yakın sayılırım
Hanımlar,
Vitamin desteğini Dukan da öneriyor. Nedeni basit; meyve tüketmiyoruz.
Meyveler; antioksidan. Yani vücudu her türlü stresten koruyor.
Bu nedenle vitamin desteği bu diyette bence de şart.
Önerim şöyle;
Bir multivitamin (pharmaton, supradyn..vb.)
C vitamini 1000mg (suda eriyenler daha keyifli, ben spor yaparken suyumun içine katıyorum!)
Bir de Ekinesia ya da koenzim Q gibi bir güçlendirici. Ben hergün bir tane koenzim Q alıyorum bu günlerde.
Piyasada anormal sayıda vitamin var, omega 3 yağ asidi ve yukarıda yazdıklarım dışında hiç birinin etkinlikleri bilimsel olarak kanıtlanmamış.
Balığı fazlaca tükettiğim için omega 3 yağ asidi almıyorum ben.
Dünyada en fazla omega içeren balık bizim karadeniz hamsimiz:))
Tıbbi bilgilerle sıktımsa pardon:))
Sevgiler..

verdiğin bilgiler için teşekkürler bende dukana başladığımdan beri bir gün ester c bir gün de selenyum ace kullanıyorum, sence bunlar nasıl ?

günaydın canım.
işte süperlerden biri daha:nazar:
sizler benim yol göstericim umut ışığımsınız resmen yaa,örnek aldığım kişilersiniz....iyiki varsınız.
ALlah sizi nazarlardan korusun...

bebiskooo yılmak yok yola devam

kızlar ben karar verdim deniz sekiye bu diyetten bahsedicem öyle bir güzelliğin bu diyetten mahrum kalmasına dayanamıyorum:KK25:

ayy nasıl bahsedicen yaaa bahset hatta söyle ataşehir buluşmasına o da gelsin :)

doğalsan en iyisi ve dukan için yurtdışından gelen yulaf kepeğine en yakın olanı imiş. Kullanıcıların yorumları bu yönde.

Sadeca Abla; valla ben istiyorum öyle hararetli hararetli konuşmaların yapıldığı bir dukan günü :KK1:

o zaman hayırlısıyla ramazan geçsin en kısa zamanda bi toplantı düzenleyelim...ortak bi nokta buluruz vakti geldiğinde..bende batı ataşehirde deilim eski ataşehir merkezdeyim bebişimm

kıyamam ben sanaa...rossmanı bilmiyorum cnm hiç ordan almadım..şu migrasa gelse artıkda bi rahat etsek resmen dünyaları verdim şu diyette hala bi kepek sorununu çözemediler...neşenin kepek sorunu bitti bizimki başladı:KK60:

ah gelse hemen yanıbasımda migros var ama dün sordum gelmemiş aslında geleceğindende haberleri yok:KK43:(

Yaaaaaaaaaaa :KK14::KK14::KK14: olmaz ama böyle ...ataşehir civarında olmayanların ne suçu var...madem buluşacaksınız ortak bir nokta söylesek de biz de gelsek olma mı :26:

bebemm geldi mi özel mesajım

geldi canımın içi :KK1:

ya valla buluşma buluşma diyoruz buluşalım tebi ama dukan diyeti yemeklerimizi nasıl tüketicez nereye gidip ne yicez bayanlar ehehehe
Bi parkta falan buluşalım da çıkınlarımızı getiririz yanımızda sofra kurar yeriz ahahaha :KK60::KK60::KK60:

neyse şükür ki kahve dünyası var yoğurt dondurması masum :KK61:
mado da olur :KK1:
ramazandan sonra bayramda müsait olursak bence olabilir. Haftaiçi oldu mu daha rahat bi buluşma olabilir çünkü haftasonu herkesin özel bi planı olabiliyo :))
ay helecanlandım :KK17:

geldi canımın içi :KK1:

ya valla buluşma buluşma diyoruz buluşalım tebi ama dukan diyeti yemeklerimizi nasıl tüketicez nereye gidip ne yicez bayanlar ehehehe
Bi parkta falan buluşalım da çıkınlarımızı getiririz yanımızda sofra kurar yeriz ahahaha :KK60::KK60::KK60:

neyse şükür ki kahve dünyası var yoğurt dondurması masum :KK61:
mado da olur :KK1:
ramazandan sonra bayramda müsait olursak bence olabilir. Haftaiçi oldu mu daha rahat bi buluşma olabilir çünkü haftasonu herkesin özel bi planı olabiliyo :))
ay helecanlandım :KK17:

