Eltimle tartistik sizce barismalimiyim ?

Esim beni cok baskiladigi icin sozleriyle.. basa cikamiyorum artik beni ezmesini istemiyorum o yuzden bisey diyemiyorum.. ama gorusmekte istiyorum dedigim gibi kafamiz uyuyordu iyi geliyordu yani kadin kadina 2 sohbet.. bu arada yasim 27
Eşine herşeyi anlatma. Keşke elitinle aranda çözseydin kaynınla eşinin olaya müdahilmolması çok saçma.Ne demek yalnızlık güzeldir ibadet et ne alaka ibadet ayrı sosyalleşmek ayrı o da buluşmasın kimseyle ibadet etsin sadece seninle çocuğuyla takılsın kapansın eve o zaman. Seni baskılanmasana müsade etme lütfen. Başka arkadaşlar edinebilirsin etlinle de görüşebilirsin ama ona muhtaç değilsin çocuğu oyun gruplarına götürebilirsin

Çok iyi olmuş umarım eltiniz görüşmez sizinle daha. Sırf yalnız kalmamak için görüşmek istiyorsunuz, o kadar ortalığı karıştırmışsınız daha nasıl görüşeceksiniz utanmadan?
Eşiniz de siz de normal degilsiniz asla.
İlgi çekmek için bi hal olmuşsunuz sonuç bu.

27 yasindayim. Parkta genelde yaslilar oluyor hem genc olsa nolur istanbulda yasiyorum park kankasimi olucaz 😂 10 dk sonra herkes kendi yoluna

Yani siz de genç kız değilsiniz sonuçta. Kafa yapınız uyuyorsa 30'larında biriyle de arkadaşlık kurabilirsiniz. Park kankası olarak başlarsınız, sonra birbirinize kahveye gelip gidersiniz. Zamanla oluyor böyle şeyler. İnsan ilişkilerine bakışınız "10 dakika sonra herkes yoluna" çerçevesindeyse zaten arkadaş bulmanız zor.

Eltinin yerinde olsam barışmaya çalışmam o kaynı da evime sokmam. Böyle bir bahaneyle aranıp hakaret işitmek ne ayıp ya. Eşiniz çok tehlikeli bir insan siz de az değilsiniz milletin özel mesajlarına bakıp kocayı da kışkırtıyorsunuz. Aman neyse çok konuşmak istiyorsanız eltiden özür dileyin ve konuşun. Ama hatalı siz ve eşinizsiniz onu da söyleyeyim.

Eşine herşeyi anlatma. Keşke elitinle aranda çözseydin kaynınla eşinin olaya müdahilmolması çok saçma.Ne demek yalnızlık güzeldir ibadet et ne alaka ibadet ayrı sosyalleşmek ayrı o da buluşmasın kimseyle ibadet etsin sadece seninle çocuğuyla takılsın kapansın eve o zaman. Seni baskılanmasana müsade etme lütfen. Başka arkadaşlar edinebilirsin etlinle de görüşebilirsin ama ona muhtaç değilsin çocuğu oyun gruplarına götürebilirsin
Kesinlikle anlatmamam gerektigini ogrendim zaten.. bende oyle soyluyoru bu sefer kavga ediyoruz neyse artik bi sekil halledicem

