Erkek bebiş anneleri...bebişimizin erkek olması için tecrübelerinizi bekliyoruzz...

Valla ben adetim bittikten hemen sonra hamile kaldım.Kaldığım günü bile biliyorum.Hiç olmayacağını düşünerek korunmadım.15 yaşında da kızım var.Ramazan ayıydı ve ben tek öğünle oruç tuttum.Yani resmen açtım.Ne çin takvimi ne rus ne kan değişimi hepsi kız dedi hiç biri tutmadı bir oğlum var 3 aylık.Hani biz elimizden geleni yapalım da diyor bazı arkadaşlar ne olursa.Bu sadece Allahın elinde ne yaparsanız yapın.Ha Allah gönlünüze göre versin sözüm yok.Ben hiç bırakın erkeği çocuk düşünmeyen ben 2.ye anne oldum.Yoksa bu kadar ara vermezdim.Bu şans falan değil.Bazıları da 15 yıl sonra oğlanı yakalamışsın diyor sinir oluyorum böyle söyleyenlere ben planlamamıştım ama yukardaki benim yerime planlamış diyorum,belki isteseydim olmazdı.Allah herkesin gönlündekini versin

sizler gibi düşünseydim eğer oğlum olduğu için kız isterdim ve bunun içnde çin takvimlerine vs bakıp hatta burada sayfa açıp kızlarr kızım olmasını istiyorum ne yapmam gerek sizler nasıl kız sahibi oldunuz diye soru sorardım cinsiyet ayrımı yapmadığım buaradan belli,
saçma fikirlerini kendine sakla burada herkez yorum yapmakta özgür,,
bu arada haklıyken insanlar nasıl haksız duruma düşüyor şimdi anladım
banada bu senin gibi yorum yapanlardan gına geldi,,:umursamaz:

ya arkadaşım ne işin var burada anlayamadım asıl insanları böyle küçücük beyinlerinizle yargılamanız komik çık başka yere gir bu buradaysan var seninde karın agrın...sana gülüyorummm

ben erkek olması için özel bir formül olduğuna inanmıyorum. çünkü erkekten gelen kromozomla tqamamen alakalı. yani o kromozom geldikten sonra yatış pozisyonu, günlük durumlar vs. hiçbir şey cinsiyeti değiştirmemektedir.
eli ayağı düz olsun inşallah evlatlarımızın..

yardımlarınızı beklıyoruz erkek annelerı.ılıskı sonrası kalmıcakasın .saga yatma.ovulasyon gunune denk getırme.catlatma ıgnesı bunlar ok ama ben bunlarıı cın takvımıne denk getırsem nasıl olur acaba:/

Valla ben adetim bittikten hemen sonra hamile kaldım.Kaldığım günü bile biliyorum.Hiç olmayacağını düşünerek korunmadım.15 yaşında da kızım var.Ramazan ayıydı ve ben tek öğünle oruç tuttum.Yani resmen açtım.Ne çin takvimi ne rus ne kan değişimi hepsi kız dedi hiç biri tutmadı bir oğlum var 3 aylık.Hani biz elimizden geleni yapalım da diyor bazı arkadaşlar ne olursa.Bu sadece Allahın elinde ne yaparsanız yapın.Ha Allah gönlünüze göre versin sözüm yok.Ben hiç bırakın erkeği çocuk düşünmeyen ben 2.ye anne oldum.Yoksa bu kadar ara vermezdim.Bu şans falan değil.Bazıları da 15 yıl sonra oğlanı yakalamışsın diyor sinir oluyorum böyle söyleyenlere ben planlamamıştım ama yukardaki benim yerime planlamış diyorum,belki isteseydim olmazdı.Allah herkesin gönlündekini versin

allah bagislasin arkadasim oglunu
ama bizi yaradan hakkinda konusurken daha dikkatli olalim insallahh mekan yer gok yukari asagi yaradan heryerdedir mekan belirtilmez
insallahh kirilmamissindir uyarmak istedim

allah bagislasin arkadasim oglunu
ama bizi yaradan hakkinda konusurken daha dikkatli olalim insallahh mekan yer gok yukari asagi yaradan heryerdedir mekan belirtilmez
insallahh kirilmamissindir uyarmak istedim

yanlısmı hatrlıorum bılmıorum kac cocuk sende?

yanlısmı hatrlıorum bılmıorum kac cocuk sende?

iki kizim var canim
hayattaa aklima gelmezdi iki kiz annesi olmak iki kizi olanlara aciyarak bakardim ama neymiss acimak dunyanin en guzel seyiymis iki kiz suan 3 ede hazirim belllkii son bi kez denersem 4 ede
yani demem o ki bir kiz bir erkekti hayalim kk ile 2007 de tanistim sebebimde erkek bebekti
ilk kizimida burada dogurdum ikinciyide
nasibinde yoksa ne yaparsan yap bosmus

Hiç bişey yapmadım evlenir evlenmez hamile kaldım ve oğlum oldu. Erkek ya da kız olsun diye düşünmemiştim hiç. Yani bi yöntem de denemedim. Ayrıca sanki kız çok kolay yapılıyor erkek için uğraşmak gerek gibi düşünüyor bazıları bence çok saçma. Allah ne verdiyse o oluyor. Ama genelde çevremde çoğu kişiye çin takviminden baktım doğru çıktı.

Valla ben 2. oğluma hamileyim. Açıkcası en azından 2. çocuğumun kız olmasını çok isterdim. Bunun için yumurtlama gününden önce hamile kaldım, çin takvimine baktım vs vs... Ama Allah nasip ederse bu kuzum da erkek olacak. demem o ki, Allah'tan başka kimse bilemez ne olacağını. Benim yaptığımı siz yapmayın, sadece Allah'a dua edip ondan isteyin, ondan dileğin erkek bebeği. Yoksa benim gibi vicdan azabı çeker ve ben nasıl böyle şeylerle Allah'ın işine (tövbe tövbe) müdahale edebileceğimi düşündüm diye kendinizi yersiniz. Allah affetsin beni :KK43:

Sizin oğullarınıza Allah ömür versin sağlık sıhhat versin torunlarınızı görün sağlıklı mutlu mesut kazançlı yaşayın inşallah

Siz de bizlere dua edin Bir sağlıklı erkek evlat annesi olmayı eşimizi erkek çocuk babası yapmayı biz de yaşayalım yaşatalım. Duanızı esirgemeyin Rabbim içinizden geçen en ufak fısıltıyı bile duyar yeter ki isteyin. Bizler için de dua edin ne olur

rabbim isteyen herkese saglıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah sizede gönlünüzdeki nasip olur şu mubarek günlerin yüzü suyu hürmetine:emir_bebek:

:KK53: şaşkınım yeme içme ile kız erkek olsaydı önce sağlık isteyin ve hayırlı evlat dileyin kızlar gerisi boşşşş

Kizim uc aylikken hamile kaldim kazayla oglum olacakmis bilerek kalsaydim bir iki bise derdim ama sizin icin dua ediyorum kizlar ins rabbim gonlunuzden geceni kucaginiza verir :KK66:

X