Yaaaaaaaaaaa :KK14::KK14::KK14: olmaz ama böyle ...ataşehir civarında olmayanların ne suçu var...madem buluşacaksınız ortak bir nokta söylesek de biz de gelsek olma mı :26:

:))) tamam tatlım zaten en mantıklısı ortak biyer seçmek illa ataşehr olcak die bişi yok...bebişim bende onu düşündüm belki bi öğle yemeği tertipleyebiliriz..hem yemek yer hemde çay kahve hüpürdetiriz..ayrıca şimdi aklıma geldiii deli bebişim biz güçlendirmede olcaz kaçamak hakkımızı kullanırız belkiii:KK52::KK52:

:))) tamam tatlım zaten en mantıklısı ortak biyer seçmek illa ataşehr olcak die bişi yok...bebişim bende onu düşündüm belki bi öğle yemeği tertipleyebiliriz..hem yemek yer hemde çay kahve hüpürdetiriz..ayrıca şimdi aklıma geldiii deli bebişim biz güçlendirmede olcaz kaçamak hakkımızı kullanırız belkiii:KK52::KK52:

aaaa sadeca abla yaa ben bu ödül yemeğini unutmuştuuummmm :KK52:
aman yarebbi bu nasıl bir heyecandır böyle :KK52:
dominosun numerosu kaçtı :KK52:
allam elim ayağım boşandı bi an titreme geldi of ödül yemeği!
Akşama da bir porsiyon eriğim var :KK52:
ayy abla gel sarılıcam :KK48:
amanın valla heyecan bastı ter bastı huhuuu çok mutlu oldum :KK1:
ben hala alışamadım güçlendirmeye geçtiğim fikrine :KK1:
O zamaaannn caddebostan sahile gidelim sofrabezlerimizle piknik yapalım :kro: :KK60:
mekan bulunur ablacım yeter ki biz buluşmak isteyelim :KK70:

Son düzenleme:
hem portakallı, hem çilekli ,hem muzlu. hem de vanilyalı oooof oof valla bu ne ya?:KK43:

çok sinir sahiden ama biz napıyoruuuz asla iç geçirmiyoruz çünkü bizim ıslak kekimiz revanimiz sütlacımız hem daha lezzetli hemde kilo yapmıyo:63:
aaaa sadeca abla yaa ben bu ödül yemeğin unutmuştuuummmm :KK52:
aman yarebbi bu nasıl bir heyecandır böyle :KK52:
dominosun numerosu kaçtı :KK52:
allam elim ayağım boşandı bi an titreme geldi of ödül yemeği!
Akşama da bir porsiyon eriğim var :KK52:
ayy abla gel sarılıcam :KK48:
amanın valla heyecan bastı ter bastı huhuuu çok mutlu oldum :KK1:
ben hala alışamadım güçlendirmeye geçtiğim fikrine :KK1:
O zamaaannn caddebostan sahile gidelim sofrabezlerimizle piknik yapalım :kro: :KK60:
mekan bulunur ablacım yeter ki biz buluşmak isteyelim :KK70:

aynen tatlım onlar işin espirisi...hem zaten seyirde olan arkadaşlarımızın yanında öle şeyler yememiz etik olmas...biz senle onlardan ayrılınca gizlice kaçar yeriz:KK53::KK53:

çok sinir sahiden ama biz napıyoruuuz asla iç geçirmiyoruz çünkü bizim ıslak kekimiz revanimiz sütlacımız hem daha lezzetli hemde kilo yapmıyo:63:

aynen tatlım onlar işin espirisi...hem zaten seyirde olan arkadaşlarımızın yanında öle şeyler yememiz etik olmas...biz senle onlardan ayrılınca gizlice kaçar yeriz:KK53::KK53:

ay evet :63:
hep berabercenek seyir yimee yirik :KK1:
mis gibin kabak keki var berrinin, saf pro için yanımızda pişmiş bütün tavuklar getiririz artık ahali şekilnde budunu koparır yirik :KK1:
bizim misler gibi tariflerimiz var :63:
akşama gidince pişircem :63:
oruçlu olanlaaar iftarda ne var bugün?
Oruçlu olmayanlar da akşam yemeği mönülerini paylaşabilirler :KK1:

bu yeşil kahve sevgili violet :)
bildiğimiz yeşil yeşil böyle kahve çekirdeği ammaaa yeşil :)))
lifliymiş ve kafeinden yoksun imiş, daha sağlıklı geldi ve fiyatı da uygun vallahi ben hemen eve gidip denemek istiyorum :)))
kadıköydeki mehmet efendiden aldım :))

yolandammm..
ideal eşsin be tam seven kadınsın valla
bayılıyorum sana :))
akşama misler gibi uyuruz valla erkenden cuppa yatak yapıcam :)))

tariflere aynı şekilde ekleyebilirseniz iyi olur aslında, miktar falan değil önemli olan elimizde böyle bir alternatif bulunduğunu oradan takip etmek daha kolay olur.

