Doğuma Hazırlık Emzirme Koltuğu Almak İstiyorum

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bebek odası müsaitse ileride de farklı amaç için de kullanılabilecek bir koltuktan zarar gelmez. Arkadaşım salon koltuklarından birini koymuştu odasına. Ama onun odası müsait değildi.

umarım cevap icin cok gecikmemisimdir NADYA 81.

ben İKEA dan aldim. Sallanabilir, çok rahat ve minder kılıfı yıkanabiliyor. Fiyatı da 118 tl ye aldim. Hatta daha gecen hafta aldim ötv indirimi de yansımış bir miktar. Emzirmek için eylül de kullanıcam ama şimdiden salonda bir eşim bir ben tv koltugu gibi kullanıyoruz çok rahat :))

evet bizde ondan aldık..kesinlikle öneririm.izde 120tlye aldık.istersen sanırım 45tlydi ayak dayama yeride ayrı satılıyor ama gerek yok.bizimki sallanmayan cinsinden.yani şöyle diyim ikeadaki bu raz sandalyelerin en ucuzu bizimkisi.ama taş gibi.kurulumuda çok zevkliydi olsun 5 tane daha kurardık eşimle..krem rengini aldım ben kırmızı siyah gibi çeşitli renkleride var.öyle 500-600tl bi sandalyeye vericeksek ohooo...
benimde eşim salona çıkaralım doğuma kadar bunda güzel film izlenir dedi durdu hep :)
bu arada sallanmıyo güya ama sandalyenin yapısı gereği otururken öne arkaya sallanınca sandalyede hafif hareketlerle sallanıyo..çok rahat geniş.
öneririmbayanssulusmile

şimdi heves edip almak istior alıyosunuz ama snra pişman olacaksınız haberiniz yok arkadaşlar önceden onlarmı vardı siz onlara masraf yapacağınıza doğumdan sonrası için tutun paranızı çünkü her an herşey olabiliyo hadi aldınız koltuğu ya bebek emmezse bi de orası var mesela benim oğlum öğle yaptı yinede siz bilirsiniz

canım bebek odası yapabilenler için güzel bir seçenek..sadece emzirmek için icat edimiş bir şey değil zaten.kucağında bebeğini uyuturken yada yanında kalmak durumunda oldugunda beşiğe girip yatamıcana göre??
bu açıdan bakma yani.
hem bence herkesin yatak odasındada tekli bi koltuk bulunmalı.giysilerle yatağa oturup soyunmak durumunda kalmayız.tabi benim gibi daracık yatak odası olanın öyle bi seçeneği olmuyo ama geniş yatak odası olana öneririm

kızlar ben aldım sonunda koltuğu 1. sayfadakinin aynısı. ama oda tamamen hazır olsun resimleri oyle koyacağım.

odanın perdelerini yaptırayım ekleyeceğim. bebek odası halısı cicileri arabası falan filan hepsi halloldu uyku setini aldım yıkadım doğum nisanda olduğundan sermedim ama hafta sonu perdeyi de alalım artık sereceğim koltuğun fotosunu ve diğerlerini de eklerim. nisan annelerinin cicileri veya bebek odalarına.

merhaba benim bebeğim 20 günlük ve artık bel ağrısından duramıyorum emzirme koltuğu almak istiyorum ikinci el satmak isteyen olursa ilgilenirim teşekkürler

yaa arkadaşlar odamız tamamlandı ama resim ekleyemiyorum emzirme koltuğunu buraya ekleyecektim. 100 mesajı doldurayım bari

slm benim bebek mobilyası satışı ve üretimi yapıyorum benimde 2 yaşında oğlum var ve ben de ikea dan tv koltuğu yerine de geçen koltuklardan aldım gerçekten rahat kullanışlı ve ucuz tavsiye ederim.

s6002232.jpg

nihayet ekleyebildim galiba işte oğluşumu emzireceğim koltuk.

merhaba aranızda hala emzirme koltuğu satmak isteyen var mı?

Merhaba,
Bende de satılık çok az kullanılmış bir emzirme koltuğu var. Ağaç kısmı beyaz, kumaşı da pastel mavi renklerde. Şekil olarak defnetuna hanımınki gibi, önünde ayak uzatma modülü de var. Ayrıca birde bel kısmına destek bir yastığı var. İlgilenenler bana yazarsa fotoğrafını gönderebilirim.:1rolleyes:

Merhaba,
Bende de satılık çok az kullanılmış bir emzirme koltuğu var. Ağaç kısmı beyaz, kumaşı da pastel mavi renklerde. Şekil olarak defnetuna hanımınki gibi, önünde ayak uzatma modülü de var. Ayrıca birde bel kısmına destek bir yastığı var. İlgilenenler bana yazarsa fotoğrafını gönderebilirim.:1rolleyes:

Sevgili cikolata86,
Ozel mesajinizi aldim fakat henuz ozel mesajinizi atma iznim yokmus size cevap donemiyorum henuz koltugu satmadim bana mail adresinizi yollarsaniz ozelden Sorunuzu
Cevaplar isterseniz fotografini gonerebilirm.

ne kadarasatıyorsun...koltugun urumu nasıl

X