Doğuma Hazırlık Emzirme Koltuğu Almak İstiyorum

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
ne kadarasatıyorsun...koltugun urumu nasıl

merhaba,

evet arkadaşlar... bende 3 aylık hamileyim henüz... odam çok küçük olmasına rağmen bende odaya bir emzirme koltuğu adı altında geçen bir koltuk düşünüyorum.. ama dediğim gibi odam çok küçük.

benim gibi odası küçük olanlar başka alternatif buldularsa resimlerle birlikte bana yazabilirlerse sevinirim..

bugün bebek mağazalarına da baktım sallanan önünde puflu 450 tl dediler... o kadar para veremem... daha bebeğimin mobilyası için karar vermiş ve almış değilim..

daha cüzzi rakama daha bir alternatifli bişiler olabilir... salondaki koltuklarım çok büyük onları odaya sığdıramam... antalyada maalesef ikea yok...akıl akıldan üstündür derler.. hadi kızlar... yerimseniben alternatifleri bekliyorum :1hug:

Merhaba,
Ben de emzirme koltugu almistim ama oglum 32 haftalik iken dogudugu icin maalesef emziremedim ve yogun bakim sonrasi biberonla beslemek zorunda kaldim. Bu sebeple emzirme koltugunu neredeyse hic kullanmadim. Sallanan emzirme koltugunun mobilya kismi kirik beyaz, kumas kismi mavi. Koltugun onunde sallanir ayak koyma unitesi de var. Ilgilenenlere fotogra da gonderebilirim.
Fiyati: 210 TL.
zs2007 / Atasehir-Istanbul

merhaba
emzirme koltugu hala satılıkmı acaba?msj atarsan sevinirim.email:hulya@denizegitim.net

merhaba nadya 81,
geç kalmış olabilirim ama genede sormak istedim.hala emzirme koltuğu almak istersen ben yaklaşık 4 ay kadar kullandığım emzirme koltuğumu satmak istiyorum.İlgilenirsen resim yollıyabilirim...

merhaba
koltuk halen duruyor mu??

Emzirme koltuğumu modokodan 450 ye aldık.
Normalde 600 dediler.Ama biz odasını da ordan aldığımız için indirim yaptılar.

Kızlar,
Emzirme koltuğunu satmak isteyen varsa(istanbuldan) ciddi ilgileniyorum.Lütfen bildirirmisiniz...Özel msj gönderemediğim için daha önce yazan arkadaşlarada cevap yazamıyorum maalesef...

Merhaba,
Ben de emzirme koltugu almistim ama oglum 32 haftalik iken dogudugu icin maalesef emziremedim ve yogun bakim sonrasi biberonla beslemek zorunda kaldim. Bu sebeple emzirme koltugunu neredeyse hic kullanmadim. Sallanan emzirme koltugunun mobilya kismi kirik beyaz, kumas kismi mavi. Koltugun onunde sallanir ayak koyma unitesi de var. Ilgilenenlere fotogra da gonderebilirim.
Fiyati: 210 TL.
zs2007 / Atasehir-Istanbul

özele yazamıyorum hala vermedi iseniz görebilir miyim

merhabalar,
ben de emzirmek için sallanan koltuk yada sandalye hayal ediyorum. Fakat internette bakıyorum da epey pahalılar..
İkea dan mı alsam bilemiyorum ,,
bu konuda tecürbeleri olanlar yeniden yazar belki..

Merhaba,
Ben konuyu görünce bir öneride bulunmak istedim.
Ben emzirme koltuğu yerine Koçtaş'tan hafif yaylanan tv koltuklarından aldım. Pufu ile birlikte aldım. Çok rahat. Hem çok çok daha ucuz hem daha az yer kaplıyor hem de sonrasında ne yapacağınızı düşünmenize gerek yok. Salonda, balkonda, oturma odasında değerlendirilebilir. Oğlum 14 aylık, yaklaşık 10 aydır kullanıyorum.
Ayak Uzatma Pufu - Siyah Resmi de bu linkte var. Yalnız linkteki fiyat sadece pufun fiyatı, koltuk da 120 TL filandı galiba en fazla. Yani pufunu da alırsanız toplam 180 TL civarında birşey tutar. Başka renkleri de var, ben krem almıştım.