Merhabalar. Olay cok uzun kisa kesicem. Ailem uzakta dogru duzgun arkadaşım yok 2 tane eltim var birisiyle Bayağıdır konuşmuyoruz biri daha yeni evlendi 8-10 aydır görüşüyoruz iyiydik her gün olmasada arada dışarı çıkıp geziyorduk vesaire ama biraz ağzı çok boş laf yapıyor neyse benim de yeni bebeğim oldu Onu çok seviyor bir gün AVM'ye gittik Bebeğimle fotoğraf çekilmiş kaynıma yani eşine atmış Neyse dönüş yolunda mesajlaşıyorlar ben bunları gördüm kız demiş ki annesi yokken demis bebegimde fotoda guluyor kaynimda gulmus iste yaziyo cocuk sende daha mutlu felan ben uyuz oldum biseyde demedim indim eve girmeden esime mesaj attım (esimle abisi oglumla ilgili bikac sey konusmuslar ben bazen bunalip ogluma kiziyodum ek gida yemiyor vs diye cahillik iste.) Neyse sen benim oğlumla olan ilgimi niye abini anlatıyorsun bak böyle böyle konuşup dalga geçiyorlar bensiz daha mutluymuş falan diye bir sürü kızdım eşime o da işteydi bana bağırdı çağırdı Ben öyle bir şey yapmadım olay farklı dedi eltime aramış saymış bir sürü uzak dur ailemden Senin yüzünden huzur kalmadı falan abisine de aynı şekil banada hakaretler tabi cevabini veremediysen benm soylediklerimede karismicaksin felan dedi. Ben ona kizsin diye demedimki ben esime kizdim.

Neyse biz esimle günlerce konuşmadık falan filan Sonra Biz eşimle toparladık eltimle hiç konuşmadık kavga ettik mesajda bitti gitti sonradan biraz zaman geçti birkaç kez bana yazdı bir şeyler sorma bahanesi işte ben seninle konuşmak istiyorum derdimi anlatayım sen benim öyle kötü şeyler söylediğimi nasıl düşünürsün olayı herkes yanlış anladı falan yani konuşmak istiyor gibi ama kendince haklı güya yani sonra ben de düşününce olayın bu kadar abartılmaması gerekiyordu eşim ona kötü şeyler söylemeseydi böyle olmazdı ama eşim onu zaten sevmiyor istemiyor konuşmamı

Neyse şimdilerde İşte birkaç kez konuştuk aradan 5-6 ay geçti eşim kesinlikle karşı Yani ben konuşacağım görüşeceğim desem tükürdüğümü yalamış olacağım gurursuz olacağım sana çocuğunla ilgili neler dedi sen hala onunla konuşuyorsun filan derdiye Ona da bir şey söyleyemiyorum Ama dediğim gibi burada çok yalnızım hiç kimsem yok yaz da geliyor hep yalnız mı kalacağım en en kötü parka falan çıkıyorduk eltimle iyi geliyordu Yani eşimin bir sürü arkadaşı var burada doğmuş büyümüş Benim kimsem yok Bu arada Eşim diyor ki ibadet et Yalnızlık güzeldir oğlunla ilgilen evinle ilgilen ama benim yaşım daha genç dışarı çıkmak istiyorum her gün eşimle gezemeyeceğime göre Sizce konuşmalı mıyım nasıl bir yol izlemeliyim bilmiyorum
Kafamda tek soru sen bu kadar mesajı telefonu kurcalamasıysan nasıl okudun?

Eltinin yaptığına ben de o an bozulurdum bir laf sokar geçerdim. Olayın bu kadar büyümesi saçma olmuş. Eşiniz de sinirlenecek yer arıyordu sanırım tüm sinirini milletten çıkarmış

Ben eşinin bilerek konuyu büyüttüğünü düşünüyorum. İki eltinin görüşmesini istemiyor çünkü adam. Konu sahibi evde oturacak, ibadet edecek, çocukla ilgilenecek adamın kafasına göre.

Ben eşinin bilerek konuyu büyüttüğünü düşünüyorum. İki eltinin görüşmesini istemiyor çünkü adam. Konu sahibi evde oturacak, ibadet edecek, çocukla ilgilenecek adamın kafasına göre.
Önceki konusunu mu var?
Amacını bilemem de adam bana da bilerek yapmış gibi geldi

İnsanlar anlaşmak isterse bir yolunu bulur özür diler siniz bir daha da özür dilediğiniz konularda aynısını yapmazsınız.Oda size açıklamasini yapar.Esinizde kendi kardeşinden hatta abarrtiigi için eltiden özür diler bunlar olursa devam edilir yani insan ilişkileri kusurları hataları düzeltmek üzerine kurulu kavga dövüş küslük neye yarar.Konus eşinle konu sahibi güzelce sende üzerine düşeni yap çünkü hatanın farkındasın bu iyi birşey

X