Eltim yüzünden kanser oldum çıldırdım eşimle boşanma seviyesine geldik..

hayır kahvaltı takımlarınıda çaydanlığıda hiç yıkamadım direk çöpe attım.sadece lavobonun içine ve bulaşık makinasına çamaşır suyu koydum ama sinirle halıyı toplamayı unutmuşum birazda fazla olmuş abartmışım yeni aldığım mutfak halısına sıçramış evime eltim ilk defa gelecek diye çeyizden yeni açıp sermiştim şimdi serilmeyecek derecede kötü rengi bordo kremdi hem damla damla çamaşır suyu olmuş hemde sertleşmiş tüyleri eltim maşallah bir geldi pir geldi hem psikolojimi mahvetti hemde maddi zarara uğrattı eşimle nedeyse bir haftadır konuşmuyoruz hele o mutfakta ogünden sonra hiçbişeyi içime sinerek yapamıyorum bulaşık makinasına tabak yerleştirirken tiksiniyorum hep o eltimin kakalı mendille kirlettiği ellerini mutfak lavobosunda yıkayışı sonra aynı lavoboda tabakları sudan geçirip makinaya dizişi geliyo gözümün önüne eşim enson kendini düzeltmezsen boşanmayı düşünüyorumsenden bile dedi sizde hep bana yüklendiniz ama kim olsa benim yerimde sağlıklı bi psikolojiyle düşünemezdi burda herkes fikrini söylemekte serbest ama neden kimse birazda benim tarafımdan bakmamış olaya ben zaten çok abartılı olduğunu kabul ettim sadece beni bukadar üzen canımı yakan eşimle beni boşanma derecesine getiren insanında birazcık üzülmesi için fikirlerinizi ve desteğinizi istedim keşke birazda beni anlasaydınız

hayır ben sizi anlıyorum az çok, ama neden bu kadar aşırı tepki veriyorsunuz. eltiniz pis olabilir yada size inat yapmış olabilir. ilk geldiği andan itibaren evinizin kurallarını belli etseydiniz bir şekilde o da dikkat ederdi. mesela ilk deldiğinde poşet verseydin kirli bezler için , yada muhabbet esnasında konuyu temziliğe getirip eşim ellerini mutfakta yıkar, sinir olurum. el mutfakta yıkanmaz diyerek dokdundursaydınız. kendinizi harap ediyorsunuz.

demek ki çok takıntılısınız da eşiniz boşanmayı düşünmüyorum demiş. boşanacağını sanmıyorum da belki kendinizi biraz düzeltin diye söylemiştir.boşverin ya kirlensin. cana geleceğine mala gelsin. rahat yaşayın biraz. rahat yaşamak derken, rahatlık sadece parayla değildir. boşverin kafanızı dinleyin.

zaten 1 kere gelmişler, bir daha da gelmezler herhalde. boşverin ya. size de yazık.

Kusura bakma arkadaşım ama acı konuşacağım.
Yazdıklarından anlaşılan hep bir rekabet girişiminde olan sensin.
Sanırım kendi içinde kuruyor ve her şeyi kendine sıkıntı ediyorsun.
Ne demek mutfağı uçurmak???
Bu konuda mutlaka kendini dizginlemeli ve psikolojik destek almalısın.
aslında çok büyük sorunların yok ama sen her şeyi ruhsal olarak büyütüp kendine sorun yapıyorsun.
Bu şekilde giderse kendi evliliğini heba edersin..

bence kendini sana değer vermeyen kıskanan ve kırk yılda bir görüşmek zorunda kaldığınız insanlar yüzünden yıpratma hem sana hemde eşine yazık. boşver gitsin bak hem söylediğin gibi temizlemşsinde mutfağını. sana ve evliliğine zarar veriyorsa sende mesafeli davran. ilk önceliği kendine ver. kendini düşün sonrada eşini. diğerlerini de sana değer verdiklerinde değerlendir.. bu arada temizlik konusunu gerçekten abartıyorsun. emin ol mutfağını yazdığın gibi temizlediysen eskisinden daha temiz olmuştur. böyle devam edersen olan sana ve evliliğinize olacak.

