Ella hapı kullananlar var mı

zale8

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2023
30
4
Ella Ertesi günü hapı kullanan varsa yardımcı olabilir mi çok sevınırım

Kısaca söyleyim 5 gün önce korunmasız ilişki yaşadım fakat ilişki bile denmez çok fazla durmadan oldu içime boşalma vs olmadı bende şüpheye düştüm ella kullandım ilişkiden sonra fakat tedirginim 5 gün boyunca çok az az lekelenmem oldu başka bir belirtim hiç olmadı ne olacağını bilmıyorum ve sürekli düşünüp duruyorum şuan böyle bir durumu kaldıramam ilk defa böyle bir şey yaşadım erkek arkadasım bana dediği şey biz öyle çok bir şey yapmadık nolur nolmaz hap kullandın korkma diyor ama ben tedirgin oluyorum

Korkma, düşünüp strese girip geciktirme. Lekelenmeler olabilir ya da olmayabilir ilaç birkaç gün erken gelmesine de sebep olabilir birkaç gün gecikmesine de sebep olabilir. Ben birkaç defa kullandım bende öyle etkiler yaptı ama sıkıntı olmuyor. İçine boşalmamış zaten öyle olsa bile ilaç etki eder merak etme. Kaç saat sonra içtin?

Yinede insan korkuyor gerçekten teşekkür ederim içim çok rahatladı

Korkma, düşünüp strese girip geciktirme. Lekelenmeler olabilir ya da olmayabilir ilaç birkaç gün erken gelmesine de sebep olabilir birkaç gün gecikmesine de sebep olabilir. Ben birkaç defa kullandım bende öyle etkiler yaptı ama sıkıntı olmuyor. İçine boşalmamış zaten öyle olsa bile ilaç etki eder merak etme. Kaç saat sonra içtin?
Ya canım yaptıktan 1 buçuk ya da 1 saat içinde içtim zaten bugün 15nci gün ve benim normalde bugün adet olmam gerekiyor daha yeni lavaboda iken kusura bakmayın böyle söylüyorum ama kan gördüm hafif açık bir renkte çok azıcık oluyorum öyle söyleyim adet ağrılarım adet belirtilerim de yok sizce adet miyim yoksa başka bit şey mı bu lütfen yardımcı olur musunuz çok gerginim

Ya canım yaptıktan 1 buçuk ya da 1 saat içinde içtim zaten bugün 15nci gün ve benim normalde bugün adet olmam gerekiyor daha yeni lavaboda iken kusura bakmayın böyle söylüyorum ama kan gördüm hafif açık bir renkte çok azıcık oluyorum öyle söyleyim adet ağrılarım adet belirtilerim de yok sizce adet miyim yoksa başka bit şey mı bu lütfen yardımcı olur musunuz çok gerginim
Adet olacaksındır. Ama işte ilacın zaten etkisi yumurtaları çatlatmamak üzere. O yüzden böyle olağandışı şeyler olabilir. Panik yapma strese girme birkaç güne normal olarak gelir adetin

Teşekkür ederim gerçekten biraz da olsa içim rahatladı eğer adet olursam buraya yazıcam lütfen sende yaz inşallah senin de durumun istediğin gibi olur

X