:) inceleyeyim..güzel gözüküyor.. çok sağolun..zaten yakında koçtaşa gitmeyi istiyordum..

Emzirme koltuğunu hala satmak isteyen varsa ilgilenebilirim.şimdiden teşekkürler...

mrb arkadaşlar bebek emzirme koltuğu istiyorum ama çok pahalı uygun birşeyler nereden bulabilirim ?

mrb arkadaşlar bebek emzirme koltuğu istiyorum ama çok pahalı uygun birşeyler nereden bulabilirim ?

merhaaba emzırme koltugu bulabıldınızmı bende arıyorum hala bulduysanız nerden ne kadara buludunuz bılgı verırsenız sevınırırm.

merhaba anne adayları
bende ufak ufak hazırlıklara başlamak istiyorum
bebek odası alıcaz , ama tabi 1 ay sora filan.
benim bebek odam müsait olduğu için emzirme koltuğu koymak istiyorum.
çünkü emzirmek için habire odasından çıkarıpta salona gitmek istemem.
bu hafta maskoda baktık sallanan koltullar vardı.600 ytl filan
benimki sallanmasada olur.
ama fiyat olarak biraz yüksek geldi bana
daha önce alan arkadaşlar varsa resimlerini nerden ve kaç paraya aldığınızı yazarmısız lütfen
:enbuyukkk:

Merhabalar,
Benim anne adaylığım bitti ve anne oldum. Çok tatlı bir kızımız var. Bambaşka bir tutku ve heyecanmış. İster istemez her şeyden sakınıp rahat etmesini istiyor insan :) En büyük korkum ve sıkıntım emzirme oldu. Nasıl olur nasıl yaparım diye çok endişe etmiştim. İlk başlarda daha aceme olduğum için evimin içerisinde rahat ettiğim yerlerde (yatak ya da koltuk) bebeğimi emziriyordum. Ama bir süre sonra devamlı bir iş oldu için :) çok zorlanmaya ve vücudumun ağırdığını hissettim. İnternetten alternatif eşyalar araştırdım. Kısa araştırmalarım sonunda karşıma emzirme koltuğu adı altında güzel bir ürün çıktı. Ama mağazaya gidip baktğımda ürünün bütçesi baya yüksekti. İnternetten biraz daha araştırma yaptım ve karşıma Üretimden Emzirme Koltuğu Modelleri ve Fiyatları böyle bir site çıktı. Fİyatı gayet uygundu ve çok bekletmeden sipariş verdiğim ürünü teslim ettiler. İnanılmaz rahatladım. Hem bizimle ilgilenen firma sahibine ilgisinden ve böyle bir ürünü karşımıza çıkartmasından dolayı çok çok teşekkür ederiz.Bütün annelere ve adaylarına kuşkusuz tavsiyemdir. Sevgiler. :)

merhaba anne adayları
bende ufak ufak hazırlıklara başlamak istiyorum
bebek odası alıcaz , ama tabi 1 ay sora filan.
benim bebek odam müsait olduğu için emzirme koltuğu koymak istiyorum.
çünkü emzirmek için habire odasından çıkarıpta salona gitmek istemem.
bu hafta maskoda baktık sallanan koltullar vardı.600 ytl filan
benimki sallanmasada olur.
ama fiyat olarak biraz yüksek geldi bana
daha önce alan arkadaşlar varsa resimlerini nerden ve kaç paraya aldığınızı yazarmısız lütfen
:enbuyukkk:

Daha önce konuyla ilgili yardımcı olabilecek yazı yazmıştım. Ama sistemsel bir sorundan tanamkayamadım. Konuyla ilgili eşimle birlikte bizde çok araştırma yaptık. Ancak mağazalardaki ürünler baya pahalı:/ internetten araştırırken archidecors adında çok tatlı bir site bulduk ve istediğimiz emzirme koltuğunu istediğimiz gibi hazırlayıp kısa sürede teslim ettiler. Sevgili anneler ve anne adayları biz bebeğimle koltuğumuzdan çok mutluyuz :) gönül rahatlığıylada size öneririm. Bakmak isterseniz. Archidecors | Mimari dekorasyon, tasarım ürünleri fırsat fiyatlara! adresini ziyaret edebilirsiniz.

X