berriiinn canım geçmiş olsun hadi bakalım reglden sonra kilonu da görücez :)))
bazen benim de böyle ağır geçer bu ay mesela 1 gün kalkmadan uyudum resmen, ölüyodum halsizlikten :)))

bebegim benim sağolasın valla:KK70: işte 53.8 lerdeyim bakalm akşam iftar öncesi tartılcam ne çıkacak:KK34:

Bugün pro günüm, öğleden sonra biraz acıktım. Baktım tansiyonum da düşmüş, bir tuzlu ayran içtim.
Ayran tabi bildiğiniz yağlı ayran. Light filan değil.
Dün akşam da bir top mado light dondurma yemiştim.
Biraz moral oldu bana.
Suçum büyük mü?
Arada böyle esnemeler olabilir mi?

aman doktor canım cicim doktor derdime bir çare.:KK24::KK24:doktorcum artık Ramazan da oklava sallamaz oldum millete kaçamakları yüzünden.mubarek ay acıdım onlara.:KK1:Ramazan bitsin gereken cezaları vereceğim.:KK34:canın sağolsun doktorcum:KK71:

çok tşkler yağmurcumm...nasıl göremedim ben neyse ilave yapayım siparişime çok saol cnmm

:KK9::KK9: süper sözmüş...yaşadıklarımızdan ders çıkartabiliyosak ne mutlu...bende 35 yıllık hayatımda şunu anladım herkese hakettiği kadar değer vereceksin...gerçekten kimse yeter artık sen benim için bunu bunu yaptın artık istemem demiyo ver allah ver..hayat geçiyo bu şekilde

ne güzel söylemişsiniz sadecam ve renginarım:KK71::KK9:

ay evet :63:
hep berabercenek seyir yimee yirik :KK1:
mis gibin kabak keki var berrinin, saf pro için yanımızda pişmiş bütün tavuklar getiririz artık ahali şekilnde budunu koparır yirik :KK1:
bizim misler gibi tariflerimiz var :63:
akşama gidince pişircem :63:
oruçlu olanlaaar iftarda ne var bugün?
Oruçlu olmayanlar da akşam yemeği mönülerini paylaşabilirler :KK1:

tatlım eşimin bugün ilk s+p günü pro günlerinde ağırlıklı kırmızı et tükettiğinden bu akşam ızgara balık salata şeklinde mönümüz:) jelatinim gelsede bide puding yapsam ama sanırsam gelmez bugün...acaba kaymaçinayı kakaolu yapsam nasıl olur:26:..ben normal halini çok seviyorum ama eşim inanılmaz huysuz..dün yayla çorbasına burun kıvırdı hayret ettim..mis gibi çorba halbuki..itiraz etmeden tek tükettiği şey dukan poğaçası

evet...hayatım duygusal vampirler tarafından kanımın emilmesiyle geçti. bazen eşim bazen çocuğum bazen annem babam oldu bunlar. hayatımda en güçlü olduğum zamanlar böyle diyette olduğum zamanlar oluyor. sebebini henüz çözemedim ama galiba kafamın daha iyi çalışmasına sebep oluyor. başımın dik olduğu zamanlar bunlar. çevremdekiler aaa ne ara zayıfladın diyorlar hani 2 kilo alsan farkeden bunu başına kakan çiroz tipler vardır ya hani bayramda gidip halini hatırını sormadan önce ay sen ne kadar kilo almışsın diyen; evet ya "imaj yeniliyorum hep aynı hep aynı olmuyor sıkıldım şekerim" diyorum. sizde de var mı böyle kişilik değişiklikleri? daha bir ayağım yere sağlam basıyor sanki...eskisi kadar ota b..a ağlamıyorum. kendime acımayı bırakıyorum ben diyetteyken.

hakikaten her bakımdan insanın kendine güveni geliyor.:KK71: herşeye katlanmayı dediğiniz gibi ağlamamayı öğreniyor insan.bir yerde kendisi için birşeyler yapmaya karar veriyor .Dukan da miladımız oldu güzelliklere açık olmak için.iyi ki varsın dukan iyi ki varsınız dukancılar.hemen dukan a bağladım olayı:82:

X