Son düzenleme:
başka bir mesajda da direk söylemedim ima ettim yazmıştınız
fesat içten pazarlıklı kıskanç ve kötü niyetlisiniz
ve bütün bunların sonucunda siz eşinizle bir haftadır konuşmazken eltiniz bi tarafında pireler uçuşarak uyuyor muhtemelen
kimseye muhtaç olmasına gerek kalmayacak güzel bir işi,hiç temizlik titizlik dert etmeyecek gamsız rahat bir yapısı,alacağı yepyeni pırıl pırıl lüks bir evi muhtemelen de sizin 2 yıllık hani eskimiş mahfolmuş eşyalarınızdan daha yeni eşyaları olacak
sizse evinizden eşinizden olacaksınız

yani böyleleri değişmiyor ve tadavi de olmadıgı gibi hep başkalarına temizlik konusunda hava atma derdinde oluyor ve ne yazık ki eşlerinin hayatını mahvediyorlar.

bence kocanız sizi boşamalı

yani böyleleri değişmiyor ve tadavi de olmadıgı gibi hep başkalarına temizlik konusunda hava atma derdinde oluyor ve ne yazık ki eşlerinin hayatını mahvediyorlar.

bence kocanız sizi boşamalı

Siz ne kadar kötü bir insansınız o kişi boşanırsa siz mutlumu olacaksınız bu bir ruhsal hastalık o insanın elinde olan bir şey değil. Eltide onun zayıf noktasını bulmuş mahsus yapmış, mutfaktaki çöp kovasına çocuğunun kıçını sildiği bezi getirip atacak kadar temizliği olmayan insan da ruh hastasıdır kanımca

Konu sahibi arkadaşım sende doktoruna git tedavine devam et. İnsan olan herkesin başına her şey gelir. Önemli olan yaradan dermansız dert vermesin. Kendine iyi bak,

Yaşadıklarınız size zor gelebilir, anlıyorum. Ama böyle kanser oldum demeniz beni şaşırttı. Gerçekten kanser olup, sizin yaşadıklarınızın kim bilir kaç katını yaşayarak savaşan insanlar var...

konunu okudum da canım kocana acıdım nedense
adam haklı boşanmayı düşünmekte bardağı çanağı çömleği atmak nedemek okadarda değil yani bi sizmisiniz temiz olan bence hiç değilsiniz böyle yapmakla evinizi temizliyo olabilirsiniz ama beyninizi kalbinizi kirletiyosunuz :KK19:

madem kimseyi evinize çağırmayın yada uyarın iki cümle kuramıyo musunuz evinizin kurallarıyla ilgili

erkekler temizlikten anlamaz ama o da abartmasın kendini düzeltmezsen boşanacağım ne demek.
sen bu kadının kocasısın senin abin ve yengen yüzünden evde adım atacak yer kalmamış hala konuşuyorsun. karına destek olsana be adam doktora götür, geçti de, sarıl ne bileyim bunları da mı biz söyleyelim??
tamam mutfağı uçurmak çılgınca ama gerçekten de fazla susmanızdan kaynaklı bir boşalma yaşamışsınız. facianın eşiğinden dönüldü derler ya haberlerde falan, aynen öyle olmuş.
okurken düşündüm de, ben de hoşlanmadığım bir şeyi ifade etmekte zorlanırım. size hak verdim ama susulmaması gereken yerde de susmuşsunuz. tek hatanız bu.
orası sizin eviniz ise, ben bunu böyle yapmıyorum demeniz en doğal hakkınızdı. sen de yapma rica edicem, midem kalktı deseydiniz de görseydi anyayı "konya"yı.
neyse ki herşey geçmiş, lütfen daha fazla üzülmeyin.
davet etmezsiniz olur biter zaten zorla gelmişler, gecenin bir köründe. belki de bir daha çağırmayın diye inadına yaptı.
banyoda çöp kutusu varken mutfağa kadar elinde çöp getirmenin başka açıklaması olamaz bence.

X